Zablokowany Posty: 16
Wakacje, co robić ?
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Wakacje, co robić ?

    autor: Siemkins » 08 lip 2010, 15:48

    Jako że nadchodzą wakacje, a okres ten zasadniczo różni się od obecnego (zwłaszcza dla tych, którzy jeszcze się uczą), pojawia się pytanie co robić będziemy w klubie i z klubem przez ten okres?
    To pytanie kieruje do Was drodzy klubowicze, bez względu na Wasz staż w GLC.
    Napiszcie, jakie są Wasze oczekiwania względem klubu na najbliższe 2-3 miesiące. Tak się jakoś składa, że o ile plany wydawnicze się nie zmienią to po upływie wakacji będziemy w przededniu premiery TDU2. Ten fakt także możecie wziąć pod uwagę w swoich wypowiedziach.

    Ps. Wątek będzie otwarty do 18 czerwca, po czym zostanie zamknięty. Proszę wszystkich o głos.
    Ps2. Dyskusja, debata, polemiki i wymiany poglądów także mile widziane.

    A teraz oddaje Wam miejsce.



    Prezes klubu Green Lights Company
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 15:48 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    hakereczek17
    Posty: 283
    Rejestracja: 07 lip 2010, 22:52
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Hobby: Motoryzacja,psychologia
    Samochód: nie posiadać
    Klub: Green Lights Company

    Wakacje, co robić ?

    autor: hakereczek17 » 08 lip 2010, 15:48

    Moje propozycje w tym temacie:
    1. Imprezy , wyścigi, zloty mogą odbywać się dalej, ale NIE w godzinach dziennych gdy jest ładna pogoda i będziemy moczyć dupska na plażach i basenach. Proponuję aby grać w godzinach wieczornych po 21! Młodzież będzie miała wakacje , a więc pewnie będzie mogła dłużej siedzieć wieczorami przy kompie. Nie jak to było w roku szkolnym.
    2. Jako że zbliża się nowy TDU2 musimy ustalić nowy plan działania klubu w tym temacie. Na pewno trzeba zbierać pieniądze na grę, bo będzie to pewniakiem jakieś 150 zeta. Tak więc proponuję zbierać już i odkładać.
    3. Proponuję zawiesić temat za obiektywem. Chociaż on i tak chyba miał się już zakończyć.
    4. Wyzwanie klubowe może by tak wydłużyć z tygodnia na 2 tygodnie jeden samochód.

    To na razie ode mnie.
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 15:48 przez hakereczek17, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
    "Jadąc tą samą drogą co wróg, nigdy go nie dogonisz..."
  • Awatar użytkownika
    hakereczek17
    Posty: 283
    Rejestracja: 07 lip 2010, 22:52
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Hobby: Motoryzacja,psychologia
    Samochód: nie posiadać
    Klub: Green Lights Company

    Wakacje, co robić ?

    autor: hakereczek17 » 08 lip 2010, 15:48

    Jako że mieszkam blisko morza, będę miał mniej czasu (biorąc po uwagę siostrzeńca także) I myślę, że wszyscy nie będą mieli ochoty siedzieć w domu i się kisić :) Więc tak jak to napisał Paul zloty po 21, wyzwania przedłużyć, i najważniejsze nie pieklić się jeśli będzie miało osób na zlotach itp. bo wiadomo jak to bywa :)
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 15:48 przez hakereczek17, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
    "Jadąc tą samą drogą co wróg, nigdy go nie dogonisz..."
  • Awatar użytkownika
    hakereczek17
    Posty: 283
    Rejestracja: 07 lip 2010, 22:52
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Hobby: Motoryzacja,psychologia
    Samochód: nie posiadać
    Klub: Green Lights Company

    Wakacje, co robić ?

    autor: hakereczek17 » 08 lip 2010, 15:49

    Jak nadejdą wakacje to pewnie będę mniej widoczny,gdyż więcej czasu będę przebywał na dworze. A w 11-18 lipca wyjeżdżam do Chorwacji na jakieś 10-11 dni. Ale oczywiście będę odwiedzał wyspę i nasze forum. Na 20% będę pisał poprawkę z polaka (na razie wychodzi mi 2). Zadecyduje o tym piątkowy sprawdzian z całego roku.
    Od klubu nie mam co oczekiwać bo niczego więcej mi nie trzeba :)
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 15:49 przez hakereczek17, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
    "Jadąc tą samą drogą co wróg, nigdy go nie dogonisz..."
  • Awatar użytkownika
    hakereczek17
    Posty: 283
    Rejestracja: 07 lip 2010, 22:52
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Hobby: Motoryzacja,psychologia
    Samochód: nie posiadać
    Klub: Green Lights Company

    Wakacje, co robić ?

    autor: hakereczek17 » 08 lip 2010, 15:49

    jockerpaul pisze:Moje propozycje w tym temacie:
    1. Imprezy , wyścigi, zloty mogą odbywać się dalej, ale NIE w godzinach dziennych gdy jest ładna pogoda i będziemy moczyć dupska na plażach i basenach. Proponuję aby grać w godzinach wieczornych po 21! Młodzież będzie miała wakacje , a więc pewnie będzie mogła dłużej siedzieć wieczorami przy kompie. Nie jak to było w roku szkolnym.
    2. Jako że zbliża się nowy TDU2 musimy ustalić nowy plan działania klubu w tym temacie. Na pewno trzeba zbierać pieniądze na grę, bo będzie to pewniakiem jakieś 150 zeta. Tak więc proponuję zbierać już i odkładać.
    3. Proponuję zawiesić temat za obiektywem. Chociaż on i tak chyba miał się już zakończyć.
    4. Wyzwanie klubowe może by tak wydłużyć z tygodnia na 2 tygodnie jeden samochód.

    To na razie ode mnie.

    Ad.1
    Zgadzam się ze słowami Pawła. Wakacje tuż tuz a pogoda aż zachęca do przebywania na
    fresh air. Zloty, imprezy i wyścigi w godzinach może 20 - 22.
    Ad.2
    Jedni będą zbierać kasę na TDU2 a drudzy pewnie dodatkowo na upgrade blaszaka. Również liczę,
    że druga cześć TDU będzie kosztować w granicach 100 - 150 pln. Jeśli chodzi o plan działania klubu
    to nic się raczej nie zmieni w dniu premiery gry. W dużej mierze zależy to od Was czy będziecie chcieli
    dalej się trzymać w aktualnych składzie czy też nie.
    Ad.3
    Proponuje aby ów watek zamknąć w najbliższy weekend i rozpocząć kolejny etap związany ze zdjęciami.
    AD.4
    Z tym niestety nie mogę się zgodzić. Wyzwanie klubowe będzię przebiegac tak jak dotychczas, bez możliwości
    wydłużania czasu na przejazd. W aktualnym tempie wyzwanie klubowe zostanie zakończone mniej wiecej na
    miesiąc przed premiera TDU2.
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 15:49 przez hakereczek17, łącznie zmieniany 3 razy.
    Obrazek
    "Jadąc tą samą drogą co wróg, nigdy go nie dogonisz..."
  • Awatar użytkownika
    hakereczek17
    Posty: 283
    Rejestracja: 07 lip 2010, 22:52
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Hobby: Motoryzacja,psychologia
    Samochód: nie posiadać
    Klub: Green Lights Company

    Wakacje, co robić ?

    autor: hakereczek17 » 08 lip 2010, 15:49

    Cześć. mimo że ostatnio nie uczestnicze w życiu klubu oraz w życiu TDU pragnę poinformować że będzie mi bardzo miło wejść w szeregi TDU2 GLC ;) Oczywiście jeżeli takowe powstanie. Moją nieobecnośc mogę usprawiedliwić tylko tym że są ostatnie dni w roku szkolnym(dla mnie od początku maja) i poprawiam przedmioty. Kolejnym argumentem jest praca a prawdopodobnie jak sie uda już wkrótce staż w telewizji(Prezes wie o co chodzi). Tez przy tym sie trzeba nalatać itd. więc jakby nie patrzeć to czasu za wiele nie miałem. Zmierzam do tematu wakacyjnego. W Wakacje jak już wcześniej wspomniałem jest napewno praca. no i może ten staż. Wyjazd mam do Czarnogóry 15-31lipca. Ale oczywiście nie są to wszystkie wyjazdy bo zawsze wyskakuje cos niespodziewanie.
    Uważam że w wakacje klub powinien funkcjonować ale nie tak aktywnie jak do tej pory. Rzadziej organizować spotkania i ewentualne wyścigi. Wszystko jest do ustalenia. Przepraszam jeszcze raz za moją nieobecność.
    p.s. Niedawno pisałem również o rajdach w których miałem zamiar wystartować. Auto które szykowałem okazało się dezelem kompletnym(wyszła rdza z dosłownie każdej strony) i moje planowane starty na początku jesieni stoją pod wielkim znakiem zapytania.
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 15:49 przez hakereczek17, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
    "Jadąc tą samą drogą co wróg, nigdy go nie dogonisz..."
  • Awatar użytkownika
    hakereczek17
    Posty: 283
    Rejestracja: 07 lip 2010, 22:52
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Hobby: Motoryzacja,psychologia
    Samochód: nie posiadać
    Klub: Green Lights Company

    Wakacje, co robić ?

    autor: hakereczek17 » 08 lip 2010, 15:49

    Największym problemem wydaje mi się nasza obecność. Większość (w tym ja) nie wie kiedy bodź nawet gdzie będzie gdzieś wyjeżdżać. Zloty powinny być organizowane ale może nie jakieś z planem i dokładną data i godziną spotkania. Raczej mam na myśli spotkania w 3-5 + jakieś osoby które same doszły lub inni kumple zaproszeni które będą dostępne i jeździć tam gdzie ma się ochotę :wink: Wyzwanie klubowe i inne tego typu mogą być kontynuowane. Ja o ile będę miał dostęp do Internetu to będę brał jak zwykle w życie klubu :P
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 15:49 przez hakereczek17, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
    "Jadąc tą samą drogą co wróg, nigdy go nie dogonisz..."
  • Awatar użytkownika
    hakereczek17
    Posty: 283
    Rejestracja: 07 lip 2010, 22:52
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Hobby: Motoryzacja,psychologia
    Samochód: nie posiadać
    Klub: Green Lights Company

    Wakacje, co robić ?

    autor: hakereczek17 » 08 lip 2010, 15:49

    to i na mnie kolej:
    Oczywiście, że najbardziej poprę tezę, iż można trochę zwolnić z aktywnością klubową, a przede wszystkim jestem również za tym, aby na czas wakacji 1 auto w klubowym wyzwaniu było przez 2 tyg. Co do HoF'u to tu napiszę, że bez zmian dalej będzie funkcjonował i będę oczekiwał na nowe updates i sam będę dodawał różne tam gadżety. Oczywiscie w czasie kiedy będę osiągalny. Na ten czas wiem, że na pewno na przełomie lipca, a sierpnia jadę na 2 tygodnie do Francji. W szeregi glc tdu2 o ile powstanie w co nie wątpię raczej na pewno nie wstąpię, gdyż do tego czasu nie będę mail ani nowego kompa ani tez tdu2. Myślę iż to się stanie parę miesiecy później. Na razie dobijam tą grafce, która m została. Może do końca wakacji pozipie mi.
    Pozdrawiam
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 15:49 przez hakereczek17, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
    "Jadąc tą samą drogą co wróg, nigdy go nie dogonisz..."
  • Awatar użytkownika
    hakereczek17
    Posty: 283
    Rejestracja: 07 lip 2010, 22:52
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Hobby: Motoryzacja,psychologia
    Samochód: nie posiadać
    Klub: Green Lights Company

    Wakacje, co robić ?

    autor: hakereczek17 » 08 lip 2010, 15:50

    Skoro już mowa o wyjazdach itp. to od ok 15 Lipca do ok 24 Lipca przyjeżdża dziewczyna więc w tych dniach też może mnie nie być. Możliwe że ja pojade do niej, niestety jej komp nie pociągnie TDU więc nie zawitam w tych dniach na wyspie :(
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 15:50 przez hakereczek17, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
    "Jadąc tą samą drogą co wróg, nigdy go nie dogonisz..."
  • Awatar użytkownika
    hakereczek17
    Posty: 283
    Rejestracja: 07 lip 2010, 22:52
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Hobby: Motoryzacja,psychologia
    Samochód: nie posiadać
    Klub: Green Lights Company

    Wakacje, co robić ?

    autor: hakereczek17 » 08 lip 2010, 15:50

    TDU2 i GLC? Jestem na tak :D
    Tylko karata graficzna za słaba na 2. Ale i tak na dniach będzie wymieniona bo takto muszę grać z wiatrakiem bo się przegrzewa :P
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 15:50 przez hakereczek17, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
    "Jadąc tą samą drogą co wróg, nigdy go nie dogonisz..."
  • Awatar użytkownika
    hakereczek17
    Posty: 283
    Rejestracja: 07 lip 2010, 22:52
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Hobby: Motoryzacja,psychologia
    Samochód: nie posiadać
    Klub: Green Lights Company

    Wakacje, co robić ?

    autor: hakereczek17 » 08 lip 2010, 15:50

    Co robić? Nic nie robić... Mam nadzieję, że będą jakieś zloty lub wyścigi. Wiadomo, że będziemy pocić się wodą na plaży, ale bez przesady. Kochammmm wodę! Szczerze myślę i myślę i nie wiem co napisać... :mrgreen:

    Ps. Później to wyedytuje, bo teraz mam doła... xD
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 15:50 przez hakereczek17, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
    "Jadąc tą samą drogą co wróg, nigdy go nie dogonisz..."
  • Awatar użytkownika
    hakereczek17
    Posty: 283
    Rejestracja: 07 lip 2010, 22:52
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Hobby: Motoryzacja,psychologia
    Samochód: nie posiadać
    Klub: Green Lights Company

    Wakacje, co robić ?

    autor: hakereczek17 » 08 lip 2010, 15:50

    Bodzio a co mieszkasz na wybrzeżu ?
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 15:50 przez hakereczek17, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
    "Jadąc tą samą drogą co wróg, nigdy go nie dogonisz..."
  • Awatar użytkownika
    hakereczek17
    Posty: 283
    Rejestracja: 07 lip 2010, 22:52
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Hobby: Motoryzacja,psychologia
    Samochód: nie posiadać
    Klub: Green Lights Company

    Wakacje, co robić ?

    autor: hakereczek17 » 08 lip 2010, 15:51

    hakereczek17 pisze:Bodzio a co mieszkasz na wybrzeżu ?

    Nie, niestety nie :(. Ale w krainie wielkopolskiej - jezior nie brakuje.
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 15:51 przez hakereczek17, łącznie zmieniany 3 razy.
    Obrazek
    "Jadąc tą samą drogą co wróg, nigdy go nie dogonisz..."
  • Awatar użytkownika
    hakereczek17
    Posty: 283
    Rejestracja: 07 lip 2010, 22:52
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Hobby: Motoryzacja,psychologia
    Samochód: nie posiadać
    Klub: Green Lights Company

    Wakacje, co robić ?

    autor: hakereczek17 » 08 lip 2010, 15:51

    bodzio pisze:
    hakereczek17 pisze:Bodzio a co mieszkasz na wybrzeżu ?

    Nie, niestety nie :(. Ale w krainie wielkopolskiej - jezior nie brakuje.

    Właśnie Bodzio, gdzie dokładnie te superowskie jeziorko?? xD
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 15:51 przez hakereczek17, łącznie zmieniany 3 razy.
    Obrazek
    "Jadąc tą samą drogą co wróg, nigdy go nie dogonisz..."
  • Awatar użytkownika
    hakereczek17
    Posty: 283
    Rejestracja: 07 lip 2010, 22:52
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Hobby: Motoryzacja,psychologia
    Samochód: nie posiadać
    Klub: Green Lights Company

    Wakacje, co robić ?

    autor: hakereczek17 » 08 lip 2010, 15:51

    Lubikowo, za Międzychodem. Ode mnie to gdzieś 40km, a od Ciebie 90km :p. Naprawdę warto tam jechać, ja już zaplanowałem, że nad morze nie jadę, bo to 1000zł stracone w trzy dni... A tam tanio i pięknie...
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 15:51 przez hakereczek17, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
    "Jadąc tą samą drogą co wróg, nigdy go nie dogonisz..."
Zablokowany Posty: 16

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Przejdź do