Odpowiedz Posty: 6 Strona 1 z 1
Pytanie z inst.
  • Ciekawski
    Posty: 13
    Rejestracja: 02 sty 2016, 21:55
    Reputacja: 0
    Polubił: 3
    Otrzymanych polubień: 2

    Pytanie z inst.

    autor: Ciekawski » 02 sty 2016, 22:02

    Witam chciałem się spytać czy jak kupię TDU 2 na płycie to cała gra się instaluje po przez używanie internetu (pobiera się) czy to jest zwykłe instalowanie? pytam bo chciałbym pograć w tą grę ale mam internet z limitem i przez to, że ostatnio zbyt go nadużyłem nie mogę sobie pozwolić na pobieranie. W sklepie na pudełku pisało, że potrzebny jest internet do potwierdzenia kodu aktywacyjnego i tuta moje pytanie brzmi: czy to prawda czy cała gra się pobiera? oczywiście też rozglądałem się po pudełku za znaczkiem "steam" ale z racji, że jego nie było wydaje mi się, że ta gra się nie pobiera tylko normalnie instaluje z płyty no ale czy można tego się spodziewać po grach już od tego rocznika :D
    Proszę o pomoc i bardzo proszę nie pisać głupich komentarzy bo nie wiem, dlatego chciałem się dowiedzieć .

    Dziękuję !
  • Awatar użytkownika
    Skiera98
    Posty: 73
    Rejestracja: 27 sty 2013, 19:26
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Skiera0306
    Klub: NeedForSpeed.pl
    Otrzymanych polubień: 3

    Pytanie z inst.

    autor: Skiera98 » 03 sty 2016, 0:38

    Po zainstalowaniu tego co znajduje się na płycie będziesz musiał pobrać DLC. Waży chyba 2 GB(proszę o poprawkę w razie pomyłki). DLC jest wymagane jeśli chcesz grać online. Jeśli chcesz grać offline bez motocykli i innych dodatków, nie musisz pobierać. Osobiście radzę pobrać, a dopiero potem założyć profil online. :)
    Obrazek
  • Ciekawski
    Posty: 13
    Rejestracja: 02 sty 2016, 21:55
    Reputacja: 0
    Polubił: 3
    Otrzymanych polubień: 2

    Pytanie z inst.

    autor: Ciekawski » 03 sty 2016, 11:46

    Aha dzięki wielkie :) będę w sklepie to zakupię tę gierkę !
    Dziękuje za POMOC jeszcze raz :D

    ed. Gruszmen - staraj się nie pisać postu pod postem ;-)
    a takie pytanie czy jak gram online to muszę od nowa zdobywać samochodu? czy po zdobyciu auta w single player mogę nim grać od razu na multi?
    Ostatnio zmieniony 03 sty 2016, 11:46 przez Ciekawski, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Pytanie z inst.

    autor: Siemkins » 03 sty 2016, 12:14

    Najlepiej będzie jak założysz profil online (i skoro net niedomaga) to grał offline. Grając off na profilu on wszystkie postępy zapisują się na profilu sieciowym. Niestety, ale w drugą stronę to nie działa, czyli zakładając profil offline, grając offline, nie przeniesiesz później postępów na online.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Skiera98
    Posty: 73
    Rejestracja: 27 sty 2013, 19:26
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Skiera0306
    Klub: NeedForSpeed.pl
    Otrzymanych polubień: 3

    Pytanie z inst.

    autor: Skiera98 » 03 sty 2016, 13:19

    Tylko jest taki problem, że nie będzie mógł założyć profilu online bez aktualizacji... Czyli tak czy siak musi te 2 GB pobrać. Proponuję po 1 w nocy odpalić ściąganie aby ubyło z nocnego transferu.
    Obrazek
  • Ciekawski
    Posty: 13
    Rejestracja: 02 sty 2016, 21:55
    Reputacja: 0
    Polubił: 3
    Otrzymanych polubień: 2

    Pytanie z inst.

    autor: Ciekawski » 03 sty 2016, 19:55

    Nie mam nocnego transferu ale 2 GB to nie będzie problem,bałem się, że będzie trzeba powyżej 5 GB bo na steam ta gra zajmuje 14 GB ale dzięki wam nie mam co się martwić dziękuje bardzo za pomoc :) życzę miłej gry ! już w najbliższym czasie zakupie grę jak pisałem :) wątek można zamknąć.
Odpowiedz Posty: 6 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Przejdź do