Odpowiedz Posty: 3 Strona 1 z 1
Następca TDU2? - Test Drive Solar Crown
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Medale: 11
    Reputacja: 45
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3763
    Otrzymanych polubień: 2029

autor: Courius » 26 maja 2020, 2:20

Cześć! Stwierdziłem, że napiszę coś na temat następcy gry, dla której kiedyś zarywaliśmy nocki. :-D Informacja raczej w formie ciekawostki, nic oficjalnego... ale warte odnotowania.

Jak większość z Was wie - prawa do marki od Atari wykupiło BigBen Interactive, a pieczę nad następcą TDU2 sprawuje deweloper, francuskie studio Kylotonn odpowiedzialne za serię WRC i TT Isle of Man. Od ponad 6 miesięcy dochodziły do mnie pewne pogłoski na temat kolejnej części Test Drive Unlimited, w zasadzie nic potwierdzonego, a raczej zwykłe plotki na temat tego, że gra według planu miałaby być wydana pod koniec 2020 roku, że do dyspozycji graczy oddana by była Brazylia z otwartym światem, że lista samochodów zamknie się ilościowo na poziomie TDU/TDU2 z powodu problemów z licencjami itp.

Zanim jednak ów ploty wyszły na jaw, to dowiedziałem się od mojego znajomego, który był w ekipie - tej pierwszej oryginalnej - odpowiedzialnej za Test Drive Unlimited, że prace nad następcą są na dosyć zaawansowanym poziomie. Fajnie pomyślałem, facet ma raczej info z pierwszej ręki, bo od project menagera w Kylotonnie, no i jakby nie było, nadal siedzi w branży gier komputerowych. Wciąż jednak było to za mało, żeby móc stworzyć temat na forum. Chciałem coś więcej od niego wyciągnąć, ale chłopina niestety nic więcej nie wie, podobno. :angel: :D

Wracając do meritum sprawy, to niecały miesiąc temu dokopaliśmy się z znajomymi do informacji, że firma NACON zarejestrowała domenę o nazwie TestDriveSolarCrown.com
    Nazwa całkiem wymowna i nie wymagająca chyba zbędnych tłumaczeń?

Parę dni później po naszym odkryciu znaleźliśmy to foto.
    Obrazek

Oprócz tego; na Twitterze pojawiło się przypadkowo konto publiczne @testdrivegame - chwilę później stało się niepubliczne, oraz zarejestrowano znak towarowy pod nazwą Test Drive Solar Crown.

Także ten, coś tam się rusza w temacie Test Drive Unlimited. Nie porzucili projektu, to jest wielki plus. Nie jestem tylko przekonany, co do nazwy domeny. :facepalm:
    Ostatnio zmieniony 26 maja 2020, 2:33 przez Courius, łącznie zmieniany 4 razy.

Obrazek

• Awatar użytkownika
    Arti1qPL
    Reputacja: 5
    Nick w TDU2: Arti1qPL
    uPlay: Arti1qPL
    Klub: Automotive Club Poland
    Polubił: 159
    Otrzymanych polubień: 56

autor: Arti1qPL » 03 cze 2020, 22:58

Sporo plotek pojawia się na temat lokacji, a najgłośniej jest o Curaçao i jak Courius wspomniał Brazylii. Chociaż ciekawa zasada się pojawia:
    TDU (1) - 1 wyspa
    TDU2 - 2 wyspy
    TDU3/Solar Crown - 3 wyspy? Odświeżona Ibiza i Oahu plus nowa wyspa :think:
    Póki niepotwierdzone info, można mówić w nieskończoność. Miejmy nadzieję, że do końca roku oficjalnie coś ogłoszą (oczywiście nie zapominając o dodaniu słynnego od Atari - Coming Soon ;-) ).
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Arti1qPL
    Reputacja: 5
    Nick w TDU2: Arti1qPL
    uPlay: Arti1qPL
    Klub: Automotive Club Poland
    Polubił: 159
    Otrzymanych polubień: 56

autor: Arti1qPL » 11 cze 2020, 15:04

Nowe wieści ze swiata Test Drive :-D W skrócie 7 lipca Nancon robi wydarzenie, w którym może uchylić rąbka tajemnicy na temat nowych produkcji!
    Screenshot_20200611-125352_Facebook.jpg

Screenshot_20200611-150141_Facebook.jpg
    Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
    Obrazek
Odpowiedz Posty: 3 Strona 1 z 1