Zablokowany Posty: 684
Green Room - part 1 (13 mc)
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Green Room - part 1 (13 mc)

    autor: Siemkins » 14 lis 2010, 14:08

    E tam, wydaje Ci się.
    Startuje ktoś z Was w forumowych wyścigach?
    Ostatnio zmieniony 14 lis 2010, 14:08 przez Siemkins, łącznie zmieniany 1 raz.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • dabay

    Green Room - part 1 (13 mc)

    autor: dabay » 14 lis 2010, 14:46

    Ja, ale jeszcze muszę poczytać bo za bardzo nie ogarniam. :P
    Ostatnio zmieniony 14 lis 2010, 14:46 przez dabay, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    jockerpaul
    Posty: 1149
    Rejestracja: 12 lip 2010, 23:33
    Medale: 3
    Reputacja: 10
    Imię: Pawel
    Hobby: Gry
    Nick w TDU: jockerpaul
    Nick w TDU2: pauldim
    Klub: GREEN LIGHTS COMPANY [GLC]
    Lokalizacja: Zgorzelec
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 25
    Otrzymanych polubień: 58

    Green Room - part 1 (13 mc)

    autor: jockerpaul » 14 lis 2010, 16:08

    Ja startuje w normalu. Gra się często wysypuje ostatnio.
    Ostatnio zmieniony 14 lis 2010, 16:08 przez jockerpaul, łącznie zmieniany 1 raz.
    PIEPRZYĆ EKOTERRORYSTÓW!!!!
  • Awatar użytkownika
    Sebasti
    Posty: 322
    Rejestracja: 10 lip 2010, 16:05
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: SebastiPL

    Green Room - part 1 (13 mc)

    autor: Sebasti » 14 lis 2010, 16:46

    Trudno mi to mówić,ale...opuszczam progi GLC. Dzieje się tak dlatego,że znudziło mi się już TDU i nie widze nic co by mnie trzymało tutaj,no może tylko fajni ludzi :) . Oczywiście przy wyjściu TDU2 postaram się wstąpić w ponownie do GLC. Nie będę się rozpisywał...3majcie się!
    Ostatnio zmieniony 14 lis 2010, 16:46 przez Sebasti, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Green Room - part 1 (13 mc)

    autor: Siemkins » 14 lis 2010, 18:00

    Sebasti pisze:Trudno mi to mówić,ale...opuszczam progi GLC. Dzieje się tak dlatego,że znudziło mi się już TDU i nie widze nic co by mnie trzymało tutaj,no może tylko fajni ludzi :) . Oczywiście przy wyjściu TDU2 postaram się wstąpić w ponownie do GLC. Nie będę się rozpisywał...3majcie się!


    http://www.tdunlimited2.pl/forum/viewto ... &start=555 Mój post z 13 września tego roku. Nie mam nic więcej do dodania.
    Ostatnio zmieniony 14 lis 2010, 18:00 przez Siemkins, łącznie zmieniany 4 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    jockerpaul
    Posty: 1149
    Rejestracja: 12 lip 2010, 23:33
    Medale: 3
    Reputacja: 10
    Imię: Pawel
    Hobby: Gry
    Nick w TDU: jockerpaul
    Nick w TDU2: pauldim
    Klub: GREEN LIGHTS COMPANY [GLC]
    Lokalizacja: Zgorzelec
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 25
    Otrzymanych polubień: 58

    Green Room - part 1 (13 mc)

    autor: jockerpaul » 14 lis 2010, 19:18

    Jacek, może ten warn go zniechęcił? Może już jesteśmy na tyle ze sobą, że te ostrzeżenia już są niepotrzebne. Seba to, że ci się znudziła gra nie znaczy, że możesz od tak wyjść z klubu. Dobrze, że chociaż napisałeś kilka zdań.
    Przecież pojeździć zawsze można. Raz na miesiąc zlot zrobić , coś tam naskrobać. Daj spokój przecież to nie jakiś horror codzienny. Mówię trochę więcej wyrozumiałości dla Wszystkich. Takie moje zdanie.
    Ostatnio zmieniony 14 lis 2010, 19:18 przez jockerpaul, łącznie zmieniany 1 raz.
    PIEPRZYĆ EKOTERRORYSTÓW!!!!
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Green Room - part 1 (13 mc)

    autor: Siemkins » 14 lis 2010, 21:39

    jockerpaul pisze:Jacek, może ten warn go zniechęcił?

    Może tak, a może nie, ja nie będę zgadywał.
    jockerpaul pisze:Może już jesteśmy na tyle ze sobą, że te ostrzeżenia już są niepotrzebne.

    Jesteśmy tyle ze sobą, ja się już tyle napisałem, tyle natłumaczyłem i tyle razy przymykałem oko, że nie przesadzajmy. Tyle jesteśmy ze sobą a nie można nawet się doprosić zlotu raz na miesiąc. Coś tu chyba nie gra, co?
    jockerpaul pisze:Seba to, że ci się znudziła gra nie znaczy, że możesz od tak wyjść z klubu

    Też tak myślę, ale już napisałem co trzeba.
    jockerpaul pisze:Dobrze, że chociaż napisałeś kilka zdań.

    J.w.
    jockerpaul pisze:Mówię trochę więcej wyrozumiałości dla Wszystkich

    Ja jestem o niebo bardziej wyrozumiały niż jak zakładaliśmy z Gruchą ten klub.
    jockerpaul pisze:Przecież pojeździć zawsze można. Raz na miesiąc zlot zrobić , coś tam naskrobać. Daj spokój przecież to nie jakiś horror codzienny.

    Można, ale widać nie wszystkim się chce. Horror codzienny skończył się już dawno. Wtedy można było latać nawet codziennie, umawiać się, robić kilka wyścigów w tygodniu i był czas i były chęci. Teraz praktycznie freestyle w klubie, z "obowiązków" tylko zloty zostały (raz w miesiącu do przygotowania, o zgrozo!). Tyle że teraz to i tak za dużo.
    Wcześniej starałem się zatrzymywać ludzi (np wiśnie, np. bodzia, hajka, kasiostego, drivera), ale jak ktoś nie chce, to nie. Tylko ja nie chcę czytać tekstów do zobaczenia w TDU2, nie takie są fundamenty tego klubu...
    Ostatnio zmieniony 14 lis 2010, 21:39 przez Siemkins, łącznie zmieniany 4 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • dabay

    Green Room - part 1 (13 mc)

    autor: dabay » 14 lis 2010, 21:55

    Chce odejść? Ok, jego decyzja. Tym bardziej, że nie chce mu się grać, wbić na wyścig. Może gra się znudziła, a może lenistwo. Niech robi to co uważa za słuszne. Z resztą się zgadzam z tym co mówi Jacek. Tyle na ten temat. Do zobaczenia i powodzonka Seba. Czasy świetności GLC niestety mijają. Lecz ja zostanę do końca :wink:
    Ostatnio zmieniony 14 lis 2010, 21:55 przez dabay, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Green Room - part 1 (13 mc)

    autor: Gruszmen » 14 lis 2010, 21:58

    Sebasti pisze:Trudno mi to mówić,ale...opuszczam progi GLC. Dzieje się tak dlatego,że znudziło mi się już TDU i nie widze nic co by mnie trzymało tutaj,no może tylko fajni ludzi :) . Oczywiście przy wyjściu TDU2 postaram się wstąpić w ponownie do GLC. Nie będę się rozpisywał...3majcie się!

    Seba wydaje mi się, że podjąłeś zbyt pochopną decyzję. Czy też może przyczyną tej decyzji jest to, że nawaliła ci kiera? W każdym bądź razie uważam tak jak napisał napisał Paweł. To że znudziło ci się TDU nie oznacza, że musisz opuszczać klub. Wiadomo, że nie każdy dysponuję dużą ilością czasu na grę ale czy zorganizowanie 1 zlotu na miesiąc to aż tak wiele?
    Przyznam się, że też kilka razy mówiłem o znudzeniu się TDU ale jakoś zawsze do niego powracałem.
    Więc mam nadzieję, że przemyślisz swój wybór i zrezygnujesz z opuszczenia Naszej ekipy.
    Ostatnio zmieniony 14 lis 2010, 21:58 przez Gruszmen, łącznie zmieniany 4 razy.
  • Awatar użytkownika
    jockerpaul
    Posty: 1149
    Rejestracja: 12 lip 2010, 23:33
    Medale: 3
    Reputacja: 10
    Imię: Pawel
    Hobby: Gry
    Nick w TDU: jockerpaul
    Nick w TDU2: pauldim
    Klub: GREEN LIGHTS COMPANY [GLC]
    Lokalizacja: Zgorzelec
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 25
    Otrzymanych polubień: 58

    Green Room - part 1 (13 mc)

    autor: jockerpaul » 15 lis 2010, 10:42

    Czekamy na odpowiedź Sebastiego, o ile takowa będzie!
    Ostatnio zmieniony 15 lis 2010, 10:42 przez jockerpaul, łącznie zmieniany 1 raz.
    PIEPRZYĆ EKOTERRORYSTÓW!!!!
  • dabay

    Green Room - part 1 (13 mc)

    autor: dabay » 15 lis 2010, 14:42

    BTW. Zobaczcie co znalazłem na wyspie. Jadę sobie spokojnie do lakiernika i bach :shock:
    Obrazek
    Pierwszy raz mam do czynienia z TDU2 w jedynce :)
    Ostatnio zmieniony 15 lis 2010, 14:42 przez dabay, łącznie zmieniany 4 razy.
  • Awatar użytkownika
    Sebasti
    Posty: 322
    Rejestracja: 10 lip 2010, 16:05
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: SebastiPL

    Green Room - part 1 (13 mc)

    autor: Sebasti » 15 lis 2010, 18:52

    Czytałem Wasze posty. Odszedłem z klubu bo znudziło mi się się TDU. Mam wielką ochotę zostać (teraz już wrócić) w GLC,ale jak już większość z Was zauważyło w TDU gram tylko wtedy kiedy jest zlot. Już niedługo te moje 200 coś godzin wygrane w TDU przez 1,5 roku,przebija inna gra,która bodajże ma 150h i gram w nią zaledwie 4 miesiące. Kierownice mam kompletnie zrypaną więc wyścigi,MB,klubowe wyzwanie nie ma dla mnie sensu bo na klawie jeżdżę gorzej niż 5 letnie dziecko. Jeśli nie będzie Jackowi przeszkadzało to,że nie biorę udziału w klubowych wyścigach to z przyjemnością bym wrócił do klubu. :wink:
    Ostatnio zmieniony 15 lis 2010, 18:52 przez Sebasti, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Green Room - part 1 (13 mc)

    autor: Siemkins » 15 lis 2010, 19:37

    Wywołałeś mnie to odpowiem i nie będę Cię trzymał w niepewności.
    Powiem tylko, że z jednej strony Cię rozumiem, z drugiej kompletnie mnie zaskoczyłeś, zupełnie jakbym Cię nie znał i wczoraj spotkał. Ale nie będę robił tu wywodów, bo mi się zwyczajnie nie chce i wątpię, aby były potrzebne. Jak Sebi będzie chciał to zawsze możemy porozmawiać albo popisać na x-f.
    To, że grasz w inne gry mi nie przeszkadza, ważne tylko żebyś znajdował czas dla swoich kumpli z klubu, o nic więcej nie chodzi. Zamiast zlewać, pisać" "nie chce mi się", "może jutro" itp. starać się być życzliwym dla swych kompanów w doli i niedoli.
    Poza zlotami, jak wszyscy widzą, nie organizujemy żadnych wyścigów ani konkurencji, w których wymagany byłby duży skill i ćwiczenia - nie ma ścigania, nie ma nawet wyzwania klubowego, więc nie wiem czym się zamartwiasz.
    Na nudę czasem wystarczy albo przerwa albo mała modyfikacja (ja po 2-3 modach zakochałem się na nowo).
    Jeśli warn, którego dostałeś Cię dotknął, to bardzo dobrze, taki miałem zamiar i do tego służą ostrzeżenia. Ja nie mam żadnej frajdy z ich przyznawania, a wręcz odwrotnie, unieszczęśliwia mnie to, że muszę kogoś upomnieć. Jednak jeśli ktoś ma łeb na karku to wyciąga wnioski zamiast się podłamywać. Najlepszym, a zarazem najbliższym, przykładem jest tu Daniel, który już po pierwszym miesiącu dostał warnem między oczy celem opamiętania. O efektach chyba nie muszę pisać :)

    Ja Cię z klubu nie wyrzucałem, więc i nie będę Cię do niego przyjmował - uznam, że Cię opętał demon-zwodziciel i całej akcji nie było. Pamiętaj tylko: najpierw myśl, potem porozmawiaj, a na końcu decyduj, nigdy odwrotnie.

    PS. I niech nikt więcej mi się nie waży pisać do zobaczenia w TDU2, bo znajdę, zabiję, zakopię, odkopię i jeszcze raz zabiję.
    PS 2.
    dabay pisze:Czasy świetności GLC niestety mijają

    Moim zdaniem jeszcze się nie zaczęły, a cała Ibiza oraz O'ahu przed nami (oraz wiele innych atrakcji spoza gry).
    Pamiętajcie o tym, że to jak ma się GLC zależy tylko od Was. Watek na budowie już dawno nie widział żadnego świeżego pomysłu, a weźcie pod uwagę, że ja się nie mogę rozdwoić ani tym bardziej roztroić. Mam na głowie całe forum, przygotowywanie artykułów do strony głównej i jeszcze nasz kochany klub nie mówiąc już o obowiązkach normalnego codziennego życia, których nie brakuje. Weźcie trochę klubowej wagi na siebie (wzorem Daniela), ja sam nie dam rady, co podkreślałem od samego początku.
    Ostatnio zmieniony 15 lis 2010, 19:37 przez Siemkins, łącznie zmieniany 4 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Sebasti
    Posty: 322
    Rejestracja: 10 lip 2010, 16:05
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: SebastiPL

    Green Room - part 1 (13 mc)

    autor: Sebasti » 16 lis 2010, 10:10

    No teraz to mnie oświeciłeś...zapomniałem pomyśleć. Czy istnieje możliwość,żebym powtórnie dołączył do klubu bez zdawania testu? A co do "do zobaczenia w TDU2" to ja na 100% bym do Was wrócił :)
    Ostatnio zmieniony 16 lis 2010, 10:10 przez Sebasti, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Green Room - part 1 (13 mc)

    autor: Siemkins » 16 lis 2010, 10:13

    Sebasti pisze:Czy istnieje możliwość,żebym powtórnie dołączył do klubu bez zdawania testu?

    Siemkins pisze:Ja Cię z klubu nie wyrzucałem, więc i nie będę Cię do niego przyjmował - uznam, że Cię opętał demon-zwodziciel i całej akcji nie było.

    Sebasti pisze:A co do "do zobaczenia w TDU2" to ja na 100% bym do Was wrócił

    W to nie wątpię, ale nie o to w tym wszystkim chodzi..
    Ostatnio zmieniony 16 lis 2010, 10:13 przez Siemkins, łącznie zmieniany 4 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
Zablokowany Posty: 684

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Przejdź do