Zablokowany Posty: 67
[TDU] A ze zlotu wracam tak...
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    [TDU] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Gruszmen » 07 paź 2010, 11:35

    Dnia 3.10.2010r odbył się kolejny organizowany przez mnie zlot w barwach GLC.
    Na spotkaniu pojawili się oprócz mnie: Daniel oraz Sebasti, który męczył lekturę.
    Rozpoczęliśmy z jedno godzinnym wyprzedzeniem, gdyż na drugi dzień miałem 12h w pracy.
    Przez to zlocik przebiegł w dość szybkim tempie.Tematem zlotu było zakończenie sezonu jazdy
    na jednośladach, więc pod punktem zbiórki, którym był nasz klub pojawiliśmy się w motorach gr Bm.
    Drugim miejscem jakie odwiedziliśmy była klubowa myjka, gdzie umyliśmy nasze rumaki.
    Kolejnym punktem była GLC'owa stacja. Potem odwiedziliśmy Little Tokyo aby stamtąd ruszyć w kierunku
    klubu, gdzie zlot się zakończył. Trasa została skrócona o 2 punkty, gdyż chciałem dać więcej czasu Sebie na przeczytanie lektury, która miał zacząć przerabiać na drugi dzień.
    A tu kilka fotek:
    ObrazekObrazekObrazek
    Ostatnio zmieniony 07 paź 2010, 11:35 przez Gruszmen, łącznie zmieniany 5 razy.
  • dabay

    [TDU] A ze zlotu wracam tak...

    autor: dabay » 11 paź 2010, 15:31

    W dniu 10.10.2010r odbył się kolejny zlot klubu Green Lights Company. Na zlot stawili się: Gruszmen w Murci, Siemins w Koniku i Seba w MC12. W nieco ponurawej atmosferze gnaliśmy przez wyspę według wcześniej ustalonego planu (Wiśniowy > Punkt Kasiostego > Klub > Przez góry omijając "Nobską Latarnie" > Południowy > Ford Island). Zlot trwał nieco ponad godz (wszystko przez szybkie tempo jazdy). Planowany był jeszcze mały wyścig ale się nie odbył bo już Seba i Seba pouciekali a już nie chciałem ich trzymać na siłę. Dzięki za zlot Panowie i do następnej przejażdżki :wink:

    Sebasti jak możesz i masz jakieś to wrzuć fotki.
    Ostatnio zmieniony 11 paź 2010, 15:31 przez dabay, łącznie zmieniany 5 razy.
  • Awatar użytkownika
    Sebasti
    Posty: 322
    Rejestracja: 10 lip 2010, 16:05
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: SebastiPL

    [TDU] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Sebasti » 12 paź 2010, 9:40

    Mam,mam...oto one:
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 12 paź 2010, 9:40 przez Sebasti, łącznie zmieniany 5 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    jockerpaul
    Posty: 1149
    Rejestracja: 12 lip 2010, 23:33
    Medale: 3
    Reputacja: 10
    Imię: Pawel
    Hobby: Gry
    Nick w TDU: jockerpaul
    Nick w TDU2: pauldim
    Klub: GREEN LIGHTS COMPANY [GLC]
    Lokalizacja: Zgorzelec
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 25
    Otrzymanych polubień: 58

    [TDU] A ze zlotu wracam tak...

    autor: jockerpaul » 24 paź 2010, 10:04

    W piątek 22.10.2010 odbył się zlot GLC, w którym udział wzięli: ja, Dabay i Sebasti. Najpierw pojawił się Dab a potem Seba.
    Zlot polegał na jak najszybszym dojechaniu samochodem grupy A, z południowego do miejsca dabajowego w Kapolei peninsula, a potem z tamtego miejsca do klubu GLC.

    Obrazek

    Dabay był w Enzo Ferrari,
    Sebasti był bodajże w Mclarenie F1
    Ja w Mercedesie GTR.

    //Ed. dabay
    Paweł ja miałem Mclarena a Seba Enzo :wink:
    Ostatnio zmieniony 24 paź 2010, 10:04 przez jockerpaul, łącznie zmieniany 5 razy.
    PIEPRZYĆ EKOTERRORYSTÓW!!!!
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    [TDU] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Siemkins » 07 lis 2010, 11:38

    Praktycznie bez opóźnień odbył się nasz piątkowy zlot. Po upięciu się na skype i podłączeniu w grze byliśmy gotowi do drogi. Zabrakło jedynie Pawła, który był nieobecny i nieuchwytny tego dnia.
    Ruszyliśmy spod klubu i nietypowo dojeżdżając do głównej skręciliśmy w prawo. W początkowej fazie zlotu odbijaliśmy z głównej za każdym razem, gdy tylko było to możliwe. Przyświecał nam jeden tylko cel - odnaleźć choćby kilka niebezpiecznych miejsc - myślę, że ta sztuka nam się udała (patrz niektóre zdjęcia). Efekty naszych poszukiwań umieszczę wkrótce w stosownym miejscu na forum.
    Po drodze odwiedziliśmy kilka charakterystycznych miejsc: górski domek, górski parking (wraz z okolicznymi atrakcjami :wink: ), stację benzynową (konkurencji), klubowe miejsce Daniela (tu niestety Seba musiał się pożegnać) czy port, gdzie po niektórych naprawdę ciekawych pościgach i ucieczkach (mimo lagów) zakończyliśmy nasze miłe wieczorne spotkanie.
    Dzięki wszystkim za obecność i szkoda, że nikt spoza klubu nie zdecydował się na nasze towarzystwo. Może następnym razem.

    Pamiątkowe zdjęcia (na niektórych dość interesujące słowa :-D )
    Enjoy :!:
    ObrazekObrazekObrazekObrazek


    ObrazekObrazekObrazekObrazek


    ObrazekObrazekObrazekObrazek

    ObrazekObrazekObrazek
    Ostatnio zmieniony 07 lis 2010, 11:38 przez Siemkins, łącznie zmieniany 5 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    [TDU] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Gruszmen » 25 lis 2010, 16:04

    Dnia 20.11.2010r. odbył się zlocik klubu GLC.
    Na spotkaniu po za mną zjawili się: Dabay, Sebasti ( grający na padzie) oraz Siemkins, który
    śmigał na swoim nowo zakupionym padzie.
    Celem zlotu była wycieczka po wyspie jadąc przed siebie, gdyż nie miałem czasu na zaplanowanie
    jakichkolwiek atrakcji.
    Miejscem spotkania była klubowa myjka. Następnie wystartowaliśmy w kierunku jachtów jadąc na płd,
    po czym przez Keleoke robiąc spore kółko.
    Po dotarciu na pierwszy przystanek swój udział w zlocie musiał zakończyć Sebi. Drugim pkt. zlotu była
    latarnia morska znajdująca się niedaleko siedziby klubu. Tam zrobiliśmy sobie krótka przerwę.
    Ostatnim miejscem jakie odwiedziliśmy był wiśniowy.
    Zdjęć nie mam bo nie lubię pstrykać :wink: jeśli ktoś ma to niech wrzuci.


    Ed. dabay // Foty. Byle jakie ale zawsze jakieś :wink:
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Bez obróbki.
    Ostatnio zmieniony 25 lis 2010, 16:04 przez Gruszmen, łącznie zmieniany 5 razy.
  • Awatar użytkownika
    jockerpaul
    Posty: 1149
    Rejestracja: 12 lip 2010, 23:33
    Medale: 3
    Reputacja: 10
    Imię: Pawel
    Hobby: Gry
    Nick w TDU: jockerpaul
    Nick w TDU2: pauldim
    Klub: GREEN LIGHTS COMPANY [GLC]
    Lokalizacja: Zgorzelec
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 25
    Otrzymanych polubień: 58

    [TDU] A ze zlotu wracam tak...

    autor: jockerpaul » 06 gru 2010, 12:08

    Dnia 5.12.2010 odbył się mały zlocik GLC i nie tylko! Punktualnie o 21.00 pojawili się na Xfire: Dabay, Gruszmen i Siemkins (Jacek niestety nie mógł z nami jechać). Spotkanie nastąpiło koło mojego ulubionego miejsca: placu zabaw koło Honolulu Police Station.
    Obrazek Obrazek
    Udaliśmy się w kierunku centrum miasta. Dołączył do nas znany już ścigacz Raptovny i pojechaliśmy na północ. Tam zatankowaliśmy i pojechaliśmy do Marketu.
    Obrazek Obrazek Obrazek
    Było bardzo ślisko - leżał śnieg! Po długich rozmowach zaczęliśmy szukać plakatu reklamującego TDU2.
    Okazało się, że taki plakat ma tylko Dabay co potwierdził stosownym zdjęciem.
    Po poszukiwaniach udaliśmy się do klubu i na koniec do przystani jachtowej. Dzięki za przybycie.
    Obrazek


    Ed. dabay // Fotki :mrgreen:
    Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
    Wiem, ja zawsze słaba jakość ;x
    Jeszcze tylko fota plakatu:
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 06 gru 2010, 12:08 przez jockerpaul, łącznie zmieniany 5 razy.
    PIEPRZYĆ EKOTERRORYSTÓW!!!!
Zablokowany Posty: 67

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

Przejdź do