Odpowiedz Posty: 1 Strona 1 z 1
Royal Hawaiian
  • Awatar użytkownika
    UntitledPL
    Posty: 425
    Rejestracja: 03 mar 2012, 22:11
    Reputacja: 0
    Hobby: lotnictwo
    Samochód: Peugeot 508SW
    Nick w TDU2: UntitledPL
    Lokalizacja: Poznań

    Royal Hawaiian

    autor: UntitledPL » 15 kwie 2012, 14:37

    Witam!

    Obrazek

    Klub Royal Hawaiian jest świeżą organizacją, założoną dziś około godziny 13:30 z mojej inicjatywy. Na chwilę obecną nie posiadamy członków, jednak chcielibyśmy to zmienić - jedyne czego wymagamy to trochę kultury osobistej i posiadanie auta z każdej klasy w garażu ;) Żeby przystąpić nie musisz być super kierowcą - ja też nie jestem. Nie musisz być też weteranem, gdyż poziom wstępu wynosi 1 (oczywiście z miłą chęcią przyjmiemy ludzi z doświadczeniem). Zależy nam na członkach otwartych i chętnych do wzięcia udziału w rozwoju klubu, tak, aby wszedł na wyżyny i aby w rankingu polskich klubów można było ujrzeć "Royal Hawaiian". Na początek naszym priorytetem są wyścigi międzyklubowe, ale w przyszłości chciałbym skupić się na cruisingu. Nasza siedziba znajduje się na południowo-wschodniej części Hawajów, co gwarantuje doskonały dostęp do miasta Honolulu oraz drogi prowadzącej na północ wyspy i do lotniska.

    Obrazek

    Chciałbym też podkreślić, iż na razie nie zależy mi na posiadaniu działu na forum - pomyślę o tym później, gdy będziemy mieli więcej członków. Myślę, że powiedziałem wszystko - jeśli macie jakieś wątpliwości, pytajcie! Zapraszam do składania podań ;)

    UntitledPL
    Ostatnio zmieniony 15 kwie 2012, 14:37 przez UntitledPL, łącznie zmieniany 3 razy.
    Obrazek
    AsRock P67 Pro3 B3 | Intel i5-2400 | Sapphire Radeon 7850 OC 2GB | 2x4GB Patriot | OCZ StealthXStream 700W | SilentiumPC Brutus 410 | Seagate Barracuda 1TB | Windows 7 Home Premium 64 bit | iiyama ProLite E2409HDS | Logitech Driving Force GT | Saitek Cyborg Fly 5
Odpowiedz Posty: 1 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Przejdź do