Odpowiedz Posty: 9 Strona 1 z 1
Runda 2 - Hockenheim Short, 11-12 czerwca
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Runda 2 - Hockenheim Short, 11-12 czerwca

    autor: Xarlith » 10 cze 2015, 20:12

    Hockenheim Short
    Obrazek

    Podstawowe informacje o torze

    Długość toru: 2623m
    Ilość okrążeń: 12(R1), 24(R2)
    Zużycie opon: 300%
    Zużycie paliwa: 150%
    Uszkodzenia: 100%
    Przyczepność: 98-100%
    Kontrola trakcji: OFF
    Stablilzacja jazdy: OFF
    Wspomaganie hamowania: Fabryczne
    Automatyczne sprzęgło: ON
    Koce grzewcze: OFF
    HASŁO: 1234

    Wyjazd z pitlane:

    Obrazek

    Wjazd do pitlane:

    Obrazek Obrazek
    Uwaga! Nie wolno korzystać z pasa prowadzącego do alei serwisowej w celu wyprzedzania. Po wjeździe na pas nie wolno już powracać na tor (przekraczać zaznaczonej na zielono linii).

    Najczęściej popełniany błąd:

    T5
    Obrazek Obrazek
    Ostatnio zmieniony 10 cze 2015, 20:12 przez Xarlith, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Runda 2 - Hockenheim Short, 11-12 czerwca

    autor: Xarlith » 13 cze 2015, 14:21

    Jak wrażenia po wczorajszej rundzie? Szczęśliwi muszą być ci, którym bez szwanku udało się wydostać z chaosu jaki zapanował na pierwszych zakrętach obu wyścigów :lol:. Takie rzeczy się zdarzają we wszystkich ligach i nie da się ich w 100% wyeliminować, ale fakt faktem, że obu wypadków dałoby się uniknąć gdyby zdjąć nogę z gazu.
    Bardzo przepraszam cię Fufen za to zepchnięcie na trzecim okrążeniu R2. Myślałem, że dałem ci wystarczającą ilość miejsca z boku. Nie wziąłem poprawki na to, że A - jeszcze do końca nie byłem przed tobą, B - precyzja prowadzenia na padzie ma swoje granice i nie dasz rady zjechać do samej krawędzi toru (czego i tak nie miałeś obowiązku zrobić).

    Gratki dla zwycięzców, oglądanie z boksów walki w drugim wyścigu było niezmiernie ciekawe.

    PS.
    Wyniki opublikuję póżniej, na razie przeanalizowałem i podsumowałem wyścig nr 1.
    Gdyby ktoś chciał zobaczyć moje powtórki, wrzuciłem je na mediafire: http://www.mediafire.com/download/tpd59 ... m_short.7z
    Obrazek
  • Izek

    Runda 2 - Hockenheim Short, 11-12 czerwca

    autor: Izek » 13 cze 2015, 15:50

    Bałem się, że nie zdążę na czas, ale tylko wróciłem spod Torunia torby yebs pod szafę i do komputera. Pad bez asyst to szkoła życia, na szczęście los na trasie pomógł, hihi. W drugim wyścigu żałuję tylko, że nie udało się ominąć karambolu, czego efekty zemściły się czasem napraw w pit-stopie na 9 okrążeniu. Ale świeże opony zaczęły procentować, ponad 30s sekund starty do zawodnika przede mną udało mi się zniwelować i wpaść na metę tuż za jego zderzakiem. Dużo frajdy dało pojedynkowanie się z innymi "padziarzami". Jestem zadowolony z wyniku.
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Runda 2 - Hockenheim Short, 11-12 czerwca

    autor: Prince-Matt » 13 cze 2015, 17:33

    Co tu pisać, po 7 miesiącach odpaliłem AC. 4 okrążenia w Alfie przed wyścigiem. Brak seta, brak temp. i info o zużyciu opon. Zatankowałem i przejechałem wyścig bez pit bo i tak jeszcze nigdy tego nie robiłem w AC. Niestety od razu na starcie dostalem 2 dzwony, jeden od tyłu drugi od przodu i w sumie po wyścigu. I tak zadowolony bo sobie pojeździłem w końcu w AC i poznałem Alfe.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Runda 2 - Hockenheim Short, 11-12 czerwca

    autor: Danmcrea » 14 cze 2015, 17:26

    Hm, o pierwszym wyścigu w sumie nie wiele mam do powiedzenia bo po kraksie na początku już chyba nikogo nawet nie widziałem więc jechałem by dojechać w sumie. Drugi wyścig, przynajmniej dla mnie był trochę ciekawszy. Tym razem startowałem z pierwszego pola i nawet przez jakiś czas utrzymałem to pierwsze miejsce. Próbowałem się bronić przed Blazo, chyba z okrążenie, maks dwa, ale jak mnie już wyprzedził tak następny zaraz poszedł MTX i po chwili już straciłem ich z oczu i tak spadłem chyba na 4 miejsce by po pit stopie spaść jeszcze gdzieś tam dalej. Jakoś zupełnie nie mogłem wejść w tempo, nie mówiąc już o równej jeździe :D. Tak po prawdzie to miałem nadzieje w drugim wyścigu znaleźć się przed Skajem i tak patrzę, że aż tak daleko w tyle nie byłem, ale tego, może następnym razem :D. Przede mną jeszcze jeden wyścig na padzie, na torze który akurat bardzo lubiłem na kierownicy, a z którym jakoś nie mogę się dogadać na padzie, więc zobaczymy :P
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Runda 2 - Hockenheim Short, 11-12 czerwca

    autor: Xarlith » 16 cze 2015, 0:16

    Oficjalne podsumowanie Rundy II

    Kwalifikacje:
    Obrazek

    Wyścig 1:
    Obrazek

    Wyścig 2:
    Obrazek

    Najlepsze okrążenia (R1):
    Obrazek

    Najlepsze okrążenia (R2):
    Obrazek

    Kary i ostrzeżenia

    Zdarzenie: Wypadek R1 L1 T3
    Sprawca: Tradey
    Poszkodowani: Zwierzyniec, Fufen, Xarlith, Yano, MTX, Danmcrea
    Kara: Tradey +90s w następnym wyścigu
    Uwaga: Chwila nieuwagi, niefortunne miejsce i efektem był karambol w którym w mniejszym lub większym stopniu ucierpiało aż 6 kierowców (pominąwszy sprawcę). Zwierzyniec już wyprzedził Tradeya, należało było zostawić mu miejsce, a nie zjeżdżać w jego stronę.

    Zdarzenie: Wypadek R2 L1 T1
    Sprawca: Fufen, Izek
    Poszkodowani: Prince-Matt, Xarlith, sky, MTX, Izek
    Kara: Fufen +70s w następnym wyścigu, +15s za nie oddanie pozycji
    Ostrzeżenie: Izek, gdy się widzi przed sobą wypadek należy się zachowywać tak jakby obowiązywała żółta flaga - zwolnić, być gotowym do awaryjnego zatrzymania się
    Uwaga: Na pierwszym okrążeniu, a w szczególności na pierwszych 2-3 zakrętach nie należy szarżować. Opony są nie dogrzane, przeciwnicy są z każdej strony. Po wypadnięciu z trasy nie wolno za wszelką cenę próbować powrócić jak najszybciej na tor, bo może się skończyć tak jak tutaj. Trzeba było odpuścić, odzyskać 100% kontrolę i wracając na tor upewnić się, że nikt nie przejeżdża obok.

    Zdarzenie: Wypadek R2 L3 T3
    Sprawca: Xarlith
    Poszkodowani: Fufen
    Kara: Xarlith +35s w następnym wyścigu
    Uwaga: Więcej wyczucia, zachować margines bezpieczeństwa, a nie liczyć, że ktoś się zorientuje i usunie z drogi...

    Zdarzenie: Wypadek R2 L13 T8
    Sprawca: sky
    Poszkodowani: yano
    Kara: sky +10s
    Uwagi: Przy powrocie na tor trzeba mieć oczy dookoła głowy. Na tor udało się wrócić, natomiast nie wiem, dlaczego sky nie zapewnił yano miejsca w zakręcie i po wszystkim jeszcze nie oddał pozycji.

    Zdarzenie: Wypadek R2 L14 T2
    Sprawca: Izek
    Poszkodowani:sky
    Kara: Izek +10s

    Zdarzenie: Wyjazdy poza tor R1 T5 && R2 T5
    Sprawca: Danmcrea
    Kara: +10s w R1 i R2
    Uwaga: 7 wyjazdów na T5 bez odpuszczania nogi z gazu podczas wyścigu na 12 okrążeń to stanowczo za dużo. Przyznaję jedynie kary +10s doliczone do czasu końcowego R1 i R2, ale należy mieć na uwadze, że w przypadku gdyby wyjazdy te miały znaczący wpływ na przebieg wyścigu karą za każdy jeden tego typu wyjazd mogło być doliczenie aż 5 sekund do czasu końcowego

    Zdarzenie: Niezjechanie do boksów R2
    Sprawca: Prince-Matt
    Kara: DQ

    Zdarzenie: Nieważny czas Q
    Sprawcy: Danmcrea, MTX
    Kara: +15s

    Ponadto MTX dostaje ostrzeżenie za nieużywanie ptrackera. Następnym razem bedzie to dyskwalifikacja.

    Ostatnia rzecz do wyjaśnienia to uszkodzenie silnika przez Fufena, który później teleportował się do pit stopu i wznowił jazdę. Regulamin tego nie przewidywał więc w drodze wyjątku Fufen nie został zdyskwalifikowany. Stosowne poprawki zostaną wprowadzone do regulaminu przed następną rundą.
    Ostatnio zmieniony 16 cze 2015, 0:16 przez Xarlith, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    sky
    Posty: 1428
    Rejestracja: 12 lis 2011, 11:16
    Reputacja: 5
    Samochód: BMW E36 320i QP
    Klub: Telcontar_PL
    Polubił: 589
    Otrzymanych polubień: 398

    Runda 2 - Hockenheim Short, 11-12 czerwca

    autor: sky » 16 cze 2015, 17:28

    Xar, zapomniałeś o karze dla yano, obejrzyj powtórkę jeszcze raz, on uderzył we mnie wcześniej i wypadłem z trasy, a nie jest to tutaj uwzględnione.
    ObrazekObrazek
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Runda 2 - Hockenheim Short, 11-12 czerwca

    autor: Xarlith » 16 cze 2015, 19:11

    Na powtórce, w momencie twojego wypadnięcia, yano jest o 2 długości samochodu za tobą, więc nie miał jak cię uderzyć. Potem zderzacie się bokami w zakręcie i uznałem, że to on miał prawo wyboru linii jazdy.
    Najważniejszym dowodem jest powtórka, a jeśli z twojej perspektywy było inaczej, to już nic na to nie poradzę.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    sky
    Posty: 1428
    Rejestracja: 12 lis 2011, 11:16
    Reputacja: 5
    Samochód: BMW E36 320i QP
    Klub: Telcontar_PL
    Polubił: 589
    Otrzymanych polubień: 398

    Runda 2 - Hockenheim Short, 11-12 czerwca

    autor: sky » 16 cze 2015, 20:04

    No ok, w ferworze walki mogło to u mnie inaczej wyglądać ;-)
    ObrazekObrazek
Odpowiedz Posty: 9 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Przejdź do