Odpowiedz Posty: 5 Strona 1 z 1
TDU2 Ciekawostki EP.1
  • Awatar użytkownika
    Ferrari
    Posty: 281
    Rejestracja: 19 sty 2015, 17:07
    Reputacja: 3
    Imię: Dominik
    Hobby: Modelowanie
    Samochód: VW Golf MK3 AEX
    Nick w TDU: madanfs
    Nick w TDU2: MADANFS
    uPlay: xX_Messatsu_Xx
    Steam ID: mk3janush
    Xbox Live: madanfs
    Lokalizacja: Łask
    Polubił: 83
    Otrzymanych polubień: 151
    Kontakt:

    TDU2 Ciekawostki EP.1

    autor: Ferrari » 27 lut 2016, 1:45

    Nuda ostatnio strasznie daje mi się we znaki.Jako że TDU2 jest ostatnio jedyną grą do której zaglądam to właśnie z nudów zacząłem prześwietlać grę wzdłuż i wszerz.Dlatego też jako taki dodatkowy content dotyczący tematyki TDU postanowiłem wprowadzić różne ciekawostki.Mamy na forum wielu weteranów serii,którzy na pewno wiedzą o tym wszystkim,ale są i również osoby dopiero zaczynające przygodę z TDU więc może do nich trafię z tym materiałem.Dobra.Do rzeczy.

    Pierwszą ciekawostką jest nie jaki "Jude".Znany i lubiany właściciel komisu samochodowego.Jak na początku dowiadujemy się od Todd'a,instruktora jazdy klasycznej,Jude oferuję samochody w niezłych cenach a więc niższych niż w salonach.Mogłoby wydawać się że jest to zwykły handlarz samochodów używanych,ale moje rzetelne śledztwo pozwoliło mi ustalić iż "Jude" handluję samochodami kradzionymi.
    Co? Skąd ten idiotyczny pomysł? Kradzione samochody w TDU?
    "Już wyjaśniam zagadnienie."-Roman Kurski
    Oto dowody dla których tak twierdzę.

    Dowód nr.1:
    Pierwsza rzecz jaka wydawała mi się dość dziwna (gdyby nie następne dowody w ogóle bym uwagi nie zwrócił na to) to lokalizacja komisu (dziupli) :D Duży,opuszczony magazyn przemysłowy na uboczu miasta (na Ibizie jak i na Hawajach) z bardzo ograniczonymi możliwościami zajrzenia do środka,sztucznie oświetlony.

    Dowód nr.2
    Kiedy awansujemy na 2 poziom uciekiniera w trybie pościgu,w sklepie z naklejkami pojawi się zakładka o nazwie "Przestępca".Jest to kilkanaście naklejek o różnych wzorach,aczkolwiek jedna jest dość podejrzana ponieważ widnieje na niej portret Jude'a.Kategoria "Przestępca" a w niej Jude? Ciekawe.

    Dowód nr.3
    Ostatni znaleziony przeze mnie dowód.Ten jest najbardziej podejrzany.Nie znajdziemy go jednak w grze.A w katalogu gry.Jeżeli wejdziemy do komisu Jude'a możemy usłyszeć fragment utworu zespołu Motormark który możemy również usłyszeć w grze na stacji Road Rock.Niby nic dziwnego.Otóż jest to bardzo dziwne.Jeżeli posiadamy rozpakowaną wersję gry możemy znaleźć pewien ciekawy plik audio.
    Znajduje się on pod następującą ścieżką: ...\TDU2\Euro\Bnk\sound\musics
    Chodzi właśnie o utwór który możemy usłyszeć w komisie.W folderze nosi on nazwę "stolencardealer".

    To na razie tyle ile udało mi się znaleźć na tego pana.Telefon do prokuratury już naszykowany,ale może to być zbyt mało dowodów więc będę szukał jeszcze dalej.Jeżeli się nie zgadzacie z moją opinią to napiszcie,a jeżeli macie jeszcze jakieś "dowody" na kolegę Jude'a to również napiszcie w odpowiedzi do posta.Razem możemy unieszkodliwić tego łobuza :)
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    TDU2 Ciekawostki EP.1

    autor: Courius » 28 lut 2016, 11:35

    Obrazek

    Zastrzeliłeś mnie tymi dowodami na naszego poczciwego Mirasa handlarzyne. Pytanie tylko, co jeszcze twórcy gry skrywają przed nami? Udało Ci się odkryć tajemnicę tablicy rejestracyjnej o numerach 505 z TDU? :angel:
    Ostatnio zmieniony 28 lut 2016, 11:35 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Ferrari
    Posty: 281
    Rejestracja: 19 sty 2015, 17:07
    Reputacja: 3
    Imię: Dominik
    Hobby: Modelowanie
    Samochód: VW Golf MK3 AEX
    Nick w TDU: madanfs
    Nick w TDU2: MADANFS
    uPlay: xX_Messatsu_Xx
    Steam ID: mk3janush
    Xbox Live: madanfs
    Lokalizacja: Łask
    Polubił: 83
    Otrzymanych polubień: 151
    Kontakt:

    TDU2 Ciekawostki EP.1

    autor: Ferrari » 28 lut 2016, 13:22

    Nie skupiałem się nad tym jeszcze.Obecnie pracuję nad fotografiami rozsianymi po domach.Niektóre są na prawdę dziwne :D
    Próbuję je jakoś ze sobą połączyć w jedną całość.
  • Takumi
    Posty: 371
    Rejestracja: 18 lip 2015, 14:56
    Reputacja: 4
    Hobby: Motoryzacja
    Polubił: 292
    Otrzymanych polubień: 558

    TDU2 Ciekawostki EP.1

    autor: Takumi » 28 lut 2016, 17:53

    Jak tak dalej pójdzie to dowiemy się szczegółów o pancernej brzozie :mrgreen:
  • Awatar użytkownika
    Ferrari
    Posty: 281
    Rejestracja: 19 sty 2015, 17:07
    Reputacja: 3
    Imię: Dominik
    Hobby: Modelowanie
    Samochód: VW Golf MK3 AEX
    Nick w TDU: madanfs
    Nick w TDU2: MADANFS
    uPlay: xX_Messatsu_Xx
    Steam ID: mk3janush
    Xbox Live: madanfs
    Lokalizacja: Łask
    Polubił: 83
    Otrzymanych polubień: 151
    Kontakt:

    TDU2 Ciekawostki EP.1

    autor: Ferrari » 29 lut 2016, 9:17

    Nie mówiąc o tym że kręci liczniki do zera co też jest przestępstwem ;)
Odpowiedz Posty: 5 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości

Przejdź do