Odpowiedz Posty: 38
Następca TDU2? - Test Drive Unlimited Solar Crown
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Następca TDU2? - Test Drive Unlimited Solar Crown

    autor: BeliarPL » 08 lip 2021, 11:52

    Powtarzalna i mała mapa to największy minus FH.. Gdyby nie cotygodniowe nowe wyścigi nie grałbym już... a tak? Ani nie ma czegoś lepszego, ani nie ma czegoś przyjemniejszego. Chociaż ostatnio ujął mnie Wreckfest właśnie przyjemnym (a mimo to arcadowym!!) modelem jazdy. Naprawdę rewelacyjna produkcja jeśli o feeling prowadzenia tony stali chodzi, polecam każdemu z tego forum. Po wyjściu z early access gra zaczęła przypominać grę i jest bardzo poprawna.

    Jak TC2 pokazało, sama mapa to także nie cała gra. Bo poza sporym terenem do jazdy sam model gry jest arcy-nieciekawy. Do tego dochodzi kartonowy model jazdy... Niby są te opcje o których wszyscy piszą, że można opony zrobić mniej przyczepne... Próbowałem 2 miesiące, za c@$% nie mam pojęcia jak grać w tą grę aby ją przechodzić... Że to przeszło beta-testy jestem w grubym szoku. Że ludzie wiedzą jak się w tą grę gra także :mur:

    Aż tak nie śledziłem losów TDU po tym jak 'umarły'... Ale to słaba wiadomość. W takim przypadku ta gra faktycznie może mieć spory problem jeśli model jazdy nie będzie perfekcyjnie skrojony lub dający się modyfikować pod różne gusta. Bo jeśli to będzie tylko wyspa Hong Kong... To po co nam to? Skoro pewnie FH5 będzie i większe i lepsze :wtf:
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Następca TDU2? - Test Drive Unlimited Solar Crown

    autor: Xarlith » 08 lip 2021, 23:23

    Jeżeli tylko nie zepsują świetnego modelu jazdy z gier WRC na którym ma podobno bazować Solar Crown to śmiem twierdzić, że będzie lepszy niż w Forzie Horizon.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Następca TDU2? - Test Drive Unlimited Solar Crown

    autor: BeliarPL » 08 lip 2021, 23:49

    To jest całkiem dobra informacja, chociaż próbowałem w WRC póki co tylko na padzie zagrać i się odbiłem. Boleśnie. Na kierownicy jeszcze nie próbowałem ale wydaje mi się, że dopiero wtedy będzie dało się jeździć. I jeśli tak by było to z jednej strony idealnie, spełnienie oczekiwań w 100%... Ale z drugiej? Kto w to będzie grał? 15 osób od nas z forum? Może jeszcze jakiś tysiąc zapaleńców? :think: Forza tym wygrywa, że jej model jazdy jest sklejony pod pady a przy okazji względnie wierny naszym oczekiwaniom - a więc pod gigantycznego odbiorcę bo nie oszukujmy się... Mało kto ma kierownicę która pozwala w pełni czerpać radość z jazdy w AC. A na "budżetowej" t150 niby się da ale dosłownie niczego nie czuć. Trzeba się domyślać i jej pomagać. Więc wracamy do punktu wyjścia, dla kogo byłaby taka gra? :roll:
  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1557
    Otrzymanych polubień: 2286

    Następca TDU2? - Test Drive Unlimited Solar Crown

    autor: Hudy » 09 lip 2021, 0:14

    Bo trzeba mieć trochę jaj i zaryzykować. TDU to najgorsza samochodówka do jazdy na klawiaturze w jaką grałem. W 2006 roku nie każdy mógł sobie pozwolić na kierownicę, a i wybór był średni, bo poza g25 i dfgt mało co dawało frajdę, a przecież ta gra jest idealnie skrojona pod kierownice, po mimo bycia ripem z X360! Ta gra to wytwór z pasji i efekt rewolucyjnego pomysłu, bez większego nastawienia na zysk, w przeciwieństwie do dzisiejszych produkcji. Trochę mnie smuci to, że pewnie wsiąknę w FH5 mocniej niż w SC, ale sam fakt posiadania wyboru między dwoma! tytułami podnosi mnie na duchu. Może coś drgnie jak będzie jakakolwiek konkurencja.
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Następca TDU2? - Test Drive Unlimited Solar Crown

    autor: BeliarPL » 09 lip 2021, 1:24

    O kurła Hudy :mrgreen:

    Kierownica kierownicą - z lat o których mówisz najpopularniejsze myślę, że były pady do grania. Nie zapominajmy, że to nie jest symulator jak AC, że wymaga przygotowań i rozstawiania się z kierownicą. Wydaje mi się, że jednak większość osób grających w ścigałki ma pada i ewentualnie kierownicę (sam zanabyłem taką, drogą kupna-sprzedaży, dopiero rok temu a jedyne gry jakie dla mnie mogłyby istnieć to samochodówki :silent: ). Stąd według mnie idealnym modelem jazdy byłby taki skrojony pod pady, wciąż. Tudzież dobre połączenie jazdy i na padzie i na kierownicy. Forza pod tym względem jak według mnie leży, tak motorsport jak i horizon. Próbowałem, nie da się :lol: To znaczy da się ale to jakbym grał w CS'a padem...

    Z jednym się zgodzę, wybór zawsze jest lepszy od braku wyboru, konkurencja zawsze będzie lepsza od braku konkurencji :) Czyżby złote czasy przed nami? :mrgreen: Tak wiem, srogo na wyrost... Ale... Kto wie? :)

    Swoją drogą drugi raz polecę Wreckfest, chociażby aby zobaczyć, że zrobić DOBRY model jazdy wcale nie jest tak trudno ;-) Naprawdę dobry!

    Edit,
    Jakby kto się zastanawiał, to z regionu islandzkiego można w znośnych pieniądzach kupić preorder FH5, przechodzi polską kartą :P Tzn, transakcja zostanie zrealizowana na 10 dni przed premierą, wychodzi poniżej 300 pln za pełną wersję. Niestety, znowu do konta microshita przypisana będzie gra... Na steam jeszcze nie można kupować.
    Ostatnio zmieniony 09 lip 2021, 1:27 przez BeliarPL, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1557
    Otrzymanych polubień: 2286

    Następca TDU2? - Test Drive Unlimited Solar Crown

    autor: Hudy » 09 lip 2021, 2:49

    Chodzi mi o to, że TDU było takim wyjściem przed szereg w swojej klasie. Było wiadomo, że będzie hitem, zanim się kupiło. Po mimo swoich niedoróbek dawało więcej niż się od niego oczekiwało. A może to jest właśnie jego przekleństwo, bo wyszło za dobre jak tamte i w sumie trochę dzisiejsze czasy? :niewiem: Dzisiaj jest strach przed kolejnym niewypałem m. in. przez to, że wszystko jest dokładnie obliczone, tak abyś za dużo nie dostał, bo musi zostać margines na dodatkowo płatny kontent i kolejną część, która wyjdzie za maks. 2 lata. To jak błędny jest ten schemat, dobitnie pokazuje Rockstar blisko 10 lat od premiery GTA 5 i przede wszystkim Online.

    Nie spodziewam się cudów po FH5 i TDU SC, bo to jeszcze będzie walka o to kto ma mniejszego, ale pozostając jednocześnie naiwnym, byłoby mi niezmiernie miło, gdyby przy FH6 i kolejnym TDU powoli wracały czasy "kto da więcej". Wolę wydawać kasę na takie rzeczy z nutką ekscytacji, aniżeli tylko z ciekawości ;) Solar Crown i tak się zwróci, bo jedzie na opinii poprzedników i tacy my wiadomo, że je kupimy. Ci co nie mają pojęcia czym jest Test Drive, ale są fanami gatunku, też w nie zainwestują.

    Ja cholera mam teraz tylko dylemat czy ratować spaloną kartę w lapku czy składać nowego kompa? :sos:
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Następca TDU2? - Test Drive Unlimited Solar Crown

    autor: BeliarPL » 09 lip 2021, 11:15

    Myślisz, że to takie pewne, że kupimy TDU-SC? Że nie będziemy najpierw spoglądać na gameplay aby się nie przejechać? Chociaż... jak kupiłem TC2 to i TDU-SC raczej kupię. Forzę już mam, czeka na premierę :crazy: Chociaż zdecydowanie większe nadzieje pokładam w nowego Motorsporta albo AC2. Ale wciąż brakuje wolności w ścigałkach, wielkiego otwartego świata i rewelacyjnego modelu jazdy. Mimo sceptyzmu trzymam kciuki za Solar Crown :)

    Współczuję spalonej karty :eek: Najgorszy możliwy moment... Kompa jak według mnie teraz nie warto składać, taniej wyjdzie nawet kupić lapka (one się opierają ceną bo średnio da się je wykorzystać do boom na krypto). Z perspektywy czasu cieszę się, że zdążyłem z upgradem kompa w ostatnim momencie przed wzrostem cen i na dzień dzisiejszy moja używana 1070 to wcale nie taka zła karta :-D
    Z tego co śledziłem rynek to teraz jest moment na SSD i RAM, jakbyś chciał zacząć składać kompa, ja jestem po wymianie wszystkich HDD na SSD i było zaskakująco tanio, tak tanio, że dokupiłem jeszcze jeden dysk na NVMe :mrgreen:
  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1557
    Otrzymanych polubień: 2286

    Następca TDU2? - Test Drive Unlimited Solar Crown

    autor: Hudy » 10 lip 2021, 15:27

    BeliarPL pisze:Myślisz, że to takie pewne, że kupimy TDU-SC? Że nie będziemy najpierw spoglądać na gameplay aby się nie przejechać? Chociaż... jak kupiłem TC2 to i TDU-SC raczej kupię. Forzę już mam, czeka na premierę :crazy: Chociaż zdecydowanie większe nadzieje pokładam w nowego Motorsporta albo AC2. Ale wciąż brakuje wolności w ścigałkach, wielkiego otwartego świata i rewelacyjnego modelu jazdy. Mimo sceptyzmu trzymam kciuki za Solar Crown :)


    Myślę, że 80% weźmie bez większego rozkminiania czy jest dobre czy złe. Ważne, żeby było do kolekcji obok 1 i 2.

    BeliarPL pisze:Współczuję spalonej karty :eek: Najgorszy możliwy moment... Kompa jak według mnie teraz nie warto składać, taniej wyjdzie nawet kupić lapka (one się opierają ceną bo średnio da się je wykorzystać do boom na krypto). Z perspektywy czasu cieszę się, że zdążyłem z upgradem kompa w ostatnim momencie przed wzrostem cen i na dzień dzisiejszy moja używana 1070 to wcale nie taka zła karta :-D
    Z tego co śledziłem rynek to teraz jest moment na SSD i RAM, jakbyś chciał zacząć składać kompa, ja jestem po wymianie wszystkich HDD na SSD i było zaskakująco tanio, tak tanio, że dokupiłem jeszcze jeden dysk na NVMe :mrgreen:


    To prawda, teraz kupienie gamingowego lapka wychodzi taniej niż złożenie kompa na tych samych gratach :glupi: I tak się ZUPEŁNIE przypadkowo złożyło, że wczoraj przejeżdżałem obok xkomu i trafiłem na promocję, aż żal było nie wziąć :lol: grafikę w starym oddam do naprawy i jeszcze opchnę z jakieś rozsądne pieniądze. Drugi ssd sobie przełożyłem do nowego i znowu na parę lat mam spokój, teraz tylko czekać na te premiery :crazy:
    Ostatnio zmieniony 11 lip 2021, 16:58 przez Hudy, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6694
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3846
    Otrzymanych polubień: 2101

    Następca TDU2? - Test Drive Unlimited Solar Crown

    autor: Courius » 11 lip 2021, 16:47

    Osobiście zawiodłem się. Spodziewałem się, że pokażą gameplay na silniku gry, a oni pokazali CGI. Ładne, nie powiem, że nie, ale to ciągle CGI. Zaczynam się zastanawiać, czy oni umyślnie nie przeciągają momentu pokazania tego, jak ta gra faktycznie wygląda, czy tak czasem nie chcą ukryć pewnych "niedociągnięć". No i sama wyspa, było już to powiedziane, ale jeżeli twierdzą, że mapa ma być w skali 1:1, a wyspa HK ma 80km2 to generalnie wielkość nie powala. Trochę zatem nad wyrost jest użycie nazwy Test Drive Unlimited. Powinno być Test Drive Solar Crown, albo Test Drive Limited i nie byłoby problemu.
    Hudy pisze:Qr Bbpost Myślę, że 80% weźmie bez większego rozkminiania czy jest dobre czy złe. Ważne, żeby było do kolekcji obok 1 i 2.

    Skąd wiedziałeś, że tak chcę właśnie zrobić? :lol:
    Hudy pisze:Qr Bbpost Chodzi mi o to, że TDU było takim wyjściem przed szereg w swojej klasie. Było wiadomo, że będzie hitem, zanim się kupiło. Po mimo swoich niedoróbek dawało więcej niż się od niego oczekiwało. A może to jest właśnie jego przekleństwo, bo wyszło za dobre jak tamte i w sumie trochę dzisiejsze czasy?

    Większość z nas wpadła w pułapkę myśląc, że kolejne gry będą tylko podnosić poprzeczkę względem TDU. Niestety nauczeni o kolejne doświadczenia wiemy, że tak się nie stało i wiemy, że na 99,9% się to nie wydarzy. TDU po latach nadal zaskakuje, okazuje się bowiem, że ma zaskakująco wiele cech wspólnych z grami typowo symulacyjnymi - mówię tutaj oczywiście o trybie HC z domyślnie wyłączoną asystą. Odpowiednio zestrojony samochód, chociażby; w Platinium RUF CTR, Shelby Cobra S/C 427, Dodge RAM SRT-10, Rolls-Royce, a także parę innych i dostarcza wrażenia bardzo bliskie tym z jazdy w Assetto Corsie. To jest wręcz niepojęte ile tajemnic skrywała ta gra przed nami, tak jak wieloetapowe asysty wbudowane w fizykę gry, które można rozłożyć na czynniki pierwsze i kolejno je aktywować/dezaktywować m.in. asysta na wejściu w zakręt, asysta w środku zakrętu, masakra.

    Obrazek

  • Takumi
    Posty: 371
    Rejestracja: 18 lip 2015, 14:56
    Reputacja: 4
    Hobby: Motoryzacja
    Polubił: 292
    Otrzymanych polubień: 558

    Następca TDU2? - Test Drive Unlimited Solar Crown

    autor: Takumi » 13 lip 2021, 11:11

    Myślę, że mapa będzie jednak sięgała poza obszar Hong Kong Island, ponieważ są co do tego przesłanki w postaci wyścigu Huracana z i8 który odbywa się na terenie Hong Kongu oraz sceny w porcie, który również nie znajduje się na HKI. Do tego dołóżmy co nam mówią na oficjalnej stronie Test Drive czyli informacja o akcji odbywającej się w "Hong Kongu". To są podstawowe wskazówki które mogą napawać optymizmem, a znajdzie się ich jeszcze więcej natomiast te już nie należą do jakichś solidnych argumentów. Polecam tu od siebie materiały Youtubera "Alex VII" skąd czerpię póki co większość informacji o tym tytule. A odbiegając od mapy i dyskusji na temat rozmiarów to problemem mogą być salony samochodowe oraz własne domy których... całkiem możliwe, że nie będzie. Model prowadzenia mnie nie martwi, ponieważ robią to ludzie którzy mają już w tej kwestii nie małe doświadczenie i myślę, że skroją go idealnie pod graczy nie pragnących symulacji ale wciąż zachowując pewne zasady.
  • maciuk
    Posty: 135
    Rejestracja: 13 lip 2010, 17:40
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    :
    Przysucha 2018
    Otrzymanych polubień: 75

    Następca TDU2? - Test Drive Unlimited Solar Crown

    autor: maciuk » 14 lip 2021, 13:20

    No cóż, jako wielki wielbiciel TDU zostanę chyba przy TDU.

    Prawostronny ruch, wyspa mała, a jak wyspa + HK kontynentalny to już nie wyspa, zmiana klimatu z wakacyjnego radosnego, słonecznego na NFS U, domy to jakiś hotel? Kluby to jakieś frakcje?
    Już mówię, że to na czym się skupili mnie nie interesuje, a to co najważniejsze (obszar gry i klimat) zawiodło. Kupię to pewnie jak będzie w jakiejś przecenie, o ile nie będzie podrasowanych Oahu + Ibizy.
    Mam tylko nadzieję, że HK to tylko taka Ibiza. Że dostaniemy coś z klimatów tropikalnych, słonecznych i beztroskich wakacji bez spiny. Że cała główna zabawa będzie na tej właściwej, wypasionej słonecznej wyspie z pięknymi domami, z basenami i pięknymi widokami na spokojne laguny, a nie śmierdzące porty w klaustrofobicznym HK.
    Zrzuciłem swój absolutny zawód tymi trailerami z wątroby ...
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6694
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3846
    Otrzymanych polubień: 2101

    Następca TDU2? - Test Drive Unlimited Solar Crown

    autor: Courius » 04 mar 2023, 1:41

    Gdyby ktoś ten temat śledził, to Nacon się przebudził. Gdyby się komuś nie chciało czytać, to będą salony i modyfikacje aut. https://store.steampowered.com/news/app ... XIp_ivfB6c

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Kubasolo
    Posty: 5
    Rejestracja: 28 lut 2015, 17:31
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Hobby: motoryzacja
    Samochód: Corolla E10 Si
    Nick w TDU2: Kubasolo24

    Następca TDU2? - Test Drive Unlimited Solar Crown

    autor: Kubasolo » 13 mar 2023, 15:35

    Mnie niestety dopadł nostalgiczny hype i mam ochotę zamawiać preoerder jak tylko będzie dostępny na Steam.
    Jak wpadła ta notka od twórców na początku miesiąca i przeczytałem ją to od razu do piwnicy, karton gry i za 30 minut latałem po wyspie na starym save :D
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6694
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3846
    Otrzymanych polubień: 2101

    Następca TDU2? - Test Drive Unlimited Solar Crown

    autor: Courius » 13 mar 2023, 23:54

    Mam nadzieję, że latasz online ;-)

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Kubasolo
    Posty: 5
    Rejestracja: 28 lut 2015, 17:31
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Hobby: motoryzacja
    Samochód: Corolla E10 Si
    Nick w TDU2: Kubasolo24

    Następca TDU2? - Test Drive Unlimited Solar Crown

    autor: Kubasolo » 15 mar 2023, 16:41

    Niestety jeszcze nie, rozpocząłem nową karierę sobie dodatkowo z zainstalowanym Platinum i śmigam sam, musze ogarnąć to jak grać online, żeby z wami pośmigać :)
Odpowiedz Posty: 38

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Przejdź do