Odpowiedz Posty: 154
The Crew 2 - temat zbiorczy
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    The Crew 2 - temat zbiorczy

    autor: Courius » 27 gru 2018, 14:58

    Obrazek

    Wypatrujcie czarnego 911 Turbo na trasie. :lol: ;-)
    Ostatnio zmieniony 27 gru 2018, 14:58 przez Courius, łącznie zmieniany 1 raz.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    The Crew 2 - temat zbiorczy

    autor: olosagaris » 28 gru 2018, 17:44

    Orientujecie się może czy można przeprowadzać się w grze? Na północ od LA i na wschód od NY znalazłem posiadłości identyczne z tą w Miami. Mam już trochę dość obecnych widoków i z chęcią przeniósłbym się.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    The Crew 2 - temat zbiorczy

    autor: Courius » 28 gru 2018, 23:58

    Nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie Olo, ale pozostając w temacie... chciałem się dowiedzieć ile jest domów do kupienia. Na chwilę obecną mam dwa domki, jeden przy Miami, drugi przy Los Angeles na wylocie w stronę Highway One...

    Obrazek
    Dziś znowu polatałem z 4DDh. Polubiłem się z czarnym ptaszkiem i powoli zaczynam go dostrajać, żeby na autostradzie nie zabrakło mi mocy, gdy spotkam Devil Z.

    Ciekawe czy zbliżę się do poziomu 600KM... :problem:


    ps. jeszcze się plączę w tym trybie fotografa.
    Ostatnio zmieniony 28 gru 2018, 23:59 przez Courius, łącznie zmieniany 1 raz.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    RoadJack
    Posty: 24
    Rejestracja: 31 mar 2014, 23:14
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Roberto93
    Nick w TDU2: Roberto93
    Polubił: 132
    Otrzymanych polubień: 22

    The Crew 2 - temat zbiorczy

    autor: RoadJack » 29 gru 2018, 16:14

    Odpowiadając na Wasze pytania to niestety na chwilę obecną dostępne są najwyżej 2 domy... Ten w Miami dla każdego i ten na przedmieściach LA dla posiadaczy golda (lub SP, już nie pamiętam). Nic więcej nie można kupić/odblokować. Chociaż po całej mapie jest rozsianych jeszcze co najmniej kilka (jak nie więcej) domów identycznych do tych, które są dostępne w chwili obecnej. Może zostaną one udostępnione w którejś z późniejszych aktualizacji albo jakimś płatnym DLC, ale na razie nic na ten temat nie wiadomo. :silent:
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    The Crew 2 - temat zbiorczy

    autor: olosagaris » 29 gru 2018, 20:31

    Dzięki za info. Pozostaje mi zatem czekać lub kupić SP :think:
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    The Crew 2 - temat zbiorczy

    autor: jedlin12 » 30 gru 2018, 17:47

    https://www.youtube.com/watch?v=x3i7xLKdgXo

    The Crew 2 - January Vehicle Drop Trailer

    Kolejny zrzut pojazdów: Mercedes GLC 250 i BMW M6 GT3. Season pass ma dostęp od 2 stycznia, a reszta od 9 stycznia.
    Ostatnio zmieniony 30 gru 2018, 17:47 przez jedlin12, łącznie zmieniany 1 raz.
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
  • maciuk
    Posty: 135
    Rejestracja: 13 lip 2010, 17:40
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    :
    Przysucha 2018
    Otrzymanych polubień: 73

    The Crew 2 - temat zbiorczy

    autor: maciuk » 31 gru 2018, 2:38

    Kupiłem sobie TC2 Golda za 90PLN z groszami (plus ten bonus za punkty).

    Ogólnie wrażenia na +. Troszkę bałagan z listą pojazdów.
    Odnośnie prowadzenia : Jest fajne - ale każdy samochód muszę grzebnąć w pro settingsach. Fajnie znowu mieć mustanga, który pali gumę przy ruszeniu z 3jki, a jak się przeholuje to leci przodem w barierkę :0, a jak się przeholuje inaczej to leci się bagażnikiem w barierkę, a jak się przegnie najpierw z pierwszym, potem z drugim to leci się drzwiami w barierkę ....wspominania wracają......
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    The Crew 2 - temat zbiorczy

    autor: olosagaris » 31 gru 2018, 3:29

    te 4 suwaki w lewo i każdy spali trochę gumy. Pagani wrzuca na luz przy 230.. jadąc tylko przed siebie :P
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    The Crew 2 - temat zbiorczy

    autor: Courius » 31 gru 2018, 4:12

    Powinniśmy stworzyć temat z opcjami tuningu samochodów w tc2 - coś na wzór tego z działu o tc1.
    Ostatnio zmieniony 31 gru 2018, 4:13 przez Courius, łącznie zmieniany 1 raz.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    The Crew 2 - temat zbiorczy

    autor: jedlin12 » 31 gru 2018, 18:23

    Od dobrych kilku dni pykam sobie w drugą część The Crew i po dogłębniejszym poznaniu jestem nieco rozdarty. The Crew 2 to dziwny twór, poprawia wiele poważnych bolączek poprzednika: Personalizacja samochodu w końcu osiągnęła odpowiednie rozmiary, model jazdy jest bardziej przewidywalny, ale w tym samym czasie zniknął jakby urok pierwowzoru, nie czuć już tak mocno ogromu wirtualnych Stanów. Może to wynik dania tylko nieco przemodelowanej mapy, ale w pierwszym The Crew mapę odkrywało się powoli. Zaczynałeś w Detroit i co prawda można było od początku przeteleportować się do LA, czy Miami, ale trzeba było wziąć samolot w tym celu co zbytnio się nie opłacało i stopniowo ogarniało się ogrom USA, ponadto nie odnosiłem wrażenia, że pewne przestrzenie zostały jakoś mocniej pokrzywdzone. W dwójce gra wymusza na ciebie od początku uczestnictwo w zawodach na terenie całego kraju i ten rozmiar gdzieś zanika. Co gorsza, większość zawodów można rozegrać w ciągu ledwie góra 5 minut. Tylko bodajże eventy w grupie Hypercar są dłuższe i ja się pytam gdzie podziały się te kilkugodzinne wojaże poza szosą? Wyścigi frakcyjne były jednymi z fajniejszych w oryginalnym The Crew i strasznie mi tego brakuje w dwójce. A wyścigi aut turystycznych, motocrossu i rallycrossu są ograniczone tylko do dedykowanych aren. I to chyba jest moim zdaniem największa wada tytułu. Ponadto z tego co widziałem to trasy do PVP to praktycznie to samo co jest w singlu.

    Ale żeby nie było tak źle, to Destruction Derby okazało się nadzwyczaj miodne. Fizyka może nie za skomplikowana, ale części się gniotą i odpadają, a dodatkowe modyfikacje tras dodają kolorytu rywalizacji.

    PS. Dlaczego popsuliście mi Golden HIlls?
    Ostatnio zmieniony 31 gru 2018, 18:25 przez jedlin12, łącznie zmieniany 1 raz.
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    The Crew 2 - temat zbiorczy

    autor: olosagaris » 31 gru 2018, 21:34

    Courius pisze:Qr Bbpost Powinniśmy stworzyć temat z opcjami tuningu samochodów w tc2 - coś na wzór tego z działu o tc1.


    Jak masz pewne sugestie poprawiające osiągi i ogólnie prowadzenie to śmiało działaj :thumbup:

    Jeżeli chodzi o mnie to nie widzę większego sensu w poprawianie możliwości pojazdów z prostej przyczyny. Fabuła jest banalnie prosta, a pvp nie lubię. Nic się nie zmieniło od czasów jedynki. Raz wszedłem, wygrałem swoim czerwonym gt-r'em - pozostali uciekli.

    :crazy:

    @jedlin,

    ja mam podobne odczucia. Jeżeli nie jest się mną (jazda bez większego celu w kółko) to ta gra szybciej znudzi się niż fh3. Po ogarnięciu wszystkich kierowców i tego całego tytułu motornation już nawet nie chce mi się robić pozostałych wyścigów :cool: Na mapie ogólnie się gubię, nawet używam czasem gpsa. Dokonali pewnych zmian, ale niewielkich.

    Strasznie dużo drzew.

    Jedno mnie cieszy. Zdobywam fanów po prostu sobie jeżdżąc - normalnie jakby to zrobili pod olosagarisa. Nawet codzienne kontrakty dostaje typu przejedź 50 - 100 km, przepłyń 100 km itd

    Demolition derby to strzał w przysłowiową dziesiątkę. Kiedyś grałem w Krew na zmianę z Flatoutem - teraz jest to w jednym tytule. Poza tym w kwadrans można zrobić ponad 100k B. Bodajże King of Mayhem na najwyższym poziomie trudności łapię 23k B w 4 minuty. Ciekawe ile można mieć B na koncie....
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    The Crew 2 - temat zbiorczy

    autor: Courius » 31 gru 2018, 22:48

    olosagaris pisze:Qr Bbpost
    Courius pisze:Qr Bbpost Powinniśmy stworzyć temat z opcjami tuningu samochodów w tc2 - coś na wzór tego z działu o tc1.


    Jak masz pewne sugestie poprawiające osiągi i ogólnie prowadzenie to śmiało działaj :thumbup:


    Byłem raczej ciekawy waszych spostrzeżeń, aniżeli urywania setntch sekund na trasie. Ani nie mam na takie wariacje ochoty, ani thecrew2 nie jest grą, w której miałoby to sens...

    Poki co jedyne zmiany jakie poczyniłem w ustawieniach, to zmniejszyłem przyczepność przednich kół w driftowym GTR R34. Na standardowych ustawieniach samochodem strasznie miotało na boki przy kontrowaniu poślizgu. Teraz jest ciut lepiej.

    Resztę zmian będę chciał wypróbować z ciekawości na Blackbirdzie - 911 Turbo. Ale najpierw muszę wbić ikonę i zwiększyć moc silnika. Póki co mam poniżej 500 koni i nie widzę sensu zmieniać setup tego auta.
    Ostatnio zmieniony 31 gru 2018, 22:53 przez Courius, łącznie zmieniany 1 raz.

    Obrazek

  • maciuk
    Posty: 135
    Rejestracja: 13 lip 2010, 17:40
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    :
    Przysucha 2018
    Otrzymanych polubień: 73

    The Crew 2 - temat zbiorczy

    autor: maciuk » 01 sty 2019, 15:07

    Ja w swoich autach pogarszam prowadzenie ;), więc moje settingsy nikomu by się nie przydały. Staram się uzyskać efekty takie jak bym sobie wyobrażał, że dane auto się prowadzi. Jak silnik z przodu to ...i kombinuję. Jak napęd na cztery koła to powinien mieć pewne cechy, a jak 30-70% i jeszcze dynamiczny rozkład napędu p/t ......i tak dalej. Dużo zabawy z każdym autem na początku, ale ja nie jeżdżę wieloma autami, więc mnie wsio rybka.
    Mam wybrane auta do wyścigów i tam robię przeginkę z ustawieniami, aby tylko wygrać. Ne jeżdżę nimi we FR, bo to są przyklejone do ziemi gokardy, więc zero frajdy z jazdy.
    Moim celem jest, aby każdy samochód miał jakieś "zady i walety", wtedy jest zbawa.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    The Crew 2 - temat zbiorczy

    autor: Courius » 02 sty 2019, 0:25

    Widzę, że działamy w podobny sposób. Nie chcę samochodów przyklejonych na superglue do drogi, wolę raczej takie, które mają swój unikalny charakter.

    Zanim założę temat o ustawieniach pojazdów (no chyba, że ktoś mnie wyręczy :-P ), to będę musiał jeszcze parę godzin spędzić nad tymi suwaczkami. Pewną zależność już zauważyłem, ale chcę wypróbować to na większej ilości samochodów. Póki co jestem pozytywnie zaskoczony Alfą Romeo Gulią. Jest nawet fun z jazdy, a przyznam się, że nie spodziewałem się tego po TC2. :eh: :crazy:
    Ostatnio zmieniony 02 sty 2019, 0:25 przez Courius, łącznie zmieniany 1 raz.

    Obrazek

  • maciuk
    Posty: 135
    Rejestracja: 13 lip 2010, 17:40
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    :
    Przysucha 2018
    Otrzymanych polubień: 73

    The Crew 2 - temat zbiorczy

    autor: maciuk » 02 sty 2019, 23:55

    No ja mam jeszcze trochę do rozklimienia. Suwanie na rympał na maksa w prawo lub lewo tu nie daje efektu, albo daje efekt w niespodziewanym momencie - nie zamierzonym.

    Na prawdę jestem zaskoczony, że więcej zabawy na początku będę miał z jakimiś ustawieniami, jak z samą jazdą :), ale czuję, że da radę zrobić z tymi autami wszystko. Te same settingsy chyba nie dają takich samych efektów w różnych autach. Pokuszę, się o stwierdzenie, że można zrobić na prawdę fajnie autka - może uda się uzyskać HC z TDU bez tej grawitacji z książęca ;), a w końcu jakaś samochdówka będzie znowu po prostu miodna (nie chodzi o rzeczywstość, ale po prostu fun).

    Dużo pracy przede mną :)
Odpowiedz Posty: 154

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Przejdź do