Odpowiedz Posty: 1 Strona 1 z 1
Club Route 66
  • Awatar użytkownika
    DonBarto
    Posty: 232
    Rejestracja: 22 kwie 2013, 20:50
    Reputacja: 2
    Imię: Bartek
    Hobby: motoryzacja
    Nick w TDU2: DonBarto
    uPlay: DonBarto98
    Lokalizacja: Wrocław
    Polubił: 104
    Otrzymanych polubień: 41
    Kontakt:

    Club Route 66

    autor: DonBarto » 01 sty 2015, 16:04

    Dawno nic się tutaj nie działo... czas to zmienić! :]

    Club Route 66
    Obrazek

    Chciałbym zgłosić nasz klub do uzyskania statusu klubu zrzeszonego.

    O klubie

    Pomysł na założenie klubu skupiającego się na The Crew zrodził się w mojej głowie gdzieś w okolicach Świąt (właściwie to zaraz po wprowadzeniu takiej możliwości). Początkowo podzieliłem się nim z Artim, w trakcie wyprawy Route 66. Resztę ekipy poinformowałem na Gumballu - wszyscy zareagowali pozytywnie, i tak oto powstał Club Route 66, który oficjalnie rozpoczyna swoją działalność dzisiaj, z Nowym Rokiem. Choć klub jest świeżą inicjatywą, wszyscy znamy się już długo, jeździliśmy razem w TDU2, nie ma więc obawy, że za chwilę się "rozpadniemy".

    Nazwa nie jest przypadkowa - jesteśmy bowiem jak Route 66: zamiast gnać wszędzie na pełnym gazie, wolimy jeździć spokojnie, na luzie - zwiedzać, rozglądać się dookoła (co nie zmienia faktu, że oczywiście zdarza nam się czasem sprawdzać możliwości naszych samochodów). Bo w podróżowaniu nie liczy się cel, tylko sama podróż. I to chyba nasze główne założenie: na spokojnie podróżować po wirtualnym USA. Stąd też dominującą klubową działalnością będą zloty i wspólne cruisingi.

    Lista klubowiczów

    1. DonBarto98 (prezes)
    2. Arti1qPL (wiceprezes)
    3. Ziolowo (wiceprezes)
    4. Knezzik
    5. matik952PLV8
    6. RazzorBladeX
    7. Smasher_Kid


    To chyba wszystko, tak więc:
    Pozdrawiamy, :kapelusz:
    Club Route 66
    Ostatnio zmieniony 01 sty 2015, 16:04 przez DonBarto, łącznie zmieniany 6 razy.
    If you don't believe cars have souls
    you're wrong.
Odpowiedz Posty: 1 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Przejdź do