Zablokowany Posty: 67
[TDU] A ze zlotu wracam tak...
  • dabay

    [TDU] A ze zlotu wracam tak...

    autor: dabay » 24 lip 2010, 12:51

    Tym razem mam tylko trzy fotki :?

    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 24 lip 2010, 12:51 przez dabay, łącznie zmieniany 5 razy.
  • Awatar użytkownika
    hakereczek17
    Posty: 283
    Rejestracja: 07 lip 2010, 22:52
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Hobby: Motoryzacja,psychologia
    Samochód: nie posiadać
    Klub: Green Lights Company

    [TDU] A ze zlotu wracam tak...

    autor: hakereczek17 » 02 sie 2010, 13:35

    No to tak:
    Zlot odbył się 1 sierpnia, wyruszyliśmy z 20 min opóźnieniem. Pierwszy punkt pola golfowe, kawałek od klubu. Fotki itp. można jechać dalej. Dojazd do wyspy na końcu sprawił nam małe problem. Ale ostatecznie droga została znaleziona :D Wtedy dołączył Grucha i w między czasie Jocker oraz Siemkins. Ogólnie był totalny chaos i anarchia :D w momencie wyjazdu z autostrady ja oraz Dabay zostaliśmy sami. Na szczęście Dabay znalazł drogę więc jakoś dojechaliśmy do reszty. Następnie cel latarnia klubowa. Słit focie były itp. można jechać dalej. Ostatni pkt to krater. Z tego co pamiętam to Blaskii chyba raz źle pojechał bo miał problemy z netem i musiał jechać hen hen za nami ale ostatecznie dotarł do nas :D No i tyle :p A tutaj pare fotek:
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek (Troche nas tutaj było:P)
    Obrazek (nie wiem skąd się biorą te paski ;/)
    A osoby, które były to:
    Blaskii
    Sebasti
    Dabay
    Gruszmen
    Siemkins
    Jocker
    and ja
    (Jeżeli kogoś pominąłem to sorry) Dzięki za przejechane km oraz za świetna zabawę :!:
    Ostatnio zmieniony 02 sie 2010, 13:35 przez hakereczek17, łącznie zmieniany 5 razy.
    Obrazek
    "Jadąc tą samą drogą co wróg, nigdy go nie dogonisz..."
  • dabay

    [TDU] A ze zlotu wracam tak...

    autor: dabay » 02 sie 2010, 14:09

    Kilka fotek odemnie:

    ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
    Ostatnio zmieniony 02 sie 2010, 14:09 przez dabay, łącznie zmieniany 5 razy.
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    [TDU] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Gruszmen » 07 sie 2010, 1:13

    Dnia 6.08.2010r. o godzinie 22 miało miejsce kolejne spotkanie członków klubu
    Green Lights Company.
    Wybranymi pojazdami przez organizatora były motory gr Am. Na umówionym punkcie rozpoczynającym
    zlot pojawili się:Jockerpaul w Kawasaki Ninja ZX-10R, Blaskii w MV Agusta F4 Tamburini, Sebasti w
    Ducati 999R oraz ja w Kawasaki Ninja ZX-10R.

    Obrazek
    Pierwszym miejscem jakie odwiedziliśmy był market na zachodnim wybrzeżu O'ahu,
    gdzie po przerwie wyruszyliśmy przez Keleoke oraz czwartą trasę Mountains Battle
    w stronę Siedziby klubu. Najszybciej pierwszą górską przeszkodę pokonałem ja ze Sebasti.
    Następnie Blaskii a na koniec Jockerpaul. Przed wjazdem na czwartą trasę MB musiał nas
    pożegnać Sebasti. Przez większą cześć trasy jechaliśmy w jednym szyku.
    Obrazek
    Na północnym wybrzeżu chciałem zrobić fajną fotkę przedstawiająca nas robiących stunt'a.
    Niestety nie udało nam się do końca to ujęcie, gdyż Jocker miał lekkie problemy.
    Obrazek
    Po wyczerpującej wycieczce przez kręte drogi O'ahu dojechaliśmy pod Klub,
    Obrazek
    gdzie udział w zlocie zakończył Blaskii.
    Nie tracąc czasu razem z Pawłem wyruszyliśmy w stronę Little Tokyo aby odwiedzić Sensei'a.
    Obrazek
    Po krótkiej przerwie wystartowaliśmy w kierunku Wiśniowego na południowym wybrzeżu na
    którym zakończyliśmy zlot.
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 07 sie 2010, 1:13 przez Gruszmen, łącznie zmieniany 5 razy.
  • dabay

    [TDU] A ze zlotu wracam tak...

    autor: dabay » 19 sie 2010, 16:33

    Trzeci mój zlot minął lecz nie ma o czym się rozpisywać bowiem było tylko 3 osoby. Ja, Siemkins, Gruszmen.
    Fotki:
    ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
    Dzięki za przybycie i jak mawia szef: do następnego :wink:
    Ostatnio zmieniony 19 sie 2010, 16:33 przez dabay, łącznie zmieniany 5 razy.
  • Awatar użytkownika
    Sebasti
    Posty: 322
    Rejestracja: 10 lip 2010, 16:05
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: SebastiPL

    [TDU] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Sebasti » 29 sie 2010, 13:01

    To już mój kolejny zlot w barwach GLC tym razem pojawiło się dosyć dużo osób ( jestem z Was dumny :D )
    Wszyscy którzy zapisali się na listę przybyli punktualnie prócz Seby, który ciężko pracuje :) . Pod klubem wszyscy zebraliśmy się na Skype poznałem głos naszego drogiego prezesa i od razu mówię, że najsłabiej słyszałem Daniela i Sebe. Spod klubu szybciutko na pole golfowe i tam w berka…nie tracąc czasu na wył nicków, gps itd. zaczęliśmy zabawę(nie wiem kto gonił jako 1-szy,ale chyba dabay albo Grucha),wiem tylko tyle, że przetrwałem jako ostatni :D . Potem przyszłą kolej na 2 rundę miałem takie lagi, że trudno było ustalić czy kogoś dotknąłem czy nie :roll: . Drugą rundę wygrał dabay … dranie górą :mrgreen: .Potem bez odpoczynku pojechaliśmy na jachty i tam musiałem się z Wami pożegnać bo przyjechali goście, a jak się później okazało to my pojechaliśmy do nich :? . Poniżej wstawiam moje zdjęcia(dabay ty wrzuć swoje jak byś mógł)
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 29 sie 2010, 13:01 przez Sebasti, łącznie zmieniany 5 razy.
    Obrazek
  • dabay

    [TDU] A ze zlotu wracam tak...

    autor: dabay » 29 sie 2010, 13:40

    To ja dokończę notkę :wink:
    Jeszcze kilka moich fotek do tego momentu co pisał Seba:
    Start: Klub
    Obrazek
    Berek Pole Golfowe:
    Obrazek
    Obrazek
    I jachty:
    Obrazek
    Obrazek

    Tu odszedł od nas Seba. Mieliśmy jechać do marketu na zachodzie ale plany uległy zmianie i zakupy odbyły się w Klubowym Markecie:
    Obrazek
    Tu dołączył do nas świeżo upieczony członek Społeczności - chybayoo. Dziękujemy za przybycie :-D
    Dalej Klubowa Stacja Paliw:
    Obrazek
    Skąd objeliśmy kierunek na port. Nie wiadomo na który więc połowa z nas pojechała do portu "Siusiaków", skąd szybko uciekliśmy a połowa do tego docelowego. Tu nie udało mi się pyknąć fotki bowiem wszyscy byli zajęci zabawą w berka :mrgreen: Najlepiej szło Gruszmenowi i Blaskiemu. Najszybsze auta = najlepiej uciekać :) Na koniec wracamy się przez miasto do Wiśniowego gdzie kończymy zlot:
    Obrazek
    Obrazek

    Ogólnie rzecz biorąc zlot baardzo udany głównie dzięki konfie na Skype. Szkoda tylko, że jeszcze nie każdy ma mica ale to już kwestia czasu.

    Sorki za fotki ale jakoś weny nie miałem stąd nie są najlepsze.
    Ostatnio zmieniony 29 sie 2010, 13:40 przez dabay, łącznie zmieniany 5 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    [TDU] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Siemkins » 09 wrz 2010, 21:37

    Czas opisać poprzedni zlot.
    Zjawili się wszyscy poza Gruszmenem, który szedł na nockę oraz Jockerem, który musiał zajmować się dzieciakami.
    Wg planu spotkaliśmy się pod klubem i pojechaliśmy do przystani jachtów na północy (hajkowe miejsce). Następnie chcieliśmy pojechać przez klubową myjnię na Uniwerek, ale nieco pobłądziliśmy, w rezultacie czego nie odnaleźliśmy drogi prowadzącej na myjnię. Obraliśmy zatem azymut na Uniwersytet - miejsce Turbowiśni.
    Droga do kolejnego punktu, jakim była sekretna wyspa (miejsce zaginionego w akcji bodzia) minęła nie wiedzieć kiedy. Auta szybkie, na skype miło się rozmawiało i zleciało. A wyspie zrobiliśmy sobie mały konkursik, który zdaje się wygrałem :wink:
    Gdzieś dużo wcześniej odłączył się Sebasti, więc jechaliśmy już tylko we 3.
    Po wyspie zahaczyliśmy o punkt Kasiostego, a jak. Szybkie foty i ruszyliśmy ku wodospadowi przy Little Tokio, czyli miejscu, które kiedyś obrał Driver.
    Po ukończeniu tej przejażdżki, która zabrała nam jakieś 1,5 godziny, za zlot podziękował Blaski, a ja z dabem dojechaliśmy sobie na luzaku do klubu, skąd rozpoczęliśmy całą naszą niedzielną eskapadę.
    Dzięki za fajny zlocik, fotki wrzucę jutro (jak zdążę) bądź po w-endzie.

    Dawno temu obiecane fotki:
    ObrazekObrazekObrazek
    ObrazekObrazekObrazekObrazek
    Ostatnio zmieniony 09 wrz 2010, 21:37 przez Siemkins, łącznie zmieniany 5 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • dabay

    [TDU] A ze zlotu wracam tak...

    autor: dabay » 09 wrz 2010, 21:49

    Tradycyjnie kilka fotek:

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 09 wrz 2010, 21:49 przez dabay, łącznie zmieniany 5 razy.
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    [TDU] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Gruszmen » 12 wrz 2010, 21:44

    Dnia 11.09.2010r odbył się kolejny zlot ekipy z Green Lights company.
    Na spotkanie przybyli: Sebasti, Dabay, Gruszmen oraz Jocker, który dołączył po opuszczeniu
    przez nas parkingu znajdującego się przy lotnisku w Honolulu.
    Zlot miał charakter przygotowawczy do zbliżającego się GLC F1 Series.
    Pierwszym punktem była pizzeria mieszczącą się na trasie poprzedniego GP.
    O ile sie nie mylę Dabay zamówił hawajską, Jocker z pieczarkami, ja capriciosę a
    Sebasti to nie wiem. Po najedzeniu, wystartowaliśmy na pole golfowe, gdzie zorganizowałem
    zabawę w berka. Kolejnym punktem zlotu było centrum badawcze, w którym planowane były
    testy naszych fur przed wyścigiem.W trakcie jazdy spore problemy miał Dabay, gdyz co chwila go
    rozłaczało. Powodem tych zakłoceń była karta graficzna, która zapewne sygnalizowała, że ma już dośc.
    Niestety do punktu docelowego dotarliśmy bez Sebastiego, który musiał sie zwijać. Pod miejsce Jacka
    opuścił nas również Paweł, gdyz musiał skapitulować przed synem, ponieważ domagał sie gry.
    Widząc, że zostałem sam z Danielem postanowiłem zakończyć zlot na półmetku.
    Ostatnio zmieniony 12 wrz 2010, 21:44 przez Gruszmen, łącznie zmieniany 1 raz.
  • dabay

    [TDU] A ze zlotu wracam tak...

    autor: dabay » 13 wrz 2010, 10:24

    Uzupełniam fotami.
    ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

    Jest ich 8. Nie wiem czego ale mi się wyświetlają tylko 4.
    Ostatnio zmieniony 13 wrz 2010, 10:24 przez dabay, łącznie zmieniany 5 razy.
  • Awatar użytkownika
    jockerpaul
    Posty: 1149
    Rejestracja: 12 lip 2010, 23:33
    Medale: 3
    Reputacja: 10
    Imię: Pawel
    Hobby: Gry
    Nick w TDU: jockerpaul
    Nick w TDU2: pauldim
    Klub: GREEN LIGHTS COMPANY [GLC]
    Lokalizacja: Zgorzelec
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 25
    Otrzymanych polubień: 58

    [TDU] A ze zlotu wracam tak...

    autor: jockerpaul » 23 wrz 2010, 8:55

    Dnia 18.09.2010 odbył się zlot pod tytułem nocne jazdy. Niestety zamierzone przeze mnie nocne typowo nocne jazdy się nie odbyły, bo wszyscy byli zmęczeni i nie mieli czasu. Marzy mi się kiedyś taki zlocik o 24 godzinie , no ale co tam. Na spotkanie przy latarni przybyli wszyscy członkowie klubu, czyli Prezes Jacek, Seba z Sebą, Daniel i ja. Po 15 minutach kręcenia się w okolicy latarni pojechaliśmy do parku z ławkami na zawody 08 parami. Jako że dużą konkurencją w tym dniu były walki na Polsacie ubył Gruszmen. Zawody odbyły się w gronie czterech osób: Siemkins, Dabay , Sebasti i Ja. I tu mała prośba jak znacie wyniki swoich potyczek to proszę o wpisanie kto wygrał. Ja oczywiście poza jednym wyścigiem przegrałem wszystko, ale to chyba nie dziwi nikogo.
    Wyniki:
    Ja - Siemkins 1-0
    Ja - Dabay 0-1
    Ja - Sebasti 0-1
    Siemkins - Dabay 0-1?
    Siemkins - Sebasti ?
    Dabay - Sebasti ?
    Nie spodziewałem się że na tak małej krętej trasce będą aż tak duże rozbieżności w samochodach. Następnym razem jednak wszyscy muszą mieć te same wozy, ale myślę że to tylko zabawa była i nikt się nie obrazi że przegrał słabszym samochodem.
    Po wyścigach następnym punktem było dojechanie do jachtów w jak najszybszym czasie po drogach wedle własnego życzenia. Pierwszy dojechał o ile pamiętam Sebasti i Dabay.
    Ostatnim punktem było dojechanie do siedziby klubu. Do końca zlotu pozostał tylko Dabay, któremu należy się pochwała. Dzięki za pozostanie najdłużej w grze. Dabay ostatnio bardzo udziela się klubowi i tak ma być;)
    Pozdrowienia dla wszystkich i do następnego zobaczenia.
    Ostatnio zmieniony 23 wrz 2010, 8:55 przez jockerpaul, łącznie zmieniany 1 raz.
    PIEPRZYĆ EKOTERRORYSTÓW!!!!
  • dabay

    [TDU] A ze zlotu wracam tak...

    autor: dabay » 23 wrz 2010, 21:30

    Dzięki Paweł za pochwałę :-D Sprawia mi to przyjemność to to robię :wink:

    Jak już tradycja zobowiązuje wrzucam foty. Niewiele i bez AA ale tragedii chyba nie ma.

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Dzięki za zlot :wink:
    Coś miałem jeszcze napisać ale już zapomniałem :?
    Ostatnio zmieniony 23 wrz 2010, 21:30 przez dabay, łącznie zmieniany 5 razy.
  • Awatar użytkownika
    Sebasti
    Posty: 322
    Rejestracja: 10 lip 2010, 16:05
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: SebastiPL

    [TDU] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Sebasti » 26 wrz 2010, 14:30

    No i kolejny zlot za nami.
    Termin zlotu: 25.09.10
    Skład: Ja,Grucha,Siemkins,Dabay ... dzięki za przybycie.
    Wrażenia: W końcu udało mi się załatwić mikrofon i pogadać z Wami. Podczas zlotu towarzyszyła nam moja babcia,która za chiny nie rozumie tej gry. Dabayowi rozwalił się mikrofon. A z tego co tam słyszałem to Jacek i Seba rozmawiali o TDU 2. Danielowi nie podoba się skrzynia w F1 2010 no i więcej nie słyszałem bo babcia mi gadała,że nie rozumie tej gry. W połowie drogi stanęliśmy na stacji,bo Jacek musiał szybką fajeczkę (zabije Cie to w końcu :mrgreen: ) Hmm... co tu jeszcze. Ogólnie cały czas jechałem na czele z przewagą 1km.
    Foty: ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
    Ostatnio zmieniony 26 wrz 2010, 14:30 przez Sebasti, łącznie zmieniany 5 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    [TDU] A ze zlotu wracam tak...

    autor: Siemkins » 26 wrz 2010, 15:03

    Raczej słuchałeś niż rozmawiałeś, no ale zawsze to jakiś postęp. Na przyszły raz znajdź babci jakieś zajęcie to spokojnie sobie pogadamy.
    Poniżej kilka pamiątek (na fotkach z cpn gościnnie raptovny w Pagani oraz Piotr Blue w ..random car :wink:
    ObrazekObrazekObrazekObrazek
    ObrazekObrazekObrazek
    Ostatnio zmieniony 26 wrz 2010, 15:03 przez Siemkins, łącznie zmieniany 5 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
Zablokowany Posty: 67

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Przejdź do