Odpowiedz Posty: 10 Strona 1 z 1
Runda #4 - Paul Ricard, Francja
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Runda #4 - Paul Ricard, Francja

    autor: Xarlith » 22 lis 2015, 14:31

    Circuit Paul-Ricard
    TERMIN: 27.11.2015
    Obrazek


    Podstawowe założenia:

    • typ: Sprint
    • trening: 60 minut, start: 20:40
    • kwalifikacje: 20 minut, start: 21:40
    • przeciętne okrążenie: 2'32"000
    • liczba okrążeń wyścigu: 25
    • szacowany czas trwania wyścigu: 63 min
    • zużycie opon: 150%
    • zużycie paliwa: 150%
    Prognoza pogody:

    • widoczność: czysto (clear)
    • temperatura: 20 st. C

    Warunki torowe:

    • przyczepność początkowa: 95%
    • lap gain: 36 (obliczono dla 9 klientów)
    • transfer: 90%

    Link do strony pobierania:
    http://www.racedepartment.com/downloads ... 15/updates
    Ostatnio zmieniony 22 lis 2015, 14:31 przez Xarlith, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Runda #4 - Paul Ricard, Francja

    autor: Xarlith » 27 lis 2015, 23:33

    Podsumowanie kwalifikacji (nieoficjalne)

    Ostatnio zmieniony 27 lis 2015, 23:33 przez Xarlith, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Runda #4 - Paul Ricard, Francja

    autor: Xarlith » 27 lis 2015, 23:33

    Podsumowanie wyścigu(nieoficjalne)



    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 27 lis 2015, 23:33 przez Xarlith, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    shogel
    Posty: 46
    Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:01
    Medale: 1
    Reputacja: 0
    :
    Liga BMW
    Otrzymanych polubień: 13

    Runda #4 - Paul Ricard, Francja

    autor: shogel » 28 lis 2015, 21:08

    Zupełnie nie rozumiem, czemu tak mało ludzi przychodzi na tą ligę. Świetne autko, a tor wymiatał po prostu.
    W qualu emocje, bo na osstatnim moim okrążeniu wskoczyłem na P1, żeby zaraz zobaczyć, że w ostatniej chwili ktoś mnie wyprzedził. Okazało się że to Tradey, który podobnież ścinał zakręty. Zupełnie nie rozumiem takiego postepowania. Ale nieważne.
    Sam wyścig należał do jednych z bardziej zaciętych od kiedy jeżdżę. Z MTX zaczęliśmy walkę od samego startu. Niestety pod koniec okrążenia mój błąd i mamy kontakt, w którym sam siebie ukarałem i spadam na sam koniec. Po poprzedniej rundzie zwracałem uwagę, żeby nie robić dokładnie tego, co sam teraz zrobiłem :P
    phpBB [media]

    MTX jak to zgłosisz, nie będę mieć pretensji. Ewidentna moja wina. Zbyt optymistyczny atak.
    Potem gonitwa do samego końca. Udało mi się mi się jakimś cudem odzyskać P1 , które dowiozłem do końca.

    Dzięki za walkę MTX, było super :thumbup: Z tyłu też Matt się ciągle pokazywał i straszył.
    Na koniec miałem okazje przetestować aplikację PitMenu do automatycznego robienia pitstopu. Polecam wszystkim , szczególnie tym co nie mają czasu na trening pistopu. Działa ona tak, że przed początkiem wyścigu odpalamy apkę, ustawiamy co chcemy zmienić w picie, ile paliwa dolać, następnie można ją wyłączyć. Przed zjazdem na pitstop, trzeba jednak ją włączyć i jak sięw picie zatrzymamy wcisnąć wcześniej skonfigurowany przycisk na klawiaturze, żeby wywołać skrypt , który zrobi za nas całą robotę. U mnie działa bez problemu, ale jak to testowałem, to czasem mi przycisk nie chciał działać w picie. Problem zniknął , jak po odpaleniu apki wcisnę kilka razy te przycisk nie będąc w picie. Wtedy już wszystko działa.
    Dzieki za sciganie i mam nadzieję, że na spa będzie nas więcej. Bo to jest dopiero niesamowity tor :panzielony:
    Ostatnio zmieniony 28 lis 2015, 21:08 przez shogel, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    yano
    Posty: 21
    Rejestracja: 04 cze 2015, 20:02
    Medale: 1
    Reputacja: 0
    :
    Liga DTM
    Otrzymanych polubień: 2

    Runda #4 - Paul Ricard, Francja

    autor: yano » 28 lis 2015, 22:32

    Chętnie bym się pościgał,jedną runde przejechałem ale wstając o 4:30 to 22:00 jestem już trochę padnięty i taka jazda nie ma najmniejszego sensu.1.5h to też dla mnie za długi dystans.
  • Awatar użytkownika
    Blazo
    Posty: 1066
    Rejestracja: 02 sie 2013, 17:46
    Medale: 2
    Reputacja: 1
    Imię: Blazej
    Hobby: Motorsport; Simracing
    Samochód: EG3
    Nick w TDU2: Blazo2086
    uPlay: Blazo2086
    Steam ID: blazo2086
    Lokalizacja: 3miasto
    :
    Race of Champions Initial DC
    Polubił: 1214
    Otrzymanych polubień: 408

    Runda #4 - Paul Ricard, Francja

    autor: Blazo » 29 lis 2015, 0:51

    Może się pojawię na Spa, bo to jeden z moich ulubionych torów. Jakby ktoś się pytał dlaczego się nie ścigam, to z powodu badziewnego samochodu. Nie wiem co za szatański pomysł wpadł Wam do głowy blokując set w tym kapciu bez docisku :D . No, ale nie będę marudził, jak większość chciała, to można pojeździć.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Runda #4 - Paul Ricard, Francja

    autor: Prince-Matt » 29 lis 2015, 2:30

    Blazo2086 pisze: badziewnego samochodu. Nie wiem co za szatański pomysł wpadł Wam do głowy blokując set w tym kapciu bez docisku :D .
    Akurat to jest mistrzostwo swiata. Filmik mówi za siebie. Najpierw sie naucz jezdzić a potem się baw setem a nie setuj żeby się łatwiej jechało.

    Wyścig fajny, tor fajny, niestety było pare incydentów przez które nie mogłem pozostać na prowadzeniu.
    Myśle że Spa nie będzie takie ciekawe.
    No i wtf z tym ścinaniem szykany podczas Q? Gdzie my jesteśmy? Jeszcze start z Pole i dzwon na dzien dobry. Mam nadzieje że kierowca poniesie konsekwencje :crazy:
    Ostatnio zmieniony 29 lis 2015, 2:30 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    MTX
    Posty: 1465
    Rejestracja: 13 lip 2010, 15:03
    Medale: 3
    Reputacja: -13
    Nick w TDU: camryt
    Klub: Telcontar
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2013 Puchar Ferrari Liga DTM
    Polubił: 20
    Otrzymanych polubień: 105

    Runda #4 - Paul Ricard, Francja

    autor: MTX » 29 lis 2015, 23:06

    shogel pisze:MTX jak to zgłosisz, nie będę mieć pretensji. Ewidentna moja wina. Zbyt optymistyczny atak.

    Zgłaszać nie mam zamiaru, bo zupełnie na tym nie ucierpiałem. Pojechałem szerzej, bo widziałem Cię składającego się do wewnętrznej. Chociaż nawet jakby nie doszło do kontaktu/nie byłoby mnie tam, to jadąc tą linią z taką prędkością zupełnie przestrzeliłbyś ten zakręt :mrgreen: Natomiast bardziej przyczepiłbym się wyprzedzenia na pierwszym zakręcie (okrążenie 19), zupełnie nie zostawiłeś mi miejsca żeby złożyć się do drugiej części szykany. Ale w sumie to też niczego nie zmienia, i tak wyprzedziłbyś mnie prędzej czy później ;-) Robiłem co mogłem, genialna walka, ale zupełnie odchodziłeś mi na prostej przez obtłuczenia.

    Dla takich fantastycznych sytuacji jeżdżę w lidze, bezpośrednia walka, oczekiwanie na błąd, wykorzystanie zaistniałej sytuacji. Na RBRing gonitwa z ostatniego miejsca, na Zandvoort walka z Bartem, teraz walka z shogelem. Brawo :clap: Szkoda tylko, że załoga z wyścigu na wyścig topnieje.

    shogel pisze:Na koniec miałem okazje przetestować aplikację PitMenu do automatycznego robienia pitstopu.

    To wyjaśnia jakim cudem nadrobiłeś bodaj 4 sekundy w picie :mrgreen:

    Blazo2086 pisze:Nie wiem co za szatański pomysł wpadł Wam do głowy blokując set w tym kapciu bez docisku :D

    Tu się zgodzę. Zrozumiałbym blokowanie setupu jeżeli jeździlibyśmy np. GT3, bo tam różnice faktycznie mogą być bardzo znacznie, ale w samochodzie w którym można zmienić tak niewiele nie ma to większego sensu. Zwłaszcza, że standardowy setup jest tragicznie podsterowny, a zmieniając 2-3 parametry nawet metodą próbobłędów, można porządnie ustawić samochód do swojego stylu jazdy. Osobiście uważam, że M235 jest fantastycznym autem (po małych tweakach), przerost opon nad zawieszeniem i bez jakiegokolwiek docisku, dlatego limity są bardzo łatwe do badania.
    Ostatnio zmieniony 29 lis 2015, 23:06 przez MTX, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
    ,,Thank you, Hachiroku"
  • Awatar użytkownika
    shogel
    Posty: 46
    Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:01
    Medale: 1
    Reputacja: 0
    :
    Liga BMW
    Otrzymanych polubień: 13

    Runda #4 - Paul Ricard, Francja

    autor: shogel » 30 lis 2015, 23:07

    MTX pisze:Natomiast bardziej przyczepiłbym się wyprzedzenia na pierwszym zakręcie (okrążenie 19), zupełnie nie zostawiłeś mi miejsca żeby złożyć się do drugiej części szykany.


    Właśnie obejrzałem sobie repa i wygląda na to, że rzeczywiście nie zostawiłem ci miejsca. Byłem przekonany, że jesteś już za mną. Do tej pory jak czerwone strzałki były w dolnej cz. ekranu, odbierałem to jako dowód, że rywal jest za mną, jednak na filmiku widać, że mimo strzałek u dołu, byłeś już jednak trochę z boku :wtf: Sorry.
    A na koniec filmu nasz wyjazd z pitstopu..... żeś się wcisnął :-D


    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 30 lis 2015, 23:07 przez shogel, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Runda #4 - Paul Ricard, Francja

    autor: Xarlith » 30 lis 2015, 23:43

    Werdykt sędziowski:

    Zdarzenie: L2, Mistral Straight
    Sprawca: Tradey
    Poszkodowani: Prince-Matt
    Kara: +10s kara podstawowa, +10s spowodowanie uszkodzeń pojazdu
    Ostrzeżenie: Ostrzeżenie dla Prince-Matt'a. Karą za wyprzedzenie poza torem i nie oddanie pozycji może być nawet dyskwalifikacja. Okolicznością łagodzącą jest sam wypadek, i to, że Matt, tuż przed wypadkiem szykował się do manewru wyprzedzania MTX'a, który miał duże szanse na powodzenie.
    Sędzia: Xarlith

    Zdarzenie: L14, T2
    Sprawca: MTX
    Poszkodowani: Prince-Matt
    Kara: +10s kara podstawowa, +5s nie oddanie pozycji
    Sędzia: Xarlith

    Zdarzenie: L25, T3
    Sprawca: MTX
    Poszkodowani: Prince-Matt
    Kara: +10s kara podstawowa, +5s nie oddanie pozycji
    Sędzia: Xarlith

    Zdarzenie: L25, przed T1
    Sprawca: Prince-Matt
    Kara: +10s nieprzepisowe blokowanie
    Sędzia: Xarlith

    INNE KARY
    Tradey - Zakaz udziału w sesji kwalifikacyjnej następnego wyścigu (za ścięcie podczas swojego najlepszego okrążenia kwalifikacyjnego).
    Ostatnio zmieniony 30 lis 2015, 23:43 przez Xarlith, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
Odpowiedz Posty: 10 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Przejdź do