Zablokowany Posty: 78
Słowo na niedzielę
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 10 sty 2012, 19:14

    No i niechybnie stuknęły nam dwa latka. Znów chciałem się rozpisywać i wymieniać to i owo, ale stwierdzam, że nie ma takiej potrzeby. Na co dzień jesteśmy wystarczająco często ze sobą, każdy kto pozostał w klubie doskonale orientuje się w jego organizacji i celach.
    Cieszy fakt, że ze składu, który inicjował GLC pozostało 2/3 osób - to świetny wynik. Cieszy również, że przyłączają się nowi gracze, którzy chcą reprezentować nasze barwy i wspólnie oddawać się rozrywce jaką dostarczało nam regularnie TDU, a przez niemal cały ubiegły rok TDU2.

    Na bieżący rok wyznaczam sobie/klubowi parę celów, które chciałbym osiągnąć. Pozwolę je sobie wymienić:

    - spotkanie Was wszystkich bądź chociaż większości w realu
    - utrzymać bieżący skład i powiększyć go do co najmniej 10 osób, co przełoży się natychmiastowo na większą frekwencję na zlotach i na ich częstotliwość
    - awansować na 1 miejsce w rankingu polskich klubów w TDU2 i utrzymać tę pozycję
    - zorganizować jako klub zawody międzyklubowe ze wszystkimi chętnymi do rywalizacji i dobrej zabawy klubami funkcjonującymi na forum
    - zanik pisania na klawiaturach podczas spotkań kosztem rozmowy głosowej (początki już widać, ale należy to usprawnić).

    Plany wydają się nie być wygórowane i w naszym zasięgu. Liczę na Was, że razem uda się je zrealizować, tak jak i Wy możecie na mnie liczyć każdego dnia. Mam taką cichą nadzieję, że to czujecie.

    Na koniec życzę Klubowi, Wam oraz sobie wytrwałości, empatii i dobrej zabawy na nasz 3ci rok wspólnego klubowania :!:
    Ostatnio zmieniony 10 sty 2012, 19:14 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 09 kwie 2012, 12:17

    Proszę nowych klubowiczów o zapoznanie się z danymi umieszczonymi pod tym linkiem http://forum.tdunlimited2.pl/viewtopic.php?f=5&t=8, co powinno Wam nieco ułatwić poruszanie się na samym początku w naszym nowym dla Was klubowym otoczeniu.
    Ostatnio zmieniony 09 kwie 2012, 12:17 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 25 maja 2012, 12:18

    Wyciąg z regulaminu klubowego:
    aktywnego uczestnictwa w życiu klubu;

    dlatego dziś ku obudzeniu najnowszych klubowiczów po klubowym ostrzeżeniu dostają:
    SzczepaniQ, Legii oraz PeKa.
    Ostatnio zmieniony 25 maja 2012, 12:18 przez Siemkins, łącznie zmieniany 6 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 29 maja 2012, 21:38

    Zapraszam Was do zapoznania się z uaktualnioną punktacją aktywności, jaka będzie u nas obowiązywać od najbliższego miesiąca http://forum.tdunlimited2.pl/viewtopic.php?f=5&t=583. Najważniejsze nowości pogrubiłem, choć oczywiście nie tylko pogrubione zostały dopisane.
    Wszystkie pytania umieszczacie w w/w wątku. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się w (pierwszym i) drugim poście wątku z punktacją aktywności klubowej.

    Ponadto puszczam kontrolny wątek sprawdzający Waszą obecność i przytomność. Wpisać musi się indywidualnie każdy (bez wyjątku) klubowicz. Wpis powinien zawierać tekst w stylu "jestem", "obecny", "żyję" etc, oraz informację o dostępie do TDU2: "mam dostęp"/"nie mam dostępu". Przez brak dostępu należy rozumieć wyłącznie problemy natury technicznej, jak niemożność zalogowania się na swoje konto, spalony dysk twardy, inna awaria.
    Brakiem dostępu nie jest brak czasu czy brak motywacji do gry.

    Wpisu należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie: piątek g.18.00.
    Po upływie w/w czasu wyciągamy konsekwencje.
    Ostatnio zmieniony 29 maja 2012, 21:38 przez Siemkins, łącznie zmieniany 6 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 30 maja 2012, 8:56

    Zaktualizowano zasady rekrutacji w wątku viewtopic.php?f=5&t=385. Powód wiadomy. Mam nadzieję, że to wystarczy, byśmy nie tracili czasu na osoby, które nawet nie chcą nas poznać.
    Ostatnio zmieniony 30 maja 2012, 8:56 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 30 maja 2012, 8:57

    Zaktualizowano zasady rekrutacji w wątku http://forum.tdunlimited2.pl/viewtopic.php?f=5&t=385 Powód wiadomy. Mam nadzieję, że to wystarczy, byśmy nie tracili czasu na osoby, które nawet nie chcą nas poznać.
    Ostatnio zmieniony 30 maja 2012, 8:57 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 02 cze 2012, 9:10

    Peka - przyjęty do klubu 2 miesiące temu - w sumie 4 posty - podanie, czas z RR, czas z Pucharu Adama, czas na Test Track. 0 inicjatyw, zero chęci integracji. Brak wpisu w wątku Aktywność (mimo odwiedzenia klubowego działu, czego kompletnie nie rozumiem), brak informacji, co się z Tobą dzieje. Na Xf ostatnio 17 dni temu. Brak aktywności w naszych klubowych głosowaniach w projektach zgłaszanych przez innych. Przez ten cały czas nawet nie ustawiłeś avatara z klubowym logo, nie mówiąc już o wpisaniu przynależności do GLC w polu klub. To zdecydowanie za mało, by dalej być w naszym klubie, dlatego niestety musimy się rozstać, bo jak widać nie jesteśmy Ci do niczego potrzebni.

    Legii - w klubie również od 2 miesięcy. Początkowo na okresie testowym, gdzie widać było jeszcze nieco chęci i zapału. Od miesiąca nie widziany. Na Xf ostatnio 20 dni temu. W sumie 14 postów, z czego tylko kilka klubowych ze starą datą. Podobnie jak PeKa, brak inicjatyw, brak zaangażowania i brak chyba pomysłu na siebie w naszym klubie. Warn mobilizujący nie podziałał, wątek Aktywność olany. 2 kolejne ostrzeżenia za w/w, a że wcześniej miałeś już 1, w sumie daje to 3, także również w dniu dzisiejszym się żegnamy (proszę o zmianę avatara i usunięciu wpisu w polu klub).

    SzczepaniQ - tu w zasadzie nie ma o czym pisać. Po wstąpieniu do klubu absolutna cisza i 0 chęć integracji. W takim układzie, nie rozpisując się ponad potrzebę, również się żegnamy.

    Shiva - najdłużej w klubie z osób tu wymienionych. Ostatnio niemal nie widywany w grze, na forum w klubie (aktywnie), równie rzadko. Postanowiliśmy dać Ci jeszcze jedną szansę, ze względu na staż w klubie, dlatego tylko: za brak aktywności - warn mobilizacyjny, za brak wpisu - drugie ostrzeżenie, wcześniej miałeś czyste konto, więc w klubie zostajesz. W czerwcu normalnie już zbieramy pkt. aktywności, więc możesz zapracować na usunięcie 1 ostrzeżenia, pozostać z 2, albo opuścić klub za parę tygodni.
    Ostatnio zmieniony 02 cze 2012, 9:10 przez Siemkins, łącznie zmieniany 6 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 15 cze 2012, 23:35

    Zmodyfikowano ppkt 5 w punktacji aktywności, dotyczący inkasowania punktów za występy w Regular Races tak, aby były zgodne z zaproponowaną przez Adama, a przegłosowaną przez innych klubowiczów poprawką.
    Ostatnio zmieniony 15 cze 2012, 23:35 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 27 lis 2012, 9:26

    Przy braku zdania części klubowiczów i aprobacie drugiej części z dniem wczorajszym szeregi klubu zasilił gracz Tiges vel jilt. Życzę nam owocnej i sympatycznej współpracy :)

    Witaj w klubie !!
    Ostatnio zmieniony 27 lis 2012, 9:26 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 04 gru 2012, 11:29

    Dziś o 20ej zbiórka na Xf wszystkich reprezentantów klubu.
    Spotkanie potrwa 10-15 minut (część zasadnicza), tyle chyba uda się Wam wykombinować.
    Bez spóźnień proszę i do zobaczenia !!
    Ostatnio zmieniony 04 gru 2012, 11:29 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 27 gru 2012, 13:49

    Proszę o podesłanie mi na PW opinii nt nowego rekruta, gracza Macio.
    Do tej pory mam zdanie od Adama, Sebastiana, Rafała, Pawła i Daniela (chyba nikogo nie pominąłem), także brakuje jeszcze 3 (Przemek, Maciej, Michau).

    Im szybciej tym lepiej. Jutro chciałbym podjąć ostateczną decyzję.
    Ostatnio zmieniony 27 gru 2012, 13:49 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 11 sty 2013, 16:30

    Siemkins pisze:No i niechybnie stuknęły nam dwa latka. Znów chciałem się rozpisywać i wymieniać to i owo, ale stwierdzam, że nie ma takiej potrzeby. Na co dzień jesteśmy wystarczająco często ze sobą, każdy kto pozostał w klubie doskonale orientuje się w jego organizacji i celach.
    Cieszy fakt, że ze składu, który inicjował GLC pozostało 2/3 osób - to świetny wynik. Cieszy również, że przyłączają się nowi gracze, którzy chcą reprezentować nasze barwy i wspólnie oddawać się rozrywce jaką dostarczało nam regularnie TDU, a przez niemal cały ubiegły rok TDU2.

    Na bieżący rok wyznaczam sobie/klubowi parę celów, które chciałbym osiągnąć. Pozwolę je sobie wymienić:

    - spotkanie Was wszystkich bądź chociaż większości w realu
    - utrzymać bieżący skład i powiększyć go do co najmniej 10 osób, co przełoży się natychmiastowo na większą frekwencję na zlotach i na ich częstotliwość
    - awansować na 1 miejsce w rankingu polskich klubów w TDU2 i utrzymać tę pozycję
    - zorganizować jako klub zawody międzyklubowe ze wszystkimi chętnymi do rywalizacji i dobrej zabawy klubami funkcjonującymi na forum
    - zanik pisania na klawiaturach podczas spotkań kosztem rozmowy głosowej (początki już widać, ale należy to usprawnić).

    Plany wydają się nie być wygórowane i w naszym zasięgu. Liczę na Was, że razem uda się je zrealizować, tak jak i Wy możecie na mnie liczyć każdego dnia. Mam taką cichą nadzieję, że to czujecie.

    Na koniec życzę Klubowi, Wam oraz sobie wytrwałości, empatii i dobrej zabawy na nasz 3ci rok wspólnego klubowania :!:


    Wczoraj minął nam kolejny roczek, a z racji zlotu nie miałem kiedy skrobnąć tych kilku zdań, a czas by podsumować, co się udało, a czego się nie udało dokonać.
    Po pierwsze udało się spotkać, co prawda była to jedna osoba (Gruszmen), ale jednak zmieniliśmy płaszczyznę ze stricte wirtualnej na rzeczywistą, a przynajmniej rozwinęliśmy tą pierwszą o tą drugą. Co nie udało się w 2012 powinno udać się niebawem, bowiem na koniec stycznia mamy zaplanowane spotkanie klubowe, gdzie zdecydowana większość powinna się zjawić.
    Po drugie liczba klubowiczów, względem początku roku 2012, jest większa, blisko jesteśmy 10 klubowiczów. Przez miniony rok przyjęliśmy kilku graczy, ale z kilkoma zakończyliśmy współpracę klubową. Postawiliśmy na jakość a nie ilość i są tego efekty. Ważnym punktem na klubowej osi czasu było przyjęcie adamsk'ego73, który wniósł dużo świeżości i ożywienia w nasze klubowe życie, mimo że młodzieniaszkiem już dawno przestał być (przynajmniej wg metryki). Uzyskaliśmy niezłą stabilizację personalną, rotacja zmalała, więcej osób do nas przychodzi, niż nas opuszcza. Duże wzmocnienia w postaci Michaua, Hercky'ego a także listopadowy zastrzyk w postaci Jilta.
    Po trzecie w tym miejscu notujemy porażkę. Nie jest to porażka wynikająca z naszego lenistwa czy braku umiejętności, ale specyficznym charakterem klubowych rozgrywek oraz mnożącymi się na potęgę cheaterami modyfikującymi osiągi aut, robiąc z normalnych wozów odrzutowce. W związku z tym porzuciłem pogoń za miejscami w rankingu, bo szkoda naszego czasu, nerwów i zaangażowania. Lepiej swoją uwagę zwrócić ku czemuś innemu. Nie wykluczam, że do wyścigów m.klubowych będziemy powracać,
    Po czwarte, o ile nie pojawiły się zawody stricte międzyklubowe, to na ilość zawodów wyścigowych na naszym forum w 2012 chyba nikt narzekać nie może. Było i terenowo i asfaltowo i torowo. Jeśli TC się utrzyma, jeśli Telcontar zbierze kilku ludzi, jeśli pojawi się jakiś nowy prężny klub, to nie wykluczam, że zmontujemy jakiś mały przyjacielski turniej.
    Po piąte, duży postęp w materii komunikowania się. Pogaduchy na xf, a nawet (a może zwłaszcza) ts stały się normą i codziennością. Rozmawiamy dużo, często, na luzie. Nie ma tabu, nie ma wstydu, jest dużo humoru, otwartość i szeroka tolerancja na różne głupoty.
    Rok 2012 to sporo ścigania, całoroczne zawody Ligowe, mnóstwo imiennych pucharów, zlotów, pogaduszek, kombinowania z innymi grami niż tdu i wiele wiele innych mniej lub bardziej ciekawych rzeczy, zjawisk i momentów.

    Tyle jeśli chodzi o 2012, a co nas czeka w nowym roku? Tego nie wiem. Wiele wskazuje na to, że czekają nas wzmocnienia personalne, bo już parę osób mamy na celowniku, parę osób też ma nas. Niebawem spotkanie w realu - przełomowa sprawa w naszym klubie, liczę na dobry fun i dużą aktywność, choćby jednodniową czy kilkugodzinną. TDU 1 online zostaliśmy pozbawieni, a tym samym nie ma już fizyczno-wirtualnej możliwości powrotu do miejsca gdzie się wszystko zaczęło. TDU 2 nas nie rozpieszcza. Nowości jak na lekarstwo, moderacji chyba nie ma, losy DLC 3, domu aukcyjnego i innych dodatków stoją pod dużym znakiem zapytania. Póki jednak starczy nam wyobraźni, chęci i czasu dla siebie nawzajem, to spokojny jestem o GLC w 2013.

    Wierzę, że uda nam się stworzyć naprawdę fajny i z jajem film klubowy, że pokażemy na co nas stać w klubowych wyzwaniach "Za liderem" oraz "Utrzymaj dystans", że spędzimy niejeden wieczór i noc w Kasynie, że frekwencja na zlotach będzie dopisywać, będziemy dobrze się bawić, a nasze legendarne poczucie humoru stanie się mityczne.

    Życzę Wam wszystkiego dobrego na 4ty rok naszej wspólnej egzystencji :dzieki

    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 11 sty 2013, 16:30 przez Siemkins, łącznie zmieniany 6 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 04 lut 2013, 18:16

    Ku powszechnej akceptacji klubowiczów, z dniem dzisiejszym, oficjalnie do klubu Green Lights Company wstępuję Courius.
    Witaj :hi
    Ostatnio zmieniony 04 lut 2013, 18:16 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 25 mar 2013, 19:18

    W czwartek, o godzinie 21 odbędzie się spotkanie na TS. Obecność obowiązkowa.
    Nieobecni głosu nie mają.
    Ostatnio zmieniony 25 mar 2013, 19:18 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 28 mar 2013, 14:24

    Przypominam o dzisiejszym zebraniu: patrz post wyżej.
    Ostatnio zmieniony 28 mar 2013, 14:24 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
Zablokowany Posty: 78

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Przejdź do