Odpowiedz Posty: 84
Uwagi na temat Administracji
  • Awatar użytkownika
    Donislaw
    Posty: 2296
    Rejestracja: 09 lis 2011, 18:27
    Medale: 2
    Reputacja: 20
    Imię: Donislaw
    Hobby: Motoryzacja/Informatyka/Polityka
    Samochód: Mazda MX5/Mercedes W124
    uPlay: MDT_Donislav
    Steam ID: Donislav
    Xbox Live: Donislav
    Klub: Singiel
    Lokalizacja: Miatoszyn
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017
    Polubił: 191
    Otrzymanych polubień: 613
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Donislaw » 27 mar 2013, 15:27

    Leo , Leczo czy jak się tam zwiesz , mówiąc delikatnie przesadzasz ! ,nagminnie łamiesz regulamin i nawet nie potrafisz się do tego przyznać!

    Wyobraź sobie, że na zaprzyjaźnionym forum dostał byś permanentnego bana... zresztą co ja mowie , sam zapytaj Angello.pl ;)
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Lelodriver » 27 mar 2013, 15:31

    Anioł Stróż pisze:Odejść odejdę zobaczymy czy później odnajdziesz się w burdelu jaki powstanie na forum. Jak sam widzisz D.O.N rzadko kiedy reaguje Dabay to samo.

    Jako że oficjalnie zrezygnowałem i nie jestem modem (kolor to tylko formalność Xar albo Siemkins usuną)
    Anioł Stróż pisze:Odejść odejdę zobaczymy czy później odnajdziesz się w burdelu jaki powstanie na forum. Jak sam widzisz D.O.N rzadko kiedy reaguje Dabay to samo.

    Jako że oficjalnie zrezygnowałem i nie jestem modem (kolor to tylko formalność Xar albo Siemkins usuną)

    Chyba Cię po***** nie będę przeszukiwał całego forum żeby znaleźć dwie czy trzy sytuacje gdzie napisałeś posta pod postem. Zadowolony z odpowiedzi ? Jak nie to sam przeszukaj forum :ok I nie uciekam tyle mam dość ludzie którzy się czepiają o wszystko i są "mądrzejsi".

    Nie jestem zadowolony z odpowiedzi bo nie zwykłem być zadowolony z konwersacji z osobą, która zwraca się do mnie takimi słowami i to na forum :thumbdown:
    Chyba Cię po***** nie będę przeszukiwał całego forum żeby znaleźć dwie czy trzy sytuacje gdzie napisałeś posta pod postem.

    Myślę, że doskonale zdałeś sobie sprawę z tego, że takich postów pod postem nie odnalazłbyś (może jeden w co wątpię) no chyba, ze sam być wyprodukował usuwając czyjś post i mój wskoczyłby jako kolejny i wtedy wyszłoby na twoje. Nie mówiąc już o przypomnieniach moderów dot. pisania posta pod postem.

    A więc twoje słowa
    Zresztą to już nie pierwsza taka akcje z twojej strony że piszesz posta pod postem. traktuję jako KŁAMSTWO.

    Obok twojej ksywy powinien być dopisek KŁAMCA
    Moderator globalny: Anioł Stróż KŁAMCA



    Teraz idź na inne forum zacznij dyskusje która będzie bez dna i zobacz jak zareaguje moderatorzy czy administratorzy, w najlepszym przypadku wyłapiesz warna a w najgorszym Bana.

    Nie odsyłaj mnie na inne fora tylko zastanów się nad swoim zachowaniem jako "globalnego moderatora" bo tym co pokazałeś zwracając się w taki a nie inny sposób oraz jak uzasadniałeś swoje decyzje i wszystko co napisałeś powyżej potwierdza, że jesteś/ byłeś nie odpowiednią osobą która sprawuje/ sprawowała powierzoną jej funkcję.

    Widzę że dalej uważasz moje postępowanie za nie przemyślane itp. A ja dalej będę powtarzał idź przeczytaj regulamin i wróć.


    Lubię ludzi ale nie wszystkich, nikt mnie zmuszać nie będzie do lubienia kogoś.


    Co do twojego warna został przyznany słusznie gdybym nie ja wystawił Ci warna to zrobił by to kto inny. Możemy usunąć mojego warna i wystawi Ci tego warna np Siemkins ? Wtedy taki warn Cie zadowoli ?


    Ja mogę tego warna przyjąć choćby nawet dla lepszej twojej psychicznej kondycji, ale myślę ty również powinieneś zainkasować co najmniej warna jak nie bana za złośliwość jaką pokazałeś, bezczelność i KŁAMSTWO, którym próbowałeś się podeprzeć.
    Ostatnio zmieniony 27 mar 2013, 15:31 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Donislaw
    Posty: 2296
    Rejestracja: 09 lis 2011, 18:27
    Medale: 2
    Reputacja: 20
    Imię: Donislaw
    Hobby: Motoryzacja/Informatyka/Polityka
    Samochód: Mazda MX5/Mercedes W124
    uPlay: MDT_Donislav
    Steam ID: Donislav
    Xbox Live: Donislav
    Klub: Singiel
    Lokalizacja: Miatoszyn
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017
    Polubił: 191
    Otrzymanych polubień: 613
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Donislaw » 27 mar 2013, 15:48

    Biedny Leo ma chyba kompleksy bo dostał warna i awanturuje się , skąd to znam ? a no tak... to typowe "dziecko neo" zwane dalej trollem internetowym.

    Lelo weź na wstrzymanie , bo to co robisz jest żenujące.
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Lelodriver » 27 mar 2013, 15:57

    D.O.N pisze:Leo , Leczo czy jak się tam zwiesz , mówiąc delikatnie przesadzasz ! ,nagminnie łamiesz regulamin i nawet nie potrafisz się do tego przyznać!

    Wyobraź sobie, że na zaprzyjaźnionym forum dostał byś permanentnego bana... zresztą co ja mowie , sam zapytaj Angello.pl ;)


    D.O.N pisze:Biedny Leo ma chyba kompleksy bo dostał warna i awanturuje się , skąd to znam ? a no tak... to typowe "dziecko neo" zwane dalej trollem internetowym.

    Lelo weź na wstrzymanie , bo to co robisz jest żenujące.


    żenujące to jest to co robisz ty D.O.N i świadczą o tym dwa powyższe twoje posty do mnie.
    Mam tylko nadzieję, ze społeczność czyta tą wymianę myśli pomiędzy mną, a wami panowie moderatorzy globalni i widzi jaki poziom prezentujecie :thumbdown:
    Każdy użytkownik forum powinien się zastanowić czy takie zachowanie moderatorów Aniola i Dona jest właściwe i uzasadnione.

    To drodzy koledzy użytkownicy tego forum widać nowy standard komunikacji administracji z użytkownikiem.
    Ostatnio zmieniony 27 mar 2013, 15:57 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Courius » 27 mar 2013, 16:04

    Przyglądam się temu od samego początku i ciągle myślę, że z założenia te forum powstało aby łączyć ludzi, a nie ich dzielić. Więc dlaczego wprowadzacie taką chorą atmosferę w życie społeczności. Oczywiście, gdy zle się dzieje powinno się reagować natychmiastowo, ale gwoli ścisłości będąc osobą bezstronną uważam, że warn został przyznany słusznie, bo został naruszony odpowiedni pkt. w regulaminie społeczności. Może, to było tak jak mówi adamsky, że Anioł dał warna przez chwilowy impuls, ale on wykonuje tylko swoją robote.
    Ostatnio zmieniony 27 mar 2013, 16:20 przez Courius, łącznie zmieniany 1 raz.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Uwagi na temat Administracji

    autor: BeliarPL » 27 mar 2013, 16:07

    Widzę, że prawie nikt nie ogarnia tego co się stało i o co problem z warnem.

    Czaro jak zwykle, coś ktoś mu wytknął to napisał kilka bezsensownych esej i się obraził wszystkim rzucając :) Za tydzień będzie nazad modem w najlepsze i git. Ale nie o tym :P

    DON się unosi próbując ratować zielony honor ale też nic konkretnego nie pisze.

    Do rzeczy.


    Stronę lub dwie strony wcześniej Lelo

    ( LELO, nie leczo, leo czy jak go tam zwiesz SRON, SROM czy DOM... A nie, to DON. Widzisz jak to miło jest mieć specjalnie przekręcaną ksywkę?)

    napisał także posta pod postem i nikt z zielonych nie interweniował, nie przejmował się tym ani nie upomniał Lela. Nagle wywiązuje się awantura z dopiero co interweniującym "Stróżem" i za to samo przewinienie dostaje ostrzeżenie. Honor nie pozwala w takiej sytuacji dawać ostrzeżenia, skoro chwilkę wcześniej miało się to w dÓpie a teraz jeśli ktoś się mnie sprzeciwił to właduje mu ostrzeżenie. Jak milicja, ostrzegawczo, abyś pamiętał z kim toczysz dyskusje...

    Tak więc wydaje mnie się ta sytuacja śmieszna, i tylko o to mi chodzi z ostrzeżeniem. To, że regulamin został złamany to jedno, ale to w jaki sposób to ostrzeżenie zostało przyznane i w którym momencie, to drugie. Temu chciałbym aby administracja się przyjrzała, a nie samemu ostrzeżeniu. ;)
    Ostatnio zmieniony 27 mar 2013, 16:07 przez BeliarPL, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    MTX
    Posty: 1465
    Rejestracja: 13 lip 2010, 15:03
    Medale: 3
    Reputacja: -13
    Nick w TDU: camryt
    Klub: Telcontar
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2013 Puchar Ferrari Liga DTM
    Polubił: 20
    Otrzymanych polubień: 105

    Uwagi na temat Administracji

    autor: MTX » 27 mar 2013, 16:24

    Niestety, prawda jest taka, że ani Anioł Stróż, ani D.O.N nie nadają się na moderatorów. Rozmawiałem z Siemkinsem na ten temat, na co on odparł: "moglbys wskazac kogos kto bardziej "zasluguje"?". Argumentów za tą tezą jest wiele, regulamin przez obu był łamany niejednokrotnie, jakbym miał podawać odnośniki do poszczególnych postów, to zebrałaby się ładna kolekcja. To obiektywna opinia, a to, że jestem wraz z nimi w klubie nie wpływa na nią.

    Co nie znaczy, że domagam się odebrania D.O.N'owi praw moderatorskich (Czarek i tak zrezygnował), nie. Nie ode mnie zależy, kto jest modem, kto adminem, a kto zwykłym szarakiem; mnie nie przeszkadzają (może poza czasem głupimi postami), a skoro grupa trzymająca władzę uważa, że wszystko jest okej, to cóż ja - jako zwykły user - mogę mieć do powiedzenia ;)

    A warn dla Lelo był słuszny.
    Takiego spamu w konkursie dawno nie było. Chcecie porozmawiać o gustach motoryzacyjnych? Topic 'Rozmowy, komentarze...' w dziale Motoryzacja od prawie miesiąca stoi pusty. Oh, wait, o gustach się nie rozmawia.
    Obrazek
    ,,Thank you, Hachiroku"
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Siemkins » 27 mar 2013, 16:25

    Widzę, że się nie obędzie bez mojej interwencji...
    Mam nadzieję, że niczego nie pominę, a trochę wątków zostało poruszonych...

    1. Dziwne zarzuty o lubienie/nie lubienie połowy userów...
    Anioł odpisał:
    Po trzecie to że nie lubię połowy forum nie wpływa na to co robię

    Działa regulaminowo, co chyba powtórzył, to z 4 razy, mam powiedzieć, to ja też 4 razy czy jeden wystarczy?
    Wiele decyzji Anioł konsultuje uprzednio ze mną (nie zawsze, ale tak bywa), podobnie inni członkowie Administracji (czyt. inni moderatorzy).
    Wszystkie powyższe teorie opierające się na założeniu, że Anioł działa tak, jak działa dlatego, że "nie lubi połowy userów", wkładam między bajki, bo nie mają żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości.

    2. Zamordyzmy, ograniczenia i ucinanie rozmów
    Bywało, że decyzje były podejmowane zbyt pochopnie, często jednak Anioł podejmował słuszne kroki, w przeciwieństwie do innych moderatorów, którzy jak jest jakiś problem wolą asekuracyjnie nie podejmować żadnych działań w obawie, że coś zrobią źle. Sprawę wyjaśnił już wczoraj Xarlith, który napisał:
    Drugą sprawą jest rzekome ucinanie tematów przez Anioła. W tematach typu rozmowy i komentarze, powinna być większa swoboda wypowiedzi niż w innych wątkach. Możliwości interpretacji zasady:
    "3. Zakazuje się prowadzenia bezsensownych wymian poglądów, które nie wnoszą nic do tematu, w którym są umieszczane (tzw. spam)."

    jest wiele, więc Anioł Stróż będzie teraz zwracał mniejszą uwagę na naruszanie tego punktu w tematach, które w swoim założeniu zostały stworzone po to, by można było w nich prowadzić "bezsensowne" (oczywiście nie tylko) dyskusje.

    I na tym ten temat się kończy. Będziemy dalej reagować, gdy rozmowy będą schodziły z toru, ale wg tego co przytoczyłem powyżej, w niektórych obszarach swobody będzie troszkę więcej (nie wspominam nawet o działach klubowych, gdzie często jest maksymalny high life).

    3. Rezygnacja Anioła
    Nie przyjmuję, kolorek się nie zmieni, obowiązki także. Tu także Xarlith już wczoraj wyjaśnił sprawę i nie wiem czemu sam Anioł jak i inni (poza zbytnim rozemocjonowaniem) ciągną to dalej. Przypomnę:
    Skład grupy moderatorskiej na razie nie ulegnie zmianie. Jeśli ktoś się poczuwa do pełnienia funkcji moderatora i myśli, że będzie lepszy niż Anioł Stróż, proszę, niech złoży podanie.


    4. MegaDzik a Lelo
    Forum ogólnie, a zwłaszcza ten wątek to nie jest dobre miejsce do roztrząsania spraw klubowych, prywatnych czy rodzinnych. Od tego jest prywatna rozmowa, najlepiej w 4 oczy, a nie "publiczne pranie brudów", kto, komu, co jest winny i dlaczego. Złe miejsce i zła forma, o czym pisał dziś Adam:
    tak jak wywlekanie klubowych brudów na forum, co już jest generalnie żenujące


    5. Sedno, gruba rura i finito
    Chyba Cię po***** nie będę przeszukiwał całego forum żeby znaleźć dwie czy trzy sytuacje gdzie napisałeś posta pod postem.

    A ja sobie ten trud zadałem i poza sytuacją, gdzie jeśli mnie pamięć nie myli w wątku "warto zobaczyć" był post pod postem, ale jednego posta przeniosłem do "humor" i dubel zniknął, za to inne pozostały, np. tu:
    http://forum.tdunlimited2.pl/viewtopic. ... 065#p13065 - po edycji Dabay'a wiadomo, że był dubel
    http://forum.tdunlimited2.pl/viewtopic. ... 668#p24668
    http://forum.tdunlimited2.pl/viewtopic. ... 528#p28528
    Wystarczyłoby, bym znalazł tylko jeden taki dubel, a już bym odparł Twoje zarzuty i obalił tezę o kłamstwie. Anioł pisał kilka razy, że były takie akcji, Ty że nie, ale nie chciało Ci się sprawdzić. Zamiast sprawdzić i się upewnić czy wgl. masz rację, wolałeś wyzwać swojego adwersarza od kłamcy. Sugerowałeś także, że o ile by się zdarzyły takie przypadki, to pewnie dlatego, że ktoś z nas (Administracji, np Anioł) celowo i z premedytacją by zamieszał w postach przenosząc je z jednego miejsca na drugie, by tylko udowodnić, że ma rację. Błąd, a przy okazji obraza np dla mnie i moich 3 letnich już starań, bo gardzę takimi zachowaniami i bardzo dbam by takie nie miały miejsca. Zamiast się pieklić i wyzywać, wystarczyło przejrzeć swoje 440 postów, co ja zrobiłem, pobieżnie, pomijając wątki i posty klubowe, ale jednak zrobiłem i sprawdzić, czy aby przypadkiem taka akcja nie miała miejsca. Mimo że wcale po powrocie z pracy mi się tego robić nie chciało, ale ktoś musiał, skoro dorośli niby ludzie, zaczęli się obrzucać inwektywami.
    Powyższe linki są autentyczne. Co najmniej 4 razy nie dostałeś Lelo warna, mimo że mogłeś, a może powinieneś. Moderator nie musi zawsze najpierw się prosić o czytanie przez usera regulaminu, potem słownie go ostrzegać, a dopiero potem ostrzegać przyznając warna. Nie jesteśmy w przedszkolu, mimo że niektórym zdarza się o tym zapomnieć.
    Za publiczną obrazę i nazwanie Anioła wielokrotnie kłamcą, w obliczu powyższych faktów/dowodów (linki), Lelo inkasujesz ode mnie ostrzeżenie.

    Jeśli ktoś ma ochotę na dalszą polemikę zapraszam. Polemizujecie ze mną, nie z Aniołem, który już powiedział wszystko w tym temacie. W tej rozmowie reprezentuję Administrację, jako jej przedstawiciel i założyciel. Jeśli coś się nie podoba - słucham.

    Edit - koment do postu MTX
    PS.
    Niestety, prawda jest taka, że ani Anioł Stróż, ani D.O.N nie nadają się na moderatorów. Rozmawiałem z Siemkinsem na ten temat, na co on odparł: "moglbys wskazac kogos kto bardziej "zasluguje"?". Argumentów za tą tezą jest wiele, regulamin przez obu był łamany niejednokrotnie, jakbym miał podawać odnośniki do poszczególnych postów, to zebrałaby się ładna kolekcja. To obiektywna opinia, a to, że jestem wraz z nimi w klubie nie wpływa na nią.

    Co nie znaczy, że domagam się odebrania D.O.N'owi praw moderatorskich (Czarek i tak zrezygnował), nie. Nie ode mnie zależy, kto jest modem, kto adminem, a kto zwykłym szarakiem; mnie nie przeszkadzają (może poza czasem głupimi postami), a skoro grupa trzymająca władzę uważa, że wszystko jest okej, to cóż ja - jako zwykły user - mogę mieć do powiedzenia

    A warn dla Lelo był słuszny.
    Takiego spamu w konkursie dawno nie było. Chcecie porozmawiać o gustach motoryzacyjnych? Topic 'Rozmowy, komentarze...' w dziale Motoryzacja od prawie miesiąca stoi pusty. Oh, wait, o gustach się nie rozmawia.


    Rozmawialiśmy o jednym z moderatorów i wcale nie był to Anioł. Odpisałem tak, jak zacytowałeś, tyle że nie dostrzegłeś, albo nie chcesz dostrzec sensu mojej wypowiedzi, czyli: "skoro uważasz że jest taki zły, to wskaż lepszą kandydaturę", ale wolisz to interpretować (a raczej nad interpretować) jako: "trzymam ich na zielonych stołkach, bo nie mam lepszych i muszę przymykać oko na nich, mimo że są do d.." Mylę się? nie sądzę.
    Jak już zostało zauważone, wielokrotnie, czy to odnoście spamu, polskich znaków czy wulgaryzmów, jesteśmy pobłażliwi, czasem aż za bardzo. Moderator karze - zły moderator. Moderator pozwala - zły moderator.
    Wrzuć na luz ze zwrotami "grupa trzymająca władzę", bo mnie to obraża, bo odniesienie jest aż nadto oczywiste. Byłbyś tak łaskaw? Dziękuję.
    Ostatnio zmieniony 27 mar 2013, 16:25 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Courius » 27 mar 2013, 16:27

    Bo ostatnio za wyrażanie swojego gustu można zostać zhejtowanym przez najbardziej doświadczonych userów, co przyprawia tylko o dreszcze.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Lelodriver » 27 mar 2013, 16:34

    Do wszystkich, którzy skupili się na warnie. BIORĘ GO NA KLATĘ chociaz jakieś przypomnie gdyby się pojawiło raz na rok było by uczciwsze.
    Myślę, ze skupiacie się tylko na warnie, a to błąd bo ucieka Wam bezczelność moderatorów, próba posłużenia się kłamstwem i maskowanie tych akcji produkcją kolejnych postów, a to co robią ci dwaj panowie jest o wiele poważniejsze niż głupi WARN.
    Ostatnio zmieniony 27 mar 2013, 16:34 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Siemkins » 27 mar 2013, 16:49

    Zostało już napisane przez Xarlitha:
    Jeszcze przyjrzę się tej sprawie, ale od razu mogę powiedzieć, że ostrzeżenie dla Lelodrivera zostało przyznane słusznie. Pouczać można nowicjuszy, a Lelo już nim od dawna nie jest. Jedno ostrzeżenie nie niesie ze sobą żadnych nieprzyjemnych konsekwencj

    Przypomnienie było od razu od Dabaya, mimo że nie wprost, mogło go nie być wcale.
    Lelodriver pisze:próba posłużenia się kłamstwem

    Skończ ten temat. Nie było żadnego kłamstwa, udowodniłem Ci to powyżej.

    Co do DON'a. Jego postawą jestem rozczarowany, nie pierwszy niestety raz i tak jak powiedziałem i sobie i Donowi, kończymy współpracę w ramach moderacji, a za wstawki o neo kidsach itp, podobnie jak u Lelo, kończy się to warnem.
    Ostatnio zmieniony 27 mar 2013, 16:49 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • megadzik

    Uwagi na temat Administracji

    autor: megadzik » 27 mar 2013, 19:13

    OFFTOP:
    Ukryty tekst:
    Lelodriver pisze:To " L " to oczywiście chodzi o mnie więc muszę się i do tego postu ustosunkować.
    Megadziku kolejny raz pokazujesz swoja druga twarz judząc innych przeciwko mojej osobie i w ten sposób załatwiasz swoje porachunki ze mną. Robiłeś to po opuszczeniu naszego klubu i robisz to nadal na wszelkie sposoby zarówno w naszych klubowych wątkach jak i w powyższym twoim poście. Wykorzystałeś moment kiedy opuścił nas HS i szybko włączyłeś się do wymiany myśli pomiędzy mną i Hs w naszym klubowym dziale..jak typowy SĘP. Zrobiłeś to celowo aby trochę namieszać ludziom w głowach. W naszych klubowych wątkach sugerowałeś, ze robiłem jakieś naciski na ciebie lub kremla (kreml73PL członek społeczności tdu2) bo mi nie pasowaliście i dlatego musieliście odejść
    A więc chciałbym ci odpowiedzieć w tej chwili gdyby kremlowi było tak źle z nami to odszedłby razem z tobą a nie zostawał jeszcze 3 tyg. po twoim odejściu od nas. Durga sprawa to taka, ze trułeś mu d od momentu kiedy od nas odszedłeś i namawiałeś go aby nas opuścił i w końcu uległ. Zgadnij od kogo to wiem ;) Nie dziwie mu się bo to członek twojej rodziny i gdybym był na jego miejscu pewnie tez takim monotonnym truciem d byłbym zmęczony i również musiałbym tak zrobić.
    Co do kremla to rozstaliśmy się w zgodzie i na spokojnie na xf zakończyliśmy współpracę TAKA JEST PRAWDA. To co teraz pisze jest ważne głownie dla członków klubu CHb> , ale i innych osób ze społeczności którym przedstawiłeś inna historie swojego jak i kremlowego odejścia.

    Historia twojego odejścia Megadziku
    Odszedłeś sam od nas po tym jak nie chcieliśmy używać skype tylko xfire . Strzeliłeś focha jak dzieciak i odszedłeś i tak to wyglądało, a potem błąkałeś się po rożnych klubach. A jak już nie miałeś co ze sobą zrobić to obrabiles mi tyłek w lobby na rankingach CAŁY TY.

    Teraz co do twoich zasług, które tak podkreślasz w naszym klubowym wątku to wyglądały one tak.
    Ściągnąłeś nam jak to ty mówiłeś bdb kierowcę o ksywie mafioza, który pod naszą nieobecność w klubie załatwił nam skok +2500 w rankingu globalnym :thumbdown: . Jego zachowanie do innych członków klubu oraz innych klubów tez pozostawiało wiele do życzenia.
    Inne twoje zasługi dla nas to lenistwo i ciągle marudzenie, ze nie damy rady a to w liderze, a to w walce z innymi klubami. Bardziej zależało ci aby uciec szybko na lotnisko na rankingowe niż zrobić coś w kooperacji. Tak wyglądało twoje zaangażowanie.

    Teraz ja ci napisze czym ty obrażasz ludzi:
    1. Upiłeś i bekałes do mikrofonu jak zwykły cham (przypomnij sobie lidera i ustawianie xf)
    Wszyscy skupieni ustawiają xf aby pojechać i pobić nowy rekord, a dzik poproszony aby powiedział coś celem lepszego dostrojenia głośności zaczyna bekać i tyle miałeś do powiedzenia :thumbdown: ŻENADA
    2. Kilka razy w żenujący sposób okradłeś nasz klub w wyścigach międzyklubowych stosując jazdę w poprzek toru od CP do CP lub inne cięcia przed CP. Twoje wytłumaczenie takiej zagrywki było jedno: tutaj nie jest tormania i nie obowiązują nas żadne reguły. Doskonale wiedziałeś bo jeździłeś u nas, ze tak nie jeździmy, a mimo to zachowałeś się tak bezczelnie.
    Usłyszałeś ode mnie kilka mocnych słów bo takiej bezczelności jaką zaprezentowałeś w kilku biegach to nawet u ruskich nie widziałem.
    3. Proba podesłania nam kiedy już nie byleś z nami w klubie dwóch znajomych szukających klubu którzy mieli z nami pojeździć. Pewnie tak by nam pomogli w czasie naszej nieobecności jak wspominany powyżej gracz o ksywie mafioza.
    Ostatecznie okazało się, że to byli członkowie twojego klubu i twój plan nie wypalił.



    PS z jednej strony jesteś b.miły, życzysz ludziom good luck, a po czasie zdejmujesz swoja maskę i pokazujesz kim tak naprawdę jesteś :thumbdown:


    Wszystko to są kłamstwa. Jeśli kogoś to interesuje - zapraszam na priv - to wyjaśnię co i jak było.
    Nie będę tego wątku zaśmiecał bo jest o czym innym - mianowicie o działaniach administracji i grupy M/A. Niemniej zgłaszam do Moderatorów kolejny przykład pisania OT w tym wątku - co podlega pod następne ostrzeżenie.
    Zgłaszam też, że użytkownik Lelodriver używa wobec mnie określeń potocznie uznanych za obelżywe. Ja wobec niego takich określeń nie używam. Obrażał mnie również http://forum.tdunlimited2.pl/viewtopic.php?f=206&t=1894&start=15. Z nim (Lelodriver) - nie mam zamiaru polemizować.
    Ed. by Xarlith

    A co do działań Anioła = jest regulamin - to się go trzeba trzymać - zwłaszcza taki doświadczony i prostolinijny w swojej uczciwości użytkownik - Lelodriver
    Ostatnio zmieniony 27 mar 2013, 19:13 przez megadzik, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Siemkins » 27 mar 2013, 19:26

    Napisałem już, a nie lubię się powtarzać: to nie jest wątek do roztrząsania prywatnych spraw, cytowania rozmów z xfire, omawiania niesnasek wewnątrzklubowych i innych PRYWATNYCH uzewnętrznień.
    Irytują mnie dwie sprawy: pisanie o kimś, że pisze nie na temat samemu robiąc to, co opisywana osoba oraz pouczanie kto i za co powinien dostać ostrzeżenie albo bana. To pierwsze nazywa się hipokryzja (przy okazji jest też spamem), to drugie to ingerencja w kompetencje Administracji. Ani jedno, ani drugie nie jest tu mile widziane i proszę uprzejmie, ale po raz ostatni, o powstrzymanie się od w/w zachowań.
    Dziękuję.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • megadzik

    Uwagi na temat Administracji

    autor: megadzik » 27 mar 2013, 19:28

    Courius pisze:Przyglądam się temu od samego początku i ciągle myślę, że z założenia te forum powstało aby łączyć ludzi, a nie ich dzielić. Więc dlaczego wprowadzacie taką chorą atmosferę w życie społeczności.

    Courius - tu nie chodzi o to, że Ludzie są źli. Jeden człowiek (podpowiem Ci - ten nieomylny) powinien się nad sobą zastanowić. A jego mieszanie wywraca administrację. Drodzy koledzy z góry - dlaczego daliście się tak zmanipulować? Zastanówcie się kto będzie "wykańczany" następnie. Pozwolicie na to? No w sumie - pozwalacie by ktoś za Was decydował/wpływał na obsadę forum... Masakra. Pozdrawiam
    Ostatnio zmieniony 27 mar 2013, 19:28 przez megadzik, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Siemkins » 27 mar 2013, 19:43

    Jesteś w błędzie, tyle powiem.
    Dzisiejsza personalna decyzja odnośnie np Dona jest raptem małą składową. Jest przemyślana, jest konsekwencją wszystkich poprzednich działań, a także w innych przypadkach ich braku. To są nasze wewnętrzne sprawy - moja i Dona, Dona i Administracji i nikomu więcej nic do tego.
    Nikt Administracji nie wywraca, nikt nie wykańcza i nie wykończy, nikt na nas, na mnie nie wpływa, nie martw się, bądź spokojny, dawaliśmy, dajemy i damy sobie radę.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
Odpowiedz Posty: 84

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Przejdź do