Odpowiedz Posty: 2 Strona 1 z 1
Problem z czasem w grze i pytanie o online
  • KaMix
    Posty: 1
    Rejestracja: 17 maja 2014, 19:42
    Reputacja: 0
    Imię: Kamil
    Hobby: Grafika, gry, siatkówka
    Nick w TDU2: I KaMix |

    Problem z czasem w grze i pytanie o online

    autor: KaMix » 17 maja 2014, 20:38

    Witam.

    Znalazłem się tutaj gdyż mam mały problem z TDU2.

    Zacznijmy od tego że gram na nie przerabianym xbox 360 w orginalną wersję gry. Od kilku dni nie zmienia mi się czas ani pogoda w grze. Na Hawaiach ciągle mam godzine 18:00 i jest słonecznie, natomiast na Ibizie godzine 00:00. Nie wiem czy to też jest z tym związane, ale na Hawaiach zostało mi jeszcze 12 event'ów do przejscia ale nie pokazują mi się one na mapie.

    Kolejną sprawą jest dziwne zdarzenie z online, może to wpłynęło jakoś na zatrzymanie czasu. Miałem wykupione konto gold na rok, normalnie grałem online, konto się skończyło około pół roku temu i od tamtego czasu mialem zablokowany tryb online. Od około miesiąca zauważyłem że czasami zdarza się że włączam grę i najzwyczajniej po mapie jeżdżą normalni użytkownicy, mogę się z nimi ścigać, w pełni korzystać z funkcji online a czasami włączam i moge grać tylko offline. Nie wiem dlaczego tak się dzieje ale jest to bardzo dziwne że xbox dopuszcza mnie do funkcji online bez konta gold. Nie znalazłem też żadnych informacji o jakiejś promocji na darmowe konto gold. Nie pomyślałem żeby sprawdzić czy podczas jak mogłem grać online w TDU2 to działały inne funkcje konta gold i online w innych grach, ale podczas logowania przy avatarze nie miałem podpisu gold więc raczej nie była to promocja na darmowo konto przez jakiś okres i działało samo online bez golda.
    Może ktoś się spotkał z czymś podobnym i może się wypowiedzieć. Z góry dzięki.
  • Awatar użytkownika
    MegaDzik
    Posty: 827
    Rejestracja: 07 paź 2013, 15:02
    Medale: 10
    Reputacja: 24
    Imię: raymund
    Nick w TDU2: MegaDzik vel fiufiu
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U.
    DAKAR Championship on Asphalt Summertime Endurance Event The Crew Endurance Series
    Polubił: 325
    Otrzymanych polubień: 378

    Problem z czasem w grze i pytanie o online

    autor: MegaDzik » 21 maja 2014, 18:03

    Kolego nie wiem jak to jest na innych platformach. Ale swego czasu podobne wydarzenia miały miejsce na PC. Czas był zatrzymany a zwykli userzy mieli dostęp do kasyna lub mogli kupić auta z DLC. Tłumaczone to było powszechnie błędami na serwerze.
    Po jakimś czasie wszystko wróciło do normy.
    Pozdrawiam
    Citius, Altius, Fortius, Dzikus...
Odpowiedz Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Przejdź do