Odpowiedz Posty: 129
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
"Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited
  • angrab
    Posty: 187
    Rejestracja: 27 wrz 2010, 17:28
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ono_one
    Nick w TDU2: Ago
    Klub: Area 51
    Lokalizacja: Lub jeśli wolisz lin

    "Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited

    autor: angrab » 30 wrz 2010, 11:38

    Prolog

    Witam
    Chcę w tym temacie zaproponować cykl, hehe, niemalże fabularny. z życia gracza w Test Drive Unlimited. Będzie trochę tekstu i linki do filmików. Tekst będzie nawiązywał i scalał poszczególne odcinki. Filmiki w treści będą o wyścigach, na początku offline czyli dla jednego gracza, później online, o spotkankach online, o bugach w grze. To wszystko przeplatane fabułą reportersko-kryminalną :ninja: , z dialogami z syntezatora Ivo > Jacka i Ewy, Jana i Maj. Ma być, z humorem, śmiesznie i trochę na poważnie :p , czasami głupio.
    Jest to pomysł na doczekanie wydania drugiego TDU. Niestety premiera się przedłużyła do następnego roku.
    Serial zaczął się w grudniu 2007. Do tej pory powstało 91 odcinków. Jest w nim też kilka mini seriali. Tematyka jest różnorodna : bugi w grze, prezentacje nowych autek, wyścigi, drift, porwania i pościgi. Wszystkie filmiki są składowane na Youtube.

    Na początku miało być trochę inaczej. Powstał filmik z narracją i dialogami

    >>> Hilly Rally

    Następnie powstał filmik Voice, z nazwą serialu > NOL (Niezidentyfikowany Obiekt Latający) :lol: Powstały też następne odcinki >

    >>> Voice

    >>> Malicious Dwarf

    >>> Madness

    >>> Mystery Pond

    W czwartym już zabrakło narracji i dialogów. Ten cykl poszedł swoją drogą. Skyline zaproponował nowy tytuł > Oahu Drift Fast & Furious. W związku z tym zmieniła się trochę formuła serialu. Powstał zwiastun

    >>> Oahu Drift Fast & Furious Zwiastun <<<

    Założenia były i są, aby w odcinkach występowali gracze online. Choć w pierwszych odcinkach, przedstawiających karierę bohaterki o nicku Ono, jeszcze ich nie ma. Trzeba było czasu, aby zebrać ekipę. No i Ono musiała zdobyć Mistrza :-D
    Tak w skrócie przedstawia się geneza serialu "Oahu Drift Fast & Furious".
    Postaram się codziennie wrzucić jeden odcinek serialu, może czasami kilka, po których nastąpi przerwa kilku dniowa. Posty mogą się pojawiać w różnych godzinach danego dnia. W sumie do końca roku będzie 92 odcinki. Pierwszy pokaże się 01.10.2010.

    Co o tym myślicie ? Proszę o komentarze, także po każdym odcinku.

    ><
    Ostatnio zmieniony 30 wrz 2010, 11:38 przez angrab, łącznie zmieniany 5 razy.
    Myślisz, że jesteś? Jeśli ktoś to potwierdzi.
    Oahu Drift Fast & Furious Serial From Test Drive Unlimited
  • angrab
    Posty: 187
    Rejestracja: 27 wrz 2010, 17:28
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ono_one
    Nick w TDU2: Ago
    Klub: Area 51
    Lokalizacja: Lub jeśli wolisz lin

    "Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited

    autor: angrab » 01 paź 2010, 11:00

    01. Aloha słoneczne Hawaje !

    Witam
    Może by tak czas na jakieś zmiany. Krasnoludki na górze cały czas się kłócą o nie wiadomo co. A tu na dole coraz gorzej. Gdzie by tu się wybrać, byle daleko stąd. Obszar Unii, za blisko, Afryka, za gorąco. Azja, za dużo żółtego :) Ameryka, tam chyba jeszcze trwa epoka "dobrych" kowboji.

    Ale zacznijmy od początku.
    Mam na imię Ono, a właściwie to nick, ale tak to już zostało :)
    Znalazłam ogłoszenia w necie niejakich firm wycieczkowych : Atari i Eden, które oferują niesamowite wrażenia z pobytu na wyspie Oahu. Spoty reklamowe krzyczały : "Rzuć wyzwanie tysiącom graczy z całego świata. To proste wystarczy mrugnąć światłami ... ", "Zdobądź sławę, uznanie i zgarnij dużą kasę. Kupuj coraz lepsze luksusowe auta, motory i wille". Następne : Zasiądź za kierownicą jednego z ponad 125 samochodów, podejmij wyzwania i poczuj drzemiącą pod maską moc", "Ścigaj się z przyjaciółmi z całego świata ! Stań do walki o tytuł najlepszego kierowcy, pokaż swoje wyczyny, dzieląc się filmami i screenami z twoimi dokonaniami. Udowodnij, że jesteś najlepszy".

    >>> Remember You Test Drive Unlimited

    Za niewielką opłatą, obecnie ok. 40 pln, można przeżyć to wszystko, niewiarygodne i niesamowite. Skusiłam się na tą wycieczkę :).
    Miałam dość szarzyzny i czekania na lepsze, niespełnione obietnice pod tytułem "My dotrzymujemy słowa", opluwania się wzajemnie polityków, ich gierek i sztuczek, pogoni za stołakami, obiecywania "Cudów nad Wisłą".
    Nie rozumie tylko Unia: "Rząd z Warszawy, czy z Torunia ?".
    Krótko mówiąc: "Rok udany! Tylko naród do wymiany".
    Idąc za tym hasłem, właśnie się "wymieniłam" :).
    Szybko i bezboleśnie, wsiadłam do najwcześniejszego samolotu do Honolulu.

    Aloha słoneczne Hawaje !

    >>> Odcinek pierwszy <<<

    ><
    Ostatnio zmieniony 01 paź 2010, 11:00 przez angrab, łącznie zmieniany 5 razy.
    Myślisz, że jesteś? Jeśli ktoś to potwierdzi.
    Oahu Drift Fast & Furious Serial From Test Drive Unlimited
  • angrab
    Posty: 187
    Rejestracja: 27 wrz 2010, 17:28
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ono_one
    Nick w TDU2: Ago
    Klub: Area 51
    Lokalizacja: Lub jeśli wolisz lin

    "Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited

    autor: angrab » 02 paź 2010, 13:53

    02. Kontrola absolutna

    Witam
    Czas zabrać się do zarabiania, niewiele zostało z oszczędności.
    Kupno domu, trzech autek, nadszarpnęło mój portfel. A jeszcze Sylwester !
    Trzeba poznać wyspę, wszystkie jej zakątki, nowych graczy, dużo czeka mnie pracy. Do przejechania mnóstwo kilometrów, do wygrania wiele wyścigów, coraz trudniejszych, zmagania z czasem i fotoradarami :), dadzą o sobie znać.
    Chińskie przysłowie mówi: "Lepiej zapalić jedną świecę, niż przeklinać ciemność". Tak, lepiej robić cokolwiek, niż nie robić nic.

    >>> East Sunrise From Ford Island

    Jakże piękna jest ta wyspa, słońce szybko wstaje, nawet nie zdąży się przespać :) .
    A kiedy ptaki śpią ?, cały czas je widać. Nie mówiąc o graczach :)

    >>> >>> Drugi odcinek <<<

    ><
    Ostatnio zmieniony 02 paź 2010, 13:53 przez angrab, łącznie zmieniany 4 razy.
    Myślisz, że jesteś? Jeśli ktoś to potwierdzi.
    Oahu Drift Fast & Furious Serial From Test Drive Unlimited
  • angrab
    Posty: 187
    Rejestracja: 27 wrz 2010, 17:28
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ono_one
    Nick w TDU2: Ago
    Klub: Area 51
    Lokalizacja: Lub jeśli wolisz lin

    "Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited

    autor: angrab » 03 paź 2010, 10:41

    03. Hulaj duszo do rana

    Witam
    Zabrałam się ostro do pracy. Wygrałam kilka wyścigów, prób szybkości, kupiłam następne auto. Hehe, poznałam gracza o imieniu Ted. Jakiś dziwny, po krótkiej przejażdżce szybko się zmył. Poznałam także urokliwe miejsca na Oahu, choćby te z wodospadem na wschodzie wyspy, tak po środku. Miałam kilka telefonów w sprawie transportu samochodów. Tu jest kasa, 80 000 plus premia za bezkolizyjność, co daje 120 000 za jeden kurs. No, no, będzie można kupić nowe auta, dom i trochę ciuchów. Zauważyłam także, że są chętni do płacenia za rozwożenie paczek po wyspie. Kasa gdzie spojrzysz. Aha, na poboczu mignęli mi także autostopowicze, trzeba będzie im pomóc.

    >>> TDU Bug?

    >>> TDU Abnormal

    >>> TDU Rider :)

    Biblia nie mówi, że ucztowanie jest czymś złym. Mówi: "Jedźcie, pijcie, bawcie się, bo nie wiadomo, co będzie jutro". Jednego dnia możecie mieć tysiąc powodów do radości, drugiego - tyleż samo do łez.

    Czas się zabawić do upadłego. Sylwestra przecież :)

    >>> Odcinek trzeci <<<

    ><
    Ostatnio zmieniony 03 paź 2010, 10:41 przez angrab, łącznie zmieniany 4 razy.
    Myślisz, że jesteś? Jeśli ktoś to potwierdzi.
    Oahu Drift Fast & Furious Serial From Test Drive Unlimited
  • angrab
    Posty: 187
    Rejestracja: 27 wrz 2010, 17:28
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ono_one
    Nick w TDU2: Ago
    Klub: Area 51
    Lokalizacja: Lub jeśli wolisz lin

    "Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited

    autor: angrab » 04 paź 2010, 17:33

    04. Objazd wyspy

    Witam
    Ostatnie dni były ciężkie. Dużo wyścigów, pogoni za uciekającym czasem. No i te radary, nie to, że Police Oahu mnie ścigała, ale wyzwania typu : przejedź obok punktów pomiarowych z maksymalną szybkością. Po zaliczeniu wszystkich radarów, wyciągana jest średnia szybkość. Hehe, ale to nie takie proste, uzyskaj maksa w ruchu ulicznym, na ostrych zakrętach. "Doskonała" zabawa zapewniona. Były jeszcze zawody : uzyskaj wskazaną szybkość np. 140, 160, 190 mil/h, w ruchu ulicznym, na zakrętach, bułka z masłem. Gaz do dechy, aż wciśnie cię w fotel. Ooo, zapomniałabym, wyścigi jeden na jednego w ruchu ulicznym. Wspaniała zabawa. Mnóstwo stłuczek i kolizji. Zaliczyłam "firmowe" rajdy : Dodge, Aston Martin, Forda i Ferrari. Przejechałam 2500 km.
    Kasy wpadło sporo. Kupiłam nowe auta : Dodge Vipera, po trzy Mercedesy, Aston Martiny, Chevrolety, Fordy i Ferrari. Mam trzy domy, hehe, jedną willę w centrum Honolulu.
    "Przeżyłam" jeden z najważniejszych , legendarnych wyścigów : Objazd wyspy. Dłuuugi, męczący, ale wspaniała jazda przez miasto z szybkością ponad 370 km/h, lekko rozmyte, mijane domy i drzewa, bez naprzykrzania się Police Oahu. Mnie udało się go pokonać w ciągu 42 minut. Można podobno poniżej 40 minut. Kiedyś spróbuję, zobaczymy. W nagrodę dostałam 200 tys. i ... dodatkowy prezent, Alfę Romeo 8 c. Pierwszy raz coś za free...

    >>> Alfa Romeo 8c Competizione video

    Posypały się zaszczyty : zdobyłam Mistrza ! Możliwość jazdy na Hardcore !
    Ufff, dużo tego jak na jeden dzień, po długim wyścigu :)

    >>> Odcinek czwarty <<<

    ><
    Ostatnio zmieniony 04 paź 2010, 17:33 przez angrab, łącznie zmieniany 4 razy.
    Myślisz, że jesteś? Jeśli ktoś to potwierdzi.
    Oahu Drift Fast & Furious Serial From Test Drive Unlimited
  • angrab
    Posty: 187
    Rejestracja: 27 wrz 2010, 17:28
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ono_one
    Nick w TDU2: Ago
    Klub: Area 51
    Lokalizacja: Lub jeśli wolisz lin

    "Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited

    autor: angrab » 04 paź 2010, 17:42

    05. Jawa czy sen :)

    Witam
    Zdobyłam Mistrza. Jeszcze sporo do zakończenia gry, ale czas trochę "poleniuchować". Ostatnie dni spędziłam na zwiedzaniu wyspy. A jest co zwiedzać. Na mapie jest sporo zaznaczonych punktów widokowych. Cudowne widoki na ocean, zatoki i zatoczki. wodospady, ooo, jest ich sporo, w głębi lądu, ze szczytów gór rozciągają się wspaniałe widoki, nie zapomniane chwile. Dużo ciekawych budynków, niektóre jeszcze z XIX wieku, nowoczesne szklane, wieżowce i pamiątki po II wojnie światowej, baraki wojskowe używane jako domy mieszkalne.

    >>> Urban Prospect A Oahu Island

    Port, nie tylko transport towarów, wspaniałe krążowniki i niszczyciele z czasów wojny, można je zwiedzać godzinami, a także zapoznać się z atakiem Japonii na amerykańską Flotę Pacyfiku stacjonującą w Pearl Harbor (wg planu Tora Tora), który zmusił Stany Zjednoczone do udziału w II wojnie.

    >>> TDU Marines

    Zaczynam poznawać graczy online. Różnorodna narodowość, różna kultura zachowań. Jedni mili, inni namolni, wręcz chamscy. Generalnie miła, kulturalna atmosfera :).
    Ale ludziska mają pomysły, hehe, skoki na hardcore, czy to z wykorzystaniem stromych podjazdów, czy tez żywopłotów, wspaniałe widoki z góry, wrażenia niesamowite ...

    >>> Jump For Street

    No i drift, nie wszystkie auta nadają się, najlepsze stare amerykańskie : Ford Mustang, Pontiac Firebird, Chevrolet Camaro ... . Muscle Cars to jedna z legend amerykańskiej motoryzacji. W skrócie: potężny silnik, masywny wygląd, napęd na tył, dźwięk V8.

    >>> TransAm[PL] Drift Oahu Road

    Uczę się jazdy na hardcore. Ma to być jazda zbliżona do rzeczywistości. Trudno opanować auto, nie da się przejechać zakrętu z większą prędkością, wyrzuci na pobocze ; o drzewko, o słupek, o domek .... . Trzeba hamować nawet do 30-40 km/h lub mniej. Na nierównościach drogi trzeba uważać aby nie zarzuciło na bandę, pobocze drogi lub na inny samochód. Hamowanie, długie i nieraz uderzy się w inne auto z przodu, a przy ostrym, obróci nawet o 360 stopni. Drogi na Oahu, różnie bywa, nawet nawierzchnie autostrad są nierówne, a te skrzyżowania np. koło Stadionu, koszmar, można stracić kierunek :).
    Niespodziewanie, w trakcie wycieczki po wyspie, zdarzyły się niezrozumiałe sytuacje. Muszę znaleźć przyczynę ... :)

    >>> Odcinek piąty <<<

    ><
    Ostatnio zmieniony 04 paź 2010, 17:42 przez angrab, łącznie zmieniany 4 razy.
    Myślisz, że jesteś? Jeśli ktoś to potwierdzi.
    Oahu Drift Fast & Furious Serial From Test Drive Unlimited
  • angrab
    Posty: 187
    Rejestracja: 27 wrz 2010, 17:28
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ono_one
    Nick w TDU2: Ago
    Klub: Area 51
    Lokalizacja: Lub jeśli wolisz lin

    "Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited

    autor: angrab » 04 paź 2010, 17:44

    06. Burzliwy ocean

    Witam
    Zdecydowałam się na poszukiwanie pracy. Niespodziewanie szybko znalazł się ktoś, kto pomógł mi ją znaleźć. Nie wiem kto i dlaczego to zrobił, ale nie było problemu przy przyjęciu do pracy, dobra rekomendacja zdziałała "cuda". Jestem reporterką stacji telewizyjnej Oahu TV Cars. Wprawdzie na okres próbny z obietnicą przedłużenia, ale zawsze. Mój pierwszy reportaż zdobył przychylną opinię Pani Redaktor. Dostałam także do swojej dyspozycji samochód firmowy, Volkswagen Golf R32, hehe, z napędem na cztery koła. Będę mogła dojechać prawie w każde miejsce. Jeszcze go nie odebrałam, jedzie, płynie z Europy, srebrono-niebieska, czy też błękitna nówka.

    >>> VW Golf R32 video

    Rajd po wyspie przyniósł także nieoczekiwane efekty. Znowu jakaś siła przerzuciła mnie z jednego krańca wyspy na drugi. Jak się okazało, nie ja jedna miałam doczynienia z kradzieżami w salonach samochodowych. A Policja Oahu nabrała w "usta wody", jak to się mówi. Żadnej reakcji z jej strony. Ciekawe.

    >>> Odcinek szósty <<<

    ><
    Ostatnio zmieniony 04 paź 2010, 17:44 przez angrab, łącznie zmieniany 4 razy.
    Myślisz, że jesteś? Jeśli ktoś to potwierdzi.
    Oahu Drift Fast & Furious Serial From Test Drive Unlimited
  • angrab
    Posty: 187
    Rejestracja: 27 wrz 2010, 17:28
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ono_one
    Nick w TDU2: Ago
    Klub: Area 51
    Lokalizacja: Lub jeśli wolisz lin

    "Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited

    autor: angrab » 07 paź 2010, 15:38

    07. Zemsta kanionu

    Witam
    Zwyciężyłam w wielu wyzwaniach : wyścigach wieloosobowych, "radarach", przekroczeniu zadanej szybkości w ruchu ulicznym czy na krętej drodze. Osiągnęłam 60% gry. Kupiłam pierwszy samochód grupy G, Jaguar Type E Coupe. Ciekawe autko, wygrywać wyścigi nim można. Stylowe, nie za szybkie, kawałek historii motoryzacji.

    >>> Jaguar Type E Coupe In Garage

    >>> Jaguar Type E Coupe video

    Lepsze auta są drogie w salonach, na akcjach można trafić rewelacyjnie niskie ceny, ale są też z księżyca wzięte :bad: Bardzo interesujący jest transport pojazdów, nożna zarobić ponad 130 000, przetestować auto, którego się nie ma. Przewóz przesyłek też jest opłacalny, ale są też wymagania, a to auto odpowiedniej klasy lub marki, nie można "podpaść" Policji, liczy się czas dostarczenia, zarobek od 20 000 do 60 000. Podwożenie modelek i autostopowiczów natomiast wiąże się z uzyskaniem kuponów na ubrania w renomowanych salonach mody. Ale należy się zmieścić w odpowiednim czasie i nie mieć kolizji z innymi autami lub poboczem. Ciuchy,ech, to jest raj :fiufiu:

    >>> Ride Downhill

    Ciekawe rzeczy się dzieją na Oahu. Gracze w wolnych chwilach zabawiają się w różnoraki sposób. Wymyślają najdziwniejsze, ekstremalne "przejażdżki". Po skokach na autostradzie w środkowej części wyspy, bardzo stromy podjazd, wspaniałe loty, wysoooko, wpadli na pomysł skoków, zjazdów z góry koło "Latarni cudów" na północy wyspy, różne style : ala narciarz, slalom narciarski, skoki z podwójnej trampoliny. Znajomy gracz pokazał mi owe "zjazdy".

    >>> Hilly Rally

    Zrobiłam reportaż, ciekawe jak podejdzie do niego Szefowa ? Wkrótce się przekonamy.
    Nadal mnie męczę te dziwaczne podróże w czasie. Może Sky coś się dowie.

    >>> Odcinek siódmy <<<

    ><
    Ostatnio zmieniony 07 paź 2010, 15:38 przez angrab, łącznie zmieniany 4 razy.
    Myślisz, że jesteś? Jeśli ktoś to potwierdzi.
    Oahu Drift Fast & Furious Serial From Test Drive Unlimited
  • angrab
    Posty: 187
    Rejestracja: 27 wrz 2010, 17:28
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ono_one
    Nick w TDU2: Ago
    Klub: Area 51
    Lokalizacja: Lub jeśli wolisz lin

    "Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited

    autor: angrab » 07 paź 2010, 15:45

    08. Sztuka spadania

    Witam
    W ostatnim czasie dużo różnych niespodzianek mnie spotkało. Odkryłam wszystkie drogi na Oahu, dostałam dom "Walmaealamae Haven of Peace" w prezencie. Przy okazji odkryłam wszystkie salony samochodowe i motocyklowe. Po drodze ukończyłam wyścigi "firmowe" samochodowe : Saleena, Pagani, Forda, motocyklowe : MV Agusta, Kawasaki, Ducati. Zostały, uuu, Tantalus i Wyścig milionerów, zadanie > przynajmniej zmieścić się w zadanym czasie. Po wygraniu wyścigu "Dookoła krateru" uzyskałam dostęp do luksusowego lakiernika, karoserie autek w lakierze typu metalic, kameleon. Ukończyłam wszystkie wyzwania typu prędkość, w prezencie do odebrania w salonie Forda auto Ford Shelby GR-1 Concept.

    >>> Ford Shelby Cobra Concept In Garage

    Zakończyłam wyzwania typu wyścig, w prezencie do odebrania w salonie Chryslera prawdziwe cacko, Chrysler ME FOUR-TWELVE, istny demon szybkości.

    >>> Chrysler Me Four-Twelve video

    Podobno jeszcze mogę liczyć na pięć autek za free. Ukończyłam wszystkie wyścigi motocyklowe, szkoda, że ich tak mało było.
    Pozostało jeszcze ukończyć transport autek, paczek, podwieźć pozostałe modelki i autostopowiczów. Aaa, klub, trzeba należeć lub stworzyć własny, ale to spory koszt. Jeszcze długo muszę poganiać po wyspie. Czeka mnie zakup nowych autek. Ciuszki, kochane ciuszki, posiadam kolekcję marki Ben Sherman i Ecko Unitd, ale to wszystko "za mało" :D
    Ach, zapomniałabym, wreszcie dotarł służbowy Volkswagen Golf R32. Kolor srebrny metalic, wpadający w odcień jasnego błękitu, ale w wersji podstawowej, bez tuningu. Następny wydatek. Dobiłam do 63 % ukończonej gry.

    >>> Volkswagen Golf R32 In Saloon

    Na razie sobie pobuszuje po wyspie. Poprzyglądam się innym zawodnikom w chwilach wolnych od "zajęć". "Poskaczę" sobie na autostradzie, świetna zabawa, wspaniałe widoki, a w towarzystwie, ooo ... . Pomyszkuję wokół "Latarni cudów" na północy, która obrosła już legendą. Może sklecę parę ciekawych video reportaży dla stacji telewizyjnej Oahu TV Cars ?

    >>> Miracle Lighthouse

    Ostatnie o kradzieżach w salonach samochodowych oraz "zjazdów z górki", znalazły przychylną opinię u Naczelnej :p
    Dalej mnie męczą skoki :) z jednego miejsca w drugie, Sky nazywa to teleportacją. No właśnie ostatnio nie dzwoni, pewnie zapracowany, ech.

    >>> Odcinek ósmy <<<

    ><
    Ostatnio zmieniony 07 paź 2010, 15:45 przez angrab, łącznie zmieniany 4 razy.
    Myślisz, że jesteś? Jeśli ktoś to potwierdzi.
    Oahu Drift Fast & Furious Serial From Test Drive Unlimited
  • angrab
    Posty: 187
    Rejestracja: 27 wrz 2010, 17:28
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ono_one
    Nick w TDU2: Ago
    Klub: Area 51
    Lokalizacja: Lub jeśli wolisz lin

    "Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited

    autor: angrab » 07 paź 2010, 15:47

    09. Tajemnica stawu

    Witam
    Przy odrobinie szczęścia ukończyłam Wyścig Milionerów i to Chryslerem ME FOUR-TWELVE. Oj było trochę kraks i pościgów Police Oahu :p, 56 min 52 sek żadna rewelacja, ale jest zaliczony. Spróbuje kiedyś przejechać szybciej na innym autku, może będzie lepszy czas.

    >>> Mystery Pond

    Nareszcie zadzwonił Sky, zaprosił mnie na "podwodną" wycieczkę :fiufiu: . Nieduży staw w okolicy japońskich domków. Niesamowite przeżycie. Trzeba zjechać z góry w strumieniach wody, powolutku, często hamując, aż na same dno. Hehe, chlupotało mi w butach :D . Na dnie okazało się, że nie ma wody ! Absurd. Nad głową widać niebo i rozpryskujące się krople wody w promieniach słońca, na dnie pusto, kilka dużych zagłębień terenu. Słychać tylko stłumiony szum wody. Ciężko się jeździło, raz zawiesiłam auto. Sky pomógł wydostać się z tarapatów. Pisałam pusto ? , nie. W pewnym momencie niespodziewanie ukazały mi się kraby ! Żółte czy też złote, jeden czerwony, mieniący się srebrnymi płatkami. Prosiły mnie o pomoc. Mam znaleźć ich wodza. Jacyś źli ludzie wyłowili go z wody i zabrali ze sobą. Muszę przejechać całą wyspę w poszukiwaniu sklepu zoologicznego, w którym jest ich szef. Gdy znajdę, mam go przywieźć do stawu. Trochę czasu to zajmie. Na razie nic nie mówiłam Sky. Zapewne by nie uwierzył. Znowu, w połowie zdania teleportowało mnie w inne miejsce. Dalej nie wiem co mną tak miota bezpardonowo po wyspie.

    >>> Odcinek dziewiąty <<<

    ><
    Ostatnio zmieniony 07 paź 2010, 15:47 przez angrab, łącznie zmieniany 4 razy.
    Myślisz, że jesteś? Jeśli ktoś to potwierdzi.
    Oahu Drift Fast & Furious Serial From Test Drive Unlimited
  • angrab
    Posty: 187
    Rejestracja: 27 wrz 2010, 17:28
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ono_one
    Nick w TDU2: Ago
    Klub: Area 51
    Lokalizacja: Lub jeśli wolisz lin

    "Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited

    autor: angrab » 07 paź 2010, 15:50

    10. Skok

    Witam
    Zajęłam się szukaniem wodza krabów. Objechać całą wyspę, zaglądnąć we wszystkie boczne drogi, jest tych sklepów zoologicznych na Oahu sporo. Dobrze, że już mam Chryslera ME-FOUR, pomógł mi niesamowicie skrócić tą"przejażdżkę". Przy okazji odkryłam sporo różnych "ciekawostek" na wyspie. Uważajcie na mosty o_O na drodze do "Latarni cudów".

    >>> Crazy Bridge And Road

    Jeszcze do tego musiałam wezwać ekipę budowlaną do poprawienia podjazdu w garażu, w domku, który dostałam w nagrodę za odkrycie wszystkich dróg. Fuszerka jak nic, beton zaczął się kruszyć po kilku przejazdach autek. Na szczęście nie znalazłam innych wad w pozostałych pomieszczeniach. Dom duży, wygodny, położony wysoko w górach, obok obserwatorium, niedaleko słynnej "Latarni ...", ale daleko od Honolulu.
    Po długich poszukiwaniach, znalazłam wodza ! Ludzie oszaleli, cena jaką wystawili za niego, zabójcza > 1,5 miliona, absurd, szaleństwo ! Podobno bardzo cenny okaz. Teraz będzie jeszcze cenniejszy jak zniknie na zawsze B). Nie mam takiej kwoty, a czas ucieka, coś się wymyśli.

    >>> Odcinek dziesiąty <<<

    ><
    Ostatnio zmieniony 07 paź 2010, 15:50 przez angrab, łącznie zmieniany 4 razy.
    Myślisz, że jesteś? Jeśli ktoś to potwierdzi.
    Oahu Drift Fast & Furious Serial From Test Drive Unlimited
  • angrab
    Posty: 187
    Rejestracja: 27 wrz 2010, 17:28
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ono_one
    Nick w TDU2: Ago
    Klub: Area 51
    Lokalizacja: Lub jeśli wolisz lin

    "Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited

    autor: angrab » 11 paź 2010, 9:50

    11. Poranne wiadomości

    Witam
    Po zabetonowaniu Golfa, oddałam go do serwisu. Dobrze, że Naczelna Ohau TV Cars nie dowiedziała się o tej wpadce. Byłaby zapewne niezła draka. W serwisie Volkswagena wymienili zabetonowaną rurę wydechową, kilka sprężyn, oczyścili spód nadwozia. Jazdę testową z Salonu do "Latarni cudów" przeszedł bez problemów. Niedrogo to mnie w sumie kosztowało.
    Nareszcie ukończyłam czasówkę Tantalus. Mnóstwo zakrętów, ruch uliczny. Było emocji sporo.
    Po ostatnich przygodach, zajęłam się robotą dziennikarską. Zajmująca praca, także czasowo. Należy dużo jeździć po wyspie, być tam gdzie coś się dzieje. Bardzo pomagają w tym znajomi i przyjaciele. Także nieznajomi jak coś zauważą, dają znać, czy to telefonicznie, czy też e-mailem lub osobiście. Podczas wojaży po wyspie podrzucam raz autostopowiczów, innym razem Top modelki.
    Nazbierałam sporo kuponów do luksusowych Salonów Mody. Trzeba tylko znaleźć trochę czasu na spędzenie w nich "miłych chwil". Ech, kochane ciuszki :p

    >>> Drift On Cross-roads Oahu Island

    Spotkałam naszego Mistrza Driftu, TransAm[PL]. Ćwiczył na drodze koło "Latarni...". Wprawdzie nie miał czasu na wywiad, ale parę minut driftu udało się nakręcić. Śpieszył się na spotkanie ze swoimi fankami :spot:

    >>> Odcinek jedenasty <<<

    ><
    Ostatnio zmieniony 11 paź 2010, 9:50 przez angrab, łącznie zmieniany 4 razy.
    Myślisz, że jesteś? Jeśli ktoś to potwierdzi.
    Oahu Drift Fast & Furious Serial From Test Drive Unlimited
  • angrab
    Posty: 187
    Rejestracja: 27 wrz 2010, 17:28
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ono_one
    Nick w TDU2: Ago
    Klub: Area 51
    Lokalizacja: Lub jeśli wolisz lin

    "Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited

    autor: angrab » 11 paź 2010, 9:54

    12. Protekcja:)

    Witam
    Chyba jednak słynna dziura na łuku drogi koło "Latarni cudów" zostanie jednym z symboli tego miejsca. Zresztą tak jak sama latarnia. No może jeszcze drift TransAm :p.
    Oahu TV Cars powróci jeszcze do tematu Latarni. Czas upływa, coraz mniej zostaje w grze wyzwań. Ukończone wyścigi, czasówki, przewóz paczek, transport samochodów, autostopowicze wszyscy już podwiezieni, pozostały, hehe, Top modelki, z ich komentarzami : myślisz, że wsiądę do tego gruchota !; jak się denerwujesz to może ja poprowadzę auto; no dobrze, zatrzymaj auto, dalej nie jadę; nie można wolniej?; o cwaniara z wypasionym autem ....

    >>> Top Models

    Jeszcze drobne zakupy :x > dobić do pięćdziesięciu autek, posiadać piętnaście domów, minimum wydatek ok dwóch milionów za dziewięć domów i następne milion, dwa za osiem autek. Ech. Na giełdzie ceny wręcz astronomiczne, ponad dziewięć milionów za sztukę, zdarzają się normalne ceny, ale rzadko...
    Zajazd, tu udostępniamy co najmniej trzy własne wyzwania, tu wybieramy dwa wyzwania innych, które musimy wygrać. Tylko jak tu wygrać, skoro czasy niektórych > 1 sekunda, 5 sekund na trasie kilkukilometrowej ? :o

    >>>> Odcinek dwunasty <<<

    ><
    Ostatnio zmieniony 11 paź 2010, 9:54 przez angrab, łącznie zmieniany 4 razy.
    Myślisz, że jesteś? Jeśli ktoś to potwierdzi.
    Oahu Drift Fast & Furious Serial From Test Drive Unlimited
  • angrab
    Posty: 187
    Rejestracja: 27 wrz 2010, 17:28
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ono_one
    Nick w TDU2: Ago
    Klub: Area 51
    Lokalizacja: Lub jeśli wolisz lin

    "Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited

    autor: angrab » 11 paź 2010, 9:56

    13. Wyzwanie

    Witam
    Ciuszki, stosy ciuszków, do wyboru, do koloru. Top modelki, historia, wszystkie rozwiezione i zadowolone. Nie muszę wysłuchiwać ich komentarzy. Mnóstwo talonów do wydania na ubrania, hehe. Przybyły nowe autka, Volkswagen W12 Roadster i Ford Shelby Cobra Concept. Piękne kabriolety, można pohulać po Oahu.

    >>> Volkswagen W12 Roadster video

    Po oglądnięciu filmów Yoe, zastanawiam się jak to jest możliwe, takie latanie w powietrzu autem, skoki przez rzekę, i to kto, Sky z jakimś kolegą. Spytam o to jak wróci z Japonii. Dziwne zachowanie Maserati w drugim filmie, to już jest wręcz absurd. Czyżby dziura magnetyczna, ale inne pojazdy przejeżdżały, tylko przyśpieszenia dostawały, jakby ktoś je kopnął :p W trzecim, hm, kim jest ta dziewczyna ? I ten jej lot na drzewami. Niezłe w sumie safari na Oahu, hehe. Propozycja pani z nieruchomości, wydaje mi się dziwna. Ale co tam, skorzystam. Będzie nowe auto. I to jakie, Lamborghini Gallardo Spyder. Wkrótce dobiję do 50 szt. aut.
    Dzieją się dziwne rzeczy na wyspie, czy kiedyś to wyjaśnię ? Zobaczymy.

    >>> Odcinek trzynasty <<<

    ><
    Ostatnio zmieniony 11 paź 2010, 9:56 przez angrab, łącznie zmieniany 4 razy.
    Myślisz, że jesteś? Jeśli ktoś to potwierdzi.
    Oahu Drift Fast & Furious Serial From Test Drive Unlimited
  • angrab
    Posty: 187
    Rejestracja: 27 wrz 2010, 17:28
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ono_one
    Nick w TDU2: Ago
    Klub: Area 51
    Lokalizacja: Lub jeśli wolisz lin

    "Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited

    autor: angrab » 11 paź 2010, 10:01

    14. Ten dzień :)

    Witam
    Przetestowałam nowe autko, Lamborghini Gallardo Spyder, na torze Oahu Raceway. Poszalałam sobie. Ostatnio nie bawiłam się tak dobrze. Ładna pogoda, słoneczko, lekki wiatr we włosach, dobra muzyczka i mnóstwo dobrej zabawy. Nie wspomnę o ryku silnika i pisku opon :p Niestety, musiałam zmienić wszystkie opony, zdarły się niemal do felg. Dobrze, że nikt tego nie widział, oprócz tych na górze, co wszędzie wścibią swoje dzioby. Ale autko spodobało mi się. Świetnie się prowadzi.

    >>> Lamborghini Gallardo Spyder In Garage

    >>> Lamborghini Gallardo Spyder video

    Sky nareszcie wrócił z Japonii. Ładny prezencik mi przywiózł. Podoba mi się. Taki japoński, choć nie rzucający się w oczy. No cóż bogaty kraj, zaawansowana technologia, nowoczesne wyroby, szlachetne materiały. Ale prawie rękodzieło, artystyczna robota, z duszą. Spytałam w jaki sposób latał autkiem na filmie, hehe, sam nie wie. Widziałam udane próby skoków przez rzekę w Honolulu, skoki na motocyklach przez wysoki budynek na Wyspie Forda, ba lądowania na dachu.

    >>> Crazy Bike

    Chyba sama spróbuję, zobaczymy co z tego wyniknie, będzie także materiał na reportaż do Oahu TV Cars. Czas najwyższy rozejrzeć się za jakimś klubem. Może ten, Area 51, dobrze brzmi, Sky do niego należy, może wprowadzi mnie. Hehe, i kojarzy mi się z dziwnymi sytuacjami na wyspie, jakie ostatnio przydarzają mi się.

    >>> Odcinek czternasty <<<

    ><
    Ostatnio zmieniony 11 paź 2010, 10:01 przez angrab, łącznie zmieniany 4 razy.
    Myślisz, że jesteś? Jeśli ktoś to potwierdzi.
    Oahu Drift Fast & Furious Serial From Test Drive Unlimited
Odpowiedz Posty: 129
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Przejdź do