Odpowiedz Posty: 3 Strona 1 z 1
< Zawody & Testy > Nasze ustawienia i bonusy z części
  • Awatar użytkownika
    Naba
    Posty: 7
    Rejestracja: 20 lut 2021, 16:33
    Reputacja: 0
    Polubił: 4
    Otrzymanych polubień: 1

    < Zawody & Testy > Nasze ustawienia i bonusy z części

    autor: Naba » 10 paź 2021, 14:50

    Jako że konfiguracja samochodów daje wiele możliwości, zakładam niniejszy temat. Podzielcie się jakich ustawień/części używacie podczas zawodów, a jakich podczas testowych Summit?

    Wyścigi Drag :

    Dla samotnych wyścigów dla pierwszej kategorii wybrałam części typu Mały Chemik. Dodatkowe właściwości części : Czysty, zwiększa siłę Nitro, oraz Szalony, gdzie nitro zwiększa się podczas użycia - co można zrozumieć dwuznacznie. Trzymam się nadziei, iż zwiększa ilość obecnie zużywanego Nitro

    Konfiguracje dla testów tworzę obecnie. Oczywiście Mały Chemik oraz Czysty, wraz z Uzdolnionym (czy aby na pewno tu działa?) poprzeplatanym z Podbiciem Dragu (zwiększa prędkość pojazdu gdy znajdujesz się przed innym pojazdem)

    edit: jako że ultymatywny fanomenalnie przedstawił wybrane dla siebie ustawienia, wykraczając poza zawody drag, rozszerzyłam temat.
    Ostatnio zmieniony 05 lis 2021, 14:18 przez Naba, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6694
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3846
    Otrzymanych polubień: 2100

    [DragRace] Nasze ustawienia i bonusy z części

    autor: Courius » 10 paź 2021, 21:57

    Generalnie na wszelkiego rodzaju wyścigi używa się tylko zestawu Nitro Chemist z różnymi affixami. Na asfalt używa się Extra Pump i Pure/Frenetic, ewentualnie na niektóre wyścigi offroadowe Pure i Ventilated. Na dragi myślę, że Pure i Frenetic zdadzą egzamin.

    Co do używania dragstera w testach, to masz na myśli Ucieczkę, bo nigdzie indziej nie widzę zastosowania. Tutaj tak samo Nitro Chemist + Pure + Frenetic, jedyne co można na testy zmienić to ustawienie docisku. ;)
    Ostatnio zmieniony 10 paź 2021, 22:05 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    ultymatywny
    Posty: 111
    Rejestracja: 13 gru 2016, 13:48
    Reputacja: 4
    uPlay: ultymatywny
    Polubił: 27
    Otrzymanych polubień: 114

    [DragRace] Nasze ustawienia i bonusy z części

    autor: ultymatywny » 26 paź 2021, 12:02

    dzień dobry , ja mam takie części + premia + affixy
    ( wstawiam do wszystkich dyscyplin bo po co tworzyć nowy temat )

    zawody : street , hypercar , rallyraid , motocross , rallycross , jetsprint , powerboat , turingcar , alphagp

    Obrazek

    zawody : drift
    moim zdaniem to jedyne zawody gdzie premia nie ma znaczenia , podstawa to affix "śliski" , "pasjonat' pomaga
    ale nie jest niezbędny

    Obrazek

    zawody : drag
    szalony: '' siła '' nitro zwiększa się podczas użycia i teraz brzmi jednoznacznie ;-)
    Obrazek


    zawody : hovercraft

    Obrazek

    zawody : aerobatics

    Obrazek

    zawody : monstertruck

    Obrazek

    zawody : airrace

    Obrazek

    zawody demolitionderby

    Obrazek

    testy : slalom , lot koszący , niszczenie boi , aerobatics

    Obrazek

    fotoradar - jeśli po dużym łuku jak np. "park glacier" to to samo co do zawodów drag
    a jeśli jest w miarę prosto to :

    Obrazek

    ucieczka po twardym ( lub w terenie ale blisko do asfaltu ) to samo co w pierwszym zestawie ,
    jeśli długo w terenie bez możliwości skakania :

    Obrazek

    jeśli można dużo skakać :

    Obrazek

    ten zestaw jest przydatny w zawodach "wielka wydma " i " seryjni skoczkowie "
    ale to jak już ktoś się nudzi i lubi tracić czas i buksy aby tworzyć zestaw do jednego wydarzenia

    mam nadzieje , że nic nie pomieszałem , jak ktoś coś jeszcze podpowie to chętnie skorzystam

    pozdrawiam
    Ostatnio zmieniony 26 paź 2021, 12:05 przez ultymatywny, łącznie zmieniany 1 raz.
Odpowiedz Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Przejdź do