Odpowiedz Posty: 84
Uwagi na temat Administracji
  • megadzik

    Uwagi na temat Administracji

    autor: megadzik » 27 mar 2013, 19:56

    Rozumiem.
    Widzę natomiast, kto tu rządzi; heh
    Proszę skasować moje konto na tym portalu/forum
    Pozdrawiam

    Ed. Siemkins
    Konto usunięte na powyższe życzenie.
    Ostatnio zmieniony 27 mar 2013, 19:56 przez megadzik, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Lelodriver » 28 mar 2013, 21:18

    Siemkins pisze:Widzę, że się nie obędzie bez mojej interwencji...
    Mam nadzieję, że niczego nie pominę, a trochę wątków zostało poruszonych...

    1. Dziwne zarzuty o lubienie/nie lubienie połowy userów...
    Anioł odpisał:
    Po trzecie to że nie lubię połowy forum nie wpływa na to co robię

    No właśnie co robi Anioł Stróż, a właściwie jak to robi. Akcja taka jaką pokazał konwersując ze mną w wątku pt.Rozmowy i komentarze.. pokazuje, że moderator jawnie kpi ( stronniczość) z użytkownika interweniując niepotrzebnie w zakończonej dyskusji. Dyskusję zakończyłem w poście do Gruszmena (napisałem koncząc posta KOŃCZYMY DYSKUSJĘ itd) Ci którzy chcieli przyjrzeć się bliżej sprawie zauważyli, że ”kpiące” posty Stróża, które pojawiały się po poście do Gruszmena.


    Działa regulaminowo, co chyba powtórzył, to z 4 razy, mam powiedzieć, to ja też 4 razy czy jeden wystarczy?
    Wiele decyzji Anioł konsultuje uprzednio ze mną (nie zawsze, ale tak bywa), podobnie inni członkowie Administracji (czyt. inni moderatorzy).
    Wszystkie powyższe teorie opierające się na założeniu, że Anioł działa tak, jak działa dlatego, że "nie lubi połowy userów", wkładam między bajki, bo nie mają żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości.
    Z tym nie lubieniem połowy userów to jednak coś może być na rzeczy . Uważam tak dlatego, że pisanie czegoś takiego nawet w formie żartu nie powinno mieć miejsca szczególnie w przypadku osoby, która odpowiada za porządek na forum. Takie zachowanie nie buduje szacunku użytkownika wzl. Moderatora(ów) Druga sprawa jeżeli ktoś po swojej interwencji rzuca tak szybko robotę moderatora to lubi tych50% userów czy nie ? hmm …czy tylko lubi kpić z tych których nie lubi jeżeli nadarzy mu się tylko okazja ? lub robić inne akcje nie związane z pomocą użytkownikom o których pisały inne osoby więc nie będę tego przytaczał. Można jeszcze zadać kolejne pytanie czy osoba będąca globalnym moderem powinna zwracać się na kulturalne pytanie usera o podanie dowodów na popełnienie wcześniejszych przewinień w taki sposób
    Cyt.
    Chyba Cię po***** nie będę przeszukiwał całego forum żeby znaleźć dwie czy trzy sytuacje gdzie napisałeś posta pod postem.

    Podsumowując jeżeli to co przytoczyłem oraz inni przede mną można wsadzić między bajki i uważasz, że wszystko jest ok to OK.


    2. Zamordyzmy, ograniczenia i ucinanie rozmów
    Bywało, że decyzje były podejmowane zbyt pochopnie, często jednak Anioł podejmował słuszne kroki, w przeciwieństwie do innych moderatorów, którzy jak jest jakiś problem wolą asekuracyjnie nie podejmować żadnych działań w obawie, że coś zrobią źle. Sprawę wyjaśnił już wczoraj Xarlith, który napisał:
    Drugą sprawą jest rzekome ucinanie tematów przez Anioła. W tematach typu rozmowy i komentarze, powinna być większa swoboda wypowiedzi niż w innych wątkach. Możliwości interpretacji zasady:
    "3. Zakazuje się prowadzenia bezsensownych wymian poglądów, które nie wnoszą nic do tematu, w którym są umieszczane (tzw. spam)."

    jest wiele, więc Anioł Stróż będzie teraz zwracał mniejszą uwagę na naruszanie tego punktu w tematach, które w swoim założeniu zostały stworzone po to, by można było w nich prowadzić "bezsensowne" (oczywiście nie tylko) dyskusje.

    I na tym ten temat się kończy. Będziemy dalej reagować, gdy rozmowy będą schodziły z toru, ale wg tego co przytoczyłem powyżej, w niektórych obszarach swobody będzie troszkę więcej (nie wspominam nawet o działach klubowych, gdzie często jest maksymalny high life).

    3. Rezygnacja Anioła
    Nie przyjmuję, kolorek się nie zmieni, obowiązki także. Tu także Xarlith już wczoraj wyjaśnił sprawę i nie wiem czemu sam Anioł jak i inni (poza zbytnim rozemocjonowaniem) ciągną to dalej. Przypomnę:
    Skład grupy moderatorskiej na razie nie ulegnie zmianie. Jeśli ktoś się poczuwa do pełnienia funkcji moderatora i myśli, że będzie lepszy niż Anioł Stróż, proszę, niech złoży podanie.


    4. MegaDzik a Lelo
    Forum ogólnie, a zwłaszcza ten wątek to nie jest dobre miejsce do roztrząsania spraw klubowych, prywatnych czy rodzinnych. Od tego jest prywatna rozmowa, najlepiej w 4 oczy, a nie "publiczne pranie brudów", kto, komu, co jest winny i dlaczego. Złe miejsce i zła forma, o czym pisał dziś Adam:
    tak jak wywlekanie klubowych brudów na forum, co już jest generalnie żenujące

    Odpowiedziałem tylko na kolejne judzenie Megadzika przeciwko mojej osobie. Megadzik siał zamęt bezkarnie w naszych klubowych wątkach i mimo iż początkowo bagatelizowałem ( odpuściłem ) to co on wyprawia to moja wytrzymałość na takie zachowanie tez ma swoje granice. Kiedy pojawił się kolejny jego post w tym miejscu i w takiej formie postanowiłem pokazać wszystkim skąd takie, a nie inne zachowanie jego wzgl. mojej i moje wzgl. jego osoby.
    Pytacie mnie dlaczego nie zrobiłem tego w 4oczy lub w innej formie. To akurat proste Megadzik unikał jakiejkolwiek formy kontaktu w 4oczy bo ktoś taki jak on ma największe za przeproszeniem ” jaja ” ale tylko w zaplecowym obrabianiu tyłka.


    5. Sedno, gruba rura i finito
    Chyba Cię po***** nie będę przeszukiwał całego forum żeby znaleźć dwie czy trzy sytuacje gdzie napisałeś posta pod postem.

    Nt tego sposobu komunikacji z użytkownikiem już się wypowiedziałem.
    A ja sobie ten trud zadałem i poza sytuacją, gdzie jeśli mnie pamięć nie myli w wątku "warto zobaczyć" był post pod postem, ale jednego posta przeniosłem do "humor" i dubel zniknął, za to inne pozostały, np. tu:
    http://forum.tdunlimited2.pl/viewtopic. ... 065#p13065 - po edycji Dabay'a wiadomo, że był dubel nie przypominam sobie o czymś takim bo nie śledzę swoich postów, ale ok.
    http://forum.tdunlimited2.pl/viewtopic. ... 668#p24668
    http://forum.tdunlimited2.pl/viewtopic. ... 528#p28528
    A co do pozostałych dwóch zupełnie nie wiem dlaczego tak to wygl. a nie inaczej ..może byłem zmęczony i zapomniałem o tym nie wiem – JESTEM TYLKO CZŁOWIEKIEM
    Wystarczyłoby, bym znalazł tylko jeden taki dubel, a już bym odparł Twoje zarzuty i obalił tezę o kłamstwie. Anioł pisał kilka razy, że były takie akcji, Ty że nie, ale nie chciało Ci się sprawdzić. Zamiast sprawdzić i się upewnić czy wgl. masz rację, wolałeś wyzwać swojego adwersarza od kłamcy.
    Zagalopowałeś się Jacek w tej bezkrytycznej obronie Anioła 
    To nie ja miałem sprawdzić i udowodnić, że coś takiego miało miejsce tylko on na moje kulturalne pytanie powinien odpowiedzieć gdzie i kiedy coś takiego miało miejsce. Ja pisząc 400 postów w ciągu 1 roku mam prawo nie wiedzieć, że gdzieś popełniłem błąd bo gdybym wiedział to na pewno był poprawił te posty i finito. Oczywiście Wy uważacie inaczej bo jest pkt w regulaminie i o nim trzeba zawsze pamiętać (moderator tez nie przypomni bo po co) A MOŻE POWINIEN CHOCIAŻ RAZ NA ROK.
    Jeżeli napisałby uwagę w poście lub pod postem to coś takiego przeczytałby zarówno user, który popełnił błąd, a przy okazji przeczytaliby inni użytkownicy czytający wątek i również odświeżyli sobie pamięć. Na pewno kilka takich akcji zmniejszyłoby ilość pomyłek. Nie będę pisał, że taka akcja modera dałaby odczuć użytkownikowi(kom), ze moderator może im w czymś pomóc, a nie tylko ganić, kpić lub straszyć jak to miało ostatnio miejsce.
    A teraz bardziej szczegółowo wyjaśnię dlaczego to NIE JA, A JEDNAK MODERATOR ANIOŁ STRÓŻ powinien przedstawić mi te posty w których popełniłem błąd.
    To proste Jacek.
    Jeżeli rzucasz przeciw komuś oskarżenie, że coś tam źle zrobił to musisz mieć przygotowane dowody na to co komuś zarzucasz. Tak to działa w każdym normalnym systemie prawnym w każdym normalnym kraju gdzie nie panuje zamordyzm.
    Przykład:
    zatrzymuje Cie policja to pierwsze co pytasz ”to dlaczego” i żądasz pokazania dowodów na twoje zatrzymanie.
    Tak to tez działa w normalnych relacjach międzyludzkich.
    Przykład:
    Nie wchodzisz do sklepu i nie rzucasz komuś publicznie w twarz oskarżenia o co cokolwiek, a potem rzniesz głupa bo nie masz przygotowanych dowodów potwierdzających twoje słowa. Kazda osoba może w przypadku braku dowodów odpowiedzieć takiej osobie, która rzuciła oskarżenie, ze jest KŁAMCĄ i tyle w tym temacie.


    Sugerowałeś także, że o ile by się zdarzyły takie przypadki, to pewnie dlatego, że ktoś z nas (Administracji, np Anioł)
    Konkretnie Anioł i nie mieszaj w to reszty administracji
    A o administracji miałem takie oto zdanie .
    „No i oczywiście czy koledzy z administracji również obiektywnie oceniają twoja prace wzgl. innych użytkowników forum”


    celowo i z premedytacją by zamieszał w postach przenosząc je z jednego miejsca na drugie, by tylko udowodnić, że ma rację.
    Różnych rzeczy można się spodziewać/ domyślać jeżeli konwersujesz z moderatorami takimi jak DON czy Anioł
    Błąd, a przy okazji obraza np dla mnie i moich 3 letnich już starań, bo gardzę takimi zachowaniami i bardzo dbam by takie nie miały miejsca. Zamiast się pieklić i wyzywać, wystarczyło przejrzeć swoje 440 postów, co ja zrobiłem, pobieżnie, pomijając wątki i posty klubowe, ale jednak zrobiłem i sprawdzić, czy aby przypadkiem taka akcja nie miała miejsca. Mimo że wcale po powrocie z pracy mi się tego robić nie chciało, ale ktoś musiał, skoro dorośli niby ludzie, zaczęli się obrzucać inwektywami.

    Tak jak pisałem powyżej ”dowody” powinien zebrać Anioł bo on rzucił oskarżenie więc nie mniej do mnie żalu, ale do niego 
    Teraz wyobraź sobie, że Anioł rzuca oskarżenie komuś kto ma nie 400 postów tylko 1000 lub 4000 tysiące. I co ta osoba tez ma przeglądać swoje 4000 tys postów aby udowodnić kto ma rację? bo Anioł tego nie zrobi hmm.. Zastanów się nad tym


    Powyższe linki są autentyczne. Co najmniej 4 razy nie dostałeś Lelo warna, mimo że mogłeś, a może powinieneś. Moderator nie musi zawsze najpierw się prosić o czytanie przez usera regulaminu, potem słownie go ostrzegać, a dopiero potem ostrzegać przyznając warna. Nie jesteśmy w przedszkolu, mimo że niektórym zdarza się o tym zapomnieć.
    Za publiczną obrazę i nazwanie Anioła wielokrotnie kłamcą, w obliczu powyższych faktów/dowodów (linki), Lelo inkasujesz ode mnie ostrzeżenie.

    Czuję, że w tym wszystkim Jacek skupiłeś się głownie na pkt. regulaminu dot. post pod postem i tym, że Lelo zwrócił uwagę na zachowanie twoich moderatorów, a uciekło Ci coś znacznie poważniejszego. Tak osobiście to uważam, że skupiłeś się na duperelach i nie ogarnąłeś całości zaistniałej sytuacji. Nie wiem czy na to jak rozwiązałeś ostatecznie sprawę jako Administrator miał fakt, ze Anioł moderuje tutaj częściej niż DON i dabay (o tym wspominał sam Anioł) i dlatego jest dla Ciebie taki ważny, czy to, że wybierasz się z nim do pracy za granicę hmm. Mogę się tylko domyślać jak to tutaj jest z tym moderowaniem i dlaczego jest tak, a nie np. inaczej.

    WARNA INKASUJĘ (BO W TYM WSZYSTKIM DRUGI WARN BYŁ NAJWAŻNIEJSZY :lol: ) ALE NIE ZGADZAM SIĘ Z TYM JAK TO ZOSTAŁO OSTATECZNIE ZAŁATWIONE


    Jeśli ktoś ma ochotę na dalszą polemikę zapraszam. Polemizujecie ze mną, nie z Aniołem, który już powiedział wszystko w tym temacie. W tej rozmowie reprezentuję Administrację, jako jej przedstawiciel i założyciel. Jeśli coś się nie podoba - słucham.

    Edit - koment do postu MTX
    PS.
    Niestety, prawda jest taka, że ani Anioł Stróż, ani D.O.N nie nadają się na moderatorów. Rozmawiałem z Siemkinsem na ten temat, na co on odparł: "moglbys wskazac kogos kto bardziej "zasluguje"?". Argumentów za tą tezą jest wiele, regulamin przez obu był łamany niejednokrotnie, jakbym miał podawać odnośniki do poszczególnych postów, to zebrałaby się ładna kolekcja. To obiektywna opinia, a to, że jestem wraz z nimi w klubie nie wpływa na nią.

    Co nie znaczy, że domagam się odebrania D.O.N'owi praw moderatorskich (Czarek i tak zrezygnował), nie. Nie ode mnie zależy, kto jest modem, kto adminem, a kto zwykłym szarakiem; mnie nie przeszkadzają (może poza czasem głupimi postami), a skoro grupa trzymająca władzę uważa, że wszystko jest okej, to cóż ja - jako zwykły user - mogę mieć do powiedzenia

    A warn dla Lelo był słuszny.
    Takiego spamu w konkursie dawno nie było. Chcecie porozmawiać o gustach motoryzacyjnych? Topic 'Rozmowy, komentarze...' w dziale Motoryzacja od prawie miesiąca stoi pusty. Oh, wait, o gustach się nie rozmawia.


    Rozmawialiśmy o jednym z moderatorów i wcale nie był to Anioł. Odpisałem tak, jak zacytowałeś, tyle że nie dostrzegłeś, albo nie chcesz dostrzec sensu mojej wypowiedzi, czyli: "skoro uważasz że jest taki zły, to wskaż lepszą kandydaturę", ale wolisz to interpretować (a raczej nad interpretować) jako: "trzymam ich na zielonych stołkach, bo nie mam lepszych i muszę przymykać oko na nich, mimo że są do d.." Mylę się? nie sądzę.
    Jak już zostało zauważone, wielokrotnie, czy to odnoście spamu, polskich znaków czy wulgaryzmów, jesteśmy pobłażliwi, czasem aż za bardzo. Moderator karze - zły moderator. Moderator pozwala - zły moderator.
    Wrzuć na luz ze zwrotami "grupa trzymająca władzę", bo mnie to obraża, bo odniesienie jest aż nadto oczywiste. Byłbyś tak łaskaw? Dziękuję.


    PS możecie mi pakować negatywne punty reputacji czy jak to się tam nazywa - ŚMIAŁO :whistle
    Ostatnio zmieniony 28 mar 2013, 21:18 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Awatar użytkownika
    NieTalentny
    Posty: 463
    Rejestracja: 29 gru 2012, 9:48
    Reputacja: 0
    Hobby: Fotografia i słuchanie muzyki :)
    Samochód: kiedyś będzie
    Nick w TDU2: NieTalentny
    Klub: Club Mega
    Polubił: 17
    Otrzymanych polubień: 2

    Uwagi na temat Administracji

    autor: NieTalentny » 28 mar 2013, 22:06

    Rozczaruję Cię.. żeby to zrobić trzeba mieć co najmniej 4 pkt reputacji czyli nikt w tej chwili nie może :eh:

    EDIT. a jednak Courius już ma 5 :P
    Stopka wzięła urlop... do odwołania.. :gwizd:
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Siemkins » 28 mar 2013, 22:27

    Osoba, która skończyła dyskusję, nie dyskutuje dalej to raz. Dwa, niestety Ty pierwszy Lelo zacząłeś z "Aniołkami". Wytykasz komuś kpienie, a sam robiłeś to samo, bo domyślam się z jaką intencją użyłeś zwrotu "aniołku".
    Pierwszy post Anioła:
    Anioł Stróż pisze:
    Mimi pisze:Jakiegoś zielonego właśnie trafia pewnie szlak jak to wszystko czyta co my piszemy :lol:


    Żebyś się nie zdziwił zaraz.

    Co do waszej kłótni/dyskusji jak kto woli, każdy ma trochę racji ale z drugiej strony o gustach się nie dyskutuje bo można pogorszyć sprawę, też nie lubię Alf nie lubię Hond nie lubię połowy userów na tym forum i chętnie bym ich pobanował ale nie robię z tego afery i nie rzucam jakimiś dennymi argumentami że dane auto to szrot itp. Część ludzie wybrało Alfę część BMW i tyle w tym temacie. Ja na żadne auto nie oddał bym głosu poza Audi bo wszystkie inne propozycje są szrotami i szpanerskimi drechowozami ale to nie ważne.

    Tobie Leo już kiedyś pisałem że ludzie nie zagłębiają się w historie danego auta w tym konkursie tylko patrzą na jego wygląd itp rzeczy. Stan techniczny auta schodzi na drugi plan o ile w ogolę ktokolwiek bierze go pod uwagę głosując w tym konkursie.


    Jeśli Ci się nie podoba to nie bierz udziału w konkursie (straszne :crazy: ). I twoje żale na temat Alfy ni jak maja się do samego konkursu także zakończ to proszę albo Ci pomogę.

    jest jak najbardziej normalny, zwłaszcza fragment nawiązujący do Ciebie. Nie widzę w nim żadnej zaczepki w Twoim kierunku (a przeczytałem go, jak i całą Waszą wymianę zdań parę razy).

    Szybkie rzucanie roboty, lubienie czy nie połowy userów i inne teorie są po prostu chybione. Podobnie jak wstawka z naszym wspólnym wyjazdem...Ponosi Cię fantazja.
    Co do kultury u zwrotu "chyba Cię po****" domyślam się, że był pisany jako zwykły user, bo rezygnacji pod wpływem emocji z moda. Rezygnacji, której nie przyjąłem i nie przyjmuję.

    Reszta - między bajki.

    Ad konflikt z Megadzikiem. Powody nie są istotne i nikogo nie interesują - to nie jest miejsce i forma dobra do rozwiązywania takich spraw. Amen.
    Ad sedno. Nie bronię nikogo bezkrytycznie, staram się być obiektywy do granic możliwości. Pytanie było kulturalne za 1szym razem, potem to już tylko ironia (i tak pewnie mi nie odpowiesz, bo takich sytuacji nie było, hahaha itp).
    Co do dowodów i przykładu z policją - błędna analogia, bo w tym przypadku miałeś cały czas dostęp do wszystkich swoich postów i mogłeś je przejrzeć, ale tego nie zrobiłeś, bo Ci się nie chciało. Za to mi się musiało chcieć, bo byście się wykłócali przez kolejne kilka stron.
    Anioł nie rzucał żadnego oskarżenia, tylko Ci napisał, że dostajesz warna, za co i że to nie 1szy raz i tyle. Nie ma tu żadnego oskarżenia. Oskarżenie to Ty wystosowałeś wobec niego pisząc, że kłamie (okazało się, że nie kłamie).
    Przykład z życia, jakich wiele się słyszy: ktoś został niewinnie skazany (tu: Lelo niesłusznie oskarżony i osądzony). Kto, jak nie Ty, próbując dojść do sprawiedliwości powinien szukać i znaleźć dowody świadczące o tym, że skazujący się pomylił? Ale poszedłeś drogą wykłócania i pretensji, czego do tej pory nie rozumiem.
    Ostatnio zmieniony 28 mar 2013, 22:27 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Lelodriver » 28 mar 2013, 23:29

    Siemkins pisze:Osoba, która skończyła dyskusję, nie dyskutuje dalej to raz. Odpowiedziałem na post moderatora Anioła bo byłem zdumiony jego wpisami typu " nie lubię połowy userow .. i to co mi zarzucił czyli nie mogę uważać, ze jakiś pojazd to szrot, a on np może pisząc, ze tylko Audi w tym konkursie jest ok, a reszta to szroty i drechowozy. Jeżeli ktoś w taki sposób pisze bezpośrednio do Ciebie to jak tu nie odpowiedzieć hmm Dwa, niestety Ty pierwszy Lelo zacząłeś z "Aniołkami". Wytykasz komuś kpienie, a sam robiłeś to samo, bo domyślam się z jaką intencją użyłeś zwrotu "aniołku". Nie uważam, że zwrotu aniołek trzeba robić jakieś wielkie halo. Jest sympatyczne to raz , a dwa reszta moich myśli po słowie Aniołek w żaden sposób nie powinna sprowokować go do takich emocjonalnych reakcji jakie pokazał
    Pierwszy post Anioła:
    Anioł Stróż pisze:
    Mimi pisze:Jakiegoś zielonego właśnie trafia pewnie szlak jak to wszystko czyta co my piszemy :lol:


    Żebyś się nie zdziwił zaraz.

    Co do waszej kłótni/dyskusji jak kto woli, każdy ma trochę racji ale z drugiej strony o gustach się nie dyskutuje bo można pogorszyć sprawę, też nie lubię Alf nie lubię Hond nie lubię połowy userów na tym forum i chętnie bym ich pobanował ale nie robię z tego afery i nie rzucam jakimiś dennymi argumentami że dane auto to szrot itp. Część ludzie wybrało Alfę część BMW i tyle w tym temacie. Ja na żadne auto nie oddał bym głosu poza Audi bo wszystkie inne propozycje są szrotami i szpanerskimi drechowozami ale to nie ważne.

    Tobie Leo już kiedyś pisałem że ludzie nie zagłębiają się w historie danego auta w tym konkursie tylko patrzą na jego wygląd itp rzeczy. Stan techniczny auta schodzi na drugi plan o ile w ogolę ktokolwiek bierze go pod uwagę głosując w tym konkursie.


    Jeśli Ci się nie podoba to nie bierz udziału w konkursie (straszne :crazy: ). I twoje żale na temat Alfy ni jak maja się do samego konkursu także zakończ to proszę albo Ci pomogę.

    jest jak najbardziej normalny, zwłaszcza fragment nawiązujący do Ciebie. Nie widzę w nim żadnej zaczepki w Twoim kierunku (a przeczytałem go, jak i całą Waszą wymianę zdań parę razy).

    Szybkie rzucanie roboty, lubienie czy nie połowy userów i inne teorie są po prostu chybione. Podobnie jak wstawka z naszym wspólnym wyjazdem...Ponosi Cię fantazja. :wink:
    Co do kultury u zwrotu "chyba Cię po****" domyślam się, że był pisany jako zwykły user, bo rezygnacji pod wpływem emocji z moda. Jeżeli był pewny, że jest niezbędny, a był bo podkreślał to tez wiedział, że tutaj żadne konsekwencje go nie spotkają, a jego niby rezygnacja to fikcja - czyt. zasłona dymna. Rezygnacji, której nie przyjąłem i nie przyjmuję.

    Reszta - między bajki. :-)

    Ad konflikt z Megadzikiem. Powody nie są istotne i nikogo nie interesują - to nie jest miejsce i forma dobra do rozwiązywania takich spraw. Amen.
    Ad sedno. Nie bronię nikogo bezkrytycznie, staram się być obiektywy do granic możliwości. Pytanie było kulturalne za 1szym razem, potem to już tylko ironia (i tak pewnie mi nie odpowiesz, bo takich sytuacji nie było, hahaha itp). No niestety jeżeli ktoś zarzuca Ci coś o czym np. nie wiesz bo możesz nie wiedzieć tak jak w moim przypadku to było, a na dodatek nie przedstawia dowodów to chyba coś jest nie tak ? Nie mówiąc już o zwrocie "Chyba cie po.....
    Co do dowodów i przykładu z policją - błędna analogia, bo w tym przypadku miałeś cały czas dostęp do wszystkich swoich postów i mogłeś je przejrzeć, ale tego nie zrobiłeś, bo Ci się nie chciało. Tak jak pisałem dowody powinien przedstawić ten który oskarża Za to mi się musiało chcieć, bo byście się wykłócali przez kolejne kilka stron. No niestety DON produkował swoje posty, anioł no i Megadzik jedyny sprawiedliwy tez dorzucał swoje trzy grosze. A Lelo był tylko jeden w tej akcji :lol: i nie miał czasu przeglądać swoich 400 postów, które mogły potwierdzić to co pisał Anioł lub tez nie
    Anioł nie rzucał żadnego oskarżenia, tylko Ci napisał, że dostajesz warna, za co i że to nie 1szy raz i tyle. Nie ma tu żadnego oskarżenia. Oskarżenie to Ty wystosowałeś wobec niego pisząc, że kłamie (okazało się, że nie kłamie). Jeżeli jestem przekonany (a tak było wtym przypadku, że nie przypominam sobie takich postów pod postem) a oskarżający nie ma ochoty przedstawić dowodów to po jaka cholerkę mam niby wałkować posty. A po za tym zwroty Chyba "Cie po........." dają mi podstawę do tego by wierzyć iż Anioł wyssał sobie te posty z palca.
    Przykład z życia, jakich wiele się słyszy: ktoś został niewinnie skazany (tu: Lelo niesłusznie oskarżony i osądzony). Kto, jak nie Ty, próbując dojść do sprawiedliwości powinien szukać i znaleźć dowody świadczące o tym, że skazujący się pomylił? Ale poszedłeś drogą wykłócania i pretensji, czego do tej pory nie rozumiem.

    Tak jak napisałem całość konwersacji miała dość dynamiczny przebieg i było w to włączonych wiele osób no i trzeba było to wszystko ogarnąć. Brak przedstawionych dowodów ze str. Anioła, a następnie jego odejście potraktowałem za kłamstwo którym się posłużył.

    Podsumowując całość współczuję osobie, która walnie na tym forum wcześniej wspomniane przykładowe 4000 tys postów i będzie miała dylemat zastanawiać się czy moderator ma rację czy nie. wałkować post po poście przez tydzień lub dwa :scratch I jeszcze jak przyjdzie jej odpowiadać na posty innych moderów lub sympatycznych wspomagaczy podgrzewających atmosferę takich jak np. dzik to już w ogóle będzie kaplica :angel:

    PS Anioł tez nie wiedział czy popełniłem błąd w dwóch czy trzech postach. Świadczy o tym jego wpis "Chyba Cię po***** nie będę przeszukiwał całego forum żeby znaleźć dwie czy trzy sytuacje gdzie napisałeś posta pod postem. Zadowolony z odpowiedzi ?"
    Ostatnio zmieniony 28 mar 2013, 23:29 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Siemkins » 29 mar 2013, 14:51

    Widzę, że trzeba dalej wałkować i wykładać treść bardziej łopatoligicznie..
    Zacytuję raz jeszcze post Anioła:
    Anioł Stróż pisze:
    Mimi pisze:Jakiegoś zielonego właśnie trafia pewnie szlak jak to wszystko czyta co my piszemy :lol:


    Żebyś się nie zdziwił zaraz.

    Co do waszej kłótni/dyskusji jak kto woli, każdy ma trochę racji ale z drugiej strony o gustach się nie dyskutuje bo można pogorszyć sprawę, też nie lubię Alf nie lubię Hond nie lubię połowy userów na tym forum i chętnie bym ich pobanował ale nie robię z tego afery i nie rzucam jakimiś dennymi argumentami że dane auto to szrot itp. Część ludzie wybrało Alfę część BMW i tyle w tym temacie. Ja na żadne auto nie oddał bym głosu poza Audi bo wszystkie inne propozycje są szrotami i szpanerskimi drechowozami ale to nie ważne.

    Tobie Leo już kiedyś pisałem że ludzie nie zagłębiają się w historie danego auta w tym konkursie tylko patrzą na jego wygląd itp rzeczy. Stan techniczny auta schodzi na drugi plan o ile w ogolę ktokolwiek bierze go pod uwagę głosując w tym konkursie.


    Jeśli Ci się nie podoba to nie bierz udziału w konkursie (straszne :crazy: ). I twoje żale na temat Alfy ni jak maja się do samego konkursu także zakończ to proszę albo Ci pomogę.


    Wskaż proszę w tym poście miejsce, w którym Anioł zarzucił Tobie, że "nie możesz uważać, ze jakiś pojazd to szrot". Wskaż także miejsce w tym poście, w którym mówi/zarzuca Ci to bezpośrednio.

    Lelodriver pisze:Nie uważam, że zwrotu aniołek trzeba robić jakieś wielkie halo. Jest sympatyczne to raz , a dwa reszta moich myśli po słowie Aniołek w żaden sposób nie powinna sprowokować go do takich emocjonalnych reakcji jakie pokazał

    Jeśli chodzi o dziecko albo kobietę to może i jest sympatyczny. Ale zwroty np. chłopczyku, wypowiadanie pomiędzy dorosłymi mężczyznami już takie sympatyczne nie są. Z Leo, Lelo czy Leczo też można nie robić wielkiego halo, ale jednak Cię to mocno uraziło, że ktoś przekręca Twój nick. Wątpię, aby Anioł miał inaczej, ja osobiście także nie lubię gdy, ktoś, kogo w sumie wgl nie znam przekręca mój nick, zdrabnia go albo modyfikuje w jakiś sposób. Pisał już o tym Beliar stronę wcześniej.

    Lelodriver pisze:Jeżeli był pewny, że jest niezbędny, a był bo podkreślał to tez wiedział, że tutaj żadne konsekwencje go nie spotkają, a jego niby rezygnacja to fikcja - czyt. zasłona dymna.

    Czego był pewny? Że go nie wywalę, że przyjmę rezygnację? Niby skąd? Jakby się naprawdę mocno uparł, to musiałbym ulec, przecież na modzie nikogo nie będę trzymał na siłę. Moderatorzy to nie święte krowy, jeśli uważam, że mod postąpił niesłusznie, to rozmawiam z nim o tym, czasem wyciągam dalsze konsekwencje. Przykładem może być DON czy Rafał, który dostał kiedyś ode mnie publiczną reprymendę (co mu się bardzo nie spodobało - czemu się osobiście nie dziwię).

    Lelodriver pisze:No niestety jeżeli ktoś zarzuca Ci coś o czym np. nie wiesz bo możesz nie wiedzieć tak jak w moim przypadku to było, a na dodatek nie przedstawia dowodów to chyba coś jest nie tak ? Nie mówiąc już o zwrocie "Chyba cie po.....

    Tyle, że mogłeś wiedzieć, bo w każdej chwili każdy zalogowany user ma dostęp do wszystkich swoich (i nie tylko swoich) napisanych postów. Pisałem już: moderator nie może karać bezpodstawnie i wg własnego widzimisię, ale nie musi wszystkiego udowadniać. Uwierz mi na słowo, że w przypadku nadużywania władzy konsekwencję dla moda są dużo surowsze niż dla zwykłego usera.

    Lelodriver pisze:No niestety DON produkował swoje posty, anioł no i Megadzik jedyny sprawiedliwy tez dorzucał swoje trzy grosze. A Lelo był tylko jeden w tej akcji i nie miał czasu przeglądać swoich 400 postów, które mogły potwierdzić to co pisał Anioł lub tez nie

    ...bo jak już pisałem wczoraj: zamiast przejrzeć swoje posty, wolałeś się wykłócać. Szczerze mówiąc, bez żadnego koloryzowania, przejrzenie 440 Twoich postów zajęło mi jakieś 30 minut (ignorowałem wszystkie te, które były wew.klubowe, czyli większość). Gdybyś tylko chciał, to byś sprawę rozwiązał w dwa kwadranse, a tak produkujesz się, podobnie jak i ja, już 2 czy 3 dzień.

    Lelodriver pisze:Jeżeli jestem przekonany (a tak było wtym przypadku, że nie przypominam sobie takich postów pod postem) a oskarżający nie ma ochoty przedstawić dowodów to po jaka cholerkę mam niby wałkować posty

    Po to, żeby się upewnić i móc napisać: przejrzałem swoje posty, nie ma tam nic, za co zostałem ukarany. Wnoszę o kasację ostrzeżenia i wyciągnięcie konsekwencji względem tego, który mi dal warna. A tak, każdy kto chciał przejrzał Twoje posty, wie że nie masz racji (już w tym wątku kilka osób się wypowiedziało jednoznacznie, że warn dla Ciebie był słuszny). Nie rozmieniaj się na drobne.

    Lelodriver pisze:Podsumowując całość współczuję osobie, która walnie na tym forum wcześniej wspomniane przykładowe 4000 tys postów i będzie miała dylemat zastanawiać się czy moderator ma rację czy nie. wałkować post po poście przez tydzień lub dwa I jeszcze jak przyjdzie jej odpowiadać na posty innych moderów lub sympatycznych wspomagaczy podgrzewających atmosferę takich jak np. dzik to już w ogóle będzie kaplica

    A ja nie. Od 1 warna się nie umiera. Nawet zakładając hipotetycznie, że kto ma te 4000 000 postów, to wcale nie musi ich przeglądać. Bierze warna na klatę i jest po temacie, albo się aferuje, wykłóca i psuje atmosferę.

    Lelodriver pisze:PS Anioł tez nie wiedział czy popełniłem błąd w dwóch czy trzech postach. Świadczy o tym jego wpis "Chyba Cię po***** nie będę przeszukiwał całego forum żeby znaleźć dwie czy trzy sytuacje gdzie napisałeś posta pod postem. Zadowolony z odpowiedzi ?"

    Ale ja wiedziałem, bo sprawdziłem, a następnie go poinformowałem, że takie zdarzenia miały miejsce, ale nie mówiłem ile dokładnie, stąd pewnie użył wyrażenia "dwie czy trzy sytuacje". Jakby napisał kilka, to też pewnie nie byłbyś zadowolony?

    Możemy wreszcie zakończyć ten wątek i przejść do przyjemniejszych spraw, czy dalej mam Ci udowadniać, że nie masz racji?
    Ostatnio zmieniony 29 mar 2013, 14:51 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Lelodriver » 29 mar 2013, 21:26

    Hej,

    jutro odpowiem na ten post i mam nadzieję, że się lepiej wzajemnie zrozumiemy :)

    Proponuje też zakończyć dalsze wałkowanie tematu niezależnie od tego czy Ty zrozumiesz lepiej mnie, a ja Ciebie bo święta to nie czas na takie duperele.

    Pzdr.
  • Awatar użytkownika
    Source
    Posty: 1604
    Rejestracja: 07 lip 2012, 23:35
    Reputacja: 0
    Imię: Szymon
    Hobby: Rodzina
    Samochód: Audi
    Nick w TDU: [STRARS]Source
    Playstation Network: Czary93
    Lokalizacja: KOS
    Polubił: 35
    Otrzymanych polubień: 196

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Source » 16 maja 2013, 19:48

    Xarlith to co w tym momencie pokazałeś, rozbroiło mnie totalnie i żądam usunięcia mi tego warna za podpis.


    Napisałeś mi PM bym zmienił wysokość swojego podpisu, tylko że mój obrazek ma wielkość 320x120 a w regulaminie jest napisane że może być 750x120 więc w niczym nie przeszkadzał. Natomiast gdy Ci tak właśnie odpisałem ty wziąłeś pod uwagę cytat: (twój dowód)

    Obrazek

    który znajduje się pod nim a w wiadomości nie wspomniałeś o nim i w każdej chwili mogę ci udowodnić że cytat nie jest złączony z podpisem jako 1 obrazek. Więc człowieku daj na wstrzymanie bo to już 2 warn od ciebie, albo ktoś strzela na forum albo ty się na mnie uwziąłeś bo nie widzę innej opcji. NO k... ABSURD za takie coś warn... parsknąłem śmiechem jak to zobaczyłem.


    Pozdrawiam administrację, śmiechu warte!
    Ostatnio zmieniony 16 maja 2013, 19:48 przez Source, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Xarlith » 16 maja 2013, 21:23

    To może zacznijmy od początku.

    Wczoraj wieczorem wysłałem ci PM abyś poprawił swój podpis bo jest za wysoki o 60px (a nawet więcej). Mogłem ci od razu wlepić warna, ale dostałeś tylko słowne upomnienie, bo zły rozmiar podpisu nie jest wielkim wykroczeniem. Na co ty mi dziś odpisujesz, że wedle regulaminu twój podpis ma 120px. W odpowiedzi dostałeś wyżej zamieszczony obrazek z zaznaczonym pomiarem twojej sygnaturki i dostałeś stosowne ostrzeżenie.

    Nie wiem gdzieś wyczytał, że rozmiar podpisu to rozmiar obrazka i szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi. W regulaminie wyraźnie jest napisane, że chodzi o PODPIS, a nie o obrazki w podpisie. Co moderatora obchodzi czy w sygnaturze zamieścisz sobie, zdjęcia, cytaty czy wiersze. Liczy się to czy nie przekroczyłeś dozwolonego rozmiaru. Dostałeś szansę i jej nie wykorzystałeś. Nikt się na ciebie nie uwziął.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    jurcek
    Posty: 1001
    Rejestracja: 22 sie 2010, 17:33
    Medale: 1
    Reputacja: -2
    Nick w TDU: Kdwa.pl
    Klub: Free Guys
    :
    Bieliszów 2014
    Otrzymanych polubień: 51

    Uwagi na temat Administracji

    autor: jurcek » 31 maja 2013, 22:32

    viewtopic.php?f=183&t=250&p=38416#p38416

    Nie sądzę, żeby słuszny był ten warn... Nowy temat miałem zakładać? Niesamowity z Ciebie stróż, z kilkudniowym lagiem :thumbup:
    .
  • Awatar użytkownika
    Anioł Stróż
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3772
    Rejestracja: 18 paź 2010, 21:45
    Medale: 4
    Reputacja: 29
    Imię: Czarek
    Samochód: Volvo V50 2.0D
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 830
    Otrzymanych polubień: 852
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Anioł Stróż » 01 cze 2013, 10:16

    Nie interesuje mnie to że byłą przerwa miedzy twoimi postami, jest regulamin i masz się do niego stosować. Po za tym warny co jakiś czas znikają wiec nie umrzesz od tego.

    Pozdro.
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Uwagi na temat Administracji

    autor: BeliarPL » 01 cze 2013, 10:19

    Hmmm...

    Siemkins mówi co innego...

    Siemkins pisze:Co do wcześniejszego zdania: np. w wątku ogólnym o TDU 2, załóżmy "działa/nie działa" jeśli Twój post jest ostatni, a serwery znów padły, to bez obaw o konsekwensje możesz pisać kolejny post i poinformować innych o utrudnieniach (czyli nic innego, jak coś ogłosić). Na prawdę nikt z Administracji nie ma żadnego funu za wlepianie warnów i stronimy od tego, patrząc przychylnym okiem, gdy ktoś ma coś istotnego do zakomunikowania mimo dwóch postów pod rząd.


    I to dosłownie 10 godzin temu :shock:
    Ostatnio zmieniony 01 cze 2013, 10:19 przez BeliarPL, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Anioł Stróż
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3772
    Rejestracja: 18 paź 2010, 21:45
    Medale: 4
    Reputacja: 29
    Imię: Czarek
    Samochód: Volvo V50 2.0D
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 830
    Otrzymanych polubień: 852
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Anioł Stróż » 01 cze 2013, 10:22

    Dobra muszę Ci przyznać racje. Zagalopowałem się z tym ale to może być spowodowane zmęczeniem, ciągłe siedzienie w pracy daje o sobie znać. Chyba wezmę urlop.

    Ed. by Xarlith - Ostrzeżenie dla jurcka zostało cofnięte.
    Ostatnio zmieniony 01 cze 2013, 10:22 przez Anioł Stróż, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Lelodriver » 14 lis 2013, 14:47

    Siemkins tutaj masz moją odp. na swój dzisiejszy post
    http://forum.drivecenter.pl/viewtopic.php?f=255&t=2796&p=52038#p52038

    Masz mało dowodów? .. nie widzisz tego co tutaj się dzieje czy widzieć nie chcesz?
    poczytaj sobie trochę i wyciągnij wnioski
    Jesteś otoczony moderatorami siedzącymi tutaj od rana do nocy, a to użytkownik musi ci wszystko udowadniać.
    Ja mam inne ciekawsze sprawy do zrobienia niż udowadnianie ci czegoś co widać na przysłowiowy pierwszy rzut oka.
    Każdy kto ma odrobinę oleju w głowie widzi, że chamstwo i kłamstwo adamskiego73 jest ewidentne.

    :kapelusz:
    Ostatnio zmieniony 14 lis 2013, 14:47 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Siemkins » 14 lis 2013, 16:20

    Uporządkujmy ten chaos.
    Siemkins pisze:
    Lelodriver pisze:p.s.
    jezeli ktoś napisze post pod postem to jest wielkie HALO i moderacja z administracją dostaje drgawek sypiąc warnami,
    a jak jest widoczne chamstwo na forum to cisza.....podwójne standardy wtf?


    A teraz dowody albo warny. Wybór należy do Ciebie Lelo.

    Dowodów na to, że robimy wielkie halo za double, że sypiemy warnami, że na chamstwo nie reagujemy dalej brak. Jak pisałem, czekam do wieczora. I dopiszę, byś nie nadinterpretowywał, nie jest to ani straszenie ani groźba.

    Nazywasz dzieciarnią, którą łatwo zmanipulować: MSkorna, adamskiego, D.O.N'a, mnie, chybayoo, Izka, sky'a, Xarlitha, Houdiniego oraz innych, którzy tylko czytali, a głosu nie zabierali. Gratuluję Lelo, po prostu gratuluję.

    Co do pisania nie na temat: każdemu się zdarza i przymykamy na to oko, zwłaszcza w długich, złożonych postach. Wcale nie jesteś lepszy od adamskiego, na którego najeżdżasz (choćby moralitet w kierunku Izka), a różnych wycieczek i offtopów w Twoim wykonaniu nie brakuje.

    Houdini dał Ci wówczas radę:
    A Ty Lelo wyluzuj, to nie rozkaz tylko propozycja, aby żyło się lepiej. Po mimo tego, że starasz się zachować kulturę, to wali od Ciebie hejtem na kilometr. Nabazgrałeś postów, że aż oczy bolą od czytania i jedyne co można z nich wywnioskować to to, że ludzie którzy nie mają patcha pogryzą kierownice z nerwów i zaczną masowo odinstalowywać grę :mur: A jeżeli chodzi o wszczętą przez Ciebie dyskusję, to musisz jeszcze trochę poćwiczyć, bo powiem Ci w tajemnicy, że ludzie mają z Ciebie bekę :cii: Mam nadzieję, że miałeś chwilę słabości i przejdziesz na poprawny tok rozumowania. :kapelusz:

    ale widać, nie potrafisz korzystać z dobrych rad.

    Co do błędów, które mogą się każdemu przydarzyć: na to również przymykamy oko. Tylko w dniu dzisiejszym narobiłeś na szybko tyle byków, że gdybyśmy byli tacy, jak mówisz, że jesteśmy, to już byś stąd wyfrunął (chcesz to leć teraz i poprawiać i edytować posty, nie dbam o to, wiem co piszę). To samo się tyczy "polaka" i Polaka, to samo tyczy się nie udzielania przez Ciebie pomocy. Przejrzałem wszystkie linki, które "przy tęczy" podałeś i:
    http://forum.drivecenter.pl/viewtopic.p ... 590#p24590 - powiedzmy
    http://forum.drivecenter.pl/viewtopic.p ... 343#p22343 - skopiowane wymagania gry, więc szału nie ma
    http://forum.drivecenter.pl/viewtopic.p ... 272#p16272 - sprawdź se w google...
    http://forum.drivecenter.pl/viewtopic.p ... 528#p25528 - okej
    http://forum.drivecenter.pl/viewtopic.p ... 720#p31720 - delikatnie mówiąc wątpliwa porada
    http://forum.drivecenter.pl/viewtopic.p ... 601#p18601 - powtarzanie tego, co już ktoś napisał
    http://forum.drivecenter.pl/viewtopic.p ... 347#p22347 - odpowiedź po 2 miesiącach od ost. postu
    więc:
    z owej wielkiej i liczniej pomocy wiele nie zostaje, a ponadto, patrząc na daty tych wszystkich postów to: najnowszy jest z lutego 2013 (o podkręcaniu laptopa...) zaś pozostałe są z 2012 roku. Wcale się nie dziwię, że adamsky napisał, że nikomu nie pomogłeś, bo jakby nie patrzeć w tym roku to się właściwie nie zdarzyło. Że minął się z prawdą - owszem, można tak powiedzieć, ale że kłamał (inaczej: że to było KŁAMSTWO) i najlepiej go powiesić - nie wydaje mi się.

    Czy obecność Xarlitha w GLC "przynosi nam siarę"? Nie. Po więcej odsyłam do "X", nie chcę się za niego wypowiadać i komentować sprawy, której nie znam.

    ALE czy ktoś kto np nie udzielił jakiejkolwiek pomocy drugiemu użytkownikowi forum ma poczuć się nieswojo? bo adamsky coś takiego mu zarzuci ZASTANÓWCIE SIĘ. Czy to jest OK? Każdy pomaga tak jak umie lub jak pozwala mu na to czas ja tak to widzę.

    Lub nie pomaga albo udaje, że pomaga (a wówczas jak najbardziej nie ma się czym chwalić i takie postawy trzeba piętnować, o co zdaje się chodziło adamskiemu - ale za niego nie będę mówił).

    Co do dumnego przyjaciela portalu: tę rangę dodaję sam i jest objawem mojego uznania i podziękowania. Skoro ją posiada, to na nią zasłużył. Nie widzę powodu, by miał się tego wstydzić.

    Co do chamstwa: bezpośredniość, jasność poglądów (mimo serwowania ich często w dość niejawnej postaci) to jeszcze nie chamstwo. Rozmawiać i dyskutować tu wolno, póki trzyma się fason i pamięta o kulturze osobistej.

    Co do Twojego warna za double: pamiętam to doskonale, pewnie nie tylko ja, ale i wielu inny userów. Każdy zgodnie twierdził, że warn, który dostałeś od Anioła był zasłużony, ale widać woda w Wiśle płynie, a Ty nadal nie możesz się z tym pogodzić i tego zrozumieć. Potem - ale w związku z tą samą sprawą - dostałeś jeszcze jednego warna, ode mnie. Dla Twojej wiedzy "nietykalny adamksy73" dostał już dwa warny ode mnie, ale to pewnie nie ma żadnego znaczenia, bo przecież Ty na swoje nie zapracowałeś.

    W jednym niezaprzeczalnie adamsky ma rację: nie dociera do Ciebie to, co inni mają do powiedzenia i nie rozumiesz, co się do Ciebie pisze. Niestety.

    Konsekwencje z Waszej "rozmowy" w dziale Ankieternia zostaną wyciągnięte niebawem.
    Ostatnio zmieniony 14 lis 2013, 16:20 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
Odpowiedz Posty: 84

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Przejdź do