Odpowiedz Posty: 6 Strona 1 z 1
2 lata tdunlimited2.pl - oceń nas!
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    2 lata tdunlimited2.pl - oceń nas!

    autor: Siemkins » 08 lip 2012, 8:19

    Tak, to właśni dziś. Sam przypomniałem sobie o tym dość przypadkowo. Przeglądałem posty w klubie GLC w poszukiwaniu nowych treści i w oczy wpadły mi ogłoszenia z datą 8 lipca. Patrzę uważniej i zaczynam rozumieć, że choć dzień i miesiąc się zgadza, to już rok trochę nie bardzo.
    Dziś mijają dwa lata odkąd poirytowany do granic przez politykę, jaka była stosowana na pewnym kiedyś popularnym portalu, decyduję się zrobić coś swojego. Decyzja z jednej strony przemyślana, z drugiej bez wątpienia z towarzyszącymi silnymi emocjami. Skopiowałem wszystkie 2 tysiące klubowych postów i chcę działać.
    Najpierw przez kilka(naście dni) jesteśmy na jakieś darmowej subdomence, gdzie Administrator ma mniej więcej takie same prawa, co user u nas. Tak być nie może. Zaczynam rozglądać się za domenami i hostingami. Jestem kompletnie zielony. Informatyka i komputery od tej strony to zdecydowanie nie moja działka. Terra incognita.
    Przedstawiam swoją wizję pastorowi, który coś zaczyna grzebać według szablonu, jak narysowałem mu ołówkiem na zwykłej kartce. Tak powstają ramy, które potem wielokrotnie są modyfikowane.
    Od początku wiedziałem, że nie chcę robić strony wyłącznie dla swojego klubu, ale chciałbym stworzyć miejsce, gdzie mądry ma więcej do powiedzenia niż banda głupców (oczywiście skracam i upraszczam, ale przekaz mam nadzieję jest jasny).
    Z pomocą przyszła marg0, którą wciągnąłem w projekt i tworzyła dla nas grafiki. Pomagali także inni. O tym wszystkim nie będę znów pisał, bo zrobiłem to już dawno temu: to właśnie ten wpis, który wita wszystkich (Aloha!) http://tdunlimited2.pl/component/conten ... /222-aloha. Chętnych zapraszam do przypomnienia sobie jak to było.
    Minęły dwa lata. Z czasem miejsce pastora i marg0 zajął Xarlith i thePiter, bez wątpienia z korzyścią dla portalu. Kilku ogarniętych i bardzo aktywnych userów zostało moderatorami. Powoli, ale chyba idziemy w dobrym kierunku.

    Mam jednak pytanie przede wszystkim do Was - naszych codziennych jak i odświętnych - użytkowników:
    Jak tu jest?
    Ja nie mogę być obiektywny, bo jestem ojcem tego przedsięwzięcia, dlatego pytam Was. Można chwalić, można ganić, byle uargumentować swoje stanowisko. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, jak i nowe pomysły.
    Czekamy na Wasze opinie.
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2012, 8:19 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    2 lata tdunlimited2.pl - oceń nas!

    autor: Siemkins » 11 lip 2012, 21:05

    Nikt?
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    2 lata tdunlimited2.pl - oceń nas!

    autor: Gruszmen » 11 lip 2012, 23:45

    Skoro nikt się nie wypowiedział to oznacza, że jest si :-D
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    2 lata tdunlimited2.pl - oceń nas!

    autor: Prince-Matt » 12 lip 2012, 0:18

    Może się boją :P
    Jak dla mnie administracja robi dobrą robotę jeżeli chodzi o informatyczne sprawy. Strona główna wygląda bardzo dobrze. Pojawiają się ciekawe aktualności i artykuły. Wielki plus za to.

    Co mnie dziwi to jest brak chęci do dyskutowania w działach jak Sport, Hobby, ogólnie o Motoryzacji albo Mój pojazd. Mało się dzieje w tych działach. Z innych for znam to inaczej. Tyle że to już taki mały apel do użytkowników. Wiadomo że to jest forum gry TDU2, ale myślę że dobra społeczność powstaje przy dyskusji na różne tematy. Przecież macie różne Hobby, są różne sporty jak F1 itd. itp., tylko chęci userów nie widzę (może się się te dyskusje odbywają w klubach miedzy klubowiczami, nie wiem nie chce mi się zawsze czytać wszystkich postów w klubach). Taki mały przykład to Lista Przebojów. Dobrze że się troche rozkręciła bo przez nią poznajemy muzyczne gusty innych użytkowników i ja się przez to z Gruszmen'em i rafbest'em zgadałem i teraz na xf często wymieniamy różne dobre utwory. I to funkcjonuje tak samo w innych działach o innych tematach. Brakuje mi tej otwartości u naszych użytkowników.

    Trochę mi też żal że zainteresowanie w TDU jest takie małe. Ale nie będę się na ten temat rozpisywał bo to w sumie jest jasne - TDU to stara gra, wolicie TDU2 bo jest "lepsze". Takie jest życie, TDU to przeszłość i też nie żądam żeby to ktoś zmienił :wink:

    Ale ogólnie klimat na forum jest miły i wszystkie sprawy raczej są załatwiane fer i logicznie. Respektujemy się i nikt nikogo już nie obraża (bo niestety kiedyś były takie osoby które wyzywały innych od trolów itd.).
    Nie ma botów, nie ma spamu jest czysto i przejrzyście co jest bardzo ważne. Czego więcej chcieć od adminów i moderatorów..

    Poza tym gratuluję administracji za dwa sukcesyjne lata. Było warto zainwestować czas, pieniądze i nerwy w ten portal :wink:
    Udało wam się stworzyć to czego "na pewnym kiedyś popularnym portalu" nie było .

    Krótko mówiąc jest całkiem przyjemnie. Dzięki.
    Ostatnio zmieniony 12 lip 2012, 0:18 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Izek

    2 lata tdunlimited2.pl - oceń nas!

    autor: Izek » 12 lip 2012, 15:17

    No właśnie Gruszmen, jest si! :-D

    Pragnę jednak dodać, że administracja robi tu dobrą robotę w znacznie szerszym zakresie niż tylko informatyczne sprawy. Szczególnie mam tutaj na myśli Siemkinsa, który w moim odczuciu żyje przedsięwzięciem jakim jest ta społeczność i tylko patrzy by wdrażać nowe idee i pomysły mające na celu jej rozbudowę i uatrakcyjnienie. Potrafi otoczyć się ludźmi, którzy podzielają jego pasję, ludzi dla których TDU to nie kolejna gra, lecz "lajfstajl". "Pewien popularny portal" uważam też kiedyś dysponował tą iskrą, ale zaniechano prób zarażania nią innych, przez co wkrótce i samo jej źródło wygasło. Tutaj jest inaczej. Naprawdę Jacku, wielki szacunek dla Ciebie i ludzi z którymi współtworzysz portal. Bo to wszystko jest dla nas, użytkowników. Zawsze znajdą się tacy, którzy tego nie docenią ale ja cieszę się, że istnieją tak wyjątkowe charaktery i życzę Wam kolejnych lat z tdunlimited2.pl.

    Dzięki,
    Marcin
  • Awatar użytkownika
    Przemek296
    Posty: 53
    Rejestracja: 28 kwie 2012, 21:35
    Reputacja: 0
    Imię: Przemek
    Hobby: Sprot
    Samochód: Fabia1.4
    Nick w TDU: -
    Nick w TDU2: przemek296
    Klub: BONITAS

    2 lata tdunlimited2.pl - oceń nas!

    autor: Przemek296 » 12 lip 2012, 18:18

    To chyba naj. forum tdu2 w polsce ;)
Odpowiedz Posty: 6 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

Przejdź do