Odpowiedz Posty: 88
Pytania, dyskusje, komentarze
  • Awatar użytkownika
    Fufen
    Posty: 1265
    Rejestracja: 04 kwie 2013, 17:37
    Medale: 4
    Reputacja: 16
    Imię: Adrian
    Samochód: Subaru Impreza '04 WRX STI
    Nick w TDU2: Fufen
    uPlay: CM-Fufen
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: Marklowice (SWD)
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Puchar Ferrari Endurance
    Polubił: 1530
    Otrzymanych polubień: 392

    Pytania, dyskusje, komentarze

    autor: Fufen » 06 gru 2015, 8:14

    LukeT pisze:. Deklaruję iż zapoznałem się z Regulaminem ligi oraz w pełni go akceptuję.


    Jeśli go zacząłeś czytać to chyba nie dotarłeś do końca.
    Ostatnio zmieniony 06 gru 2015, 8:14 przez Fufen, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    MTX
    Posty: 1465
    Rejestracja: 13 lip 2010, 15:03
    Medale: 3
    Reputacja: -13
    Nick w TDU: camryt
    Klub: Telcontar
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2013 Puchar Ferrari Liga DTM
    Polubił: 20
    Otrzymanych polubień: 105

    Pytania, dyskusje, komentarze

    autor: MTX » 11 gru 2015, 20:14

    Prince-Matt pisze:tor - Paul Ricard
    okrążenie - L14
    sektor/zakręt - sztempel czasu 35:51
    nick i nr auta do oceny - Prince-Matt #14 MTX #340
    opis - jechaliśmy obok siebie ale mocniej przyhamowałem bo widziałem, że wyjeżdża na mnie i już się chowałem maksymalnie po wewnętrznej (tylko opony mi zostały na torze) a on i tak na mnie wjechał. Już bym był zadowolony z miejscem na połowę auta (a o normalnej szerokości jednego auta już nie wspominam). Obity przód i spadam z 1! pozycji na 3... strata szans na wygrana...

    Jechał taką linią, że gdybym zostawił miejsce, to by i tak we mnie wjechał. Szkoda, że faktycznie tak się nie stało, bo wtedy wina byłaby jego, co potwierdził Xar w rozmowie. Ale trudno, mądry Polak po szkodzie, już przełknę tę karę. Totalnie nie ogarnia podsterowności w tym samochodzie, cudny tego przykład dał na Zandvoort, a teraz jeszcze lepszy na Paul Ricard :clap: Tak więc w żadnej walce bezpośredniej nie będzie miał nigdy przewagi. Poza tym, gadaj zdrów, żadnych szans na wygraną nie miałeś :shh:

    Prince-Matt pisze:tor - Paul Ricard
    okrążenie - L25
    sektor/zakręt - sztempel czasu 63:26 - 63:33
    nick i nr auta do oceny - Prince-Matt #14 MTX#340
    opis - MTX scina szykane, co mu daje zysk czasowy bo może wjechać idealnie w następny zakręt, ale ok jedziemy dalej. Jadę na bestline a on się w następnym zakręcie pakuje w mój tył i mnie wyprzedza.


    Do żadnego umyślnego ścięcia i kontaktu nie doszło - zakręt "ściąłem" bo zrzuciłem przypadkowo na 2 bieg i tyłek poszedł bokiem, zresztą specjalnie zahamowałem, żeby do cięcia i przewagi czasowej nie doszło (widać na wideo poniżej). Sam jest sobie winien, że tak cudownie wszedł w nawrót, że mimo wszystko byłem w stanie go dogonić. Gdybym nie zjechał z toru, byłbym jeszcze bliżej :shh: Zresztą, samego kontaktu z mojej perspektywy w ogóle nie było.

    phpBB [media]


    Żadnego dźwięku uderzenia, nie wyskoczył komunikat o zniszczeniach, żadnej utraty prędkości, więc skąd miałem wiedzieć, że coś się stało? Równie dobrze mógł pojechać po prostu bokiem. Jak miałem to ocenić jak latał zlagowany po całej drodze? Jeżeli faktycznie pojechałby po "bestline", jak to określił, to w ogóle nie doszłoby do kontaktu, byłbym kilka metrów za. Z mojej perspektywy wygląda to nawet na specjalne podłożenie się, żeby do kontaktu doszło ;) Winowajcą jest po prostu nieszczęsny lag, który i tak tylko przyśpieszył sprawę i niczego nie zmienia - miałem wyprzedzić na kolejnej prostej, byłbym dużo szybszy i bez problemu zrobiłbym to jeszcze przed dohamowaniem. Już niejednokrotnie go wyprzedzałem w tej lidze ;) Nie potrzebowałem do tego nieczystej zagrywki...

    ...którą cudnie pokazał kilka zakrętów wcześniej, nieprzepisowo blokując. Trzeba mieć niezły tupet, żeby blokować jak ostatnia pipa, a później płakać, że dochodzi do kontaktów :rotfl:

    zysk czasowy

    Jadę na bestline

    Polska język być trudna :rotfl:
    Ostatnio zmieniony 11 gru 2015, 20:14 przez MTX, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
    ,,Thank you, Hachiroku"
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Pytania, dyskusje, komentarze

    autor: Xarlith » 11 gru 2015, 20:51

    Widzę, że tuż przed wyścigiem emocje sięgają zenitu :lol:. Jako sędzia oceniam suche fakty i to co widzę na powtórce. Nie oceniam co by było gdyby, jak słusznie zauważyłeś przy komentarzu do incydentu na 14 okrążeniu.

    To czy byś go wyprzedził na ostatnim okrążeniu zostaw dla siebie. Wyścigi nie są zawsze sprawiedliwe, również w realu chamskie zachowanie może popłacić (może i się zemścić). Jeśli ktoś ma taką taktykę, że naginając przepisy chce zdenerwować rywala, by popełnił większy błąd nic się na to nie poradzi i trzeba to traktować jako nieodłączną, ciemną stronę wyścigów. Komu puszczą nerwy w ogólnym rozrachunku przegra. Albo zaczyna gorzej jechać, albo popełnia wykroczenia, za które otrzyma większą karę niż rywal. Widzę, że napięcie między wami narasta, więc to jest raczej komentarz ogólny na tamten wyścig i na przyszłe. Rada nr 1 - nie dać się podpuścić przeciwnikowi i realizować swój plan.

    No a teraz te nieszczęsne lagi i L25. Na mojej powtórce ich nie ma, stąd werdykt taki jaki jest. Nie wiadomo, kto lagował, czy ty, czy Prince, czy Assetto. Nie mogąc stwierdzić winnego, rozpatrywałem sprawę, tak jak ją ukazała powtórka. Uderzyłeś w Matta, nie oddałeś pozycji, dostałeś karę, najmniejszą możliwą. Gdyby tej sytuacji nie było Matt byłby przed tobą, a ty miałbyś szansę wyprzedzić go na prostej. Ale wracamy do początku - nie oceniam tego co by było gdyby.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Pytania, dyskusje, komentarze

    autor: Prince-Matt » 11 gru 2015, 21:13

    Na moim repie tez nie ma lagow podczas L25, niech ten zawodnik sobie ogarnie neta. To nie innych wywala podczas R tylko jego. Reszty nie komentuje bo to żarty jakieś.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    MTX
    Posty: 1465
    Rejestracja: 13 lip 2010, 15:03
    Medale: 3
    Reputacja: -13
    Nick w TDU: camryt
    Klub: Telcontar
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2013 Puchar Ferrari Liga DTM
    Polubił: 20
    Otrzymanych polubień: 105

    Pytania, dyskusje, komentarze

    autor: MTX » 12 gru 2015, 0:01

    Xarlith pisze:No a teraz te nieszczęsne lagi i L25. Na mojej powtórce ich nie ma, stąd werdykt taki jaki jest. Nie mogąc stwierdzić winnego, rozpatrywałem sprawę, tak jak ją ukazała powtórka.

    Ale ja to rozumiem, tak jak Ci wcześniej pisałem. Obiecałem powtórkę z mojej perspektywy, więc jest ;-) Miała tylko pokazać, że niektórych sytuacji nie można pochopnie oceniać (nie chodzi mi o werdykt, a reakcję drugiej strony).

    Xarlith pisze:Widzę, że napięcie między wami narasta

    To też już Ci pisałem, mając wyłączone nicki, ukryte prawie wszystkie apki, skupiam się na tyle że widzę tylko kolorowe plamy, a nie konkretnych graczy. Ja to mam w nosie i ignoruję jak mogę, śmieszy mnie ta sytuacja i jak bardzo niektórzy się o nic potrafią wnerwiać
    .
    Xarlith pisze:Widzę, że tuż przed wyścigiem emocje sięgają zenitu :lol:.

    Meh. To nie ja się spinam tak bardzo, żeby nie dać się wyprzedzić za wszelką cenę ;-)
    Ostatnio zmieniony 12 gru 2015, 0:01 przez MTX, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
    ,,Thank you, Hachiroku"
  • Awatar użytkownika
    shogel
    Posty: 46
    Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:01
    Medale: 1
    Reputacja: 0
    :
    Liga BMW
    Otrzymanych polubień: 13

    Pytania, dyskusje, komentarze

    autor: shogel » 20 gru 2015, 12:29

    Jest gdzieś klasyfikacja generalna dostępna?
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Pytania, dyskusje, komentarze

    autor: Xarlith » 20 gru 2015, 15:50

    Już jest, sorki za zwłokę, bo miała być wczoraj.

    PODIUM BMW CUP 2015

    Miejsce 1: DamianL - 116pkt
    Miejsce 2: shogel - 114pkt
    Miejsce 3: Prince-Matt - 90pkt

    GRATULACJE dla zwycięzców!


    Obrazek

    Dzięki wszystkim za udział. Mogło być nas więcej, niestety nie wszystkim udało się startować regularnie. Być może godzina była za późna, organizacja kiepska, sędzia zbyt surowy ;), za słaba reklama, ale przynajmniej przeprowadziłem cały cykl wyścigów do końca, nie porzuciłem go tak jak poprzedni organizator...

    Czekam na sugestie i wasze rady na następne eventy. Jeszcze raz gratki dla Damiana, byłeś świetny.
    Ostatnio zmieniony 20 gru 2015, 15:50 przez Xarlith, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    shogel
    Posty: 46
    Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:01
    Medale: 1
    Reputacja: 0
    :
    Liga BMW
    Otrzymanych polubień: 13

    Pytania, dyskusje, komentarze

    autor: shogel » 20 gru 2015, 16:23

    No Damian pozamiatał. Zasłużone zwycięstwo.

    Na koniec wielkie podziękowania dla Xarlitha za organizację, dzięki za włożony czas i trud. Mi się bardzo podobało. Sugestie małe mam, ale to kosmetyka ;)
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Re: Pytania, dyskusje, komentarze

    autor: Courius » 20 gru 2015, 16:53

    Brawa dla wszystkich. Obserwowałem od początku wasze poczynania, nieźle się tam bawiliście.

    A Matt jaki dzik. Trzecie miejsce, a ty chyba prawie nigdy nie ćwiczyłeś, co nie?

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Fufen
    Posty: 1265
    Rejestracja: 04 kwie 2013, 17:37
    Medale: 4
    Reputacja: 16
    Imię: Adrian
    Samochód: Subaru Impreza '04 WRX STI
    Nick w TDU2: Fufen
    uPlay: CM-Fufen
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: Marklowice (SWD)
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Puchar Ferrari Endurance
    Polubił: 1530
    Otrzymanych polubień: 392

    Pytania, dyskusje, komentarze

    autor: Fufen » 20 gru 2015, 18:07

    Gratulacje dla czołówki, ładnie cisnęliście :thumbup: Ja nie startowałem we wszystkich etapach ze względu na późną godzinę, choć te długie etapy były bardzo ciekawe. Walka była nie tylko w czołówce ale i w środku stawki jak i na końcu i to mi się podobało najbardziej. Dziękuję Xar za organizację, bardzo dobrze się sprawdziłeś i może jeszcze poprowadzisz nie jedne zawody ;-)

    PS. Chyba jednak mam 5 miejsce a nie 4 :P
    Obrazek
  • DamianL
    Posty: 7
    Rejestracja: 15 paź 2015, 23:21
    Medale: 2
    Reputacja: 0
    Imię: Damian
    :
    Liga BMW Race of Champions
    Otrzymanych polubień: 2

    Pytania, dyskusje, komentarze

    autor: DamianL » 20 gru 2015, 20:29

    Ja również dziękuje za na prawdę fajną rywalizacje, towarzystwo było jak najbardziej dobre:-) było z kim pojeździć. Do samej ligi nie mam zastrzeżeń pod względem organizacji, a jeśli coś, to również kosmetyka, bądź opinie (np. wyścigi mogły by być nieco wcześniej i mogły by być krótsze).

    Nie sądziłem, że uda mi się wygrać, zwłaszcza, że dawniej na serio miałem spadek formy ;-) jednak od dwóch ostatnich rund chyba powoli wracam do tego, co ode mnie uciekło, jednak przydało by się pojeździć nawet tymi GT3, bo cywil bądź pucharówka to nie to samo :-D

    Pozdrawiam!
  • Awatar użytkownika
    LKRISS
    Posty: 67
    Rejestracja: 17 maja 2015, 14:33
    Reputacja: 0
    Imię: Krzysztof
    Hobby: MTB, Film, Gry
    Samochód: P307
    Lokalizacja: Warszawa
    Polubił: 3
    Otrzymanych polubień: 28
    Kontakt:

    Re: Pytania, dyskusje, komentarze

    autor: LKRISS » 21 gru 2015, 9:40

    Rownież dzięki za dobra zabawę i świetna organizacje. Jak tylko czasowo wyrobie to chętnie dołącze do kolejnych wyzwań ligowych czy ten luźnych jazd.


    Wysłane za pomocą Tapatalk
    SimRace Polska
    Obrazek
    "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Pytania, dyskusje, komentarze

    autor: Prince-Matt » 21 gru 2015, 13:28

    Ja tylko bym chciał podziękować wszystkim którzy się pojawili na wyścigach, obojętnie jak często ważne że byli no i Xarlith'owi za organizacje. :thumbup:
    Obrazek
Odpowiedz Posty: 88

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Przejdź do