Odpowiedz Posty: 52
Dakar VII - Rozmowy
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Dakar VII - Rozmowy

    autor: Gruszmen » 01 lut 2019, 11:06

    Ok, zatem można kontynuować zawody w Shifcie 2.
  • Awatar użytkownika
    ultymatywny
    Posty: 111
    Rejestracja: 13 gru 2016, 13:48
    Reputacja: 4
    uPlay: ultymatywny
    Polubił: 27
    Otrzymanych polubień: 114

    Dakar VII - Rozmowy

    autor: ultymatywny » 01 lut 2019, 21:27

    :hej: .. może i frekwencja była niska , może i nie wszyscy się przykładali lub ze względu na brak części / czasu nie mogli pokazać całego potencjału .. ja bawiłem się świetnie mimo , że na dobry wynik nie liczyłem , tym bardziej , że ani odrobinę nie zakładałem , że może mi dobrze pójść w konkurencjach , za którymi nie przepadam w tej grze ..

    zdobyłem wiele części , znacząco poprawiłem swoje wyniki na etapowych trasach i troszkę polubiłem jazdę poza utwardzoną nawierzchnią

    i bardzo się cieszę bo do dzisiaj nic nigdy w życiu nie wygrałem :tańczy: :D

    jeszcze raz dziękuję jedlinowi za informację o zawodach
    dziękuję jedlinowi i olo za organizację :ok:
    dziękuję wszystkim za udział i wspólną zabawę :clap:

    szkoda , że już się skończyło

    pozdrawiam

    ultymatywny
  • Awatar użytkownika
    MegaDzik
    Posty: 827
    Rejestracja: 07 paź 2013, 15:02
    Medale: 10
    Reputacja: 24
    Imię: raymund
    Nick w TDU2: MegaDzik vel fiufiu
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U.
    DAKAR Championship on Asphalt Summertime Endurance Event The Crew Endurance Series
    Polubił: 325
    Otrzymanych polubień: 378

    Dakar VII - Rozmowy

    autor: MegaDzik » 01 lut 2019, 23:12

    Gratuluję Ultymatywnemu.
    Wdzięczność Jedlinowi i Olosagarisowi za organizację. Należą się Wam wielkie respecty
    Tak jak napisałem - bawiłem się przednio.


    Jednak...

    W związku z tymi zawodami (ale nie tylko) dotarło jednak do mnie, że się starzeję i moje postrzeganie świata nie bardzo przystaje do tego jak to widzą młodzi ludzie. Zbyt mocno się przywiązuję do pewnych standardów, ideałów, umów...
    Miło mi było przez te kilka lat z Wami przebywać, poznać Was...

    ...a nawet przebywać. <--- to zwłaszcza

    To był dla mnie wielki zaszczyt z Wami (jako stary człowiek i "morże") konkurować, przebywać, dyskutować...
    Sprawiało mi to wiele radości. Ale chyba to mi sprawiało radość - a nie uwzględniałem Was i Wasze odczucia.

    Dlatego uważam, ze mój czas dobiega końca. Czas się rozstać!
    Przede wszystkim - na tym forum
    Ogólnie - to inna sprawa - nie wiem jak to będzie.
    Nie chce Wam tutaj nic psuć ani w żaden inny sposób disturbować wasze porządki i układy.

    Jestem Wam wdzięczny za te kilka lat wspólnej zabawy!

    Do admina ---> jeśli trzeba - można moje konto skasować!
    Pozdrawiam serdecznie.
    MD
    Citius, Altius, Fortius, Dzikus...
  • Awatar użytkownika
    ultymatywny
    Posty: 111
    Rejestracja: 13 gru 2016, 13:48
    Reputacja: 4
    uPlay: ultymatywny
    Polubił: 27
    Otrzymanych polubień: 114

    Dakar VII - Rozmowy

    autor: ultymatywny » 02 lut 2019, 12:13

    MegaDzik pisze:
    Jednak...

    W związku z tymi zawodami (ale nie tylko) dotarło jednak do mnie, że się starzeję i moje postrzeganie świata nie bardzo przystaje do tego jak to widzą młodzi ludzie. Zbyt mocno się przywiązuję do pewnych standardów, ideałów, umów...


    MegaDzik pisze:Nie chce Wam tutaj nic psuć ani w żaden inny sposób disturbować wasze porządki i układy.




    MegaDziku .. dziękuję za gratulacje , akurat my dwaj nie mieliśmy zbyt wielu interakcji tu na forum co zresztą nie jest specjalnie dziwne gdyż ja jestem raczej odludkiem i nie za bardzo lubię i chcę poznawać , a już nie daj Boże przywiązywać się do kogoś więc nie mam ich też z innymi użytkownikami .. natomiast chciałbym napisać ( o ile to przeczytasz ) , że w "dakarowych tematach" nie widzę nic takiego co mogło by sprawiać , że masz poczucie psucia jakiś porządków i układów ..

    oczywiście to , że w zasadzie Cię nie znam sprawia , że nie mam możliwości ani prawa przewidywać Twoich odczuć .. ja raczej piszę o odczuciu moim
    nie śledzę całego forum i nie wiem nawet jakie panują tu porządki ..
    ale napisałeś to w tym temacie wiec wynika mi , że Twoja decyzja ma związek z przebiegiem Dakaru ..

    sam nie czuję się staro ale mam 39 lat i też ani mi się nawet nie chce nadążać za myśleniem młodszych ..
    za myśleniem starszych zresztą też - wolę myśleć to co ja chcę
    ale jeśli to ja złamałem jakiś Twój standard , ideał .. to bardzo Cię proszę napisz mi o tym gdyż bardzo bym chciał się do tego ustosunkować ..

    pozdrawiam
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Dakar VII - Rozmowy

    autor: Courius » 02 lut 2019, 17:56

    Dzięki wszystkim za udział i wspólną zabawę, a organizatorom za inicjatywę i bezproblemowe przeprowadzenie zawodów. :thumbup:

    @Dziku, wydaje mi się, że przesadzasz. Nie rozumiem nawet jaki jest powód tego, co napisałeś. Sorry, ale nie potrafię połączyć kropek. Inne postrzeganie świata, umowy i standardy? Psujesz jakieś układy i porządki? Nic z tego nie rozumiem. :silent:

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    MegaDzik
    Posty: 827
    Rejestracja: 07 paź 2013, 15:02
    Medale: 10
    Reputacja: 24
    Imię: raymund
    Nick w TDU2: MegaDzik vel fiufiu
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U.
    DAKAR Championship on Asphalt Summertime Endurance Event The Crew Endurance Series
    Polubił: 325
    Otrzymanych polubień: 378

    Dakar VII - Rozmowy

    autor: MegaDzik » 02 lut 2019, 20:36

    Powiedziano mi, ze ktoś oczekuje ode mnie "reakcji"


    Proszę o wybaczenie.
    Klawiatura nie przenosi tego co bym chciał przekazać.

    Po raz ostatni:
    Do nikogo z Was (!) nie mam pretensji ani żadnych wątpliwości.

    Jesteście OK


    Chciałem powiedzieć tylko, że to ja tutaj nie pasuję.

    Wy jesteście ok!


    Bawcie się dobrze.
    Pozdrawiam

    PS
    Jak napisałem - raczej mnie tu nie będzie...
    Ostatnio zmieniony 02 lut 2019, 20:37 przez MegaDzik, łącznie zmieniany 1 raz.
    Citius, Altius, Fortius, Dzikus...
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    Dakar VII - Rozmowy

    autor: olosagaris » 02 lut 2019, 21:11

    @Megadzik,

    ja cały czas się zastanawiam nad decyzją Dzika i nie mogę rozkminić co, jak i dlaczego. Ty nas nie opuszczasz, ale chcesz zostawić. Cokolwiek tam wymyślisz tak zapewne zrobisz. Między nami zawsze będziesz :P

    Ponadto,

    Gratulacje dla ultymatywny :clap: :thumbup: , coś czułem, że tak to się skończy rywalizując z Tobą w szczytach Crew jedynki ;-) Megadzik mocno kiedyś cisnął w TU więc się nie ma czemu dziwić. A trzecie miejsce to cóż... zbieg okoliczności. Ktoś się wybrał na zbyt długi real spacer :-P

    Dzięki za współpracę jedlin. W sumie nie sądziłem, że te zawody dojdą do skutku :cool: :ok:

    Jeżeli chodzi o moje możliwości to z lekka się wypaliły po poznaniu Crew 2. Pomysł na TU 2 został przesunięty do realizacji na jakiś czas. Teraz czasem pojeżdżę. Wirtualnie, pozostaje zastanowić się - gdzie :hej:
Odpowiedz Posty: 52

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Przejdź do