Odpowiedz Posty: 68
Problemy z licencjami i wyścigami
  • pawel94t
    Posty: 7
    Rejestracja: 28 kwie 2012, 22:45
    Reputacja: 0

    Problemy z licencjami i wyścigami

    autor: pawel94t » 31 paź 2012, 20:35

    Nie wiem czy to dobry wątek, ale mam problem z wyscigami.W jednych mistrzostwach zdobyłem 6 pierwszych miejsc w wyscigach, w jednym zająłem 3 miejsce i przez to nie mogę zgarnąć nagrody: 400 tys $.Gdy chce przejechać ten wyścig, jest na nim kłódka i napis.:Wyzwanie nie jest dostępne w tym momencie.Od czego zależy to kiedy będę mógł przejść ten wyscig?Taką samą sytuację mam na Ibizie, już tydzień czekam..
  • Awatar użytkownika
    Anioł Stróż
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3772
    Rejestracja: 18 paź 2010, 21:45
    Medale: 4
    Reputacja: 29
    Imię: Czarek
    Samochód: Volvo V50 2.0D
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 830
    Otrzymanych polubień: 852
    Kontakt:

    Problemy z licencjami i wyścigami

    autor: Anioł Stróż » 31 paź 2012, 20:57

    Możesz mieć nie odpowiednią klasę auta do danego wyścigu, wjedź do wyścigu zobacz jaka klasa auta jest wymagana i wjedź ponownie i zobacz :ok
  • pawel94t
    Posty: 7
    Rejestracja: 28 kwie 2012, 22:45
    Reputacja: 0

    Problemy z licencjami i wyścigami

    autor: pawel94t » 31 paź 2012, 21:29

    Nie, auto to samo, a kłódeczka dalej jest..

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b68e182a7565fd20.html
    Ostatnio zmieniony 31 paź 2012, 21:29 przez pawel94t, łącznie zmieniany 2 razy.
  • adamsky73

    Problemy z licencjami i wyścigami

    autor: adamsky73 » 31 paź 2012, 21:36

    A przypadkiem nie musisz mieć tam wszystkich pierwszych miejsc? Nie pamiętam, bo dawno przechodziłem, ale chyba w pucharach tak było, że nie zostałeś dopuszczony do następnego wyścigu jeśli nie wygrałeś poprzedniego
  • pawel94t
    Posty: 7
    Rejestracja: 28 kwie 2012, 22:45
    Reputacja: 0

    Problemy z licencjami i wyścigami

    autor: pawel94t » 31 paź 2012, 21:42

    To są tak zwane Mistrzostwa wysokiego szczebla, i o to się rozchodzi że brakuje mi jednego złota, aby odebrać nagrode a nie mogę włączyć tego wyścigu...
  • MatiFilozof
    Posty: 24
    Rejestracja: 24 wrz 2012, 18:07
    Reputacja: 0
    Hobby: motoryzacja
    Nick w TDU2: MatiFilozof
    Klub: jakiśtam, nie pamiętam ;P

    Problemy z licencjami i wyścigami

    autor: MatiFilozof » 31 paź 2012, 21:57

    Hmm... A ile jest tych wyścigów? :scratch Jeśli jest 8 (jak myślę), to musisz najpierw ukończyć wszystkie wyścigi, żeby móc brać udział w jakimś, który już skończyłeś. Poprawić wynik możesz w wyścigu jedynie przed wyjściem do mapy. :wink: Sprawdź, czy w tych zawodach ukończyłeś wszystkie wyścigi. :ok

    PS. I żeby zgarnąć kasę nie musisz mieć wszystkiego na złoto - wygraj w generalce (czyli zdobądź we wszystkich wyścigach łącznie więcej punktów niż inni zawodnicy) :-)
  • Ajgor
    Posty: 27
    Rejestracja: 16 gru 2012, 11:40
    Reputacja: 0
    Otrzymanych polubień: 2

    Problemy z licencjami i wyścigami

    autor: Ajgor » 16 gru 2012, 12:07

    Panie I Panowie.
    Błagam o pomoc, bo mnie już szlag trafia. Czy ktoś mógł by mi zrobić licencję A1? Zrobiłem dwa testy, a reszta po prostu jest poza moim zasięgiem. Gram na PC przy pomocy klawiatury. Żeby nie było, że mi się nie chce, czy że nie umiem jeździć. Wszystkie pozostałe licencje mam zrobione (nierzadko ze sporym zapasem czasu), we wszystkich zawodach mam złote puchary. Mam odkryte wszystkie drogi na obu wyspach i prawie wszystkie wraki. Do zawodów A1 mam kupionego Veyrona wykręconego na 4 poziom tuningu. Ale po prostu nie daję rady z licencją A1. Te samochody są tak potwornie nadsterowne, że mi tańczą jak głupie. A jak jadę na tyle spokojnie, że mi nie tańczą, to na mecie mi brakuje nieraz kilka sekund. Próbowałem już tyle razy, że mi się to po nocach śni, a żona juz mi zabrania grać, bo ile razy podchodzę do tych licencji, to później jestem tak wściekły, że nie idzie ze mną normalnie porozmawiać :) Czy ktoś by chciał pomóc? Podesłał bym swoją zgrywkę na maila...

    Pozdrawiam.
    Ajgor.
    --
    Pozdrawiam
    Ajgor
    Kanał mojej kapeli: https://www.youtube.com/channel/UCgtmV6G6_ZIZSGndaK19TiQ Zapraszam do subskrybowania.
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Problemy z licencjami i wyścigami

    autor: Xarlith » 16 gru 2012, 13:07

    Ajgor pisze:Próbowałem już tyle razy, że mi się to po nocach śni
    :mrgreen: Dawno już nie przechodziłem licencji, więc chętnie sobie je przypomnę. Wyślij link do pliku na PW.
    Ostatnio zmieniony 16 gru 2012, 13:07 przez Xarlith, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Ajgor
    Posty: 27
    Rejestracja: 16 gru 2012, 11:40
    Reputacja: 0
    Otrzymanych polubień: 2

    Problemy z licencjami i wyścigami

    autor: Ajgor » 16 gru 2012, 13:38

    Trochę jestem w kropce, bo w międzyczasie zrobiłem coś, czego wcześniej nie robiłem :) Mianowicie grając na klawiaturze przełączyłem skrzynię biegów na ręczną (zawsze jeździłem na automacie), i nagle zaczęły się dziać czary. Właśnie przed chwilą prawie skończyłem licencje A1. Wszystkie testy za trzecim-czwartym podejściem, i to nawet jeden test z 4-ro sekundowym zapasem :) Trzeci od końca - dwa okrążenia z driftem i slalomem. Wcześniej miałem na nim nawet 8 sekund straty :)
    Po prostu na ręcznej, przy tylu zakrętach i slalomach, jadąc na 3-4 biegu, nie tracimy prędkości, a samochód praktycznie nie wpada w poślizgi :)
    Został ostatni - dwa okrążenia na szybkim torze. Na razie się męczę. Na ręcznym jest dla mnie nie do przejścia. Ciężko trafić w odpowiedni moment ze mianą biegów. Na automacie - po około 10 próbach - zszedłem do 0,7s straty. Ale podam Ci plik. Może mnie wspomożesz :) Pliku nie wrzucam na żadną znaną plikownię, bo nie wiadomo, jak to z nimi jest. Będzie na moim nieistniejącym już serwisie (ale miejsce na serwerze ciągle jest) i podam linka na priva.
    Aha. Gra jest sieciowa. Nie wiem, czy to ma znaczenie.

    Edit. Uffff... Zrobiłem ostatni test. Dzięki małemu oszustwu. Jest na torze miejsce, gdzie są dwa zakręty jeden po drugim. Zaraz po długiej prostej. Na nich się traci najwięcej czasu. A wystarczy je ściąć po trawie w pełnej prędkości. Bez gazowania i bez hamowania. Traci się pół sekundy kary, a zyskuje ponad trzy sekundy czasu :) W rezultacie skończyłem ostatni test z 6-cio sekundowym zapasem hehehe :)

    Pozdrawiam.
    Ajgor.
    --
    Pozdrawiam
    Ajgor
    Kanał mojej kapeli: https://www.youtube.com/channel/UCgtmV6G6_ZIZSGndaK19TiQ Zapraszam do subskrybowania.
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Problemy z licencjami i wyścigami

    autor: Xarlith » 16 gru 2012, 14:42

    Da się przejechać całość z dużym zapasem bez ścinania, ale najważniejsze, że ci się udało samodzielnie.
    Obrazek
  • Ajgor
    Posty: 27
    Rejestracja: 16 gru 2012, 11:40
    Reputacja: 0
    Otrzymanych polubień: 2

    Problemy z licencjami i wyścigami

    autor: Ajgor » 16 gru 2012, 15:08

    Prawdę mówiąc zawsze przechodzę gry samodzielnie. W końcu po to się je kupuje, żeby w nie grać, a nie dawać innym się wyręczać :) Ale w tym przypadku już byłem tak załamany brakiem wyników, że ze skrępowaniem poprosiłem o pomoc. A następnie sam przeszedłem ;)
    --
    Pozdrawiam
    Ajgor
    Kanał mojej kapeli: https://www.youtube.com/channel/UCgtmV6G6_ZIZSGndaK19TiQ Zapraszam do subskrybowania.
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    Problemy z licencjami i wyścigami

    autor: Michalmaster » 17 gru 2012, 14:35

    Ajgor, dzięki za podpowiedź :) Ja też męcze się z tą licencją.
    Kto wie, może na ręcznej mi się uda ?
    Pozdrawiam :-)
  • Ajgor
    Posty: 27
    Rejestracja: 16 gru 2012, 11:40
    Reputacja: 0
    Otrzymanych polubień: 2

    Problemy z licencjami i wyścigami

    autor: Ajgor » 17 gru 2012, 15:28

    Mi przez długu czas nie wychodziło na automacie. Zawsze w którymś momencie auto mi zaczynało kręcić bączki, a jak jechałem delikatniej, to mi brakowało na koniec kilka sekund. Na sekwencyjnej, jadąc na 3-4 biegu, auto zaczęło się całkiem inaczej zachowywać. Tylko trzeba poćwiczyć operowanie jednocześnie spacją, Altem i shiftem :) Plus kierunkami.
    W jednym z testów spadałem z czasem nawet o 12 sekund.
  • Awatar użytkownika
    Sielak
    Posty: 141
    Rejestracja: 12 lut 2013, 20:48
    Reputacja: 0
    Imię: Wiktor
    Hobby: motoryzacja
    Samochód: Chrysler Stratus
    Nick w TDU: Sielak
    Nick w TDU2: Sielak
    Klub: Poszukiwany
    Lokalizacja: Chełmża

    Problemy z licencjami i wyścigami

    autor: Sielak » 12 lut 2013, 20:56

    Witam

    Czy ktoś chciałby się pobawić licencjami na Oahu? Gram na bardzo słabej grafice, ale zdołałem ukończyć licencje na Ibizie i a5/4 na Oahu. Jeżeli ktoś chce pomóc to wielkie dzięki, wyśle mu save game z moim zapisem, aby przejechał:)

    Pozdrawiam Sielak
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Problemy z licencjami i wyścigami

    autor: Siemkins » 13 lut 2013, 13:10

    I właśnie robie licencje, ale mozolnie mi to idzie ;( Robie jak na razie DLC, ale też mozolnie idzie ;(


    Skup się na licencjach i mistrzostwach, a nie na bombkach, odkrywaniu dróg, transportach pojazdów czy robieniu zdjęć. Im szybciej ukończysz całe mistrzostwa tym szybciej będziesz miał kasę i mniej zmartwień.
    Ostatnio zmieniony 13 lut 2013, 13:10 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
Odpowiedz Posty: 68

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Przejdź do