Odpowiedz Posty: 21
WariatkowoPL
  • Awatar użytkownika
    Mateusz97PL
    Posty: 541
    Rejestracja: 12 lip 2012, 20:20
    Reputacja: 0
    Imię: Mateusz
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: Golf V
    Nick w TDU2: Mateusz97PL
    Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
    Polubił: 14
    Otrzymanych polubień: 11

    WariatkowoPL

    autor: Mateusz97PL » 27 lis 2013, 19:14

    Proszę o usunięcie mnie z listy waszego klubu .
    Dzięki za wspólnie spędzony czas !! ;-)
    Ostatnio zmieniony 27 lis 2013, 19:14 przez Mateusz97PL, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Izek

    WariatkowoPL

    autor: Izek » 28 lis 2013, 14:09

    Również dzięki, szerokości! :wave:
    Ostatnio zmieniony 28 lis 2013, 14:09 przez Izek, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Awatar użytkownika
    DonBarto
    Posty: 232
    Rejestracja: 22 kwie 2013, 20:50
    Reputacja: 2
    Imię: Bartek
    Hobby: motoryzacja
    Nick w TDU2: DonBarto
    uPlay: DonBarto98
    Lokalizacja: Wrocław
    Polubił: 104
    Otrzymanych polubień: 41
    Kontakt:

    WariatkowoPL

    autor: DonBarto » 04 kwie 2014, 23:47

    Nie mogę powstrzymać tego pytania, które nurtuje mnie odkąd wczoraj powróciłem do świata TDU2... Co się stało z Michałem ?? Dlaczego opuścił(eś) Wariatkowo? :(

    A tak przy okazji, to jestem w szoku, że mimo trzech miesięcy nieobecności, jeszcze mnie stąd nie wywaliliście. :lol: Dzięki. :ok:
    Ostatnio zmieniony 04 kwie 2014, 23:47 przez DonBarto, łącznie zmieniany 6 razy.
    If you don't believe cars have souls
    you're wrong.
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    WariatkowoPL

    autor: Michalmaster » 05 kwie 2014, 8:56

    Patrz Izek, jednak się ktoś ogarnął :mrgreen: :rotfl: :rotfl:

    Tak, odszedłem na przełomie stycznia i lutego. Dlaczego? Jak sam zauważyłeś, wróciłeś po 3 miesiącach nieobecności. Stig po prostu zniknął, Cruz także, Kuba raczej w tdu2 nie grał, Mateusz odszedł, Hubi po latach w tdu nie mógł się jednak przekonać do dwójki, Angello ma mnóstwo spraw na głowie i także nie było go w grze... Zostaliśmy sami z Izkiem. Tłukliśmy się po wyspach regularnie i było klawo, ale i Izkowi zaczęły się sesje i inne atrakcje no i... zostałem sam. Po jakimś czasie miałem tego naprawdę dosyć. Jeżdżenia samemu albo tylko i wyłącznie ze znajomymi, bo na to, że w grze pojawi się jakiś klubowicz nie miałem co liczyć... Cholernie głupio było odchodzić z własnego klubu i dyskutowaliśmy z Izkiem o tym przez dłuższy czas, ale on w pełni mnie rozumiał i jak to ładnie podsumował w którejś wiadomości - "warto zrobić jeden krok wstecz, żeby móc zrobić dwa naprzód". No to zrobiłem, a to, po jakim czasie padło to pytanie też trochę mówi za siebie...
    Ostatnio zmieniony 05 kwie 2014, 8:56 przez Michalmaster, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Awatar użytkownika
    MegaDzik
    Posty: 827
    Rejestracja: 07 paź 2013, 15:02
    Medale: 10
    Reputacja: 24
    Imię: raymund
    Nick w TDU2: MegaDzik vel fiufiu
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U.
    DAKAR Championship on Asphalt Summertime Endurance Event The Crew Endurance Series
    Polubił: 325
    Otrzymanych polubień: 378

    WariatkowoPL

    autor: MegaDzik » 05 kwie 2014, 10:30

    W każdym razie - Michał - mam nadzieję, ze nie żałujesz.
    Nasz klub jest aktywny, organizujemy cyklicznie Freeridy, walczymy w wyzwaniach organizowanych przez Prezesa itp...
    Trochę psuje zabawę to kalectwo z serwerami ale ogólnie - to Cieszę się, ze do nas dołączyłeś.
    Pozdrawiam
    Ostatnio zmieniony 05 kwie 2014, 10:30 przez MegaDzik, łącznie zmieniany 3 razy.
    Citius, Altius, Fortius, Dzikus...
  • Awatar użytkownika
    DonBarto
    Posty: 232
    Rejestracja: 22 kwie 2013, 20:50
    Reputacja: 2
    Imię: Bartek
    Hobby: motoryzacja
    Nick w TDU2: DonBarto
    uPlay: DonBarto98
    Lokalizacja: Wrocław
    Polubił: 104
    Otrzymanych polubień: 41
    Kontakt:

    WariatkowoPL

    autor: DonBarto » 05 kwie 2014, 11:14

    Czyli w sumie tak jak myślałem. Nie dziwię się, pewnie postąpiłbym tak samo, będąc w takiej sytuacji... Zresztą jeśli faktycznie żaden z członków nie wykazuje aktywności, możliwe, że za niedługo tak też zrobię. :drapięsię:
    Tak dla formalności - dzięki za klubowe freeridy z Izkiem! :perfect: No i liczę na kolejne, tym razem nieklubowe. ;)
    Ostatnio zmieniony 05 kwie 2014, 11:14 przez DonBarto, łącznie zmieniany 6 razy.
    If you don't believe cars have souls
    you're wrong.
Odpowiedz Posty: 21

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Przejdź do