Odpowiedz Posty: 9 Strona 1 z 1
The Crew 2- Czy warto?
  • TomcioEzg
    Posty: 8
    Rejestracja: 15 sie 2014, 20:25
    Reputacja: 0
    Imię: Tomek
    Nick w TDU2: TomcioEzg
    Klub: -

    The Crew 2- Czy warto?

    autor: TomcioEzg » 16 lut 2019, 13:07

    Cześć, przymierzam się do zakupu The Crew 2, ale nie wiem czy warto. Grałem bardzo dużo w Test Drive Unlimited 2, cała gra jak i model jazdy mi się podobały. Resztę też bardzo lubiłem; migacze, licznik przebiegu, salony samochodowe oraz ilość samych samochodów, możliwość kupowania domów, otwieranie dachów szyb, czy np. to że bardzo ciężko było ruszyć autem z tylnym napędem, np. jakimś Ferrari czy Mercem na trybie sport/hardcore, czy znajdę owe rzeczy w The Crew 2? Ogólnie chciałem poznać Wasze zdanie głównie na temat modelu jazdy, czytałem już parę tematów, że po zdobyciu "Ikony" można kombinować z ustawieniami prowadzenia, ale czy jest możliwość uzyskania lepszego modelu jazdy jak np. w TDU2 czy DriveClub, w którego też bardzo lubię grać? Pytam, ponieważ w większości recenzji The Crew 2 model jazdy jest krytykowany. Sam pomysł The Crew 2 mi się bardzo podoba, jara mnie jeżdżenie bez celu po dużej mapie, a do tego USA, podoba mi się też zmienność pogody. Chciałem jeszcze zapytać jak z ilością aut, czy jest wystarczająca? Tak, wiem jest sporo list samochodów, ale z tego co kojarzę wychodzą co miesiąc DLC i czy wiadomo jak długo DLC z nowym furami będą wychodzić? Jakie jest prowadzenie motocykli i rzecz ostatnia jaką chciałbym wiedzieć czy warto dorzucić do wersji gold (czy tam premium, tej lepszej) z tego co czytałem wersja gold oferuje w sumie tylko zniżki na zakupy w grze 20% i wcześniejszy dostęp (o tydzień) do samochodów z cotygodniowych DLC. Podsumowując, lubiłem TDU2 oraz model jazdy z DriveClub, lubię bezcelowe jeżdżenie po mapce i czy sądzicie, że warto kupić tą grę w moim przypadku? Czy raczej model jest zbyt arcedowy? Bym zapomniał, ostatnie... Czy można grać bez problemu na PS4 nie posiadając PS+? Pytam, ponieważ słyszałem, że gra musi mieć stałe połączenie z internetem. Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam :D
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    The Crew 2- Czy warto?

    autor: jedlin12 » 16 lut 2019, 16:56

    Ok, rozpiszę to na punkty:

    1. Model jazdy jest lepszy niż w pierwszej części. Auta są cięższe i znacznie lepiej wygląda nadsterowność oraz podsterowność. Co prawda suma sumarum autami nie jeździ się jakoś trudno, ale zawsze można to sobie utrudnić w ustawieniach auta. Na pewno jest bardziej wymagający niż w Need for Speedach.
    2. Pojazdów jest naprawdę sporo (chyba więcej niż w TDU 2) i to nawet nie licząc kilku edycji tego samego. Myślę że liczbę aut we wszystkich specyfikacjach można szacować na około 270-300.
    3. Co do Golda musi się wypowiedzieć ktoś inny
    4. Eksploracja? Moim zdaniem pod tym względem lepszy był pierwowzór, co nie znaczy, że nie można sobie pozwiedzać w TC2 mapa jest odrobinę inna, ale w wielu miejscach ładniejsza, a zawsze możesz zasiąść za sterami maszyny wodnej albo latającej. Jeśli tylko nie musisz po drodze zaliczać kolejnych punktów charakterystycznych to nie będziesz zawiedziony.
    5. Gra będzie wspierana chyba przez całkiem długo, a ponadto co trzy miesiące są większe updatey dodające więcej zawartości oraz nowe dyscypliny i pojazdy.
    6. Nie potrzeba PS Plus, żeby sobie pojeździć w ekipie (chyba), ale coop i PvP już tego wymagają.
    Ostatnio zmieniony 16 lut 2019, 16:58 przez jedlin12, łącznie zmieniany 1 raz.
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6694
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3846
    Otrzymanych polubień: 2099

    The Crew 2- Czy warto?

    autor: Courius » 17 lut 2019, 0:21

    The Crew 2 Gold Edition zawiera w sobie przepustkę sezonową, które daje wcześniejszy dostęp do dlc, zniżki, dodatkowy dom i przede wszystkim trzy pojazdy, które są na wyłączność dla wersji Gold np. Porsche 911 (964) Turbo.
    Ostatnio zmieniony 17 lut 2019, 0:21 przez Courius, łącznie zmieniany 1 raz.

    Obrazek

  • TomcioEzg
    Posty: 8
    Rejestracja: 15 sie 2014, 20:25
    Reputacja: 0
    Imię: Tomek
    Nick w TDU2: TomcioEzg
    Klub: -

    The Crew 2- Czy warto?

    autor: TomcioEzg » 20 lut 2019, 21:59

    Zdecydowałem się kupić i gra naprawdę super! Model jazdy nie jest najgorszy, w sumie spodziewałem się czegoś gorszego po tych recenzjach. Drażni mnie tylko graind, żeby zarobić na byle furę za 300-500k trzeba powtarzać te wyścigi. Znacie może jakiś fajny sposób na szybki zarobek B.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6694
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3846
    Otrzymanych polubień: 2099

    The Crew 2- Czy warto?

    autor: Courius » 21 lut 2019, 14:11

    Wydaje mi się, że oprócz grindowania wyścigów z botami jest tylko opcja pvp. Niestety nie wiem, na której się szybciej zarabia.

    edit/
    Przy grindowaniu krótkiego wyścigu można przez godzinę zarobić co najmniej +/- 300 000.
    Ostatnio zmieniony 21 lut 2019, 14:15 przez Courius, łącznie zmieniany 1 raz.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    ultymatywny
    Posty: 111
    Rejestracja: 13 gru 2016, 13:48
    Reputacja: 4
    uPlay: ultymatywny
    Polubił: 27
    Otrzymanych polubień: 114

    The Crew 2- Czy warto?

    autor: ultymatywny » 24 lut 2019, 9:33

    "byle fura" to kosztuje 30-50k ;-) ..
    na początku faktycznie dość trudno zarobić na droższy pojazd , ale im dalej tym łatwiej , a w zasadzie to raczej jak dla mnie "przy okazji"
    nie mam magicznych sposobów na łatwe zarobki - tylko można powtarzać
    i ja powtarzam ale nie dla baksów tylko dla części - najpierw tych na maxa , z czasem dla tych z odpowiednimi bonusami - nie jest to jakoś nadmiernie fascynujące .. ale inaczej się nie da - więc powtarzam
    mam w miarę dobre części na pojeździe ulicznym , do driftu , rallyraid , rallycross , powerboat , airrace
    na reszcie mam części max ale nie z najwyższej półki
    i .. posiadam w garażu wszystkie dostępne pojazdy oraz 35 milinów baksów na koncie
    mam wersję gold i zniżkę w "salonach" -20% , ale i bez tego chyba bym je wszystkie już miał
    tylko teraz jest tak , że do jakieś połowy wcale nie mam części do zamontowania
    więc zanim je wymaksuję to zarobię kilkadziesiąt niepotrzebnych do niczego milionów baksów :-D

    co lepsze sposoby zarabiania są popoprawiane nie wiadomo po co
    na ten moment w miarę szybko zarobisz na street: Harley-Davidson Red Rock
    tryb AS - wygrana 94,500 - jakieś 10 minut - godzina około 550k
    ta trasa jest dość długa więc mniej się nudzi
    jeśli Ci się nie chce powtarzać to zawsze możesz zagrać trasę NewYork w hypercarss ..
    ponad 200k na najłatwiejszym poziomie , tylko trzeba jechać ponad pół godziny ;-)
    a jeśli chcesz najszybciej to ja bym jechał street: Zachodni Harlem
    tryb AS - wygrana 22,050 - poniżej 2 minut razem z restartem/oczekiwaniem na start - godzina 660k

    powerboat : uberzapora - tryb AS - wygrana 18,900 - 1:30 sekund z restartem - godzina ponad 800k

    miłej gry
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    The Crew 2- Czy warto?

    autor: jedlin12 » 24 lut 2019, 10:26

    Jeszcze całkiem szybkim sposobem jest robienie wyzwań fotograficznych. Jest dział związany z robieniem zdjęć torom i na tym bardzo szybko można wyrobić ze 100 kafli chyba. Zwierzątka robi się też jakby ,,przy okazji''. Nie trzeba kombinować.
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1635
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1592
    Otrzymanych polubień: 875

    The Crew 2- Czy warto?

    autor: olosagaris » 03 mar 2019, 13:04

    ultymatywny pisze:Qr Bbpost
    i .. posiadam w garażu wszystkie dostępne pojazdy oraz 35 milinów baksów na koncie
    mam wersję gold i zniżkę w "salonach" -20% , ale i bez tego chyba bym je wszystkie już miał
    tylko teraz jest tak , że do jakieś połowy wcale nie mam części do zamontowania
    więc zanim je wymaksuję to zarobię kilkadziesiąt niepotrzebnych do niczego milionów baksów :-D



    miłej gry


    :eyes

    A ja nie wydaję forsy od dobrych dwóch miesięcy bo "byłem" ciekaw ile można mieć B na koncie i zarazem czy jest to ograniczone do 10 mln. No cudownie :zły to mam do wydania 9 baniek :cool: :lol:
  • TomcioEzg
    Posty: 8
    Rejestracja: 15 sie 2014, 20:25
    Reputacja: 0
    Imię: Tomek
    Nick w TDU2: TomcioEzg
    Klub: -

    The Crew 2- Czy warto?

    autor: TomcioEzg » 04 mar 2019, 12:11

    Wiecie może czy da się zmienić ustawienia sterowania (przyciski od zmiany biegów) na ps4?
Odpowiedz Posty: 9 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Przejdź do