Odpowiedz Posty: 44
DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności

    autor: Courius » 01 cze 2016, 18:46

    Ciężko się nie zgodzić, ale obecnie w Assetto Corsa nasze forum współpracuje z paroma innymi i faktycznie, nie rozumiem dlaczego gra jest zepchnięta do poddziału. Chyba zasługuje na coś więcej :drapięsię: Nowa Forza Apex też może być motorem napędowym forum.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności

    autor: KatanaDriver » 01 cze 2016, 19:08

    Może nie Apex, ale przyszły Horizon, który zawita także na PC w tym roku. Dodając do tego crossmultiplayer Xbox/PC może namiesza na rynku, więc przez pewien okres warto by mieć czujne oko nad nowościami z tej gry.
  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1556
    Otrzymanych polubień: 2286

    DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności

    autor: Hudy » 01 cze 2016, 20:41

    Ja prosiłem, żeby zdjąć np TDU2 i wrzucić na jego miejsce Assetto, ale nikt mnie nie słuchał. Może teraz się uda :-)
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności

    autor: Xarlith » 01 cze 2016, 20:52

    TDU jest wyróżnione z wiadomych względów, a The Crew dla tego, że to duchowy spadkobierca. Jeśli pojawią się inne "Samochodowe gry MMO", to też będą mieć główne miejsce na forum. Wyróżnienie gry takiej jak Assetto oznaczałoby zmianę głównej tematyki portalu. Wraz ze zmianą nazwy z tdunlimited2.pl na Drivecenter.pl skierowaliśmy naszą uwagę na inne gry podobne do TDU, dopuszczając do głosu także osoby interesujące się grami zupełnie odmiennymi od TDU, ale wciąż trzon społeczności to gry pokroju The Crew, na których jakość nie mamy wpływu. Jeżeli pojawi się więcej takich sygnałów, że tą politykę należy zmienić, będziemy musieli to poważnie przedyskutować, bo zmiana byłaby drastyczna.

    A, nowy dział już jest: drivecenter-media-f305
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1556
    Otrzymanych polubień: 2286

    DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności

    autor: Hudy » 01 cze 2016, 20:54

    Wystarczy porównać jaki promień mają zawody w TC, a jaki w AC :roll:
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności

    autor: Courius » 01 cze 2016, 21:00

    W imieniu wszystkich zaangażowanych - dziękuję za szybkie utworzenie działu. Chciałbym tylko wiedzieć, kto tego uczynił, gdyż plusy same się nie rozdają :angel:
    Xarlith pisze:zmiana byłaby drastyczna.

    Mógłbyś rozwinąć myśl? Domyślam się, że zmiany dotyczyłyby wystroju witryny i dalszych zmian?
    Hudy pisze:Wystarczy porównać jaki promień mają zawody w TC, a jaki w AC :roll:

    Trudno się z Tobą nie zgodzić.
    Ostatnio zmieniony 01 cze 2016, 21:00 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • adamsky73

    DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności

    autor: adamsky73 » 01 cze 2016, 22:23

    Nie jestem jakimś wielkim fanem AC ale doceniam aktywność społeczności którą ta gra gromadzi. Nie bardzo rozumiem czemu gry wyścigowe nie mieszczą się w definicji drivecenter, czyli, zgodnie z nazwą, miejsca które zrzesz ludzi którzy lubią jeździć.

    Edit: Z chęcią się poczepiam Waszych błędów jako korektor ;-)
  • Awatar użytkownika
    MegaDzik
    Posty: 827
    Rejestracja: 07 paź 2013, 15:02
    Medale: 10
    Reputacja: 24
    Imię: raymund
    Nick w TDU2: MegaDzik vel fiufiu
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U.
    DAKAR Championship on Asphalt Summertime Endurance Event The Crew Endurance Series
    Polubił: 325
    Otrzymanych polubień: 378

    DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności

    autor: MegaDzik » 01 cze 2016, 22:56

    Xarlith pisze:Jeżeli pojawi się więcej takich sygnałów, że tą politykę należy zmienić, będziemy musieli (...)

    i chociaż nie gram w zasadzie w inne wyścigowe zabieracze czasu - to chyba dobry byłby kierunek

    adamsky73 pisze:doceniam aktywność społeczności którą ta gra gromadzi. Nie bardzo rozumiem czemu gry wyścigowe nie mieszczą się w definicji drivecenter, czyli, zgodnie z nazwą, miejsca które zrzesz ludzi którzy lubią jeździć.

    Mam podobnie. Zagwarantuje to "wzrost" popularności portalu. Czasem to będzie źle się odbijać na atmosferze, (kłótnie, wyzwiska i spory). Ale też przyłączą się na pewno ludzie wartościowi.
    Będzie się coś działo.
    Bo teraz to stagnacja ma tendencję wzrostową ...heh
    MD
    Ostatnio zmieniony 01 cze 2016, 22:56 przez MegaDzik, łącznie zmieniany 2 razy.
    Citius, Altius, Fortius, Dzikus...
  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności

    autor: KatanaDriver » 01 cze 2016, 23:46

    Mówiąc szczerze, odkąd postanowiłem dołączyć do tutejszej społeczności, byłem pewien, że forum przestało skupiać się na serii TDU i pochodnych, a stało się portalem przyjmującym szersze grono odbiorców. Przykładowo przeglądając jeszcze wczoraj forum, zanim Paweł tutaj napisał o rdzeniu serii TDU, miałem ciągłe wrażenie, że przeglądam portal o grach motoryzacyjnych.
    Czy wy także mieliście takie wrażenie?
    Ostatnio zmieniony 01 cze 2016, 23:46 przez KatanaDriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności

    autor: Courius » 02 cze 2016, 0:49

    Odsłona portalu drivecenter.pl, to odsłona skupiająca się przede wszystkim na The Crew, TDU2 i w mniejszym stopniu na innych grach samochodowych. The Crew, bo to miał być nijako duchowy(teraz wiemy, że trochę srak to się ma do rzeczywistości) spadkobierca TDU. Problem(?) jest taki, że seria TDU odeszła do lamusa, a The Crew nie do końca spełniło pokładane w nim oczekiwania. Oceny gry np. na steamie mówią same za siebie. Ludzie TC oceniają bardzo średnio. Ale, to nie powód dla którego mielibyśmy tą grę rzucić w kąt. Powinniśmy chyba bardziej rozwinąć działy innych gier? Assetto Corsa - to w niej gra chyba teraz najwięcej osób na forum, wielu z nas wykręca topowe czasy na torach w rankingu światowym!, współpracujemy w prowadzeniu lig z innymi portalami; Simrace.pl, Wykop.pl #ACLeague i Simracing.pl, stworzyliśmy też jako pierwsi prawdziwie profesjonalną ligę DTM(?) o czym dowiedziałem się dopiero od Was w maju tego roku. Dlaczego nikt o tym nie napisał na głównej stronie drivecenter.pl? O ostatnim dodatku do Assetto - Japanese Pack też cisza, o wynikach zmagań w ligach DTM, M235i, Race of Champions, czy ostatnio rozgrywanym Fun Race również cisza, są transmisje, baa nawet z komentarzem! Ale żeby o tym się dowiedzieć, to trzeba wejść na forum i znaleźć odpowiedni dział, ewentualnie mieć odblokowany shoutbox. The Crew? W majowym Summicie nagrodą będzie nowy samochód Ferrari F40, o którym na stronie głównej też jest C I S Z A. Serio? 28maja rozdawali w grze 50 000 Crew Credits - o tym też nikt nie napisał na głównej, o tym że powodem tego podarunku było 5mln graczy też nikt nie napisał. Nie wiem jak pozostali, ale moim zdaniem powinniśmy zacząć w ogóle coś działać, pisać, nagrywać, dzielić się informacjami - robić coś, aby coś się działo, aby zaczęły się pojawiać artykuły, teksty, reportaże, uj wie, wrzucić TDU2 do działu razem z TDU i ciągle o nim pamiętać, i przede wszystkim skupić się na tym, co jest obecnie na topie. A wiecie, co jest dziś na topie? Hejtowane The Crew, Assetto i Forzy.

    Uwielbiam nasze wspólne grono, jesteście zajebiści i mogę z Wami przesiedzieć do końca moich dni, co bardzo by mnie uszczęśliwiło. Ale dobrze wiem, że spoczywanie na laurach nie jest w stylu osób, które wieczory spędzały na ucinaniu kolejnych ułamków sekund, tworzeniu coraz to lepszych wręcz profesjonalnych zawodów i lig, a już na pewno nie jest to w stylu osób, które po ponad 8 latach znajomości przez internet już dwa razy zjechały się z różnych zakątków Polski, po to aby wspólnie usiąść przy jednym stole i uścisnąć sobie dłonie.


    :kapelusz:
    Ostatnio zmieniony 02 cze 2016, 1:05 przez Courius, łącznie zmieniany 1 raz.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności

    autor: KatanaDriver » 02 cze 2016, 3:05

    Skupianie się na poszczególnych grach nie jest według mnie najlepszym rozwiązaniem. Im człowiek jest bardziej wszechstronny, tym lepiej sobie radzi w życiu. Uważam, że nie powinniśmy z góry ustalać jakie gry będą dominowały na portalu, to ustala społeczność i w miarę rozwoju będzie się dodawało odpowiednie poddziały na forum jeżeli one będą potrzebne. Oprócz wyżej wymienionych tytułów przez Alana na dzień dzisiejszy w modzie jeszcze jest: Need for Speed, RaceRoom, iRacing, DriveClub, a niedługo dołączy GranTurismo Sport. To są tytuły, które od razu skojarzyłem bez zaglądania do internetu. Załóżmy, że wyróżnimy jakieś gry i taka osoba, która wejdzie na portal, ale nie interesuje się zbytnio wyszczególnionymi tytułami, będzie skazana na pisanie w jakimś mniej widocznym dziale z nadzieją, że ktoś to w ogóle zauważy jego posty, bo kto będzie pisał posty w działach, gdzie są odstawione na kąt. Łatwiej zajrzeć na inne forum, może tam ktoś dał tej grze większy priorytet i więcej ludzi zagląda. Ubierając w inne słowa aktualną sytuację: "Tutaj gramy w takie gry, a jak ci się nie podoba to idź sobie tam do ciemnego pokoju obok z nadzieją, że tam spotkasz kogoś to pogrania". Nie chcę doprowadzić właśnie do takiej sytuacji. Nie zależnie od tego jaka to produkcja, każdy deweloper walczy o tą samą uwagę na rynku gier, więc dlaczego na forum, które poświęca się właśnie grami motoryzacyjnymi miały by być dane tytuły wyróżniane? Zapłacili nam? Nie! Każda produkcja ma coś w sobie i jeżeli zostanie uznana w śród graczy, to tak czy siak będą tam się schodzić ludzie i pisać multum postów. Jedynie co możemy zrobić to poustawiać kolejność tytułów/serii od najpopularniejszych do mniej popularnych, a te które przeżyły już swoje złote czasy, nie są ani wspierane przez twórców, ani to zainteresowanie nimi nie należy do najwyższych, można przenieść do oddzielnego przedziału tuż za świeżymi tytułami. Scrollując w dół, wszystkie gry będzie można łatwo znaleźć i będą one widoczne dla nowych użytkowników.

    Przykład takiego forum: http://forum.android.com.pl/
    Tak wygląda forum o wiele większej tematyce od naszej. Poniżej widać przedziały z danymi modelami telefonów, a na wierzchu są najpopularniejsze modele danych producentów. Te które są już przestarzałe, nie wychodzą żadne aktualizacje, a sama popularność tych modeli jest znikoma, są schowane. Co ciekawe producentów posortowano alfabetycznie. Są tu wyróżnione jakieś smartfony? Ja nie widzę, bez problemu znalazłem swój aktualny model HTC 820, który na rynku stoi 1,5 roku. Przejrzystość także ładnie zachowana. U nas by trzeba by o tym chwilę pomyśleć, by nie namozolić.

    Takie moje zdanie.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności

    autor: Courius » 02 cze 2016, 11:12

    Bycie wszechstronnym jest fajne, ale wiesz jak się mówi - jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Inna sprawa jest taka, że aby o czymś pisać i wspierać na forum jakiś tytuł, to fajnie by było go mieć u siebie na dysku. Pytanie jest takie - ile osób chętnych do współpracy ma u siebie w domu np. Drive Cluba, Gran Turismo i iRacing?

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności

    autor: Siemkins » 02 cze 2016, 11:59

    Nie bądźcie naiwni, że jesteśmy w stanie konkurować z portalami i forami tematycznymi, które skupiają się tylko na 1 tytule ew. 1 serii gier.

    Część z tematów, o których można było napisać wypisał Alan. Jest ich kilkanaście, a kilkadziesiąt innych znalazłoby się bez problemu. Ile tego jest u nas? Sami sprawdźcie i oceńcie. Ilu redaktorów/newsmanów już przerabialiśmy? Ok 10. Przypadek? I pomyśleć, że kiedyś ogarniałem adminowanie, prezesowanie klubowi, moderowanie forum i czytanie wszystkich postów, tworzenie materiałów, pisanie newsów i jeszcze był czas na granie godzinami...A teraz ktoś mi próbuje tłumaczyć, że nie ma 30 minut żeby coś przygotować...

    Nie chcę samemu sobie słodzić, bo to i tak gorzko smakuje, ale do TDU i TDU 2 sam pisałem wszystkie materiały. Do TC tworzyłem materiały w czasach bety. Potem przestałem i niestety nie doczekałem się następcy. Żeby ludzie tu trafili, to muszą być materiały i czas na ich wypozycjonowanie. Z newsami słabiutko, z jakimikolwiek uniwersalnymi materiałami jeszcze gorzej. Jak ma się to w google dobrze szukać, jak nie ma czego szukać?
    Dla hasła "tdu" mamy 1szą stronę w wyszukiwarce. Dla "tdu 2" również. Dla "the crew" to już 5ta strona i to z bólem dupy, bo to wynik nie dla żadnego newsa czy artykułu, ale do głównego działu tc na forum. Dla frazy "the crew achievements" otwieramy 2gą stronę w wyszukiwarce, dla "the crew osiągnięcia" także jest dla nas na 2giej stornie w Google. Ale znikąd to się nie wzięło:
    http://drivecenter.pl/content/the-crew- ... cellaneous
    http://drivecenter.pl/content/the-crew- ... -2-explore
    http://drivecenter.pl/content/the-crew- ... rt-1-drive
    Daje Wam to coś do myślenia czy dalej nic?

    Że AC mogłoby mieć więcej miejsca na forum? Mogłoby. Czy TC powinno mieć mniej? Nie sądzę.

    Podane jako przykład forum androida wgl do mnie nie przemawia. Tam jest 370 tyś userów, tutaj 2k z hakiem, czyli jakieś 130 razy mniej. Zrobimy to co u nich i będziemy śmieszni przez żałośni, ale za to 1 zabłąkany user, który gra w jakiś totalnie niszowy tytuł będzie miał do niego super prosty dostęp.

    Od stania i patrzenia tu się nic nie zmienia..

    Oczywiście zapraszam do dyskusji nie tylko tych, co już zabierają głos, ale wszystkich, którym jeszcze zależy.
    Ostatnio zmieniony 02 cze 2016, 11:59 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności

    autor: KatanaDriver » 02 cze 2016, 14:52

    Być może to zabrzmi trochę jak tłumaczenie się małego dziecka, ale trzeba wyjaśnić sobie parę spraw. Ponad miesiąc temu spojrzałem na nasze forum inaczej niż jak to robię zazwyczaj. Spoglądając na przedziały pomyślałem sobie "Mamy tak rozwinięte forum, a nowych ludzi brak". Szukając na w internecie informacji na temat aktywnych graczy The Crew trafiłem na stronę sklepu Steam z tą grą. Tam można zobaczyć ile pozytywnych recenzji otrzymała gra. Zauważyłem, że czerwonym druczkiem pisze "Mieszane". Okazało się, że 71% osób dała ocenę pozytywną. Pomyślałem "No ok. Widzę, że nie tylko mi się gra nie spodobała". Wracając tam w następnym tygodniu, spadło do 68%. Spojrzałem na recenzję, a tam co trzecia to pozytywna ocena. W tym momencie stwierdziłem stwierdziłem, że trzeba coś zrobić. W tamtym okresie zbliżały się matury, więc skupiłem się na nich i zrezygnowałem z aktywnego pisania newsów z obawy, że im bardziej będę rozpowszechniać naszą stronę, tym mniej osób będzie zainteresowanych dołączenie, do społeczności. W między czasie wymyśliłem to co dzisiaj widzicie. Gdy skończyła się sesja maturalna i załatwiłem parę innych spraw które się napiętnowały, dowiedziałem się, że Steam wprowadził oceny z ostatniego miesiąca. To tylko potwierdziło moje przypuszczenia. Gra należy do nie wypałów z ostatniego roku, a ludzie pokochali hejtowanie tej gry. Recenzje pokazują tylko graczy, które kupiły grę, a osoby, które nie zakupiły, wyśmiewają się z niej patrząc chociażby na Fiata 500 jako "Monstertruck". :wtf:
    Ukryty tekst:
    Obrazek

    Wtedy to też postanowiłem, że pora wprowadzać mój plan w życie, ale problem z przedziałem The Crew został, bo według mnie działa ona bardzo negatywnie na wizerunek forum. W tym momencie nie chcę ostatecznie ruszać z całą akcją, dopóki nie pojawi się ostateczny werdykt w sprawie wyglądu strony. To czy on zniknie, zmieni położenie, czy zostanie w tym miejscu co jest, mnie nie obchodzi, ale proszę o zweryfikowanie tej sprawy.

    PS. Jak wrócę z miasta to zacznę pisanie tematów, ale nie obiecuję, że skończę dzisiaj, bo jest co pisać. Zapewne po mojej pisowni, będzie potrzebna korekta. Także, jak by co to śledzić. ;)
    Ostatnio zmieniony 02 cze 2016, 14:52 przez KatanaDriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Michau7547
    Posty: 567
    Rejestracja: 09 lis 2011, 20:40
    Medale: 14
    Reputacja: 32
    Nick w TDU: Michau7547
    Nick w TDU2: Michau7547
    Klub: Green Lights Company
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 DAKAR DAKAR
    Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event The Crew Endurance Series TorMania Regular Races WIMP
    Polubił: 1202
    Otrzymanych polubień: 410

    DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności

    autor: Michau7547 » 02 cze 2016, 15:19

    Może zamiast przebudowywania forum, skupmy się na tworzeniu treści.
    Wydaje mi się, że nie potrzeba radykalnych zmian, żeby coś na forum zaczęło się dziać. Zamiast całkowicie odrzucać to co mamy teraz, spróbujmy to wykorzystać.

    The Crew ma słabą opinię, jednak są osoby które w to grają. Dlaczego mamy odcinać się od tych osób?
    Jestem pewny, że jeżeli jakaś gra zyska dużą popularność i będzie w temacie tej gry duży ruch, to Administracja tego nie zignoruje.

    Myślę, że lepiej skupić się teraz na tworzeniu materiałów. Od tego jakie one będą, tacy ludzie do Nas zawitają.
Odpowiedz Posty: 44

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Przejdź do