Odpowiedz Posty: 12 Strona 1 z 1
filozoficznie.eu
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    filozoficznie.eu

    autor: Siemkins » 09 gru 2015, 22:18

    Co by tu mądrego jeszcze powiedzieć, czego nie wiecie o mnie...Sam nie wiem. Z całą pewnością ten portal - od początku jego istnienia - a wcześniej i poprzedni portal, w opozycji do którego powstał ten, był moim miejscem w Internecie. Cokolwiek miałem do powiedzenia, zakomunikowania Wam i całemu światu albo spisywałem "na kartach" Drivecenter albo chowałem w sobie.
    Nieraz miałem wrażenie, że nie jestem do końca zrozumiały w tym, co komunikuję, innymi czasy gryzłem się w klawiaturowy język, by ponownie tego nie poczuć. Nie zmieniało to jednak istoty rzeczy - nadal chciałem coś powiedzieć.
    Trochę z ulgą dla Was, byście nie musieli czytać tych wszystkich poematów i wypracowań (ale za każdy mój post, który przeczytaliście, zwłaszcza te z gatunku niepoprawnie długich i chwilę refleksji nad ich treścią, bardzo serdecznie Ci dziękuję), po części dla siebie (z niemalejącym zdziwieniem uczę się tego, że można robić coś dla siebie, co będzie z pożytkiem dla innych, a nie wciąż czegoś dla innych, z nadzieją, że okaże się pożytecznie także dla mnie) zacząłem prowadzić bloga. Filozoficznego bloga, filozofującego czasem mniej, a czasem bardziej.

    W tym miejscu chciałbym Was gorąco do siebie zaprosić. Jeśli nie boicie się literek, używania mózgu, posiadania i artykułowania swoich poglądów, chcecie "wymiany bań" ze mną - po prostu zapraszam na filozoficznie.eu
    Póki co dopiero zacząłem ogarniać temat - piszę raptem drugi dzień. Postaram wrzucać się jakiś tekst każdego dnia, ale nie chcę składać tak trudnych do spełnienia obietnic.
    Czekam też na Wasze propozycje tematów - najlepiej bezpośrednio na blogu, chociaż jak padną tutaj, to postaram się nie pogniewać. Tak jak ja tyle razy spieszyłem Wam z pomocą w różniej postaci, tak teraz sam przychodzę z prośbą do Was o aktywność i pomoc w promocji bloga.


    Nie bójcie się filozofii - może być dużo bliżej prozy życia, niż niejednemu się wydaje. Na przestrzeni tych wszystkich lat, które mieliśmy okazję i możliwość przejść razem, mogliście mi się przyjrzeć i przekonać się, że nie taki filozof straszny, jak go malują. Mam nadzieję, że uda mi się Was choć trochę zaciekawić i skłonić do refleksji - sam też liczę, że jeszcze dużo mogę się od Was nauczyć.

    Oczywiście w ramach tego portalu nadal będę zabierał głos, ale tak "normalniej", prawić postaram się gdzieś indziej, podobnie nie rezygnuję ze sprawowanej tutaj funkcji, ku uciesze jednych i rozczarowaniu pozostałych.

    Czasami coś tutaj skrobnę, czy jak to mawia MegaDzik - popełnię - czy to żeby się przypomnieć, czy akurat pojawi się wpis o jakiejś grze czy o tym portalu, bo prędzej czy później to na pewno nastąpi, ale postaram się nie naprzykrzać i rozumiem, że nie każdy musi mieć ochotę na wysiłek intelektualny. Niemniej jednak, wszystkich do tego gorąco zachęcam i zapraszam do siebie.
    Ostatnio zmieniony 09 gru 2015, 22:18 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    filozoficznie.eu

    autor: Siemkins » 14 gru 2015, 14:37

    Dzięki za lajki, dzięki Alan za pierwszy komentarz, który mogłem oznaczyć inaczej niż spam :)

    Takie pytanie do Was w sumie wszystkich: sami widzicie, że książki nie widzicie. Mimo że praktycznie napisana od przeszło pół roku nie przysiadłem i nie wiem kiedy przysiądę. Co sądzicie o pomyśle, żeby w ramach bloga publikować (oczywiście w bardzo wielu częściach) po kolei tę książkę? Bo do postaci papierowej chyba nie tak blisko, a koszty związane z wydaniem też nie są liczone w setkach a w tysiącach zł, a tak raz, może 2 razy w tygodniu, mielibyście dodatkowy powód, by zajrzeć po nowy fragment, poczytać, powspominać, skomentować.. ja bym się może tak nie złościł na siebie, że nic z tym nie robię i pozwalam jej się kurzyć w pamięci komputera...
    Co Wy na to?
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    filozoficznie.eu

    autor: Gruszmen » 14 gru 2015, 15:31

    Szczerze, jeszcze nie zajrzałem na tego bloga ale na dniach mam taki zamiar.
    Co do publikacji we fragmentach książki to jestem za.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    filozoficznie.eu

    autor: Courius » 14 gru 2015, 15:36

    Siemkins pisze:Dzięki za lajki, dzięki Alan za pierwszy komentarz, który mogłem oznaczyć inaczej niż spam :)

    Cała przyjemność po mojej stronie. Wpis okazał się dla mnie bardzo interesujący, więc postanowiłem zaznaczyć pod nim swój ślad. Teraz nie ma odwrotu, codziennie będę tam zaglądać w poszukiwaniu kolejnych, coraz ciekawszych porcji materiału. Czego Tobie przyjacielu i sobie życzę :-)

    Co do pytania na temat książki. Uważam, że tylko Ty sam powinieneś zdecydować o jej przyszłości, ale jeśli już pytasz nas o opinię.... to zdaję sobie sprawę z powagi sytuacji, gdyż kwota potrzebna na wydanie książki jest wysoka i nie każdego jest stać, aby ot tak rzucić taką kwotą na stół. Osobiście widziałem już tą książkę oczyma wyobraźni na półce, ale jeśli miałoby dojść do sytuacji, w której książka nigdy nie ujrzałaby światła dziennego, to wolę i zdecydowanie optuję przy tym, aby "pokazać" ją na łamach Twojego bloga.
    Ostatnio zmieniony 14 gru 2015, 15:36 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    filozoficznie.eu

    autor: Xarlith » 14 gru 2015, 16:36

    Blog zapowiada się interesująco. Zaglądam od początku, ale nie zebrałem się jeszcze w sobie na komentowanie. Na usprawiedliwienie muszę powiedzieć, że ja z reguły w ogóle nie komentuję wpisów.

    A książkę może lepiej byłoby wydać w formie cyfrowej? Kosztuje to o wiele mniej, a gdyby pominąć korektę, to nie trzeba wydawać ani złotówki.
    Obrazek
  • adamsky73

    filozoficznie.eu

    autor: adamsky73 » 14 gru 2015, 18:56

    Co do bloga to nie mam uwag, bo sam Cię namawiałem i widzę czytając teksty, że warto było :-D
    A co do Xiążki to popieram Xara :-D Zrobię Ci to w e-pub reflowable. Kcesz? :think:
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    filozoficznie.eu

    autor: olosagaris » 14 gru 2015, 19:09

    Swojego czasu pisarze publikowali swoje dzieła w gazetach i czasopismach w tzw. odcinkach, fragmentach. Mając w zanadrzu to Forum i robiąc to co oni tyle, że współcześnie, w internecie to sądzę, że mógłby to być dobry sposób na promocję. Może ktoś się zainteresuje. Jakieś wydawnictwo, cokolwiek, ktokolwiek. Sam temat jest interesujący, wspomnienia dotyczące serii gier wyścigowych wideo? Pierwsze słyszę. Treść? Chętnie się przekonam. :-)
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    filozoficznie.eu

    autor: Siemkins » 14 gru 2015, 20:03

    adamsky73 pisze:Co do bloga to nie mam uwag, bo sam Cię namawiałem i widzę czytając teksty, że warto było
    A co do Xiążki to popieram Xara Zrobię Ci to w e-pub reflowable. Kcesz?

    Kce, ale nie bardzo wiem o co cho. Przypuszczam tylko, że źle dla mnie nie chcesz, więc czemu nie. Skończ ten wariacki taniec przedświąteczny, to coś podziałamy, bo teraz nie ma mam sumienia cokolwiek Ci jeszcze na głowę wkładać.

    Zobaczymy jak się ułoży, tak czy inaczej i tak raczej zawitają jakieś fragmenty... a całość może jednak się uda..

    No i dzięki za miłe słowa.
    Dzisiejszym tematem był...przyziemny kac, więc myślę, że niejedna osoba ma w tym temacie własne doświadczenia - zapraszam.
    Ostatnio zmieniony 14 gru 2015, 20:03 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    filozoficznie.eu

    autor: Courius » 19 gru 2015, 5:56

    Nareszcie miałem czas poczytać Twojego bloga. Przez ostatnie parę dni nie miałem czasu na nic innego, niż tylko klikanie zdjęć i ich opisywanie, segregowanie i zapisywanie. Ale do rzeczy. Ostatnie dwa wpisy są mega fajne, serio. Sprzedałeś mi klapsa w dziąsła z tym wpisem o systematyczności, ego zabolało, sumienie również, ale zawarłeś tam samą prawdę. No i oczywiście gratuluję wygranej w zawodach ping ponga. Tylko dlaczego musiałem się o nich dowiedzieć dopiero za pośrednictwem bloga, hmmm?! :gwizd:

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    filozoficznie.eu

    autor: Siemkins » 21 gru 2015, 8:30

    Cóż, gdybym pisał o wszystkim tutaj, to po pierwsze zrobiłoby się tutaj mocno nietematycznie, a po drugiej nie byłoby sensu zakładać bloga :)
    Cieszę się, że się spodobało i/lub przydało. Do świąt powinny pojawić się jeszcze dwa wpisy, żeby było o czym razem pomyśleć. Czy fragment/początek książki wleci jeszcze w tym roku czy zadebiutuje w 2016 to się jeszcze zobaczy.

    I dziękuję za gratulacje - nie było łatwo, zwłaszcza w finale :-)
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    filozoficznie.eu

    autor: Courius » 13 sty 2016, 0:56

    Jacku, co z blogiem? Od dwóch tygodni zaglądam z ciekawością, czy pojawił się nowy wpis, ale nic nowego się nie pojawia. Wszystko okej u Ciebie i Twojej luby? Pozdrawiam Was :)

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    filozoficznie.eu

    autor: Siemkins » 13 sty 2016, 7:46

    Dzięki za troskę, wszystko gra. Nadal zastanawiam się nad sensem jego prowadzenia, bo nie powiem, naszły mnie wątpliwości. Nie jestem pewien czy jest to to, co chciałbym robić. Poczekam jeszcze tydzień, może do końca miesiąca i jak nic mi się nie odmieni, to sobie dam spokój. Ot tak, beż zbędnej filozofii i żalu ;-)
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
Odpowiedz Posty: 12 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Przejdź do