Zablokowany Posty: 78
Słowo na niedzielę
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 24 sie 2010, 10:36

    Przedjesienne Porządki

    Widzę, że chętnych, jak zawsze, po sam horyzont i nie wiadomo kogo wybrać. Mniejsza z tym, będę sam wybierał.

    Parkingiem zajął się Blaskii. Na Kalendarium wątpię, aby się ktoś znalazł, zatem póki co sam będę je prowadził.
    HoF to domena dabay'a i mam nadzieję, że będzie kontynuował prace nad nim, bo tygodnie mijają, a statystyk jak nie było, tak nie ma.

    Sebasti - zostajesz zobligowany do pomocy dabowi w kwestaich fotograficznych. Nie licząc mnie, byłeś kolejny na liście wygranych. Poza tym nie masz specjalnych zadań w klubie, a wypadałoby, abyś takowe wykonywał. W przyszłości dostaniesz kolejne zadanie. Blaskii także dostanie.

    Dziś ukarze się nowy terminarz zlotów a wraz z nim nowe zasady co do zlotów - np. że przestają być dobrowolne, a dwa, że jak jest napisane, że czas na powiadomienie o zlocie jest do środy, to znaczy, że jest do środy, a nie do piątku. Z racji, że każdy będzie musiał się zgłaszać na zloty, takie info musi się pojawiać wcześniej, by móc sobie tak ustawić czas na w-end, żeby znalazły się te 2 godziny na spotkanie w TDU. Jak ktoś będzie miał wyznaczone zrobienie zlotu w terminie, w którym na pewno nie będzie mógł się pojawić, ma znaleźć wcześniej sobie osobę, z którą się zamieni terminami.

    Zaczęliśmy z wysokiego C, potem trochę zluzowaliśmy i zaczęła się olewka, z którą właśnie kończymy i wznawiamy wysokie loty. Ci, którzy latali za nisko, odlecieli razem z deklaracją.

    I na koniec jeszcze auto klubowe - bierze je Blaskii, użytkuje do 6 dni, po czym pisze relację z jazdy (razem ze zdjęciami). Potem zobaczymy kto zrobił najmniej km i znajdzie się następna osoba do Astona. Utrzymując połowę tempa, które było na początku autko miałoby lekko 20-25k km, a nie ma nawet 10k. Do boju GLC :!:
    Ostatnio zmieniony 24 sie 2010, 10:36 przez Siemkins, łącznie zmieniany 6 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 26 wrz 2010, 10:54

    Za prezentowaną postawę, pełne zaangażowanie i chęć rozwijania klubu Green Lights Company dabay awansuje do rangi moderatora klubu.
    Gratulacje Danielu :!:
    Ostatnio zmieniony 26 wrz 2010, 10:54 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 26 paź 2010, 20:09

    Opublikowano nowy terminarz zlotów w GLC. Proszę o zapoznanie się z grafikiem i jeśli coś komuś nie pasuje może się dogadywać i zamieniać z innymi.

    W najbliższy w-end nie ma oficjalnego zlotu - wielu z Was może nie mieć czasu w tym świątecznym okresie, więc nie róbmy nic na pół gwizdka.
    Podobnie będzie podczas grudniowych świąt - oficjalnych zlotów nie będzie, co nie oznacza, że nie będziemy mogli się spotkać i pościgać bądź pojeździć wspólnie.
    Ostatnio zmieniony 26 paź 2010, 20:09 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 10 sty 2011, 16:01

    Dziś mija dokładnie rok, od kiedy pojawił się nowy klub - Green Lights Company. O tym jakie były początki klubu przeczytacie tutaj: http://www.tdunlimited2.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=13, zaś pierwsze poł roku z mały okładem tutaj: http://www.tdunlimited2.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=19.
    Działo się wiele i wielu fajnych gości przewinęło się przez nasz klub przez ten czas. Szkoda, że GLC opuścił np Bodzio czy turbowiśnia. Zwłaszcza ten pierwszy wykazywał ogromne zaangażowanie, cechowała go aktywność i kreatywność. Duża strata...
    Byli też inni, którzy przychodzili i niestety dość szybko zawijali swe żagle pod banderą GLC, cóż, takie życie, nie zawsze kolorowe.
    Cieszę się, że mimo wielu przeciwności i trudów udało nam się przetrwać taki kawał czasu, zważywszy zwłaszcza na to, że zmieniliśmy miejsce naszego bytowania w Internecie.
    Mam nadzieję, że rozpoczynający się jutro drugi rok naszego klubowego życia wniesie dużo świeżości w nas i nasze głowy. Z pomocą przyjdzie TDU 2, za którym już dawno każdy wypatruje. Być może Ci, którzy zakosztowali życia w GLC do nas powrócą, może przyjdą także nowi gracze, do których dotrze wieść o naszym klubie.

    Liczę także, że w ciągu najbliższych 6 miesięcy uda się nam wreszcie spotkać gdzieś tam w Polsce i przy złocistym napoju bądź innym trunku wprowadzić naszą znajomość na inny poziom.

    Dzięki tym, którzy pozostali, pozdrowienia dla tych, którzy kiedyś z nami byli :!:
    Ostatnio zmieniony 10 sty 2011, 16:01 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 09 lut 2011, 10:50

    Wieczornym popołudniem bądź popołudniowym wieczorem klubowa narada. Obecność obowiązkowa. Szczegóły na xf. Wymagany sprawny mikrofon.
    Ostatnio zmieniony 09 lut 2011, 10:50 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 21 lut 2011, 22:20

    Dziś, nareszcie oficjalnie, powstał nasz klub w TDU2. Gdzie jest, jakie wymagania, założenia etc. pojawią się wkrótce. Teraz możecie skupić się na dobijaniu do 30 lvl.
    Ostatnio zmieniony 21 lut 2011, 22:20 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 15 maja 2011, 12:04

    Posprzątałem trochę na forum w klubie. Posty dot. wyścigów/pucharów przeniosłem z zielonego do odpowiedniego wątku. Powstał także nowy wątek, gdzie będziemy się informować o wyjazdach i powrotach.

    Uprzedzając być może pytania niektórych, napiszę, żeby sprawa była jasna: jakiekolwiek hakowanie pojazdów w TDU2, grzebanie w plikach w celu wyciągnięcia nieobecnych normalnie aut skutkuje natychmiastowym wrzuceniem z klubu. Bez polemiki, bez ostrzeżeń, bez komentarzy - kick off.
    Ostatnio zmieniony 15 maja 2011, 12:04 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 28 maja 2011, 18:02

    Jest parę spraw do omówienia, ponieważ sytuacja wciąż się powtarza...

    Mało, zdecydowanie za mało się u nas dzieje. Po pierwsze brakuje nowych, aktywnych graczy, którzy wnieśliby świeżość do klubowego życia. Dwa - aktywność niektórych zerowa, innych bliska zeru. Brak pomysłów, brak inicjatyw, brak zaangażowania, mam wymieniać dalej?

    Grupa wyścigowa jeździ, jednak w pucharze, który zorganizował Gruszmen na początku wszyscy, a potem coraz mniej i mniej i....Uważacie, że tak jest dobrze? Pasuje Wam to, co teraz jest? Mi nie :!:
    Zobowiązuję każdego klubowicza, aby odpowiedział pisemnie na forum w wątku "na budowie" na powyższe pytania, a ponadto każdy z Was ma podać jedną rzecz/inicjatywę, którą chce, aby była powołana do naszego klubowego życia. Nie ma limitu - ograniczeniem jest jedynie Wasza wyobraźnia, zaś my, jako Władze klubu przeanalizujemy każdą podaną przez Was propozycję

    Kolejna sprawa, dot. tym razem margo i erniego (najbardziej) - zero zainteresowania, zero aktywności, choćby postu na forum nie mówiąc już o grze. Nikt za free na wejdzie z GLC na 3ci poziom klubowy i mimo że się znamy, lubimy i sporo rozmawialiśmy, to nie będę stosował podwójnych standardów dla bliższych i dalszych znajomych mi klubowiczów - każdego cenię jedną miarą i mam nadzieję, że nikt nie ma mi tego za złe. Reasumując: albo zmieniacie swoją postawę względem klubu, albo będziemy musieli się wkrótce rozstać, czego nota bene bym nie chciał.

    Dalej. Zloty. Pamięta ktoś, poza Danielem, o ich istnieniu i zauważa, że się nie spotykamy? Wracamy do czasów sztywnego grafiku? Wracamy do klubowych ostrzeżeń? Wracamy do życia i aktywności, czy dalej p*** smuty, o czym nie tak dawno rozmawialiśmy na xf, ale widać pogadaliśmy, chwila aktywacji niektórych, a potem znów olewka. Powoli przestaje mnie to bawić, mówiąc więcej, mam tego dość, dlatego jak komuś się nie podoba tdu, czy nie podoba mu się klub, czy jego władze to albo niech odejdzie, albo niech zabierze wreszcie głos i powie co jest nie tak i co trzeba zrobić, by to zmienić na lepsze.
    Jest nowa wyspa, jest odnowione O'ahu z masą owych wręcz zajebistych lokalizacji, a my nawet nie zrobiliśmy jeszcze zlotu i nie wyruszyliśmy w ich poszukiwanie. Lekko mówiąc, żenada.


    Ps. Powtórzę: na dniach widzę od każdego klubowicza odpowiedź na 2 pytania (jakie? patrz wyżej) oraz na Wasze pomysły na uatrakcyjnienie klubowej egzystencji. To jest jakaś kpina, że w TDU1, które każdy znał na wylot, a nieraz nim rzygał z przesytu mogliśmy znaleźć tyle ciekawych rozgrywek, a teraz mamy podane na tacy, długo wyczekiwane TDU2 a palcem w nosie niektórym się nie chce nawet pogrzebać...
    Ostatnio zmieniony 28 maja 2011, 18:02 przez Siemkins, łącznie zmieniany 6 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 29 maja 2011, 19:15

    Z dniem dzisiejszym erni zrezygnował z członkostwa w klubie. Życzył wszystkim powodzenia i wysokich miejsc w rankingach.
    Dzięki erni i powodzenia również.
    Ostatnio zmieniony 29 maja 2011, 19:15 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 08 cze 2011, 22:10

    Chyba każdy wie, co to oznacza:
    Obrazek

    Także szerokości mari i do zobaczenia gdzieś na drogach.

    Ed. Troszkę nadgorliwy byłem w osądzie sytuacji - zdjęcie okazało się być robione podczas wypełniania jednej z bombek.Niestety nie zmienia to faktu, że pomysł na klubowe życie od mari nie wpłynął, aktywności także żadnej nie ma, więc moja decyzja nie ulega zmianie.
    Ostatnio zmieniony 08 cze 2011, 22:10 przez Siemkins, łącznie zmieniany 6 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 15 cze 2011, 14:02

    Opublikowano nowy terminarz zlotów. Proszę o zapoznanie się z jego schematem. Szczegóły znajdziecie oczywiście w wątku "Zanim się zlecimy..".
    Ostatnio zmieniony 15 cze 2011, 14:02 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 19 cze 2011, 19:24

    Widzę, że zlot się nie odbył, a to nie dobrze.Z jednej strony nie było informacji od organizatora, z drugiej nikt z pozostałych klubowiczów nie zapytał nawet dlaczego i co się dzieje...tak być nie może
    Od następnego razu, tj następnego tygodnia powracamy do klubowych ostrzeżeń i będę rozliczał zarówno organizatorów za nie/przygotowanie zlotów, jak i wszystkich pozostałych z obecności na spotkaniu.
    Ostatnio zmieniony 19 cze 2011, 19:24 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 26 cze 2011, 19:37

    Rozumiem, że na nowych klubowych autach Wam nie zależy?
    Ok.
    Ostatnio zmieniony 26 cze 2011, 19:37 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Słowo na niedzielę

    autor: Gruszmen » 27 cze 2011, 1:08

    Siemkins pisze:Rozumiem, że na nowych klubowych autach Wam nie zależy?
    Ok.

    Nie, że nam nie zależy, tylko po co odblokowywać wszystko jak najszybciej?
    Zauważyłem Jacek, że ostatnim czasem coś w gorącej wodzie jesteś kąpany.
    Jak nowe auta będą potrzebne na gwałt to zaczniemy wpłacać stopniowo kasę.
    Kiedy ruszą RR proponowałbym aby zwycięzca wpłacał jaką część kwoty a ja
    jako organizator zarobione te 10% również. W wyścigach międzyklubowych
    także pieniądze wpływają na konto klubu. Oczywiście nie są to gigantyczne stawki
    ale są.
    Ostatnio zmieniony 27 cze 2011, 1:08 przez Gruszmen, łącznie zmieniany 6 razy.
  • luk1977
    Posty: 103
    Rejestracja: 06 cze 2011, 22:35
    Reputacja: 0
    Imię: Lukasz
    Nick w TDU2: Orlo77

    Słowo na niedzielę

    autor: luk1977 » 27 cze 2011, 8:09

    Ja nawet jeszcze nie korzystałem z tych, które obecnie są dostępne. Trudno wpłacać kasę kiedy samemu ma się jej nie wiele, a opcje zarobku chwilowo są mniej dostępne. No chyba, że będę w kółko jeździł po maxa w KZT :wink: Jak napisał Gruszmen, auta nie są aż tak bardzo potrzebne, stopniowo się pewnie do nich dojdzie. Inna sprawa, że jest nas 5 osób, gdyby było 16 to samochody dawno byłyby już dostępne.
    Ostatnio zmieniony 27 cze 2011, 8:09 przez luk1977, łącznie zmieniany 3 razy.
Zablokowany Posty: 78

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Przejdź do