Odpowiedz Posty: 2 Strona 1 z 1
Aktualizacja
  • Awatar użytkownika
    Skiera98
    Posty: 73
    Rejestracja: 27 sty 2013, 19:26
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Skiera0306
    Klub: NeedForSpeed.pl
    Otrzymanych polubień: 3

    Aktualizacja

    autor: Skiera98 » 07 sty 2014, 17:11

    Witam. Czy można skądś pobrać instalkę tej aktualizacji TDU2, która zaczyna się pobierać na starcie. Jestem więc niż pewny, że za 2 tygodnie znowu zmienię Windowsa, a to się wiąże z formatem dysku C. Znowu będę instalował TDU2 z płyty i znowu trzeba będzie pobierać tą aktualizacje. Nie mam chęci za każdym razem czekać na ten zje*any transfer nocny, bo ile można. Nie interesuje mnie czy będzie to jakaś instalka od Skidrowa czy od Atari. Szczerze dla mnie to lotto. Ważne żeby działało w online i aby nikt się nie przysrał, że coś pirace.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Miczelov
    Posty: 24
    Rejestracja: 12 sie 2013, 13:43
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Hobby: rajdy, samochody, nowe technologie
    Samochód: Ferrari F12berlinetta
    Nick w TDU: Miczelov
    Nick w TDU2: Miczelov
    Klub: R.P.M.
    Lokalizacja: Kraków

    Aktualizacja

    autor: Miczelov » 13 sty 2014, 1:47

    Nie wiem czy temat aktualny, czy może zrobiłeś już format, ale...
    Moja rada - zrób backup folderu z grą.
    A jak nie chce Ci się zabezpieczać 16GB danych, to skopiuj sobie w bezpieczne miejsce wszystkie pliki .big i .map z głównego katalogu gry, których nazwy zaczynają się od "TDU2(...)" (to nadal kilka GB, ale i tak znacznie mniej) - po ponownej instalacji gry, wystarczy je przywrócić do katalogu z grą, a program startowy sprawdzi tylko ich poprawność i ewentualnie uzupełni braki w postaci np. aktualnych plików exe, shaderów i konfiguracji kontrolerów (a to już tylko kilka MB - główne pliki zobaczy jako już pobrane, więc je pominie i cała operacja zajmie najwyżej 2-3 minuty).
    Obrazek
Odpowiedz Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Przejdź do