Odpowiedz Posty: 9 Strona 1 z 1
The Crew 2 - ciekawostki
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1635
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1592
    Otrzymanych polubień: 874

    The Crew 2 - ciekawostki

    autor: olosagaris » 29 gru 2018, 20:39

    :wave:

    Jak w tytule tematu - wrzucajcie ciekawe rzeczy, które uda wam się zrobić, odkryć itd

    Obrazek

    Wypadłem przez przypadek z drogi cisnąc redbull'em więc pomyślałem: a może by tak wypaść pickupem?

    phpBB [media]


    Prawdopodobnie obrałem zły kierunek bo moja przejażdżka szybko się zakończyła w oceanie. Jak nabiorą mnie chęci to może znów się udam w ucieczkę :lol:

    Tu zarys pierwszego podejścia. Drugi uciął się gdzieś za Saint Louis...

    Obrazek

    :thumbup:
    Ostatnio zmieniony 29 gru 2018, 20:39 przez olosagaris, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1635
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1592
    Otrzymanych polubień: 874

    The Crew 2 - ciekawostki

    autor: olosagaris » 19 sty 2019, 21:54

    Wcześniej tego nie skojarzyłem, ale to chyba najlepszy sposób na szybkie podbijanie swojego poziomu w grze na chwilę obecną. Pamiętając o tym, że za każdy zdobyty poziom dostaje się jeden punkt ikony, który można wykorzystać na rozszerzenie możliwości pojazdów, bucksów oraz fanów to sposób ten nie ma sobie równych. Nie liczyłem ile dokładnie trwa posunięcie się o jeden poziom do przodu, ale jak dla mnie bardzo szybko. Spróbujcie sami ;-) Zdecydowanie nadaje się do ciekawostek, ode mnie duży plus.


    ultymatywny pisze:Qr Bbpost dość często "kontrakt live" daje do zdobycia jakąś ilość fanów w jeździe swobodnej.. jak mało to można zwyczajnie pojeździć , poskakać , podriftować .. jak sporo to mam inny sposób - sugeruję oglądanie bez dźwięku , sam grałem bardzo wcześnie rano i nie włączałem głośników .. i cisnąłem cały czas gaz co sprawia , że Ford w locie wydaje mocno irytujące dźwięki ;-)

    phpBB [media]


    The Crew 2 .. fani - jazda swobodna

    W temacie: The Crew 2 - filmy z gry, strona 1.

    :thumbup:
  • Awatar użytkownika
    ultymatywny
    Posty: 111
    Rejestracja: 13 gru 2016, 13:48
    Reputacja: 4
    uPlay: ultymatywny
    Polubił: 27
    Otrzymanych polubień: 114

    The Crew 2 - ciekawostki

    autor: ultymatywny » 19 sty 2019, 22:48

    z przykrością dodam , że od pewnego lvl ( nie pamiętam którego .. ale takiego kiedy już w pełni uzupełni się zakładki "pojazd" oraz " rozgrywka" ) punkty ikony do zakładki "wygoda" wpadają co 3 lvl ??
    a przy pozostałych dostajemy punkty do zakładki .. nieznany :rotfl:

    Obrazek

    zapewniam , że przejście do zakładki pilota nie daje możliwości aby wydać ten punkt ;-)

    sam jestem ciekawy dlaczego tak
    wcześniej myślałem , że jak dadzą np. poduszkowce to dojdą jakieś nowe rubryki
    ale tak się nie stało
    teraz we "wrakach" nie działają nawet te co powinny - np. nitro bardzo szybko się zużywa

    czy to bez sensu - tak
    czy to głupie - tak
    czy to mnie dziwi - zupełnie nie :lol:
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1635
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1592
    Otrzymanych polubień: 874

    The Crew 2 - ciekawostki

    autor: olosagaris » 20 sty 2019, 0:01

    W sumie to mnie najbardziej ciekawi jak zdobyć 9999 - czy to jest jakiś odpowiednik osiągnięć z jedynki typu "wyprzedź 1 mln samochodów w jeździe swobodnej"? - (to nie wykonalne bez powtarzania odpowiednich reguł przez wiele godzin gry. Ja sam trochę km zrobiłem jeżdżąc sobie tu i tam. Trafik w pełnym komplecie pojawia się tylko w odpowiednich miejscach - które zresztą omijałem. ) Nie dziwią mnie goście, którzy są na czele stawki bo znam te nicki nie od dziś. To ciekawy sposób na próbę pewnego rodzaju ubezwłasnowolnienia "graczy" przez twórców crew 2 na jakiś czas.

    I pewnie tak lecą te mikropłatności :panzielony:

    Przeleciałem mapę wzdłuż i wszerz czerwonym Pagani. Pomijając silnik graficzny gry(wymagania tego silnika?), który się zmienił to co właściwie zmienili na samej mapie gry? Mapa jest mniejsza na pierwszy rzut oka. Jeżeli w jedynce urozmaicenie jej sięgało 100% to w dwójce sięga 20%. Nie tylko śnieg stopniał ;-) Wydaje się być taka sama, ale może być mniejsza; wprowadzili kilka zmian na głównych trasach autostradowych, głównie rozjazdy, cięcia na nowo powstałych rozjazdach (przypomina to kąt ostry), Na wielu odcinkach autostrad wprowadzili głębsze łuki, więcej łuków w tych punktach i inne możliwości zakrętów. Jest znacznie więcej drzew co może na pierwszy rzut oka zgubić. W miejscach, w których były gładkie przejścia z drzew na kaktusy; california - arizona obecnie jest cyk i jesteś. Ponadto jezdnia jest węższa. Znacznie mniej przewidywalny trafik - błędy takie same, np. na zjeździe z autostrady jedzie wóz, który wjeżdża na nią pod prąd. Przejazd przez Sacramento z północy na południe nie jest odwzorowaniem fizyki piłeczki ping-pongowej, ale daje wiele do życzenia przez jeden mały błąd ;-)

    Dużo by tego wymieniać :rece:

    A tak na koniec dodam, że nie ma licznika przebiegu w zegarze zza samochodu co jest najciekawszą z ciekawostek, które rozkminiam w związku z poszerzeniem możliwości samej interakcji gracza z grą :cool:
  • Awatar użytkownika
    ultymatywny
    Posty: 111
    Rejestracja: 13 gru 2016, 13:48
    Reputacja: 4
    uPlay: ultymatywny
    Polubił: 27
    Otrzymanych polubień: 114

    The Crew 2 - ciekawostki

    autor: ultymatywny » 08 mar 2019, 22:02

    no trafik ?
    wczoraj pośmigałem pierwszy raz na nowej trasie Big Land .. kilka razy i musiałem wyjść z gry
    wieczorem chciałem sobie troszkę poprawić czas i się okazało , że na tej trasie jest ruch uliczny ?
    a kiedy byłem wcześniej to nie było :eh:

    i dziś zrobiłem dokładnie tak jak wczoraj za pierwszym razem i u mnie to działa :D

    w domu , menu , test "lot koszący" (dostałem w zadaniu dziennym) po teście menu i trasa Big Land
    co ciekawe chyba będzie działać też z innymi zawodami bo od razu pojechałem zawody street "Wypadek"
    i też miałem drogę tylko dla siebie ..
    ale tak do końca to dziś nie bardzo mam czas posprawdzać co i jak
    czy na wszystkich trasach działa i czy może nie trzeba latać testu albo można inny
    a może i wystarczy tylko lecieć samolotem i później menu i tak dalej ..

    jak ktoś może to sprawdźcie czy działa ?
    a jak już wszyscy dawno wiedzą , że tak jest i tylko ja się dowiedziałem na levelu tysiąc dwieście coś ..
    to przepraszam :P
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1635
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1592
    Otrzymanych polubień: 874

    The Crew 2 - ciekawostki

    autor: olosagaris » 08 mar 2019, 22:52

    Typowe bugi z jedynki. "coś" nie nadąża. Najprawdopodobniej net, błąd dysku - wczytywania (win 7). Jak masz neta bezprzewodowego to ty bardziej - dziś piątek.

    Powiadasz, że na Big Landzie nie było traffika? :think:

    :panzielony:
  • Awatar użytkownika
    Matt26
    Posty: 41
    Rejestracja: 19 mar 2016, 16:53
    Reputacja: 0
    Polubił: 8
    Otrzymanych polubień: 31

    The Crew 2 - ciekawostki

    autor: Matt26 » 09 mar 2019, 17:47

    ultymatywny pisze:Qr Bbpost

    w domu , menu , test "lot koszący" (dostałem w zadaniu dziennym) po teście menu i trasa Big Land


    Spróbowałem Twój sposób i u mnie niestety ruch był dalej, choć znikały większe ciężarówki :D A z tym testem lotu koszącego, to używałeś jakiś konkretny czy na obojętnie jakim Tobie zadziałało?
  • Awatar użytkownika
    ultymatywny
    Posty: 111
    Rejestracja: 13 gru 2016, 13:48
    Reputacja: 4
    uPlay: ultymatywny
    Polubił: 27
    Otrzymanych polubień: 114

    The Crew 2 - ciekawostki

    autor: ultymatywny » 10 mar 2019, 1:12

    lot koszący "Szczyt St. Julian"
    i o ile pierwszy raz to był zbieg okoliczności to drugi "włączyłem" brak ruchu świadomie
    jest tylko jeden mały problemik
    dziś mimo wielu prób trzeci raz już mi się to nie udało :furia:
    :ups:
    ..
    już miałem dać sobie spokój .. niby mam neta po kablu , niby już nie piątek ;-) , ale mam Win7 ( nie wiem jak to z tym wczytywaniem ..nie znam się ) może dziś nie ma błędu ..
    jednak tak mi się spodobała jazda po pustej drodze , że postanowiłem coś poszperać
    i znalazłem taki filmik :-D
    wychodzi na to , że "mój" sposób działa , ale niestety nie jestem w stanie odtworzyć dokładnie tego co zrobiłem te dwa razy .. może gdzieś mapę włączyłem w między czasie .. może ma znaczenie liczba powtórzeń , które zrobiłem w teście .. w zadaniu miałem 7 .. za drugim razem też kilka razy ponawiałem bo chciałem poprawić wynik ..
    po tym filmie jestem pewien , że to możliwe
    aby za bardzo nie przedłużać .. trzeba zrobić dokładnie tak jak gracz na filmie ..
    musiałem próbować kilka razy .. za późno mapa , za wcześnie gaz itd .. i dupa
    ale w końcu opanowałem i działa u mnie .. tym razem na 100% :D
    małe odstępstwo od działań przestawionych na filmiku sprawia , że ruch uliczny nie znika
    ale jak się zrobi kropka w kropkę to znika
    i wreszcie sobie połapię części do hipersamochodów :tak:

    sprawdzałem kilka razy .. po rozpoczęciu wyścigu z filmiku ( a jest długi i nie każdemu musi się podobać ) można anulować i przejść do innych interesujących nas zawodów ( nie sprawdzałem wszystkich dostępnych więc tylko mam nadzieję , że działa w każdych )
    jako dowodzik dodaję własny filmik .. kończy się w pół drogi bo chyba mam jakieś ograniczenie na długość lub objętość ale nie znam się więc tak zostawiam .. to film tylko by pokazać , że u mnie działa

    przepraszam jeśli ktoś tracił czas po wcześniejszym moim wpisie i liczę , że tym razem wszyscy chętni skorzystają
    :hej:

    phpBB [media]

    How to do the No Traffic Glitch in The Crew 2 for races | The Crew 2

    phpBB [media]

    The Crew 2 2019 03 09 21 59 59 10

    ps. proszę zwrócić uwagę jak bardzo dynamicznie zmienia się pogoda w zawodach "wypadek" .. w locie :rotfl:
  • Awatar użytkownika
    Matt26
    Posty: 41
    Rejestracja: 19 mar 2016, 16:53
    Reputacja: 0
    Polubił: 8
    Otrzymanych polubień: 31

    The Crew 2 - ciekawostki

    autor: Matt26 » 10 mar 2019, 16:29

    Ten sposób z wejściem do kwatery i wybraniu wyścigu HC również u mnie działa, choć ostatnio jakoś nie mogę trafić :D A co do Twojego sposobu, to raczej ilość powtórzeń ma znaczenie, bo ostatnio też mi się tak trafiło po locie koszący, gdzie może go powtarzałem 7/8 razy i trafficów nie było :D
Odpowiedz Posty: 9 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Przejdź do