Odpowiedz Posty: 18
Ustawienia pada
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Ustawienia pada

    autor: Courius » 26 lut 2014, 13:52

    Wybacz przyjacielu, że nie zrozumiałem "prawdziwej" treści Twojego postu ;-)

    Obrazek

  • Afrojack
    Posty: 10
    Rejestracja: 20 maja 2014, 3:25
    Reputacja: 0

    Ustawienia pada

    autor: Afrojack » 20 maja 2014, 3:39

    Dzięki serdecznie za użyczenie ustawień pada sky - wszystko hula jak należy :-)
  • foksik363
    Posty: 2
    Rejestracja: 15 mar 2020, 22:19
    Reputacja: 0
    Imię: Dominik
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: Megane rs

    Ustawienia pada

    autor: foksik363 » 18 kwie 2020, 19:30

    sky pisze:Qr Bbpost Wiem, że dla wielu gra na padzie to nie to samo, ale dla tych co nie chcą / nie mogą grać na kierownicy chciałem podzielić się swoimi ustawieniami w grze:
    Obrazek
    Sky czy możesz dodać jeszcze raz te ustawienia ?
    Są to ustawienia do Microsoft X360. Wiele godzin testów, jeszcze więcej km ale myślę że znalazłem złoty środek :)
    Dla przykładu wcześniej Mustang Fastback '69 latał bokiem na każdym zakręcie, oraz sporo innych ale ataku furii dostałem jak nie mogłem ogarnąć 8C spider. Teraz te dwie fury lecą jak po sznurku, chyba że się przedobrzy :D Taka ciekawostka teraz da się ujarzmić AC Cobrę :D

    Myślę że każdy może sobie przetestować i podzielić się spostrzeżeniami a to się również innym przyda :) Dla mnie do crusingu jest bardzo dobrze, da się delikatnie skręcać, ale też szybka jazda w wyścigach nie stanowi żadnego problemu.
Odpowiedz Posty: 18

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

Przejdź do