Odpowiedz Posty: 2 Strona 1 z 1
Forza Horizon 4 - Wasze pojazdy
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    Forza Horizon 4 - Wasze pojazdy

    autor: jedlin12 » 17 maja 2019, 22:59

    Skoro w The Crew 2 jest taki temat, to czemu nie z FH4. Tutaj można się chwalić własnymi pojazdami, udzielać porad co do tuningu.

    Ja swoje samochody niestety umieszczę dopiero jutro, bo zapomniałem zrobić zdjęć.
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    Forza Horizon 4 - Wasze pojazdy

    autor: jedlin12 » 22 maja 2019, 23:54

    No miały być w sobotę, a są w środę. Ale są

    Obrazek

    Audi Sport Quattro - Przyjemna w prowadzeniu rajdówka (A klasa).

    Obrazek

    Co prawda w S1 używam Gallardo, to i tak, jak na RWD Corvette z dodatkowym dociskiem prowadzi się jak po sznurku

    Obrazek

    B klasowe Rally zrobione początkowo na zawody społeczności. Świetne prowadzenie, ale braki mocy odczuwalne na szybszych trasach

    Obrazek

    RS200 S1. Potwór o mocy ponad 500 KW, ale po V maxie tego nie czuć

    Obrazek

    Raczej ciekawostka, bo w prowadzeniu raczej przypomina barkę, ale za to jest to coś kompletnie innego niż u reszty. Podłubane V10 TDI daje 400 KW i ponad 1300 Nm momentu obrotowego, a biegi trzeba zmienić, jak tylko zahaczy obrotomierz o czerwone pole. Jedyna rajdówka A Klasy którą pojechałem ponad 300 Km/h, choć w ogólnym rozrachunku Range Rover lepszy

    Obrazek

    Porsche 918. Diablo szybkie, diablo stabilne. Klasa S2. Jakby prowadzić bolid F1. Obecnie rywalizuje z Elise GT1 z napędem na 4 koła

    Obrazek

    A oto efekt początkowych prób udostępnienia zdjęcia Porsche 918. Nie wiem gdzie wykrył coś filtr językowy, jak pole do opisu było puste... :think:
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
Odpowiedz Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Przejdź do