Odpowiedz Posty: 15 Strona 1 z 1
RGC - Racing Games Championship
 • Czy wziąłbyś udział w zawodach odbywających w wielu różnych grach?

  Czas głosowania minął 30 paź 2017, 21:59

  Tak! Chciał bym zostać mistrzem gier wyścigowych!
  9
  82%
  Mehhh... Nie chce mi się mi się / Nie mam czasu...
  2
  18%
   
  Liczba głosów: 11
 • Awatar użytkownika
  KatanaDriver
  Posty: 1326
  Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
  Medale: 2
  Reputacja: 44
  Imię: Kamil
  Hobby: Tworzenie Wideo
  Samochód: Nissan 350z
  Nick w TDU2: lolak55
  Klub: Brak
  :
  Barkowice 2017 Więcbork 2016
  Polubił: 792
  Otrzymanych polubień: 773

  RGC - Racing Games Championship

  autor: KatanaDriver » 23 paź 2017, 23:06

  Witam.

  Co sądzicie o mistrzostwach, które toczyły by się w wielu różnych grach (Jedna gra - Jedna runda)?
  W innym temacie zaczęliśmy offtopową dyskusję na temat tego typu zawodów. Mistrzostwa mają rozstrzygnąć najlepszego kierowcę gier wyścigowych, od arcadów, po symulatory.

  W skrócie
  Mój koncept jest próbą dodanie wielu różnych gier, a wynik był zależny od średniej końcowej, a nie od sumy. To pozwoli na większy katalog gier, a dobór i tak musi zahaczać o skrajności (Sim - Arcade) i nie wszyscy będą musieli zagrać w te wszystkie gry. Oczywiście każdy musi przejechać przynajmniej w jednej grze z grupy.Jako, że takie zawody są bardziej angażujące i wymagają od osób dużych umiejętności, osobiście dołożę jakieś nagrody. (mam parę zbędnych gierek, może dołożę jakieś złocisze ;) )

  Pomysł
  Każdy zarzuci jakimiś tytułami. Nieważne, czy to F2P, bogactwo, czy gry, które już się nie znajdziecie w sklepach. Z pewnością macie w swoich bibliotekach wiele tytułów i z pewnością dopasuje się poszczególne tytuły. Wszystkie tytuły potem wrzuci się do ankiety, a my będziemy głosować na, te które posiadamy i będą nam pasowały. Każdy będzie miał X głosów i X najlepszych tytułów wchodzi dalej. (X - ilość rund. Do ustalenia).

  Każdą grę będzie trzeba przeanalizować pod kontem sieciowym, kompatybilności, stabilności oraz oszustw. Jeżeli, jakaś się nie zakwalifikuje, w ten wchodzi za nią następna gra z najwyższą ilością głosów.

  Ponad to trzeba będzie wybrać gry kwalifikujące się do danych grup. Podzielimy je na Arcade - Sim-cade - Symalator. Jeżeli zwycięzca ma być osoba odnajdująca się nie zależnie od gry w jaką zagra, to taki podział był by najlepszy i każda osoba musiała by zagrać przynajmniej po jednym tytule z danej grupy, ale zgaduje, że najtrudniejsza będzie ostatnia, Symulatory. Jest ona wąska i mało tytułów się tutaj zalicza, możemy ją poszerzyć dodając starsze tytuły, jak pierwszy rFactor, GTR'y, czy Live for Speed, ale te nie są tak zaawansowane jak Assetto, czy iRacing i robią to samo co współczesne sim-cady. Więc w konieczności, trzeba by te tytuły przyłączyć to tej grupy, a to dlatego, że w każdej grupie będzie musiało być min. po dwie gry, a najlepiej trzy. Jeżeli i to nie wypali, całe mistrzostwa będą musiały zmienić charakter i kompletnie zrezygnować z tego podziału, co nie będzie rozstrzygać mistrza wszelakich gier, tylko poszczególnych.

  Trzeba będzie ustalić rodzaj zawodów w tych grach. Moim pomysłem jest stworzenie tabeli, w której dostaje się dwie odrębne ilości punktów na dany tytuł. Jeden z nich będzie podstawowy wyścig, gdzie będziemy się zbierać i ścigać się między sobą. Drugi jest indywidualny, a każda gra będzie miała swój rodzaj zawodów. Np. Punkty Driftu tu i tam, czasówka na tych torach, Ukończenie jak najszybciej pojedynku fabularnego... itp. Każdy tytuł będzie miał swój rodzaj zawodów niestandardowych, co przede wszystkim będzie wymagało więcej umiejętności niż tylko odpowiednie wchodzenie w zakręty. No i oczywiście trzeba odbyć zarówno Wyścig, jak i zawody niestandardowe. Średnia będzie decydowała o umiejętnościach graczy, ale może być dwusieczna i pogorszyć wynik.

  Tabela mojego konceptu by wyglądała w ten sposób, że w każdej grze będzie można nabić ileś tam punktów, zależnie od pozycji ma której się skończyło.
  Więc sama tabela wyglądała by tak.
  Gracz1 - Gra1 [W - X Pkt.][ZN - X Pkt.] = Średnia Gry | Gra2 [W - X Pkt.][ZN - X Pkt.] = (...) = Średnia Mistrzostw.
  W - Wyścig, ZN - Zawody Niestandardowe.


  Tak wygląda mój koncept takich zawodów. Co sądzicie o tym? Co można by zmienić, lub poprawić w tych szkicach. Zapraszam do ankiety, czy wzięliście by udział w jakikolwiek zawodach "multitytułowych" i do dyskusji. ;)
  Ostatnio zmieniony 23 paź 2017, 23:06 przez KatanaDriver, łącznie zmieniany 5 razy.
 • Awatar użytkownika
  jedlin12
  Posty: 1482
  Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
  Medale: 1
  Reputacja: 23
  Imię: Jakub
  Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
  Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
  uPlay: CM-jedlin12
  Steam ID: jedlin12
  Klub: Club Mega
  Lokalizacja: woj. mazowieckie
  :
  The Crew Endurance Series
  Polubił: 770
  Otrzymanych polubień: 926

  RGC - Racing Games Championship

  autor: jedlin12 » 23 paź 2017, 23:40

  Sam pomysł jest zaiste bardzo dobry, świeży i oryginalny, lecz moim zdaniem lepiej postarać się, żeby jak najwięcej osób posiadało te same tytuły, w celu ułatwienia liczenia i np. jakby było pięć różnych tytułów, to zliczałoby się (w ramach zabezpieczenia) z czterech najlepszych (średnią punktową), bo wiadomo, czasami ktoś danego tytułu by nie miał, a twój system jest zbyt mało przejrzysty i mogłoby zaistnieć zjawisko faworyzowania niektórych tytułów. Wówczas najlepszym systemem zawodów byłby wyścig pvp + próba czasowa, ewentualnie jak serwery jakieś gry są zamknięte to drugi time trial, albo jakieś zawody niestandardowe właśnie.

  A co do tytułów:

  DiRT 3 - Pomimo, że uważam grę za ogólne gorszą od poprzednika, to była rozdawana dwukrotnie na steamie, przez co kosztuje na serwisach typu G2A około jednego euro. Ponadto serwery (chyba) wciąż działają, wiec pole manewru jest spore

  FlatOut 2
  - Kolejny względnie tani tytuł, o niesamowitej wręcz grywalności. Serwery co prawda zamknięte, ale zawsze pozostaje w odwodzie Gameranger.

  Raceroom Racing Experience/Live For Speed Do wyboru do koloru. Za darmo oferują wystarczający wybór do zrobienia jakiegoś sensownego wyścigu i Time Triala, zwłaszcza w tym pierwszym wypadku, choć niektórych może odstraszyć rozmiar na dysku twardym

  The Crew - Kolejny tytuł, który ma pewnie większość z was, co prawda mocno obawiam się serwerów, czy pozwoliłyby one na PVP, ale zawsze jeszcze zostaje czasówka w misji frakcyjnej, albo misja kampanii na punkty :)

  Race Driver GRID - Można powiedzieć to samo co o offroadowym kuzynie. Tyle, że z serwerami jest krucho i nie wiadomo, czy na steamowej wersji działa GameRanger.

  Trackmania Nations Forever Tytułu chyba przedstawiać nie trzeba. Kultowy, tyle wystarczy, by go opisać. Niegdyś stały bywalec turniejów e-sportowych.

  Jak mi coś jeszcze wpadnie do głowy, to dopiszę.
  Ostatnio zmieniony 23 paź 2017, 23:40 przez jedlin12, łącznie zmieniany 3 razy.
  „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
 • Awatar użytkownika
  Courius
  Posty: 6585
  Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
  Medale: 11
  Reputacja: 45
  Hobby: Motoryzacja
  Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
  Nick w TDU: CouriusPL
  Nick w TDU2: CouriusPL
  uPlay: CouriusPL
  Steam ID: CouriusPL
  Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
  :
  Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
  WIMP Grozokonkurs Endurance
  Polubił: 3753
  Otrzymanych polubień: 2016

  RGC - Racing Games Championship

  autor: Courius » 24 paź 2017, 0:14

  Wstępnie jestem zainteresowany pomysłem.

  KatanaDriver pisze:Qr Bbpost Drugi jest indywidualny dla tytułu i nie wymaga zebrania. np. Punkty Driftu

  A co jeżeli w jakiejś grze drift jest niemożliwy do wykonania?

  Gry, które proponuję.
  1) Arcade - Race Driver GRID, TDU, TDU2 i The Crew(mam jedno smerf konto, które chętnie udostępnię komuś), Dirt 3
  2) Simcade - Dirt Rally
  3) Symulator - Assetto Corsa, Live For Speed, GTR Evo/Race07, Raceroom Racing Experience
  Ostatnio zmieniony 24 paź 2017, 0:14 przez Courius, łącznie zmieniany 1 raz.

  Obrazek

 • Awatar użytkownika
  KatanaDriver
  Posty: 1326
  Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
  Medale: 2
  Reputacja: 44
  Imię: Kamil
  Hobby: Tworzenie Wideo
  Samochód: Nissan 350z
  Nick w TDU2: lolak55
  Klub: Brak
  :
  Barkowice 2017 Więcbork 2016
  Polubił: 792
  Otrzymanych polubień: 773

  RGC - Racing Games Championship

  autor: KatanaDriver » 24 paź 2017, 0:43

  Literówka się wkradła w najgorszym miejscu.
  KatanaDriver pisze:Qr Bbpost...Jeżeli zwycięzca ma być osoba odnajdująca się nie zależnie od gry w jaką zagra, to taki podział był by najlepszy i każda osoba musiała by zagrać przynajmniej po jednym tytule z danej grupy...


  Chodzi o to, że każdy musi przejechać zawody w przynajmniej jednej grze w każdej z grupy. 1 Arcade, 1 Sim-cade, 1 Sim. By sprawdzić jego umiejętności w każdym rodzaju ścigałek.

  Taki podział mi się wydaje najlepszy, bo gry się dość różnią od siebie.
  Arcade to najczęściej nietypowo gameplayowe gry, open world i gry akcji rodem z F&F.
  Sim-cade brakuje zwariowanych rzeczy i zazwyczaj są to bardzo rozbudowane torówki.
  Sim zawsze nawiązuje do motorsportu. Prawie zawsze to torówka z mało rozbudowana i mniejszą listą pojazdów i torów.

  W połączeniu z "Niestandardowymi Zawodami" tworzą się wymagające mistrzostwa.

  @Courius
  Tu też trochę poprawiłem czytelność
  KatanaDriver pisze:Qr BbpostJeden z nich będzie podstawowy wyścig, gdzie będziemy się zbierać i ścigać się między sobą. Drugi jest indywidualny, a każda gra będzie miała swój rodzaj zawodów. Na przykład Punkty Driftu tu i tam, czasówka na tych torach, Ukończenie jak najszybciej pojedynku fabularnego... itp.


  Dla przykładu w pierwszym GRiDzie wydaje mi się, że takie niestandardowe zawody najlepiej by były w formie Driftu. Bo mało gier oferuje tak zaawansowany system naliczania punktów. W Forzie 7 były by to chyba czasówki. Wybrać grupę samochodów i parę torów, a gracze by musieli nie tylko dobrać auto i je stuningować, ale także zrobić czas. Tuning to też element gry, który trzeba wykorzystać. ;) Zależnie od gry było by co innego.
  Ostatnio zmieniony 24 paź 2017, 0:43 przez KatanaDriver, łącznie zmieniany 1 raz.
 • Awatar użytkownika
  Hudy
  Moderator globalny
  Moderator globalny
  Posty: 3572
  Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
  Medale: 4
  Reputacja: 52
  Imię: Adrian
  Hobby: nie mam czasu
  Samochód: Superb 2
  Nick w TDU: Houdini
  uPlay: hudy.89
  Steam ID: wooxik89
  Xbox Live: wooxik89
  Klub: Telcontar_PL
  Lokalizacja: Pruszków
  :
  Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
  Polubił: 1545
  Otrzymanych polubień: 2247

  RGC - Racing Games Championship

  autor: Hudy » 24 paź 2017, 10:39

  Nie planuję udziału, bo nie mam na to czasu i tylko 4 gry na dysku, ale podrzucę swoje pomysły :)

  Arcade - TDU (HC), TDU2, TC, GTA 5 (w singlu są jakieś zawody, więc pewnie i na multi się coś znajdzie, poza tym sporo osób w to gra. Jednakowoż to tylko propozycje), Forza Horizon 3 (tu mam trochę obaw ;) )

  Simcade - Project Cars, Dirt Rally, Shift 2

  Sim - Assetto, LFS (mimo wszystko bardziej mi tu pasuje), rFactor

  Konsolowcom też bym dał szanse, więc może jakieś Gran Turismo, Forza?
  "Myślę, co to znaczy być sobą
  Którą iść drogą
  Lubiłem nocą furą jeździć z Tobą
  Nie wiele się liczyło ponadto
  Chciałem tylko żebyś była gdy nie żyło się łatwo..."
  Obrazek
 • Awatar użytkownika
  Siemkins
  Administrator
  Administrator
  Posty: 7132
  Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
  Medale: 8
  Reputacja: 53
  Imię: Jacek
  Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
  Samochód: Honda Accord VI
  Lokalizacja: Zielona Góra
  :
  Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
  Grozokonkurs Endurance
  Polubił: 1526
  Otrzymanych polubień: 1764
  Kontakt:

  RGC - Racing Games Championship

  autor: Siemkins » 25 paź 2017, 7:47

  Pomysł ciekawy. Organizacyjnie będzie porażka, nie wierzę, że te zawody w ogóle wystartują.
  Ja odpadam, nie mam czasu, ale to chyba wiadomo :)
  Pozdrówka
  Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
  Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
  CZYTAJ TO
 • Awatar użytkownika
  jedlin12
  Posty: 1482
  Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
  Medale: 1
  Reputacja: 23
  Imię: Jakub
  Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
  Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
  uPlay: CM-jedlin12
  Steam ID: jedlin12
  Klub: Club Mega
  Lokalizacja: woj. mazowieckie
  :
  The Crew Endurance Series
  Polubił: 770
  Otrzymanych polubień: 926

  RGC - Racing Games Championship

  autor: jedlin12 » 25 paź 2017, 15:39

  No dobra, ale jak będzie się to wszystko oceniać? Jakie kryteria będziemy przyjmować dla wyścigów, a jakie dla zawodów specjalnych. Niezmiernie ciężko będzie wymyślić zrównoważony system punktacji, który nie będzie powodował, że za jedne zawody będziesz mógł dostać ogromne ilości punktów, a za inne prawie żadnych. Odnosi się to zwłaszcza do zawodów specjalnych. Dlatego lepiej byłoby dać standardową punktację za każde zawody 10, 8, 6, 5 itd, a tytułów dać kilka, z czego z jednego najgorszego punkty nie byłyby zliczane. Takie zabezpieczenie. Ponadto takie rozdrobnienie tytułów potencjalnie powodowałoby, że w niektórych konkurencjach mogłyby startować dwie, trzy, może nawet jedna osoba.
  „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
 • Awatar użytkownika
  olosagaris
  Posty: 1589
  Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
  Medale: 4
  Reputacja: 34
  Imię: olo
  Hobby: TDU/TC/Drivecenter
  Samochód: czerwony
  uPlay: olosagaris
  :
  Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
  Polubił: 1557
  Otrzymanych polubień: 836
  Kontakt:

  RGC - Racing Games Championship

  autor: olosagaris » 25 paź 2017, 18:40

  Pomysł fajny, ale nie mam czasu :/ Za dnia praca, a po pracy km - wiadomo, ktoś musi zrobić bańkę w KREW :think: Ponadto dla mnie za dużo roboty, zanim znajdę w biurku napęd DVD, a później grę to.. hoho, będzie kolejny rok. Powodzenia Katana !!
 • Awatar użytkownika
  KatanaDriver
  Posty: 1326
  Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
  Medale: 2
  Reputacja: 44
  Imię: Kamil
  Hobby: Tworzenie Wideo
  Samochód: Nissan 350z
  Nick w TDU2: lolak55
  Klub: Brak
  :
  Barkowice 2017 Więcbork 2016
  Polubił: 792
  Otrzymanych polubień: 773

  RGC - Racing Games Championship

  autor: KatanaDriver » 25 paź 2017, 21:11

  @jedlin12

  KatanaDriver pisze:Qr Bbpost Każdą grę będzie trzeba przeanalizować pod kontem sieciowym, kompatybilności, stabilności oraz oszustw. Jeżeli, jakaś się nie zakwalifikuje, w ten wchodzi za nią następna gra z najwyższą ilością głosów.  Na tym etapie też się będzie rozważało, czy gra nadaje się na jakiekolwiek zawody. Co do punktacji, to tylko szkic można nad tym jeszcze porozważać. A o ilość ilość osób w danej grze nie powinniśmy się tak martwić, bo po to robimy ankietę by wybrać gry, w które zagra jak największa liczba osób.
  Ostatnio zmieniony 25 paź 2017, 21:11 przez KatanaDriver, łącznie zmieniany 1 raz.
 • Awatar użytkownika
  jedlin12
  Posty: 1482
  Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
  Medale: 1
  Reputacja: 23
  Imię: Jakub
  Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
  Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
  uPlay: CM-jedlin12
  Steam ID: jedlin12
  Klub: Club Mega
  Lokalizacja: woj. mazowieckie
  :
  The Crew Endurance Series
  Polubił: 770
  Otrzymanych polubień: 926

  RGC - Racing Games Championship

  autor: jedlin12 » 05 lis 2017, 15:20

  Ankieta skończyła się niemalże przed tygodniem. Kiedy wdrażasz drugi etap, czyli selekcję tytułów?
  „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
 • Awatar użytkownika
  KatanaDriver
  Posty: 1326
  Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
  Medale: 2
  Reputacja: 44
  Imię: Kamil
  Hobby: Tworzenie Wideo
  Samochód: Nissan 350z
  Nick w TDU2: lolak55
  Klub: Brak
  :
  Barkowice 2017 Więcbork 2016
  Polubił: 792
  Otrzymanych polubień: 773

  RGC - Racing Games Championship

  autor: KatanaDriver » 05 lis 2017, 21:57

  Nie jestem pewien co do ilości uczestników, mogę rozpocząć etap drugi, który zweryfikuje przy okazji chęć forumowiczów do zawodów.

  Ale przed tym Paweł musiał by zrobić pod fora. ;)
 • Awatar użytkownika
  jedlin12
  Posty: 1482
  Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
  Medale: 1
  Reputacja: 23
  Imię: Jakub
  Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
  Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
  uPlay: CM-jedlin12
  Steam ID: jedlin12
  Klub: Club Mega
  Lokalizacja: woj. mazowieckie
  :
  The Crew Endurance Series
  Polubił: 770
  Otrzymanych polubień: 926

  RGC - Racing Games Championship

  autor: jedlin12 » 27 lis 2017, 15:09

  Trzy tygodnie później - żadnych postępów.

  Jeśli cię to przerasta, to naprawdę mogę ci pomóc z organizacją.
  „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
 • Awatar użytkownika
  KatanaDriver
  Posty: 1326
  Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
  Medale: 2
  Reputacja: 44
  Imię: Kamil
  Hobby: Tworzenie Wideo
  Samochód: Nissan 350z
  Nick w TDU2: lolak55
  Klub: Brak
  :
  Barkowice 2017 Więcbork 2016
  Polubił: 792
  Otrzymanych polubień: 773

  RGC - Racing Games Championship

  autor: KatanaDriver » 28 lis 2017, 22:22

  Mówiłem na TS'e. 9 osób to stosunkowo za mało. Z tych 9 osób 3 albo 4 by na początku, a na końcu była by powtórka z Dakaru gdzie tak naprawdę jeździły 2 osoby. Zbyt obszerne zawody by zaciągnąć bywalców, którzy grają raz na tydzień. Pomysł niech zostanie, a jeżeli forum się rozkręci, to wznowimy pomysł.
 • Awatar użytkownika
  jedlin12
  Posty: 1482
  Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
  Medale: 1
  Reputacja: 23
  Imię: Jakub
  Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
  Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
  uPlay: CM-jedlin12
  Steam ID: jedlin12
  Klub: Club Mega
  Lokalizacja: woj. mazowieckie
  :
  The Crew Endurance Series
  Polubił: 770
  Otrzymanych polubień: 926

  RGC - Racing Games Championship

  autor: jedlin12 » 28 lis 2017, 22:55

  Może zniechęca ich brak konkretów. Może po tym jak zacznie się odsiew tytułów, sporządzi się bardziej klarowne i miarodajne punktacje i zasady to pomysł znajdzie zainteresowanie.
  9 osób - niby mało, ale pamiętaj, że pomimo, że do TCES deklarowało się jeszcze mniej, a jeździły cztery osoby łącznie z prowadzącym zawody. Moim zdaniem warto chociaż zacząć filtrować tytuły, bo i tak zejdzie się z tego co mówiłeś sporo czasu, bo zamierzasz te wszystkie gry dosyć dokładnie przetestować, by nie zostawić pola dla oszustw. Jeszcze raz powtarzam, mogę przyjąć na siebie część obowiązków.
  „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
 • Awatar użytkownika
  KatanaDriver
  Posty: 1326
  Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
  Medale: 2
  Reputacja: 44
  Imię: Kamil
  Hobby: Tworzenie Wideo
  Samochód: Nissan 350z
  Nick w TDU2: lolak55
  Klub: Brak
  :
  Barkowice 2017 Więcbork 2016
  Polubił: 792
  Otrzymanych polubień: 773

  RGC - Racing Games Championship

  autor: KatanaDriver » 29 lis 2017, 0:29

  Niestety aktualnie nie ma szans na te zawody. Patrząc na frekwencje w ostatnich zawodach, na forum, nie wyobrażam sobie, że by to się udało w jakimś sensownym stopniu. Może się okazać, że zawody nie będą zbyt angażujące i skończy się na garstce osób. Kiedyś do tego wrócimy. Na tą chwile nie pozostanie na etapie konceptu.
Odpowiedz Posty: 15 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Przejdź do