Odpowiedz Posty: 3 Strona 1 z 1
TDU2 Ciekawostki EP.2
  • Awatar użytkownika
    Ferrari
    Posty: 281
    Rejestracja: 19 sty 2015, 17:07
    Reputacja: 3
    Imię: Dominik
    Hobby: Modelowanie
    Samochód: VW Golf MK3 AEX
    Nick w TDU: madanfs
    Nick w TDU2: MADANFS
    uPlay: xX_Messatsu_Xx
    Steam ID: mk3janush
    Xbox Live: madanfs
    Lokalizacja: Łask
    Polubił: 83
    Otrzymanych polubień: 151
    Kontakt:

    TDU2 Ciekawostki EP.2

    autor: Ferrari » 28 lut 2016, 19:14

    Początkowo myślałem że pierwsze ciekawostki zakończą się komentarzami typu:
    - "Ty idioto,zamiast grać normalnie jak inni to kombinujesz coś." A tu niespodzianka do tej pory polubiło post chyba 10 osób więc nie jest źle.Obiecałem również w poprzednim poście że będą ciekawostki również na temat zdjęć,które możemy obejrzeć w róznych lokacjach na wyspach.
    Pora przedstawić najciekawsze i najdziwniejsze z nich. (Zdjęcia są słabej jakości ale to tylko i wyłącznie wina tekstur niskiej rozdzielczości)

    Pierwsza ciekawostka: "Zdjęcia w agencji fotograficznej"
    Agencja fotograficzna sama w sobie nie jest dziwna,może nie licząc tego że fotograf robi zdjęcia tylko jednej kobiecie.To co mnie zaciekawiło to zdjęcia które możemy zobaczyć na tablicy po lewo od wejścia.
    Obrazek
    1.Zdjęcie przedstawia jednego z uczestników słonecznej korony.Jest na nim Andrew Sullivan.
    2.Kolejny z uczestników,a także jeden z naszych głównych rywali.Chris Wilder.
    3.Z rozpoznaniem tej postaci mam o tyle duży problem że widziałem wiele podobnych.Najprawdopodobniej jest to jedna z postaci NPC jakie możemy zobaczyć oglądając "cutscene" z podróży na wyspę kasyn.
    4.To zdjęcie trochę mnie przeraziło.Przedstawia ono zdjęcie AKTUALNIE fotografowanej kobiety.A to co jest w tym najbardziej przerażającego to to że owa kobieta siedzi dokładnie w tej samej pozycji oraz w tym samym ubraniu,w którym aktualnie jest fotografowana.No to skąd to zdjęcie wzięło się już na tablicy?
    5.Jest to jeden z mężczyzn których musimy zawieźć na spotkanie w minimisji "Jazda na czas".

    Druga ciekawostka: "Umownie sławny facet"
    Kolejne zdjęcie w agencji fotograficznej przedstawia tego człowieka.Nie wiemy o nim zbyt dużo,ale moim zdaniem jest to jakiś celebryta świata TDU,ponieważ można znaleźć jego podobiznę na zdjęciach w kilku domach oraz na kilku bilboardach na Ibizie.
    Obrazek

    Trzecia ciekawostka: "Zdjęcia z apartamentu nad morzem"
    W apartamencie nad morzem możemy znaleźć kilka ciekawych zdjęć.Oto one.
    Obrazek
    1.Fotografia wprawia w lekką konsternację.Dlaczego?Dlatego że zdjęcie które możemy znaleźć zarówno na Ibizie jak i na Hawajach przedstawia zwykłego fryzjera,który w tajemniczy,znany tylko jemu sposób potrafi się błyskawicznie przemieszczać z jednej wyspy na drugą.Czasami odnoszę wrażenie że tam każdy jest znanym celebrytą.
    2.Znów zdjęcie tajemniczego człowieka showbiznesu.Chyba nie ma już wątpliwości że jest to ktoś znany.
    Obrazek
    Kiedy w przypadku fryzjera można go usprawiedliwić tym że jest jakimś znanym stylistą,to w tej sytuacji fenomenu tej pani nie jestem w stanie zrozumieć.To tylko zwykła pracownica lotniska.
    Obrazek
    Kolejny celebryta.Tym razem jest to na pewno jakiś muzyk,gdyż jego twarz widnieje na okładcę jakiegoś albumu.

    Czwarta ciekawostka: "Dziwne zdjęcia z gabinetu chirurgi plastycznej"
    Obrazek
    Znów nasz celebryta "disco polo".Chyba będzie sobie nos pomniejszać :D Czyżby kolejny po Michaelu Jacksonie solista który się rozpadł :P

    Ostatni fotografia jest na prawdę przerażająca.Przedstawia ona zdjęcie rentgenowskie czyjejś czaszki.Jednak jej kształty są bardzo dziwne.Dla porównania dokleiłem zdjęcie rzeczywistej ludzkiej czaszki.
    Obrazek

    To na tyle.Możecie mówić że trochę to naciągałem na siłę,ale raz te ciekawostki będą lepsze a raz słabsze.Tradycyjnie jeśli ma ktoś również jakieś dziwne i niepokojące fotografie to wyślijcie mi je a edytuje post.

    Na życzenie Courius'a,następnym razem spróbuję rozwikłać zagadkę tablic rejestracyjnych "TDU 505".

    Poprzednie ciekawostki:
    http://forum.drivecenter.pl/tdu2/tdu2-ciekawostki-ep-1-t4418.html

    Zapraszam również na mój fanpage: :hipis:
    https://www.facebook.com/TDUOnline/

    Autoreklama mode OFF :D
    Ostatnio zmieniony 28 lut 2016, 19:14 przez Ferrari, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    TDU2 Ciekawostki EP.2

    autor: KatanaDriver » 28 lut 2016, 19:48

    Ten "Nieznany Celebryta", to nie przypadkiem jedna z standardowo wyglądających postaci do wyboru, na samym początku gry (Impreza urodzinowa w śnie), tylko w innym ubraniu?
    Tak po za tym, wydaje mi się, że wszystkie powyższe postaci występują właśnie w pierwszej scence, po założeniu nowego profilu. :D
  • Awatar użytkownika
    Ferrari
    Posty: 281
    Rejestracja: 19 sty 2015, 17:07
    Reputacja: 3
    Imię: Dominik
    Hobby: Modelowanie
    Samochód: VW Golf MK3 AEX
    Nick w TDU: madanfs
    Nick w TDU2: MADANFS
    uPlay: xX_Messatsu_Xx
    Steam ID: mk3janush
    Xbox Live: madanfs
    Lokalizacja: Łask
    Polubił: 83
    Otrzymanych polubień: 151
    Kontakt:

    TDU2 Ciekawostki EP.2

    autor: Ferrari » 28 lut 2016, 19:57

    Być może.Później to sprawdzę.Jeśli tak jest to będę jeden krok bliżej od odkrycia ich tożsamości :D
Odpowiedz Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Przejdź do