Odpowiedz Posty: 127
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Forza Horizon 4 Ogólne dyskusje
  • sebishi
    Posty: 7
    Rejestracja: 12 maja 2019, 17:18
    Reputacja: 0

    Forza Horizon 4 Ogólne dyskusje

    autor: sebishi » 24 sie 2019, 13:00

    Mam problem z zadaniem w forzathone. Trzeba przejechac w porshe 959 3 wyscigi crossowe, ja przejechalem juz dwa a ciagle mi pisze ze mam ukonczone 0. Auto musi miec jakas specjalna klase? Bo ja jezdze na X

    Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Forza Horizon 4 Ogólne dyskusje

    autor: BeliarPL » 24 sie 2019, 21:46

    Z tego co zauważyłem to należy jeździć wyścigi crossowe z punktu A do punktu B. Na torach crossowych nie zalicza zadania.
  • sebishi
    Posty: 7
    Rejestracja: 12 maja 2019, 17:18
    Reputacja: 0

    Forza Horizon 4 Ogólne dyskusje

    autor: sebishi » 25 paź 2019, 18:48

    Witam. Gram na PC. Od dzis nie mam zadnych wyscigow ani zadan na nowy sezon. Jest tylko zadanie forzathon a reszty wyscigow nie ma sa tylko puste kwadraciki. Ktos wie o co kaman?

    Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  • Driverka97
    Posty: 3
    Rejestracja: 08 maja 2020, 13:27
    Reputacja: 0
    Imię: Natalka

    Forza Horizon 4 Ogólne dyskusje

    autor: Driverka97 » 08 maja 2020, 13:29

    Mozna gdzieś pobrać forza horizon 4, czy trzeba koniecznie kupić?
    Znalazłam tutaj https://pobierajgry.pl/gry/forza-horizon-4-download/ i śmiga elegancko :D
    Ostatnio zmieniony 19 maja 2020, 10:33 przez Driverka97, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    IIDanielS
    Posty: 115
    Rejestracja: 17 lis 2015, 20:44
    Reputacja: 0
    Imię: Daniel
    Hobby: różne,nieokreślone
    Samochód: srebrny
    Nick w TDU: IIDANIEL
    Nick w TDU2: nie pamietam
    uPlay: IIDanielS91
    Steam ID: dandixs91
    Lokalizacja: Śląskie
    Polubił: 90
    Otrzymanych polubień: 149
    Kontakt:

    Forza Horizon 4 Ogólne dyskusje

    autor: IIDanielS » 10 maja 2020, 1:07

    pewnie trzeba kupić driverka97, ale jeśli interesują cię szybkie samochody i pewna wolność w piaskownicy to polecam test drive unlimited. :-)
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    Forza Horizon 4 Ogólne dyskusje

    autor: jedlin12 » 10 maja 2020, 12:23

    Driverka97 pisze:Qr Bbpost Mozna gdzieś pobrać forza horizon 4, czy trzeba koniecznie kupić?


    Przede wszystkim tego typu pytania nie są tu mile widziane i gdyby to forum jeszcze żyło, to byś dostała bana, ale istnieje jeszcze trzecia opcja. Abonament Xbox Game Pass. Umożliwia on ogranie na PC i Xboxie One Forzy Horizon 4 za cenę kilkudziesięciu złotych miesięcznie, ale jest również dwutygodniowy (chyba) trial. Zaś co jakiś czas zdarzają się ciekawe przeceny, gdzie możesz ograć to za pół darmo. Na przykład rok temu Microsoft rozdawał game passa na 3 miechy dla nowych subskrybentów za 4 PLN i w ciągu tych trzech miesięcy ograłem Forzę od góry do dołu.

    IIDanielS pisze:Qr Bbpost ale jeśli interesują cię szybkie samochody i pewna wolność w piaskownicy to polecam test drive unlimited.


    Ale jeśli chcesz, żeby gra nie wyglądała jak rozmazana kupa (zwłaszcza dalekie plenery), chcesz tych samochodów 600, a nie 60, lubisz wyścigi off-roadowe, tuning i chcesz, by auto się trochę powgniatywało to polecam jednak bardziej Forzę.
    Ostatnio zmieniony 10 maja 2020, 12:23 przez jedlin12, łącznie zmieniany 1 raz.
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Forza Horizon 4 Ogólne dyskusje

    autor: Courius » 26 maja 2020, 2:49

    jedlin12 pisze:
    IIDanielS pisze:Qr Bbpost ale jeśli interesują cię szybkie samochody i pewna wolność w piaskownicy to polecam test drive unlimited.


    Ale jeśli chcesz, żeby gra nie wyglądała jak rozmazana kupa (zwłaszcza dalekie plenery), chcesz tych samochodów 600, a nie 60, lubisz wyścigi off-roadowe, tuning i chcesz, by auto się trochę powgniatywało to polecam jednak bardziej Forzę.


    Masz gówniane info. Test Drive Unlimited może się teraz pochwalić listą samochodów dłuższą od Forzy. Podziękujmy modderom i Milli, której się chciało zrobić coś na wzór Unofficial Patcha do TDU2.

    No i jeżeli ktoś szuka funu z jazdy, to polecam TDU, bo jednak Forza Horizon się nie umywa do TDU pod tym względem. :-D
    Ostatnio zmieniony 26 maja 2020, 2:50 przez Courius, łącznie zmieniany 1 raz.

    Obrazek

Odpowiedz Posty: 127
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Przejdź do