Zablokowany Posty: 131
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
[TDU] Zanim się zlecimy...
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    [TDU] Zanim się zlecimy...

    autor: Siemkins » 08 lip 2010, 14:41

    Podobnie jak inne kluby również GLC organizuje zloty, na których zjawiają się klubowicze. Aby nie było nieporozumień ustalimy sobie grafik - kto, gdzie i kiedy organizuje dane spotkanie.
    Zloty rozplanujemy sobie na weekendy – wówczas bowiem jest nieco więcej czasu na to, by się gromadnie spotkać.
    Do wyboru mamy piątkowy wieczór oraz sobotę i niedzielę (zazwyczaj te pierwsze dwie opcje). Osoba organizująca dany zlot podaje szczegóły dotyczące spotkania, zaś pozostałe osoby mają zadbać o to, by znaleźć czas na spotkanie się z klubowymi znajomymi.
    Pierwszy zlot zorganizuję ja, o ile nie będę miał wyjazdu na w-end. Jeśli jednak tak się stanie, zastąpi mnie Gruszmen. Potem przyjdzie czas na kolejne osoby.

    Informacja o zlocie powinna zawierać następujące dane:

    a) termin zlotu;
    b) nazwę;
    c) pojazd bądź klasę auta;
    d) miejsce spotkania;
    e) krótką charakterystykę.

    Informacja o nadchodzącym zlocie musi się pojawić do środy!

    Obrazek

    Istnieje możliwość zamieniania się kolejką, jednak wszyscy muszą być odpowiednio wcześniej o tym fakcie poinformowani.



    Prezes klubu Green Lights Company
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 14:41 przez hakereczek17, łącznie zmieniany 6 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    hakereczek17
    Posty: 283
    Rejestracja: 07 lip 2010, 22:52
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Hobby: Motoryzacja,psychologia
    Samochód: nie posiadać
    Klub: Green Lights Company

    [TDU] Zanim się zlecimy...

    autor: hakereczek17 » 08 lip 2010, 14:42

    Termin: pt. 22. stycznia 2010 g. 19.00
    Nazwa: 1. Ciemność widzę
    Pojazd: Cadillac XLR-V

    Zlot odbędzie się pod znakiem latarni - odwiedzimy wszystkie. Spotykamy się na klubowym parkingu. Zahaczamy o tę latarnię, położoną nieco poniżej naszej siedziby. Następnie lecimy do najbardziej noobowego miejsca w grze, :D czyli latarni na północnym-zachodzie. Zanim trafimy na południowy-zachód, wstąpimy do parku na zawody mistrzów - oj będzie się kurzyć :wink:
    Stamtąd udamy się w kierunku Diamond head, po drodze odwiedzając stację paliw. Po odwiedzinach okolic krateru wstąpimy do marketu, stamtąd na myjkę, by w końcu wdrapać się pod ostatnią latarnie.
    Najwytrwalsi, uzbrojeni zakupami z marketu, udadzą się na zasłużonego grilla do posiadłości mojego kumpla. Tam zakończymy zlot (wszak po alko nie jeździmy) :wink:
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 14:42 przez hakereczek17, łącznie zmieniany 5 razy.
    Obrazek
    "Jadąc tą samą drogą co wróg, nigdy go nie dogonisz..."
  • Awatar użytkownika
    hakereczek17
    Posty: 283
    Rejestracja: 07 lip 2010, 22:52
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Hobby: Motoryzacja,psychologia
    Samochód: nie posiadać
    Klub: Green Lights Company

    [TDU] Zanim się zlecimy...

    autor: hakereczek17 » 08 lip 2010, 14:44

    Termin:pt.29.01.2010r. godz. 19:30
    Nazwa:Na połów
    Pojazd:Nissan 350z (dowolny tuning)

    Start zlotu rozpoczniemy z "Wiśniowego". Pierwszym przystankiem będzie Uniwersytet, skąd mam
    zabrać od kumpla potrzebne dokumenty na odebranie w porcie części do jego Skyline.
    Na miejscu nie lada atrakcja. Pobawimy się w policjantów i złodziei. Stamtąd ruszymy w kierunku
    północy do sklepu wędkarskiego po czym śmigniemy do jachtowej przystani i wyruszymy powędkować
    w ciepłych wodach Hawajów. Kolejnym przystankiem będzie lotnisko, skąd odbierzemy zaproszonego
    przez mnie Sensei'a tejże sztuki kulinarnej. Potem uderzymy do Naszego klubowego marketu
    (zakupimy potrzebne rzeczy) :D .
    Zlot zakończymy w japońskiej restauracji Sushi, w której Sensei zaprezentuje swoje sztuczki kulinarne
    (jego imię zdradzę dopiero w relacji).
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 14:44 przez hakereczek17, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
    "Jadąc tą samą drogą co wróg, nigdy go nie dogonisz..."
  • Awatar użytkownika
    hakereczek17
    Posty: 283
    Rejestracja: 07 lip 2010, 22:52
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Hobby: Motoryzacja,psychologia
    Samochód: nie posiadać
    Klub: Green Lights Company

    [TDU] Zanim się zlecimy...

    autor: hakereczek17 » 08 lip 2010, 14:44

    Witam!
    Jako , że moja kolej to pragnę zaprosić klubowiczów na zlot niedzielny. Jak serwery pozwolą!!!!
    Termin rozpoczęcia: niedziela 7.02.2010; godzina 22.00. UWAGA ZMIANA TERMINU na niedzielę
    Miejsce spotkania: Siedziba klubu. Trzeba pozajmować parking klubowy.
    Samochód: Muscle Car: Pontiac FireBird lub Shelby GT500 lub Dodge Challenger.

    Plan zlotu.
    1. Spotykamy się w siedzibie klubu.
    2. Przejazd do latarni Laie MD8 [6km].
    3. Dojazd do wyścigów w których będziemy się ścigać. (Sam na sam z zegarem) Będziemy jechać w grupie do góry . Za 1 miejsce 3 pkt, za drugie 2, za trzecie 1 pkt. [25 km].
    Obrazek
    4. Wyścig do góry [4,3km].
    5. Wyścig w dół [4,3km].
    6. Przejazd po napoje do Marketu Cemetary Market. [7km] Najlepszy pokaz driftu: 3 pkt , drugi 2 pkt i trzeci 1 pkt.
    Obrazek
    7. Podjedziemy zatankować do stacji paliw obok marketu , MD9. [1 km].
    8. Dojazd do Kane ohe MP8 - punkt widokowy. [5,5 km]
    Obrazek
    9. Nuamu Valley MD6 [ 10km].
    10. Pojedziemy na zakupy. Sklep RR Ala Moana [11km].
    Obrazek
    Część oficjalna zakończona.
    Potem inwencja twórcza.
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 14:44 przez hakereczek17, łącznie zmieniany 5 razy.
    Obrazek
    "Jadąc tą samą drogą co wróg, nigdy go nie dogonisz..."
  • Awatar użytkownika
    hakereczek17
    Posty: 283
    Rejestracja: 07 lip 2010, 22:52
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Hobby: Motoryzacja,psychologia
    Samochód: nie posiadać
    Klub: Green Lights Company

    [TDU] Zanim się zlecimy...

    autor: hakereczek17 » 08 lip 2010, 14:45

    Hej!

    Obrazek

    (Kliknij na obrazek aby powiększyć)

    Przebieg trasy na fotografii:

    Obrazek

    (Kliknij na obrazek aby powiększyć)
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 14:45 przez hakereczek17, łącznie zmieniany 5 razy.
    Obrazek
    "Jadąc tą samą drogą co wróg, nigdy go nie dogonisz..."
  • Awatar użytkownika
    hakereczek17
    Posty: 283
    Rejestracja: 07 lip 2010, 22:52
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Hobby: Motoryzacja,psychologia
    Samochód: nie posiadać
    Klub: Green Lights Company

    [TDU] Zanim się zlecimy...

    autor: hakereczek17 » 08 lip 2010, 14:45

    Hej :D
    Czas na zlot by dabay :wink:

    Krótkie informacje:
    Termin: 19.02.2010r. (PT) godz. 19:30
    Nazwa: Prezentacja nietypowego auta...
    Pojazd: Dowolna limuzyna

    Honolulu - zamieszkałe przez 377tys. osób na pewno jest ciekawym miejscem w którym się z pewnością dużo dzieje :wink:
    Tym razem również, bowiem z tym miejscu 19.02.2010r. odbędzie się prezentacja auta która ma wstrząsnąć fanami motoryzacji... Pozytywnie, negatywnie? Okaże się... :twisted:
    Niestety na tą prezentację zostali zaproszeni dziennikarze motoryzacyjni jak i specjalni goście. Nie ma miejsca nawet dla nas miliardowych mieszkańców O'ahu z bogatymi garażami... Cóż za kompromitacja... :?
    Każdy fan motoryzacji chciałby tam być. I nam się udało :D Załatwiłem nam, klubowi GLC znanych z profesjonalnych kierowców fuchę dzięki której tam będziemy 8)
    Tak, pracę. Będziemy szoferami "specjalnych gości" :P
    Tą wycieczkę zaczynamy oczywiście pod naszym "klubowym domem". Potem zwartą grupą jedziemy na lotnisko odebrać gości. Po zabraniu ich z płyty lotniska jedziemy pod miejsce prezentacji - najekskluzywniejsza restauracja/hotel w Honolulu położona tuż nad oceanem. Potem po obejrzeniu autka uciekamy od nudnych pogawędek i całej tej "poważnej atmosfery", trudno goście będą musieli pojechać spowrotem na lotnisko taksówkami :lol: A my w tym czasie popędzimy na gril/ognisko i w miłej atmosferze przy dobrym jedzeniu spędzimy wieczór na męskich rozmowach 8) :D

    Rzeczy obowiązkowe na tej wyprawie by dabay: :D
    - Limuzyna (dowolna według upodobania) w neutralnym kolorze (nie jakiś różowy tylko srebrny, czarny), w najlepszym wyposażeniu dla danego auta :wink:
    - Garnitur niestety (trzeba jakoś wyglądać), jak uciekniemy im to można się przebrać a spodnie w kant Wam daruję :lol: :D

    Pozdrawiam i zapraszam :wink: :D
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 14:45 przez hakereczek17, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
    "Jadąc tą samą drogą co wróg, nigdy go nie dogonisz..."
  • Awatar użytkownika
    hakereczek17
    Posty: 283
    Rejestracja: 07 lip 2010, 22:52
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Hobby: Motoryzacja,psychologia
    Samochód: nie posiadać
    Klub: Green Lights Company

    [TDU] Zanim się zlecimy...

    autor: hakereczek17 » 08 lip 2010, 14:46

    Wisni, jak wszyscy widzimy nie ma :?
    Z Darasem rozmawiam niedawno i jest zawalony robotą - gdy się z nią upora to będzie - póki co nie ma szans, dlatego podejrzewam, że i on zlotu nie zrobi (jeśli się mylę to fajnie :wink: ).
    W związku z powyższym następny zlot przygotuje kolejna osoba z kolejki, tj. Sebasti.

    Póki co, mamy początek piątku. By nie tracić niepotrzebne w-endu spotkamy się na małym spontanie.

    Termin: 27 lutego 2010 (sobota), g. 19.30
    Nazwa: Spontan
    Auto: Dodge Viper; potem coś z A (będziemy raz zmieniać)

    Opis
    Spotykamy się na "południowym" i udajemy się do parczku położonego nieopodal. Tam, podobnie jak na 1-szym zlocie, urządzimy sobie mały-duży tournament. Pojedziemy każdy z każdym - za wina 1 pkt.
    Gdy już zakończymy pojedynki, śmigniemy do któregoś z przydrożnych zajazdów - posilimy się oraz zmienimy autka. Nowymi autami prosto do miasta, a tam znów zabawa (niektórzy już ją znają) - urządzimy sobie małe-duże Most Wanted.
    Myślę, że powinno nam to spokojnie wypełnić ze 2 godzinki (jeśli będzie dużo krócej, będzie kolejna atrakcja).

    Najlepsza osoba (licząc pojedynki parkowe, jaki i miejskie łapanki) wygrywa auto-nagrodę sponsorowaną przez organizatora tego quasi-zlotu.

    Zapraszam 8)
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 14:46 przez hakereczek17, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
    "Jadąc tą samą drogą co wróg, nigdy go nie dogonisz..."
  • Awatar użytkownika
    hakereczek17
    Posty: 283
    Rejestracja: 07 lip 2010, 22:52
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Hobby: Motoryzacja,psychologia
    Samochód: nie posiadać
    Klub: Green Lights Company

    [TDU] Zanim się zlecimy...

    autor: hakereczek17 » 08 lip 2010, 14:46

    Anenszoł

    zmiana godziny zlotu na 19.00 :!: ze względu na start Kowalczyk.Za utrudnienia sorki, ale sami wiecie jak ciężko doprowadzić do sytuacji, gdy wilk syty i owca cała :wink:
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 14:46 przez hakereczek17, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
    "Jadąc tą samą drogą co wróg, nigdy go nie dogonisz..."
  • Awatar użytkownika
    hakereczek17
    Posty: 283
    Rejestracja: 07 lip 2010, 22:52
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Hobby: Motoryzacja,psychologia
    Samochód: nie posiadać
    Klub: Green Lights Company

    [TDU] Zanim się zlecimy...

    autor: hakereczek17 » 08 lip 2010, 14:48

    Termin:sobota 06.03.2010r. godz. 17:00
    Nazwa:Phase test
    Pojazd:Ascari KZ1, Vette Z06, Farboud

    Zlot przygotowany bez pomysłu.
    Spotykamy się pod salonem MB na północy wyspy. Stamtąd ruszymy w kierunku "Południowego".
    Kolejnym pkt. będzie Ford Island gdzie zostanie przeprowadzony wyścig w fazie testowej.
    Po wyścigu śmigniemy na "Wiśniowy", gdzie po krótkiej przerwie teleportujmy się na Secret Island,
    na której śmigniemy 2-gi race. Następnym punktem będzie port i dla relaksu pobawimy się w berka.
    Ostatnim miejscem zlotu będzie Oahu Raceway i na nim również przeprowadzimy wyścig.
    Dla najlepszego drivera przewidziana jest nagroda w postaci furki.

    Zapraszam :!:
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 14:48 przez hakereczek17, łącznie zmieniany 5 razy.
    Obrazek
    "Jadąc tą samą drogą co wróg, nigdy go nie dogonisz..."
  • Awatar użytkownika
    hakereczek17
    Posty: 283
    Rejestracja: 07 lip 2010, 22:52
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Hobby: Motoryzacja,psychologia
    Samochód: nie posiadać
    Klub: Green Lights Company

    [TDU] Zanim się zlecimy...

    autor: hakereczek17 » 08 lip 2010, 14:48

    UWAGA :!:

    Zmiana terminu zlotu na 5.03.2010r. godz 19:30
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 14:48 przez hakereczek17, łącznie zmieniany 5 razy.
    Obrazek
    "Jadąc tą samą drogą co wróg, nigdy go nie dogonisz..."
  • Awatar użytkownika
    hakereczek17
    Posty: 283
    Rejestracja: 07 lip 2010, 22:52
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Hobby: Motoryzacja,psychologia
    Samochód: nie posiadać
    Klub: Green Lights Company

    [TDU] Zanim się zlecimy...

    autor: hakereczek17 » 08 lip 2010, 14:48

    Witam!
    Słyszeliście pewnie o moich problemach sprzętowych i sieciowych? Jeżeli nie, to muszę poinformować, że na chwilę obecną nie mogę zorganizować zlotu ze względu na słabe łącze internetowe jakie mi serwuje netia. Zamiast 2 Mbit mam zaledwie 0,5 Mbit. Usterka jest zgłoszona, zobaczymy co zrobią. Stabilność łącza też pozostawia wiele do życzenia. Podejrzewam, że to ma wpływ na moje łączenie - czyli jego brak! Dlatego proszę o przesunięcie mojego terminu zlotu do wyjaśnienia sytuacji. Piszę to teraz - bo będzie jeszcze czas coś zorganizować w tym tygodniu.
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 14:48 przez hakereczek17, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
    "Jadąc tą samą drogą co wróg, nigdy go nie dogonisz..."
  • Awatar użytkownika
    hakereczek17
    Posty: 283
    Rejestracja: 07 lip 2010, 22:52
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Hobby: Motoryzacja,psychologia
    Samochód: nie posiadać
    Klub: Green Lights Company

    [TDU] Zanim się zlecimy...

    autor: hakereczek17 » 08 lip 2010, 14:49

    Twój zlot przypada dopiero w kwietniu. Mam nadzieję, że do tego czasu opuści Cię pech, który nie wiedzieć czemu się przypałętał.
    Ostatnie 2 zloty (org. przeze mnie i Gruszmena) były zastępcze (za wiśnie i Darasa). Teraz czas na Sebastiego, potem znów ja, Grucha i dopiero Ty - także czasu opór.
    Wszystko jest w tabelce w 1szym poście.
    Oczywiście gdybyś w kwietniu dalej nie mógł zorganizować zlotu będziemy coś kombinować :wink:

    Ed.
    Najbliższy zlot beze mnie - wyjazd. Sorry Sebi, może następnym razem, ale już teraz życzę miłej zabawy. :wink:
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 14:49 przez hakereczek17, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
    "Jadąc tą samą drogą co wróg, nigdy go nie dogonisz..."
  • Awatar użytkownika
    hakereczek17
    Posty: 283
    Rejestracja: 07 lip 2010, 22:52
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Hobby: Motoryzacja,psychologia
    Samochód: nie posiadać
    Klub: Green Lights Company

    [TDU] Zanim się zlecimy...

    autor: hakereczek17 » 08 lip 2010, 14:49

    Data zlotu:13.03.10r.,sobota,19:00
    Nazwa:The best
    Autko:Mercedes-Benz CLD DTM AMG


    Nadeszła pora na mój pierwszy zlot w progach GLC.
    No więc...spotkamy się na wiśniowym stamtąd udamy się do słynnej latarni.Na miejscu trochę pogawędzimy,pośmiejemy się i odpoczniemy.Dalej pojedziemy na prostą tuż przed torem gdzie odbędzie się wyścig serii DRAG :) .
    Jechać będzie każdy z każdym(prócz mnie :mrgreen: ). Lecz nie będzie chwili wytchnienia gdyż zaraz po tym udajemy się na tor i tam odbywa się wyścig sztafetowy(żeby podszkolić się w współpracy).Z osób,które będą na zlocie stworzymy drużyny,lecz gdy będzie np. 5 osób będę jechał ja.Jedna para robi jedno okrążenie i musi uderzyć swojego partnera z drużyny i wtedy dopiero może ruszyć drugi.Następnie dam Wam chwilkę odpoczynku 8).Ostatnią częścią zlotu będzie zabawa w berka w porcie lub mieście(decyzja będzie należała do Was).

    PS:Moja obecność na tym zlocie jest 50% z powodów rodzinnych,ale jeśli mnie nie będzie to i tak mam nadzieje,że zlot się odbędzie. :roll:
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 14:49 przez hakereczek17, łącznie zmieniany 5 razy.
    Obrazek
    "Jadąc tą samą drogą co wróg, nigdy go nie dogonisz..."
  • Awatar użytkownika
    hakereczek17
    Posty: 283
    Rejestracja: 07 lip 2010, 22:52
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Hobby: Motoryzacja,psychologia
    Samochód: nie posiadać
    Klub: Green Lights Company

    [TDU] Zanim się zlecimy...

    autor: hakereczek17 » 08 lip 2010, 14:50

    no to mnie o tej godzinie nie ma! Później proszę. Serwery będą lepsze.
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 14:50 przez hakereczek17, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
    "Jadąc tą samą drogą co wróg, nigdy go nie dogonisz..."
  • Awatar użytkownika
    hakereczek17
    Posty: 283
    Rejestracja: 07 lip 2010, 22:52
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Hobby: Motoryzacja,psychologia
    Samochód: nie posiadać
    Klub: Green Lights Company

    [TDU] Zanim się zlecimy...

    autor: hakereczek17 » 08 lip 2010, 14:50

    ZLOT NA PROŚBĘ PRZEKŁADAM NA GODZ. 19:45
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 14:50 przez hakereczek17, łącznie zmieniany 5 razy.
    Obrazek
    "Jadąc tą samą drogą co wróg, nigdy go nie dogonisz..."
Zablokowany Posty: 131
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Przejdź do