Zablokowany Posty: 78
Słowo na niedzielę
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 08 lip 2010, 18:43

    Wątek przeznaczony na komunikaty Prezesa.

    W tym właśnie miejscu, jeśli coś będzie się działo, będę Was o tym informował.
    Na dzień dzisiejszy, tj. 11 stycznia 2010 klub jest w fazie budowy. Nie wszyscy się jeszcze bezpośrednio znają, nie ma grafików, terminarzy i tym podobnych spraw.
    Póki co, wszelkie Wasze spostrzeżenia wpisujcie w wątku "Na budowie", jako że się budujemy, będziemy debatować o tym, co i jak.
    Komentarze, pomysły i wszelka Wasza inicjatywa powinna tam właśnie spocząć. W kolejnych dniach, wraz z rozbudową struktury będę rozdział tematycznie wpisane przez Was posty.
    Pamiętajcie także, że mamy do dyspozycji X-fire - jeśli coś potrzeba na już, na wczoraj - piszcie do siebie bez pośrednictwa forum.
    Pamiętamy, że klub to nie śmietnik... :wink:


    Prezes klubu Green Lights Company
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 18:43 przez Siemkins, łącznie zmieniany 6 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 08 lip 2010, 18:43

    Rozwinięciem naszej forumowej działalności klubowej jest komunikator X-fire. Pod tym linkiem http://www.xfire.com/communities/100110glc/, funkcjonuje nasze GLC. Zapraszamy do odwiedzin :!:
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 18:43 przez Siemkins, łącznie zmieniany 6 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 08 lip 2010, 18:44

    Niestety, z dniem dzisiejszym sony_19901 traci status członka klubu GLC.
    Sprawa została wyjaśniona na uboczu i nie będzie roztrząsana na forum.
    Życzę powodzenia na wybranej przez siebie drodze.
    Miło było Cię poznać :!:
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 18:44 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 08 lip 2010, 18:44

    Prace nad naszym klubowym logo nareszcie dobiegły końca.
    Mój w tym udział ograniczał się jedynie do podsuwania pomysłów, wybrzydzania i odrzucania kolejnych wersji.

    Cała brudną (i czystą) robotę wykonał dandanieldan. Całość - moim zdaniem - wyszła bardzo fajnie i jestem zadowolony z naszej współpracy. Również motyw klubowy, który dołączycie do swoich avatarów jest "produkcji" dandanieldan'a. Dzielnie i cierpliwie znosił wszystkie moje marudzenia, co pewnie do prostych nie należało. Jego pomoc dla klubu była bezinteresowna.

    Klubowe logo można pobrać z tego miejsca: http://img30.imageshack.us/i/logoglc.png/ natomiast wspólny motyw klubu GLC znajdziecie pod tym linkiem: http://img266.imageshack.us/i/motywglc.png/

    Dzięki dandanieldan :!:
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 18:44 przez Siemkins, łącznie zmieniany 6 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 08 lip 2010, 18:44

    Przypominam tym, którzy jeszcze tego nie zrobili, aby motyw klubu umieścili na swoim avatarze. Tyczy się to także osób, które nie posiadają avatara (wówczas wystarczy wrzucić sobie biały kwadrat np. 100/100 i "nakleić" na niego wybrany przez klub motyw).
    Pracy z tym wiele nie ma, jednak minęło kilka dni od kiedy motyw i logo są dostępne, a połowa klubowiczów jeszcze bez reakcji.
    Do zlotu, tj. w-endu proszę o nadrobienie tej zaległości :wink:
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 18:44 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 08 lip 2010, 18:45

    Dopisany został dodatkowy punkt w zasadach dotyczących klubowego wyzwania.

    Dodano także uwagę dotyczącą walkowerów w zmaganiach typu Mountains Battle.

    Wszystkich podopiecznych :wink: proszę o zapoznanie się z nowymi treściami. 8)
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 18:45 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 08 lip 2010, 18:45

    Wydłużeniu do 10 dni uległ czas zmagań z cyklu Mountains Battle. W przyszłości będą organizowane w takich terminach by swym trwaniem obejmowały 2 w-endy. Również inne eventy będą organizowane w podobny sposób.

    I jeszcze jedna mała uwaga: proszę klubowiczów o dotrzymywanie terminów czy to posiadania klubowego auta, info o zlocie, wyzwania klubowego itd. Osobiście nie czerpię żadnej przyjemności z upominania czy "wlepiania"ostrzeżeń więc oszczędzmy sobie nawzajem i zachowajmy dobre nastroje jak najdłużej 8)
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 18:45 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 08 lip 2010, 18:45

    Poza dobrą zabawą pojedynki w formule MB odsłoniły pewną słabość, z którą musimy się uporać. Nie jest nas strasznie wielu - raptem 7 osób, a jednak niektóre osoby rozegrały 1/3 swych wyścigów, niektóre tylko połowę (odpowiednio 2 i 3). Jaki jest tego powód?

    Na pewno nie chodzi o czas przeznaczony na grę. Do dyspozycji było 10 dni. Przejazd w obie strony trwał 8-10 min. pojedynków do rozegrania każdym miał 6, co daje 1h. Druga godzina na treningi - ot i całe MB. Do tego dochodzi wyzwanie klubowe - 2 przejazdy = 30 min. Na dobrą sprawę w ok 3 godziny przez 10 dni dało się wszystko rozegrać. Więc gdzie robimy błąd?

    Nie rozmawiacie ze sobą :!: :!: :!:
    W serii Sprite w każdej startującej grupie był albo Prezes, albo Zastępca klubu, którzy zajmowali się organizacją. W serii MB dostaliście wolną rękę - zarówno co do wyboru auta, jak i czasu, kiedy to chcecie dokonać przejazdu. Jak się okazało - nie podołaliście :? Jedni mają szkołę inni pracę, a jeszcze inni lenia itd - wiem o tym - dlatego każdy dostał wolną rękę i mógł się umawiać na taki dzień i godzinę, żeby mu pasowało. Ale jak się umówić, gdy się nie rozmawia?

    Macie do siebie xf, macie opcję PW - macie wreszcie także swoją przystań na forum - klub, gdzie możecie ze sobą rozmawiać i się umawiać. Nie chcecie albo nie potraficie jeszcze z tego korzystać. Mam nadzieję, że komunikacja w klubie ulegnie znacznej poprawie. Nie może być, że beze mnie, czy bez Gruszmena nie możecie się dogadać.

    Reasumując: pierwszy test oblany, niestety. Mam nadzieje, że kolejna seria MB (lub inne nasze zmagania wymagające kontaktu i umawiania się miedzy sobą) wyczerpie wszystkie wyścigi z puli. I nie czekajcie, aż się ktoś do Was odezwie - zróbcie to sami, bo z takim podejściem to nie zwojujemy za wiele.

    Mimo wielu cierpkich (ale prawdziwych) słów, dzięki za te wszystkie pojedynki, które się odbyły :!:
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 18:45 przez Siemkins, łącznie zmieniany 6 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 08 lip 2010, 18:46

    Na czas rozpoczynającej się już wkrótce zimowej olimpiady w Vancouver zwalniamy nieco tempo klubowego życia. Nie oznacza to oczywiście zaniku aktywności GLC.
    Wolny czas można spędzić albo śledząc zmagania olimpijczyków, albo na podnoszeniu swoich umiejętności w TDU. Jest czas by się zapoznać (porządnie Bodzio :wink: ) z trasą Sprite, jak już wspominał Gruszmen. Jest czas, by solidnie potestować naszą giełdę i sprawdzić, jakie rzeczywiście daje możliwości. Jest także czas na przygotowanie (bądź złowienie na giełdach) jakiegoś autka do innego naszego Projektu - HoF.

    Mimo starań nie zdołam pojawić się na bodziowym zlocie - nad czym ubolewam - ponieważ znów czeka mnie wyjazd. Tym razem będzie to dłuższa nieobecność (ok 7 dni). Dostęp do Internetu i komputera będę miał, ale do gry już nie (więc raczej SSR mi przejdzie koło nosa :? :wink: no i znów skill spadnie :lol: ).

    W związku z powyższym jeśli będziecie mieć do mnie jakiś interes przez najbliższy ok. tydzień to kontaktujcie się przez PW lub zostawiajcie info na forum. Ostatnio Gruszmen - mimo, że jest Zastępcą w GLC raczył bawić się w obserwatora, teraz zamienimy się rolami - ja przez ten tydzień popatrzę, a Ty podziałasz :wink:

    Szerokości i powodzenia :!:
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 18:46 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 08 lip 2010, 18:46

    Jak zdążyliście już zauważyć w GLC nie ma wątku typu usprawiedliwienia (i nie będzie). Władze klubu wychodzą z założenia, że klub to nie szkoła, a taki wątek to nie dziennik. Do pomocy mamy xf - za jego pośrednictwem można wiele w tej materii uzgodnić. Czasem wystarczy jedno zdanie i sprawa staje się jasna - wiadomo czemu kogoś nie ma, kiedy ew. będzie i jaki jest powód jego nieobecności. Podobnie jest z wybieraniem dnia i godziny na zlot - jeśli komuś nie pasuje termin i nie powiadomi o tym organizatora danego zlotu, to skąd ten ma o tym wiedzieć :?:
    Zasada jest prosta, wręcz banalna - im większa komunikacja tym łatwiej się porozumieć.

    Mamy już kilka zlotów za sobą i - jak również dało się zauważyć - nie wyciągam z powodu Waszych nieobecności żadnych konsekwencji (jednak celowe ignorowanie naszych wspólnych wojaży, spotka się zawsze z dezaprobatą Władz). Zloty u Nas są po to, by mile spędzić czas w klubowym gronie i dobrze się bawić. Nieobecni sami tej przyjemności się pozbawiają. Organizowane są przez klubowiczów dla klubowiczów - jeśli celowo olewasz czyjś zlot, to niemal tak, jak byś olewał jego twórcę. Póki co, każdy się stara i naprawdę imponujecie mi pomysłami na organizację naszych spotkań.

    Oby zapału i wyobraźni Wam długo nie zabrakło :!: :)
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 18:46 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 08 lip 2010, 18:46

    Zapoznajcie się z informacjami na temat jutrzejszego a'la zlotu.
    Przeczytajcie sobie także suplement, jaki został zamieszczony w dziale Hall of Fame w wątku Idea Projektu.
    W razie pytań wiecie gdzie mnie szukać 8)

    Ponadto skończyły się czasy przypominania o umieszczaniu swoich czasów z wyzwania klubowego, czy przekazaniu klubowego auta, bądź też umieszczenia info o zlocie. Duzi jesteście, :wink: ponad 1,5 mc mamy za sobą, więc każdy już załapał, jak klub działa i co należy robić. Jak już pisałem - klub to nie szkoła. Jeśli wam tu dobrze to starajcie się dla klubu, jeśli nie, nikt na siłę nikogo nie trzyma. Mam jednak nadzieję, że nigdzie się nie wybieracie :)
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 18:46 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 08 lip 2010, 18:46

    Osoba zainteresowana opieką nad HoF'em proszona jest o kontakt.
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 18:46 przez Siemkins, łącznie zmieniany 6 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 08 lip 2010, 18:47

    O TDU 2, o zachowaniu, o serii Sprite i innych...

    TDU 2
    Stało się to, na co chyba wszyscy czekali - zapowiedziano kontynuację serii. Pokazuje to, że GLC wcale nie powstało za późno - wręcz przeciwnie - powstało w na tyle dogodnym czasie, by wyeksploatować na ile się da część pierwszą, przy okazji poznając się z wzajemnie zgrywając oraz jako solidna paczka wejść w nowy świat TDU 2.
    W "zielonym" padło pytanie czy i my tam będziemy. Odpowiem tak: postaramy się, by tak się stało. Do tego czasu mam nadzieję dojdzie do nas kilku dobrych driverów i będziemy jeszcze silniejsi.
    Nie ulega wątpliwości, że jako klub tworzymy mieszankę wybuchową - każdy jest inny, nawet diametralnie inny, a mimo to jakoś się toczymy. W swych szeregach mamy i młodzież ( Bodzio i dabay, a od jakieś czasu także Sebasti) starszych, jak wiśnia oraz Gruszmen, jeszcze starszych, jak ja i Daras, a i na tym nie koniec, bo od samego początku towarzyszy nam Jocker. Jedni pracują, inni szukają pracy, a jeszcze inni się uczą. Bywają chwile, że nie można się zgrać w jednym terminie. Bywa też tak, że jak już się uda zgrać, to nie można się dogadać. Ale tak po prostu bywa i jest to normalne. Dlatego nie zniechęcajmy się (mam nadzieję, że daleko Wam do tego) i pchajmy ten wózek zwany GLC.
    Na pewno w dniu premiery nie wszyscy będą gotowi, by się przerzucić na nową grę, ale o tym będziemy rozmawiać w stosownym czasie, bo póki co, zbyt wiele nas dzieli od momentu, gdy trzymanie pudełka z TDU 2 w rękach jest w ogóle możliwe.

    Zachowanie
    Ogólnie mówiąc jestem zadowolony z tego, co widzę. Bywają jednak chwile, kiedy mam ochotę wlepiać warny albo dyscyplinarnie zawiesić. Wczorajsze popisy na zlocie (nie będę pisał o kogo chodzi) sprawiały, że nie raz ręce opadały mi do samej ziemi i pytałem się w duchu sam siebie: "co to k*** jest?"
    Od dziś nie chcę więcej widzieć takich wymian zdań, jak to miało miejsce wczoraj (kto nie wie ocb - wytłumaczę na xf). Żadnych wyzwisk, przezwisk, epitetów i innych bohomazów. Pisałem niedawno o szacunku dla innych - jako o jednym z filarów klubu - to, co niektórzy momentami wyprawiają zdecydowanie przekracza dopuszczalną skalę mojej tolerancji, jako Prezesa i naszej (z Gruszmenem), jako Władz klubu. I proszę nie pisać, że to dla żartów, bo to nie jest zabawne - to raczej coś między niesmakiem a żenadą. Rozmawiam z Wami bardzo często i wiem na ile Was stać - na pewno na to, by utrzymać pewnie poziom kultury osobistej. Nie chodzi o napinanie się i sztywniactwo - absolutnie nie, ale o kulturalną zabawę bez durnowatych odzywek i zaczepek.

    Sprite
    Było u nas ośmiu czynnych graczy, teraz mamy w porywach 6 osób. W związku z tym nie ma praktycznie żadnego sensu przeprowadzanie kolejnej edycji wyścigów tej serii w obecnych klubowych realiach. Co za tym idzie, zawieszam działanie wyścigów w tej formule do czasu, aż będzie nas więcej i do finału będą przechodzić najszybsi, a nie Ci, którzy po prostu są obecni *(patrz 2 seria gr. B).
    Jako że zabawa przy tym jest świetna nie zrezygnujemy z tych rozgrywek, ale odwleczemy je w czasie, którego do premiery TDU 2 jeszcze nam trochę zostało. W miejsce Sprite'a wejdą inne rozgrywki, więc okazji do rywalizacji i zabawy nie zabraknie.

    Inne
    Ten temat także trzeba poruszyć, by później nie było jakichś nieporozumień. Chodzi mianowicie o zmienianie osiągów aut z gry. Jakakolwiek ingerencja w osiągi aut, którymi się ścigacie z innymi klubowiczami jest zabroniona. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji osoba, która się tego dopuściła w trybie dyscyplinarnym opuszcza klub bez możliwości powrotu.

    I na koniec ostatnia kwestia, niestety wciąż się przewijająca.
    Niektórzy nie czytają tego, co inni przygotowują, a co za tym idzie nie szanują ich pracy. Znów powraca motyw szacunku...
    Każda trasa jest opisana odpowiednio wcześniej, każdy zlot posiada swą charakterystykę. Ktoś planuje zlot, myśli co uwzględnić, co odrzucić, potem to wszystko opisuje. Jak pokazuje doświadczenie robi to jedynie o to, by w trakcie, powiedzmy zlotu, usłyszeć i odpowiadać na pytanie: "gdzie następny wyścig?", "tu się będziemy ścigać?" itp. Takim postawom czas najwyższy powiedzieć nie! Od dziś wobec każdego klubowicza, który nie wyciągnie wniosków z tego, co piszę teraz, będą wyciągane konsekwencje, czy się to komuś podoba czy nie. Albo doceniamy czyjś wkład pracy albo nie. W tym drugim przypadku nie może być mowy o dalszej współpracy w ramach tego samego klubu.
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 18:47 przez Siemkins, łącznie zmieniany 6 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 08 lip 2010, 18:47

    Od dziś, przez następne 2 tygodnie, mamy w swych szeregach nowego gracza - jest nim patryk26061994. Posiada on niemal pełnię praw (może zabierać głos w wątkach, uczestniczyć w wyścigach oraz zlotach, a także brać udział w giełdowych zabawach; nie może wrzucać aut do HoF'u ani nie należy jeszcze oficjalnie do klubu). Gdy zakończy się okres testowy, a Patryk zaliczy go pozytywnie, zostanie w pełni wcielony do klubu.
    Zapoznajcie się z nim, pojeździjcie, pogadajcie. Za 2 tyg. chcę od każdego z klubowiczów relację na temat naszego potencjalnego nowego klubowego kolegi.
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 18:47 przez Siemkins, łącznie zmieniany 6 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 08 lip 2010, 18:47

    Okres testowy formalnie mija dopiero jutro, jednak piszę dziś, bo i tak nic się już nie zmieni. Oto co mają do powiedzenia klubowicze w temacie kandydata na członka GLC, Patryka:

    niby na poczatku fajnie, pieknie, nawet sie udziela w tematach, rozmawia sie fajnie przez xf, ale to dwa dni, wiecej go na forum nie widzialem, ani go na xf nie słyszałem [...] moj glos jest na nie ostatecznie jbc.

    dla mnie chciał wstąpić do klubu na łatwiznę nie czytał nic jak dla mnie nie wiedział skąd zacząć zlot i byl bardzo mało aktywny

    Uwazam, ze patryk dobrze jezdzi, aczkolwiek czasami nad soba nie panuje i wywoluje niepotrzebne kłótnie. Nie podobal ni sie rowniez stosunek, w jakim do ciebie mowil. Wydaje mi sie, ze za bardzo mu na tym klubie nie zależy [...] jestem na nie

    skreślić go

    z rozmowy to bardzo nie zwracałem uwagi a jeśli chodzi o jazdę to jezdzi zachowawczo często hamuje bez potrzeby ale podobno uczy sie dopiero [...] widać że chciałby byc w glc [...] myślę że podejmiesz właściwą decyzję.


    Oraz na podsumowanie moje zdanie:
    Aktywność znikoma - 2-3 posty na dzień dobry i potem cisza. Net się niby skończył? ok, szybko doładowałeś, ale dalej Cię nie było. Nie dodałeś żadnego czasu w wyzwaniu klubowym, nie byłeś zainteresowany klubowym autem. Nie stawiłeś się na żadnym zlocie, ani nie brałeś udziału w żadnych prowadzonych przez nas rozgrywkach. Na wyspie byłeś często, w klubie i z klubem prawie w ogóle. Miałeś się wykazać, a tymczasem nie zrobiłeś w sumie nic, co mogło by Cię do nas przekonać
    Decyzja zatem może być tylko jedna - patryk26061994 nie przechodzi pozytywnie okresu testowego i tym samym nie dołącza do grona reprezentantów kubu Green Lights Company.
    Odwołanie nie przysługuje.
    Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 18:47 przez Siemkins, łącznie zmieniany 6 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
Zablokowany Posty: 78

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Przejdź do