Odpowiedz Posty: 84
SWAGEN
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    SWAGEN

    autor: Prince-Matt » 09 lut 2014, 16:57

    Anioł Stróż pisze:Ciekawy jestem jak będzie wyglądał efekt końcowy.
    Na co tu być ciekawym? Wiadomo jak to będzie wyglądać... świecąca sie felga jak chromowane kołpaki, całkowicie źle dobrany rozmiar opony na feldze (nie wiadomo czy przez brak wiedzy czy przez własną gupote), totalnie pomylony negatyw przez który zawieszenia auta będzie tak cierpieć, że nawet bezduszny VW się będzie prosił o zmiane właściciela, no i tak obniżone auto, że będzie zwalniało ruch drogowy w mieście i na progach zwalniających do prędkości chodzenia. Krótko mówiąc - patrz na zdjęcia jeden post wyżej.

    Ps.: Zapomniałem wspomnieć o śmierdzących, czarnych chmurach dizelka i obłędnego dźwięku traktora jak przy wciśnięciu na gaz będzie próbował odjechać stockowej Nexi 1.5.

    Więc tu pozostaje tylko życzyć rozsądku przy dalszych pracach. Powodzenia.

    Ps2.: To nie ma być żaden hejt do VW lub VAG- to dotyczy tylko tego p*** nowoczesnego tuningu który czasami też jest stosowany w Hondach i jap. także...
    Ostatnio zmieniony 09 lut 2014, 16:57 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Miron
    Posty: 765
    Rejestracja: 29 maja 2013, 11:41
    Reputacja: 0
    Polubił: 5
    Otrzymanych polubień: 391

    SWAGEN

    autor: Miron » 09 lut 2014, 17:51

    Obrazek

    ;-)
    Ostatnio zmieniony 09 lut 2014, 17:51 przez Miron, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    SWAGEN

    autor: Prince-Matt » 09 lut 2014, 18:00

    No tak, przecież zazdroszczę. Powodzenia.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Mimi
    Posty: 3586
    Rejestracja: 27 sty 2012, 18:39
    Reputacja: 4
    Samochód: Volkswagen Golf
    Polubił: 248
    Otrzymanych polubień: 1431

    SWAGEN

    autor: Mimi » 09 lut 2014, 18:04

    Matt zamiast mówić co myślisz zacznij myśleć co mówisz.
    Jednemu podoba się Passat z brzuchem na ziemi, innemu stary Civic 1.3 z wydechem wielkości dziury ozonowej i jakimiś super ekstra pedofilskimi kolorowymi naklejeczkami na pół zderzaka.

    Każdy ma swoją wizję co do wyglądu samochodu i starajmy się to uszanować, nie podoba Ci się takie coś, to nie wchodź, nie czytaj, nie oglądaj - PROSTE
    Ostatnio zmieniony 09 lut 2014, 18:04 przez Mimi, łącznie zmieniany 2 razy.
    Jeśli otaczasz się odpowiednimi ludźmi, możesz wszystko
  • Miron
    Posty: 765
    Rejestracja: 29 maja 2013, 11:41
    Reputacja: 0
    Polubił: 5
    Otrzymanych polubień: 391

    SWAGEN

    autor: Miron » 09 lut 2014, 18:06

    Każdy ma inne gusta to wiadome ;-) . Jedni wolą Monster a drudzy Rockstar ;-) . Ale Ty masz zawsze taki ból dupy jak ktoś robi co innego że płakać ze śmiechu się chce ;-) . Nie każdy chce mieć Honde na felgach o rozmiarze z Lanosa albo Punto. Ale Ty dalej masz ten ból dupy :-) .

    A żeby nie było. Usunąłem dziś oznaczenia na tylnej klapie ale nie zdążyłem przejechać pastą bo się rozpadało. Znalazłem również lampy z R Line/R36 Helli które są lekko przyciemnione.

    EDIT

    Obrazek

    Myślałem też o tych kołach tylko że rotor jest obrócony w jedną stronę i to psuje trochę efekt.
    Ostatnio zmieniony 09 lut 2014, 18:06 przez Miron, łącznie zmieniany 2 razy.
  • adamsky73

    SWAGEN

    autor: adamsky73 » 09 lut 2014, 18:49

    Z jednej strony uczycie Mata, że każdy ma własne zdanie (co ma sens), a z drugiej strony wskakujecie na niego, że też ma własne zdanie (co już sensu nie ma). Jak się pokazuje coś na forum, to chyba trzeba się liczyć też z krytycznymi uwagami.
    Ja tam uważam, że tuning optyczny Passata, w szczególności kombi, przypomina próbę robienia baletnicy z hipopotama, bo samo nadwozie jest tak bezjajeczne, że trudno coś w nim poprawić.
    Dodatkowo rzucenie go na glebę powoduje, że przypomina on martwego żuka, który załamał się i zdechł, bo nie mógł przetoczyć ostatniej w życiu kulki gówna. Ale uszanuję, jeśli komuś coś takiego się podoba, bo podobno nie ma definicji normalności i jest całkiem prawdopodobne, że jedynych zdrowych na umyśle trzymamy w domu wariatów, a wszyscy poza są pop....eni.
    Tylko jest jedno ale - jak już s*** działające zawieszenie tak, że nie będzie się nadawać do jazdy na normalnych drogach, to nie wq****** innych użytkowników i przewóź auto na zloty na lawecie. Jak zabawka - to zabawka. Auto, które nie potrafi przejechać nad progiem zwalniającym bo ma zerowy skok zawieszenia, powinno być uznane za niesprawne i pozbawiane dowodu rejestracyjnego.
    Ostatnio zmieniony 09 lut 2014, 18:49 przez adamsky73, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Miron
    Posty: 765
    Rejestracja: 29 maja 2013, 11:41
    Reputacja: 0
    Polubił: 5
    Otrzymanych polubień: 391

    SWAGEN

    autor: Miron » 09 lut 2014, 19:05

    Skąd wiesz czy ma zerowy skok zawieszenia? To Murcielago, Pagani i reszta też nie powinna mieć dowodu rejestracyjnego bo wyjechanie z parkingu zajmuje im trochę czasu bo krawężnik 5cm to za dużo :-D . Mają te samochody też na lawetach wozić? :D A skąd wiesz czy nie ma na przykład hydrauliki albo pneumatyki? :-) Nic mi do tego ;) Ja mam swój plan. Czy to będzie gwint czy Air to i tak na 20'' nie da się zejść nisko ;) .
  • Awatar użytkownika
    Mimi
    Posty: 3586
    Rejestracja: 27 sty 2012, 18:39
    Reputacja: 4
    Samochód: Volkswagen Golf
    Polubił: 248
    Otrzymanych polubień: 1431

    SWAGEN

    autor: Mimi » 09 lut 2014, 20:02

    20 cali toczy się dostojnie
    wiesz jak wali mnie, to czy to pojmiesz eeee
    jaki masz odczyn, co widzą oczy
    i o czym wtedy myślisz to zupełnie nie obchodzi mnie

    :thumbup:
    Ostatnio zmieniony 09 lut 2014, 20:02 przez Mimi, łącznie zmieniany 2 razy.
    Jeśli otaczasz się odpowiednimi ludźmi, możesz wszystko
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    SWAGEN

    autor: Gruszmen » 09 lut 2014, 20:10

    Fele 20" były dobre jakieś 10-15 lat temu za sprawą raperskich teledysków ale i tak powodzenia z projektem.
  • Miron
    Posty: 765
    Rejestracja: 29 maja 2013, 11:41
    Reputacja: 0
    Polubił: 5
    Otrzymanych polubień: 391

    SWAGEN

    autor: Miron » 09 lut 2014, 20:20

    Powiem tak. Kiedyś mówili że do Golfa na 17 calach to beznadziejna rzecz i nie pasuje. Dziś to standard i normalnie wygląda. Wyobrażacie sobie Lexusa IS albo BMW 5 albo Mercedesa C klasę na 18 calach? To wygląda prawie jak fortepian. Jak ktoś trzyma się standardów i stereotypów to stoi w miejscu. Nie podobają mi się takie wozy bo później wyglądają jak fortepiany albo wózki sklepowe ;-) . Kto nie ryzykuje nie pije szampana ;-) . Ja tylko spełniam marzenia a wasze narzekanie mnie tak interesuje jak piłka nożna ;-) .

    Obrazek
    Obrazek

    Poszukuje nazwy tych felg bo już nie wiem kaj mam szukać informacji. Nawet na VWVortex nie ma podane od właściciela. Wiem że jest z Chin i tyle.
    Ostatnio zmieniony 09 lut 2014, 20:20 przez Miron, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Anioł Stróż
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3772
    Rejestracja: 18 paź 2010, 21:45
    Medale: 4
    Reputacja: 29
    Imię: Czarek
    Samochód: Volvo V50 2.0D
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 830
    Otrzymanych polubień: 852
    Kontakt:

    SWAGEN

    autor: Anioł Stróż » 09 lut 2014, 20:26

    Prince-Matt pisze:
    Anioł Stróż pisze:Ciekawy jestem jak będzie wyglądał efekt końcowy.
    Na co tu być ciekawym? Wiadomo jak to będzie wyglądać...



    Dla Ciebie to kolejny, zwykły VW na glebie, dla Mirona czy też dla mnie nie, jestem ciekawy jak będzie wyglądać po zakończeniu prac, taki projekt wymaga dużego nakładu pieniędzy i czasu.
    I szczerze powiedziawszy wole oglądać kolejnego zglebionego passata niż tą śmieszną zabaweczkę który ty się poruszasz, kupiłeś gotowca który został stuningowany w fabryce i bawisz się w jakieś śmieszne tablice rejestracyjne o który tak naprawdę ciul wiesz i sam się w temacie wsypałeś albo jakieś nakrętki.... Taki wielki znaFFca dzapońskich aut.

    Dziękuje dobranoc :kapelusz:

    Sory Miron za OT ale musiałem odpisać temu pseudo Hondziarzowi :think:

    ed. by Xarlith - Ostrzeżenie przyznane
    Ostatnio zmieniony 09 lut 2014, 20:26 przez Anioł Stróż, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    SWAGEN

    autor: BeliarPL » 09 lut 2014, 22:50

    Miron pisze:Skąd wiesz czy ma zerowy skok zawieszenia? To Murcielago, Pagani i reszta też nie powinna mieć dowodu rejestracyjnego bo wyjechanie z parkingu zajmuje im trochę czasu bo krawężnik 5cm to za dużo :-D .

    Tak, zajmuje tyle co wciśnięcie przycisku od podnoszenia przodu ;) Tak, te auta mają to w standardzie, właśnie do wyjeżdżania z parkingu lub garażu.
    Dodatkowo w przeciwieństwie do samoróbek te auta są zaprojektowane tak, że wbrew pozorom radzą sobie na dziurach i innych niespodziankach drogowych. A samoróbki nie, bo producent nie przewidział innej felgi lub niskiego zawiasu i albo się toczysz albo walisz miską olejową jak kościelny w dzwon o 12.00 w niedziele.
    Słusznie zostało zauważone, ja sobie mogę komentować co i jak chcę, ale Ty już nie bo się chamie nie zgadzasz z moim poglądem...

    No sorry. Ale użyjcie tego:

    Miron pisze:http://i.imgur.com/dFVrrrV.jpg

    ;-)


    No i kolejna rzecz:

    Mimi pisze:
    20 cali toczy się dostojnie
    wiesz jak wali mnie, to czy to pojmiesz eeee
    jaki masz odczyn, co widzą oczy
    i o czym wtedy myślisz to zupełnie nie obchodzi mnie

    :thumbup:


    Za tamowanie ruchu lub w widoczny sposób jego spowalnianie też jest mandat. Mało tego, jadąc jak pizdunia nie zdasz prawka bo jedziesz za wolno ;) Nie wiem czy jeszcze nie zdawaliście czy też ze stresu podczas egzaminu zapomnieliście o tym, całkiem ważnym przepisie drogowym.

    Tak więc, tuningujesz sobie? Spoko, wsio rybka, nie podoba mi się ale rób co chcesz. Ale zrób tak aby dało się jeździć normalnie w naszych warunkach a nie, że zacytujesz sobie jakiś słaby tekst słabej piosenki i będziesz pro elo cwaniakiem ;)
    Ostatnio zmieniony 09 lut 2014, 22:50 przez Mimi, łącznie zmieniany 3 razy.
    Powód: Cytując post ze zdjęciem/filmem zostawiaj sam link.
  • Awatar użytkownika
    jurcek
    Posty: 1001
    Rejestracja: 22 sie 2010, 17:33
    Medale: 1
    Reputacja: -2
    Nick w TDU: Kdwa.pl
    Klub: Free Guys
    :
    Bieliszów 2014
    Otrzymanych polubień: 51

    SWAGEN

    autor: jurcek » 09 lut 2014, 22:56

    Myślałem, że moderator musi mieć jakieś hamulce :shh:

    Powodzenia z projektem :thumbup: , ale już szkoda mi tego auta^^ (jak każdego innego, tak zglebionego)


    Edit By Anioł Stróż: Nie napisałem nic obraźliwego wiec nie wiem o co CI chodzi, jeśli masz problem z moim postem to napisz skargę do Xara bo Siemkins jest obecnie nie osiągalny i jeśli uzna że naruszyłem którykolwiek punkt regulaminu to przyjmę warna na klatę chyba że próbujesz podważyć moje kompetencje jako moda hm ? Wyraziłem swoje zdanie i odpowiedziałem na post Matta. I tyle w temacie.
    Ostatnio zmieniony 09 lut 2014, 22:56 przez jurcek, łącznie zmieniany 2 razy.
    .
  • Awatar użytkownika
    MTX
    Posty: 1465
    Rejestracja: 13 lip 2010, 15:03
    Medale: 3
    Reputacja: -13
    Nick w TDU: camryt
    Klub: Telcontar
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2013 Puchar Ferrari Liga DTM
    Polubił: 20
    Otrzymanych polubień: 105

    SWAGEN

    autor: MTX » 09 lut 2014, 23:12

    Mnie osobiście takie obniżone samochody zupełnie się nie podobają, niezależnie od marki. To po prostu nie wygląda dobrze, a już zupełnie nie jest funkcjonalne. Obniżając w ten sposób totalnie przekreślasz podstawowe założenie samochodu, zwłaszcza kombi. Ale skoro to jest twoje marzenie, to je realizuj. Nie możemy Ci w tym przeszkodzić. Jak widać, jest co najmniej jedna osoba której się to podoba. Nie ma co się burzyć, obrażać i zamykać tematów/kont.

    BeliarPL pisze:Tak więc, tuningujesz sobie? Spoko, wsio rybka, nie podoba mi się ale rób co chcesz. Ale zrób tak aby dało się jeździć normalnie w naszych warunkach a nie, że zacytujesz sobie jakiś słaby tekst słabej piosenki i będziesz pro elo cwaniakiem ;)

    Ciężko się z tym nie zgodzić. Widziałem kiedyś chłopaczka w Golfie 2 próbującego przejechać przez Aleje na wysokości Nowego Kleparza - oczywiście musiał się zatrzymać na środku skrzyżowania, zjechać na drugi pas szorując podwoziem i wstrzymując ruch na tak długo, że światła zmieniły się dwukrotnie. Nigdy nie słyszałem tylu klaksonów naraz. No i jeszcze naklejeczka na szybie "nie trąb p******, bo jadę na glebie" :mrgreen:

    Ukryty tekst:
    Prince-Matt pisze:Więc tu pozostaje tylko życzyć rozsądku przy dalszych pracach.

    Bo jazda samochodem RHD jest taaaaaka rozsądna w kontynentalnej Europie.

    Prince-Matt pisze:Ps2.: To nie ma być żaden hejt do VW lub VAG

    A kilka postów wcześniej:
    Prince-Matt pisze:Haahaha niespełnione marzenia :D Piepszone VAGi :D

    No rzeczywiście.

    Gruszmen pisze:Fele 20" były dobre jakieś 10-15 lat temu za sprawą raperskich teledysków ale i tak powodzenia z projektem.

    Wystarczy spojrzeć na awatar Mirona i nazwę tematu.

    Miron pisze:Wyobrażacie sobie Lexusa IS albo BMW 5 albo Mercedesa C klasę na 18 calach? To wygląda prawie jak fortepian.

    Akurat bzdurny przykład, bo w takich samochodach 18 cali to zwykle opcja. Może dla ciebie wyglądają źle, bo jesteś przyzwyczajony do większych rozmiarów. Dla mnie cokolwiek więcej niż cal-dwa ponad rozmiar standardowych felg to za dużo.

    Anioł Stróż pisze:Sory Miron za OT ale musiałem odpisać temu pseudo Hondziarzowi :think:

    Nie, to akurat stuprocentowy, typowy hądziarz ;-)
    Ostatnio zmieniony 09 lut 2014, 23:12 przez MTX, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
    ,,Thank you, Hachiroku"
  • Awatar użytkownika
    Blazo
    Posty: 1066
    Rejestracja: 02 sie 2013, 17:46
    Medale: 2
    Reputacja: 1
    Imię: Blazej
    Hobby: Motorsport; Simracing
    Samochód: EG3
    Nick w TDU2: Blazo2086
    uPlay: Blazo2086
    Steam ID: blazo2086
    Lokalizacja: 3miasto
    :
    Race of Champions Initial DC
    Polubił: 1215
    Otrzymanych polubień: 408

    SWAGEN

    autor: Blazo » 09 lut 2014, 23:41

    Anioł Stróż pisze:Dla Ciebie to kolejny, zwykły VW na glebie, dla Mirona czy też dla mnie nie, jestem ciekawy jak będzie wyglądać po zakończeniu prac, taki projekt wymaga dużego nakładu pieniędzy i czasu.
    I szczerze powiedziawszy wole oglądać kolejnego zglebionego passata niż tą śmieszną zabaweczkę który ty się poruszasz, kupiłeś gotowca który został stuningowany w fabryce i bawisz się w jakieś śmieszne tablice rejestracyjne o który tak naprawdę ciul wiesz i sam się w temacie wsypałeś albo jakieś nakrętki.... Taki wielki znaFFca dzapońskich aut.

    Dziękuje dobranoc :kapelusz:

    Sory Miron za OT ale musiałem odpisać temu pseudo Hondziarzowi :think:


    Wyczuwam "hejt" za Prelude :lol:

    Off-top: off.

    Co do samochodu to powiem tak. Nie lubię jak samochód jest zglebiony tak bardzo, że zahacza o najmniejsze wgniecenia w jezdni, ani prześwitu 30cm+. Są wyjątki jak wszędzie ale jak znajdziesz złoty środek to będzie idealnie, nie wiem ile bo to ciężko stwierdzić. Ale i tak wolałbym spotkać zglebionego Golfiacza niż TO ZUO :
    Obrazek
    :rotfl:
    Ostatnio zmieniony 09 lut 2014, 23:41 przez Blazo, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

Odpowiedz Posty: 84

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Przejdź do