Odpowiedz Posty: 84
Uwagi na temat Administracji
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Siemkins » 29 gru 2014, 16:53

    Perm ban. Nie chce mi się uzasadniać. Rację mieli co niektórzy, że powinieneś skończyć tu karierę dużo wcześniej, ale ja głupi myślałem, że coś przemyślisz i zmienisz swoje zachowanie. Trzeba przyznać, sumiennie zapracowałeś, gratuluję.
    A teraz na do widzenia proszę cytacik i krzyżyk na drogę:
    4. Korzystanie z forum jest nieobowiązkowe i bezpłatne.
    Ostatnio zmieniony 29 gru 2014, 16:53 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    MTX
    Posty: 1465
    Rejestracja: 13 lip 2010, 15:03
    Medale: 3
    Reputacja: -13
    Nick w TDU: camryt
    Klub: Telcontar
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2013 Puchar Ferrari Liga DTM
    Polubił: 20
    Otrzymanych polubień: 105

    Uwagi na temat Administracji

    autor: MTX » 29 gru 2014, 17:15

    Bardzo się cieszę, że odpisałeś, Siemkins i pokazałeś tym samym jak bardzo bezmyślny jesteś i jak bardzo nie przyjmujesz do siebie opinii innych. O wytykaniu bzdur w regulaminie nie wspomnę. Dzięki też za ciskanie, zwłaszcza po poście w którym skarżyłeś się na "prowokacyjny charakter" jednego z użytkowników :thumbup:

    Siemkins pisze:http://forum.drivecenter.pl/viewpost.php?p=65501
    Więc się uprzejmie zamknij MTX jak nie masz pojęcia co piszesz. Upominaliśmy cały tydzień, pokornie, nawet takich .... jak Ty, co z premedytacją nie dodawali opisów do filmików, z pokorą godną przedszkolanek.

    Super, że dałeś ten link. Sam nie musiałem szukać i wytykać ci głupoty tego posta. Łaskawe wspomnienie o zmianie w regulaminie jest w temacie "Z ostatniej chwili", a nie w temacie "Zmiany w regulaminie", który oczywiście nie istnieje, bo po co!? Użytkownicy mają przecież obowiązek szukania! Post który przytoczyłeś jest na 3 stronie od końca, serio myślisz że nowi będą szukać takich informacji, zwłaszcza w temacie który nie ma nazwy zupełnie związanej z regulaminem?

    System się sprawdza? Zupełnie nie, filmy nadal co chwilę się powtarzają (zwłaszcza w temacie z muzyką), a warny sypią się jakby nie miały już za co się sypać.

    Ten fragment z premedytacją to tylko po to, żeby mi dopiec niby? Dostałem warna, przyjęte do wiadomości, więc o c*** ci chodzi i jaki to ma związek z tą sprawą?

    Siemkins pisze: TMZ nowy user? Biczplis.Sprawdź sobie kiedy wprowadziliśmy zmianę dot. umieszczania materiałów video, a od kiedy w/w jest na forum i po raz kolejny uprzejmie Cię proszę, żebyś się zamknął jak masz pisać takie idiotyzmy.


    W którym miejscu napisałem, że chodzi o tmz konkretnie?
    Mnie nie dziwi, że nowi mają z tym problem

    Nie wiesz o co chodzi z liczbą mnogą? A jak widać nawet i Lolak, nowszy użytkownik dostał warna za tytuły, więc faktycznie, jak zwykle p****** idiotyzmy :thumbup:

    I dalej masz czelność twierdzić, że to nie wina niejasnego regulaminu?

    Siemkins pisze:Segregowanie użytkowników? Po raz 3ci i ostatni Ci powiem: lepiej nie pisz, jak masz pisać takie farmazony.

    Udowodnij mi, że tak nie jest, że tmz nie został wrzucony do szufladki "spamer, zbanować jak najszybciej". Gruszmen, Anioł i DON za każdym razem gdy tmz cokolwiek napisał, kazali mu się zamknąć, a teraz ty to robisz. Zresztą, teraz jest już zbanowany, użyszkodnik unicestwiony, nie ma o czym rozmawiać, nie?

    Obrazek

    Już się zamykam, bo też perma dostanę :silent:
    Ostatnio zmieniony 29 gru 2014, 17:15 przez MTX, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
    ,,Thank you, Hachiroku"
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Siemkins » 29 gru 2014, 17:35

    Nie wstawiłem dzieciak dla ciebie, a dla innych, nie bądź taki ważny.
    Teraz dalej dzieciak, bo inaczej niż dzieciak do ciebie nie można i tak cię będę traktował: wszystkie zmiany, z dokładnością co do dnia, są zapisywane u dołu Regulaminu. Nowi userzy nie mają obowiązku znania układu całego forum i wszystkich postów wcześniej napisanych, ale na pewno mają obowiązek przeczytać i zaakceptować Regulamin, jakikolwiek by on nie był.
    Jak ktoś kumaty, to nawet jak jako nowy dostanie tego warna, to na przyszłość będzie wiedział, a warn z czasem się przedawni i zniknie. W 95% przypadków winy nie ponosi tak czy inaczej sformułowany Regulamin, ale fakt, że go userzy nie czytają i nie znają, a tym samym nie przestrzegają.

    Niczego ci dziecko nie będę udowadniał, uzasadniał i tracił na ciebie więcej czasu niż to konieczne, bo kim ty k... jesteś, żeby czegokolwiek ode mnie wymagać? Ty, konkretnie ty dzieciaku.! Nikim poza pępkiem swojego jednoosobowego świata.

    Masz tydzień urlopu na przemyślenia. Będzie mało, to dołożę.
    Ostatnio zmieniony 29 gru 2014, 17:35 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Xarlith » 29 gru 2014, 21:54

    Odpowiedni tytuł = tytuł odpowiadający treści filmu

    Tytuł nie musi być identyczny z tytułem oryginalnym, ale ma zwięźle opisywać zawartość filmu. Prościej się już nie da.

    Ukryty tekst:
    Dla tych co jeszcze nie zakumali przykład nieodpowiedniego tytułu.
    Tytuł: "Wypadek w F1"
    Treść filmu: cały wyścig F1
    Uzasadnienie nieodpowiedniości opisu: Mimo, że w wyścigu nastąpił wypadek nie jest on głównym elementem filmu.


    "obraza lub publiczne podważanie kompetencji osoby wyższej rangą - Mod lokalny - 2 warny, Mod globalny, Administrator - 3 warny"
    Nie pamiętam by od momentu wprowadzenia w życie (mineło już ponad 1,5 roku) kiedykolwiek ten podpunkt został zastosowany w praktyce (do dzisiaj). Wygląda groźnie to fakt, ale musicie nam ufać, że nie jest nadużywany. Kto nie ufa niech od razu odpuści sobie to forum.
    Administratorzy i moderatorzy jednocześnie sprawują tu władzę ustawodawczą, wykonawczą i sądowniczą jeśli się komuś coś nie podoba to albo może się poskarżyć, a my to dyskutujemy w swoim gronie, albo idzie na śmieciowe fora, które nie są moderowane. Pełna demokracja tu nie zapanuje, ale w sprawach kluczowych przeprowadzane są ankiety i to musi wystarczać. Widzi ktoś lepszy pomysł? Wątpię.

    Regulamin nie jest po to żeby mieć pretekst do banowania, jest po to, żeby był tu porządek, a odwiedzający nie musieli przedzierać się przez kilometry waśni i offtopu. Gdybyś zechciał się trochę tu rozejrzeć, to byś to wiedział, tmz.

    Pozostałe przewinienia nieujęte w powyższym taryfikatorze, a łamiące Regulamin forum, będą ocenianie przez Moderatora i na podstawie jego decyzji zostaną wyciągnięte konsekwencje.
    Aby regulamin nie był długości KC, powstał ten wpis. Co tu dużo pisać, tu również musicie nam zaufać. Powodów do ufności, myslę że jest wiele. Choćby najbardziej prozaiczny, admistrator, celowo nie działałby na szkodę własnego forum.

    tmz, możesz czuć się poszkodowany, może ostrzeżenia zostały przyznane nadgorliwie, nie bedę się w to wgłębiał bo jestem moderatorem tylko z doskoku, ale na twoim miejscu gdyby mi zależało na przynalezności do tej Społeczności, to po dostaniu pierwszych ostrzeżeń siedziałbym jak trusia i uczył się od bardziej doświadczonych, albo przeniósł się tam gdzie moje poglądy spotykają się z aprobatą. Ty natomiast ewidentnie szukasz okazji do zwady i swoje frustracje związane z grą wyładowujesz na tym forum. Nie ma tu dla ciebie miejsca, przykro mi.
    Ostatnio zmieniony 29 gru 2014, 21:54 przez Xarlith, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • adamsky73

    Uwagi na temat Administracji

    autor: adamsky73 » 29 gru 2014, 22:15

    No akurat z tymi tytułami filmów się nie zgodzę, bo jak na początku dawałem tytuł swój to został poprawiany na identyczny z youtube i tak działają wszyscy. Co jest niezgodne z literą regulaminu i tu się absolutnie muszę zgodzić z MTX. Ale z drugiej strony - jeśli to ma ułatwiać znalezienie dubli, to powinny być tytuły identyczne z tymi na youtube, albo to całe tytułowanie nie ma najmniejszego sensu. Ale tak czy inaczej ten punkt regulaminu jest od początku ułomny, a "normalny" użytkownik ma prawo rozumieć go na różne sposoby
  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1556
    Otrzymanych polubień: 2286

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Hudy » 14 lut 2015, 14:44

    BeliarPL pisze:Dlaczego moje zdjęcie nie znalazło się w btp? Chybayoo miał pytania ale nie zanegował argumentów. Mimo to zdjęcie nie wpadło. Równi i równiejsi? :roll:


    Posty przeniesione, dalszą dyskusję proszę prowadzić w odpowiednim temacie

    http://forum.drivecenter.pl/konkurs-bet ... tml#p84458
    Ostatnio zmieniony 14 lut 2015, 14:44 przez Hudy, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    Uwagi na temat Administracji

    autor: KatanaDriver » 13 sty 2016, 11:28

    Temat "Model Jazdy i Fizyka" został zamknięty przez nieporozumienie.
    Nazwa tematu nie nazywa się "TC i jego g******a fizyka", a najwidoczniej tak stwierdził moderator "Gruszman" zamykając temat. Mój post, który jest zawarty w temacie "DAKAR V - pogadać też trzeba" zainicjował stworzenie prze zemnie tematu, w którym będzie można wypowiedzieć się na temat Modelu Jazdy i Fizyki w The Crew. W wspomnianym poście, można wyczytać moją subiektywną opinie, która była także odpowiedzią na post użytkownika "Olosagaris" oraz oczekiwania. W żaden sposób nie jest to wyśmiewanie, wytykanie, lub (Jak to się mówi w dzisiejszych "internetach") "hejtowanie" wspomnianej gry. Stworzony temat miał na celu dzielenie się opiniami i porozmawianiu, a nie dalsze wytykanie błędów jak to zostało uznane.

    Także nie podoba mi się post Trawy, gdyż nie wnosi on nic do tematu, a zainicjował on tym następną nie potrzebną sprzeczkę. Każdy chyba już zna jego opnie na temat całej fizyki w grze, więc nie wiem po co enty raz utwierdza to w zdecydowanie nie odpowiedni i krytykujący sposób.

    Nie widzę podstaw do zamykania tematu.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Courius » 13 sty 2016, 11:31

    Jakby nie patrzeć, to temat założony przez Kamila rozładował negatywną energię z tematu o Dakarze. To opinia kosmity, z którym zgadzam się w 100%. Dzięki Kamilu.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Anioł Stróż
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3772
    Rejestracja: 18 paź 2010, 21:45
    Medale: 4
    Reputacja: 29
    Imię: Czarek
    Samochód: Volvo V50 2.0D
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 830
    Otrzymanych polubień: 852
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Anioł Stróż » 13 sty 2016, 11:43

    Był czas i miejsce na takie dyskusje, temat fizyki był poruszany nie raz na forum, jednym się on podoba innym nie i na tym można zakończyć, chciałem zrobić to samo co Gruszman ale uprzedził mnie w działaniu. Jest to kolejny temat który mógł by wywołać kolejną niepotrzebną nikomu kłótnie na forum. To tyle z mojej strony.
Odpowiedz Posty: 84

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

Przejdź do