Odpowiedz Posty: 19
24h LeMans Schwarzbierbude
  • Awatar użytkownika
    LKRISS
    Posty: 67
    Rejestracja: 17 maja 2015, 14:33
    Reputacja: 0
    Imię: Krzysztof
    Hobby: MTB, Film, Gry
    Samochód: P307
    Lokalizacja: Warszawa
    Polubił: 3
    Otrzymanych polubień: 28
    Kontakt:

    24h LeMans Schwarzbierbude

    autor: LKRISS » 03 lip 2016, 12:18

    SimRace Polska
    Obrazek
    "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
  • Awatar użytkownika
    Blazo
    Posty: 1066
    Rejestracja: 02 sie 2013, 17:46
    Medale: 2
    Reputacja: 1
    Imię: Blazej
    Hobby: Motorsport; Simracing
    Samochód: EG3
    Nick w TDU2: Blazo2086
    uPlay: Blazo2086
    Steam ID: blazo2086
    Lokalizacja: 3miasto
    :
    Race of Champions Initial DC
    Polubił: 1214
    Otrzymanych polubień: 408

    24h LeMans Schwarzbierbude

    autor: Blazo » 03 lip 2016, 13:45

    Potrójny stint wykonany. Udało mi się odrobić około półtorej minuty do dwóch merców, które są przed nami. Najlepszy czas jaki udało mi się wykonać 4:04:490 :yahoo: . Także teraz tylko liczyć na "nieprzewidywalny czynnik" i jest 6 miejsce w zasięgu :szalony: .

    Obrazek

  • Tuchan
    Posty: 4
    Rejestracja: 30 cze 2016, 17:53
    Reputacja: 0
    Imię: Marek
    Hobby: Simracing, Sporty Motorowe, Motocykle
    Samochód: Citroen C5 Exclusive 2012
    Otrzymanych polubień: 7

    24h LeMans Schwarzbierbude

    autor: Tuchan » 03 lip 2016, 18:30

    Hejka,
    Nie wiem jaki jest wynik końcowy ponieważ zaraz po zakończeniu swojego porannego przejazdu przesiadłem się w samochód osobowy pojechałem z rodziną na wyjazd do jutra.
    Chciałbym jednak z tego miejsca przeprosić Blazo, Matta i Mario za swój żenujący występ " zwłaszcza dzisiaj rano". Niestety tak jak mówiłem...kompletnie nie leży mi ten McLaren i dzisiaj jakoś rano nie mogłem się dobrze dobudzić i skoncentrować i już na drugim okrążeniu zaliczyłem mocne uderzenie bokiem w ścianę w Tertre Rouge i niestety skrzywiłem układ kierowniczy, tempo było beznadziejne ale według moich wyliczeń i tak bardziej opłacało się jechać tym żenującym tempem niż zjeżdżać do pitu. Wogóle dużo się działo (jden merców był wyjątkowo niecierpliwy i chciał mnie wyprzedzić od razu nie czekając na prostą i zaatakował również w Tertre Rouge jak wariat i doszło do kolejnego dzwona).
    Wiele by mówić...większość mojego przejazdu jest nagrane i spróbuję na dniach skroić z tego małe podsumowanie z moim komentarzem.
    Jednak ponownie chę chłopaków przeprosić bo wszystko co oni zyskiwali ja w trakcie jednego stintu traciłem. Dlaczego Matt tak się uparłeś żebym pojechał skoro mówiłem że nie mam tempa :P
    Nic to mimo wszystko polecam każdemu, niesamowite emocje i poczucie współpracy w teamie, do tego jest w tym coś mocno ekscytującego i takiego co sprawia , że strasznie żałuję że to już koniec i już tęsknię za Circuit de la Sarthe.
    Wiem, że za miesiąc planowany jest kolejny start 24h ale tym razem na Nurburgringu...jeśli Matt planujesz to ja od razu z tego miejsca rezygnuje bo nie chcę mieć na sumieniu kolejnego zmarnowanego wyścigu przeze mnie.
    Pozdrawiam i dziekuję mimo wszystko za możliwość udziału w tym wydarzeniu. Fantastyczna sprawa.
  • Awatar użytkownika
    LKRISS
    Posty: 67
    Rejestracja: 17 maja 2015, 14:33
    Reputacja: 0
    Imię: Krzysztof
    Hobby: MTB, Film, Gry
    Samochód: P307
    Lokalizacja: Warszawa
    Polubił: 3
    Otrzymanych polubień: 28
    Kontakt:

    24h LeMans Schwarzbierbude

    autor: LKRISS » 03 lip 2016, 20:04

    Oficjalne wyniki jakie udalo mi sie zebrac w calosc. Gratuluje wytrwalosci i koncowego wyniku!

    http://simrace.pl/forum/index.php/topic ... entry34545

    teraz chyba czas na analizę i wnioski na przyszlosc :)
    SimRace Polska
    Obrazek
    "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
Odpowiedz Posty: 19

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Przejdź do