Odpowiedz Posty: 3 Strona 1 z 1
Informacje i Zasady
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    Informacje i Zasady

    autor: olosagaris » 03 lut 2016, 13:00

    1. Zawody “Drivecenter.pl Championship on Asphalt in The Crew Furious with Passion 2016” powstały i będą prowadzone przez użytkownika olosagaris przy współpracy z administracją forum drivecenter.pl .

    2. W zawodach może uczestniczyć każdy zarejestrowany użytkownik forum drivecenter.pl, który wyrazi chęć uczestnictwa w zawodach w temacie „Zapisy” w terminie do 7 lutego, godziny 23:59.

    3. Zawody potrwają od 8 lutego bieżącego roku przez kolejno, maksymalnie 31 dni.

    4. Zawody są w 100% samochodowe więc nie dopuszcza się do zabawy pojazdów z dodatku Wild Run z pominięciem aut typu Subaru BRZ, Lotus Exige, TVR Sagaris i in. dostępnych ogółowi graczy The Crew. Mając na względzie wszystkich zainteresowanych, również nie dopuszcza się samochodów płatnych z dodatku Season Pass.

    5. Na każdy wyścig/i przewidziane są 2-3 dni więc wyniki muszą zostać opublikowane w terminie tych dni do godziny 23:59 ostatniego, 2 lub 3 dnia. Nie bierze się pod uwagę wyników zgłoszonych po terminie. Każdy gracz zobligowany jest do umieszczenia zdjęcia z wynikiem czasowym danego wyścigu.

    6. Zwycięzcą zostaje osoba, która zyska najkrótszy łączny czas wszystkich etapów.

    7. Wybór kontrolera i poziomu asysty w grze jest rzeczą indywidualną każdego gracza.

    8. Każdy wyścig zostanie przeze mnie opublikowany w oddzielnym temacie w godzinach porannych (jak Siemkins robił to w przypadku Dakaru V).

    9. Zachęca się uczestników do wymiany myśli i poglądów, rozmów w stworzonym do tego temacie „Pogawędki”. Do konwersacji zaprasza się wszystkich uczestników jak i również pozostałych użytkowników forum dirvecenter.pl .

    10. Liczy się 100% rozrywka i zabawa. Trzymamy się zasad fair play. Różne magiczne sztuczki typu „clutch bug” są nie dopuszczalne. Jazda „w ekipie” również jest nie dopuszczalna biorąc pod uwagę wyjątkowość tunelu aero w grze The Crew.

    11. Dla najszybszej trójki przewidziane są niewielkie nagrody. Traktujcie je jako „niespodziankę” :D

    12. Wszystkie najważniejsze informacje będą publikowane na bieżąco, w razie wątpliwości służę pomocą w temacie „Pogawędki” lub za pomocą funkcji prywatnej wiadomości.

    :thumbup:
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    Informacje i Zasady

    autor: olosagaris » 09 lut 2016, 19:47

    Wiedziałem, że o czymś zapomniałem. I wiedziałem, że prędzej czy później to nastąpi, ale udawałem, że o tym nie wiem.

    Wprowadzam poprawkę do regulaminu:

    13. W nawiązaniu do pkt 5 - osoba, która zapomni, nie może, nie zdąży przesłać swojego wyniku w określonym terminie otrzymuje czas:
    - w wyścigu powyżej 30 minut trwania dolicza mu się 2 min do najdłuższego opublikowanego czasu w danym przejeździe;
    - w wyścigu poniżej 30 minut trwania dolicza mu się 1 min do najdłuższego opublikowanego czasu w danym przejeździe.

    Np. Jeśli gracz X zapomni wrzucić swój wynik w określonym czasie, a gracz Y osiągnie najdłuższy czas przejazdu to gracz X otrzymuje czas gracza Y + 1-2 min w zależności od długości czasu przejazdu.

    :thumbup:
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    Informacje i Zasady

    autor: olosagaris » 14 lut 2016, 7:34

    Aloha :wave:

    W dniu dzisiejszym (14.02) odbędzie się przerwa i z kolejną częścią zawodów startujemy już jutro. Przyda się chwila odpoczynku. Kolejne przerwy również odbędą się w ostatnim dniu tygodnia (21.02; 28.02).

    Ten czas proponuję poświęcić na odpoczynek bądź na zbieranie gotówki na wozy wyczynowe. Więcej info jutro.

    Do zobaczenia
    olo :kapelusz:
Odpowiedz Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Przejdź do