Odpowiedz Posty: 50
Dakar V - podsumowanie
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Dakar V - podsumowanie

    autor: Siemkins » 17 sty 2016, 10:42

    Dakar V przechodzi do historii. Były to chyba pierwsze zawody, gdzie rywalizacja toczyła się nieprzerwanie przez ładnych kilka dni z rzędu. Co zaskakuje i mnie jako organizatora najbardziej napawa dumą to fakt, że do dnia 8 przystąpiło prawie tyle samo osób, co rozpoczynało zawody. Czy przejechać trzeba było 3 minuty, czy 33 liczba startujących utrzymywała się na bardzo wysokim poziomie.

    Końcową Klasyfikację Xarlith zaktualizuje i będziemy mieli pełny obraz sytuacji. Aż 8 z Was wzięło udział we wszystkich 8 odcinkach obowiązkowych - gratulujemy wytrwałości, uporu, samozaparcia. Już teraz wiadomo, że zwycięzcą piątej edycji Dakaru został Courius, który po raz kolejny nie miał sobie równych. Na 2 miejscu uplasował się MegaDzik, podium zamyka Michau7547. Wymienionej trójce, jak i wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w zawodach i gratulujemy zajętych pozycji :kapelusz:

    I jeszcze słowo końcowe od organizatora: nie jest łatwo wymyślać kolejne imprezy tak, aby różniły się czymś od poprzednich. Mam nadzieję, że jakoś mi się to udało, że mimo wszystko bawiliście się dobrze i nie uważacie tego czasu za stracony. Moje założenia na przebieg tej imprezy znacie, bo niejednokrotnie o tym mówiłem - oddać ducha Dakaru, czyli nieprzewidywalnie, trudno, czasami nużąco, z niewielką ilością możliwych powtórek, a z drugiej strony ze świadomością, że przede wszystkim powinna się liczyć dobra zabawa. Dziękuję za Wasz wkład w tę imprezę :kapelusz:

    Oczywiście wszelkie Wasze komentarze i oceny Dakaru są bardzo mile widziane.
    Ostatnio zmieniony 17 sty 2016, 10:42 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Galapagos
    Posty: 732
    Rejestracja: 28 lip 2012, 18:10
    Medale: 1
    Reputacja: 11
    Nick w TDU2: Galapagos2012
    uPlay: Prof.Dr.House
    Klub: BONITAS
    :
    Mixed Mode PVP
    Polubił: 461
    Otrzymanych polubień: 244

    Dakar V - podsumowanie

    autor: Galapagos » 17 sty 2016, 13:09

    Na wstępie gratulacje dla zwycięzców Couriusa, Mega Dzika, Michała :clap: . Dla pozostałych graczy biorących udział również wielkie gratulacje, za upór, i nie odpuszczanie kolejnych dakarowych dni :clap: . Siemkinsowi za kolejne zawody DAKARU również należą się gratki, bo nie jest tak prosto zorganizować czegokolwiek w tak skopanej, ble, grze jaką jest The Crew :kapelusz: . Mi niestety przypadło najbardziej znienawidzone miejsce przez zawodnika, Być może gdybym nie potraktował zawodów lajtowo i się bardziej przyłożył, może by i było pudło. Więc czekam na kolejny DAKAR, żeby się zrewanżować. :świr:
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Michau7547
    Posty: 567
    Rejestracja: 09 lis 2011, 20:40
    Medale: 14
    Reputacja: 32
    Nick w TDU: Michau7547
    Nick w TDU2: Michau7547
    Klub: Green Lights Company
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 DAKAR DAKAR
    Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event The Crew Endurance Series TorMania Regular Races WIMP
    Polubił: 1202
    Otrzymanych polubień: 410

    Dakar V - podsumowanie

    autor: Michau7547 » 17 sty 2016, 14:17

    A ja na wstępie chciałbym podziękować organizatorom za ciekawą formułę i właściwe przeprowadzenie zawodów.
    Gratulacje Courius - byłeś bezapelacyjnie najlepszy w tych zawodach :thumbup:
    Brawo Dziku za odrobienie strat z pierwszego dnia i wyprzedzenie mnie o niecałe 3 13 sekund w klasyfikacji :-D
    Dzięki i gratki wszystkim, którzy brali udział w zawodach!

    Przed zawodami postawiłem sobie za cel dojechać w pierwszej trójce, co się udało. Po 7 dniu byłem zawiedziony, że straciłem 2 pozycję w klasyfikacji. Następnego dnia moje wyniki na klawiaturze były tak słabe, że spadłbym na 4 pozycję. Tego dnia czekał mnie jedyny (w oficjalnej części zawodów) przejazd na kierownicy, na której nie grałem od prawie dwóch tygodni. Ostatecznie trzecią pozycję udało mi się utrzymać, do drugiej trochę zabrakło, ale i tak jestem zadowolony :-)

    @Dziku faktycznie, ślepy jestem :/
    Ostatnio zmieniony 17 sty 2016, 14:17 przez Michau7547, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Awatar użytkownika
    Onecanobi
    Posty: 152
    Rejestracja: 14 lis 2014, 15:06
    Medale: 1
    Reputacja: 1
    Imię: Tobi
    Hobby: Motoryzacja, sport, gry
    Samochód: A4
    :
    Championship on Asphalt
    Polubił: 12
    Otrzymanych polubień: 48

    Dakar V - podsumowanie

    autor: Onecanobi » 17 sty 2016, 20:34

    Dziękuje wszystkim biorącym udział w tej edycji ;)

    Od siebie dodam iż znaczącą i bardzo sprawiedliwą zmianą byłaby zasada, aby wszyscy jechali na tych samych kontrolerach lub conajmniej na takiej samej skrzyni czyli automatycznej. Napewno polepszyłoby to jedną z najważniejszych zasad panującą we wszelkiego rodzaju sportach jaką jest zasada równości szans na starcie :)
  • Awatar użytkownika
    MegaDzik
    Posty: 827
    Rejestracja: 07 paź 2013, 15:02
    Medale: 10
    Reputacja: 24
    Imię: raymund
    Nick w TDU2: MegaDzik vel fiufiu
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U.
    DAKAR Championship on Asphalt Summertime Endurance Event The Crew Endurance Series
    Polubił: 325
    Otrzymanych polubień: 378

    Dakar V - podsumowanie

    autor: MegaDzik » 17 sty 2016, 23:18

    Na początek - dziękuję, ze mogłem się wykazać. Oczywiście rozumiem, że zlekceważyliście mnie - dlatego zająłem drugie miejsce. Przecież Michau (nie o trzy a o niemal trzynaście sekund Cię pokonałem), Glapagos, Gruszmen, fufen, Olosagaris - jesteście lepsi niż ja. Ja to wiem i nie jest to żadna kokieteria z mojej strony.
    Oczywiste gratulacje dla Couriusa - jesteś kolego poza moim zasięgiem. Może kiedyś się przesiądę na pada i powalczę.
    Co do formy zawodów - przyznam, że trochę mnie zaskoczyła.
    Codziennie, niezmiennie, karczemnie. Fajnie!!!
    Formuła jest ok. Trochę brak tego co było w TDU2 - wyzwań tworzonych na życzenie sporządzającego (trasa, klasa aut, czas itp). Ale Jacek wybrał bardzo ciekawe trasy do porównań między nami. A ostatni etap - timeattack - był fajny dla rozruszania mało atrakcyjnej marki pojazdów. A trzeba przyznać, że jest wiele takich aut, które rzadko używam. Fajny pomysł Siemkins co do formy i (a zwłaszcza) modelu auta na ostatnim odcinku.
    Tak się zastanawiam - co będzie w przyszłości. Skoro nie Dakar - to co? Zastanawiam się i ... czekam z niecierpliwością.
    MD

    A na koniec:
    Onecanobi pisze:Od siebie dodam iż znaczącą i bardzo sprawiedliwą zmianą byłaby zasada, aby wszyscy jechali na tych samych kontrolerach lub conajmniej na takiej samej skrzyni (...). Napewno polepszyłoby to jedną z najważniejszych zasad panującą we wszelkiego rodzaju sportach jaką jest zasada równości szans na starcie

    Oczywiście - zgodzę się pod warunkiem, że będzie to manualna skrzynia, na padzie (najlepiej firmy XYZ) i decyzja będzie dziś a jutro startujemy.
    Naprawdę kolego - nie do końca rozumiem Twoje wywody. Tym co pasuje - to startują i się podporządkowują pod reguły.
    Nic nie stoi na przeszkodzie byś zorganizował jakieś zawody wg swoich reguł - zobaczymy - ilu ludzi wystartuje. Powodzenia
    Ostatnio zmieniony 17 sty 2016, 23:18 przez MegaDzik, łącznie zmieniany 5 razy.
    Citius, Altius, Fortius, Dzikus...
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Dakar V - podsumowanie

    autor: Courius » 17 sty 2016, 23:55

    Na początku muszę się przyznać bez bicia, że brakowało mi rywalizacji, więc było mi niezmiernie miło brać udział w kolejnych zawodach forumowych. Nie wiem dlaczego, ale zawsze wydawało mi się, że najlepiej idzie mi na asfalcie, ale najwidoczniej jestem w błędzie. Chyba, że to działa tak, że kalece dajecie wygrać?
    Dziękówa Siemkins za organizację etapów, postów z nimi związanych, no i oczywiście całego eventu. Zawsze po pobudce szybko zaglądałem na forum w celu sprawdzenia, co tym razem dla nas przygotowałeś. Tobie Xarlith i Jedlin również dziękuję za przygotowane tabele wyników, które rozjaśniły, nam zagubionym kierowcom na trasie trochę sytuację z czasami. Uczestnikom dziękuję za udział, bo gdyby nie Wy, to zamiast brać czynny udział w jakiś interesujących zawodach, zapewne dalej żylibyśmy wspomnieniami poprzednich edycji :ok: Gratulacje dla MegagościaDzika za zajęcie drugiego miejsca i naszego cichego kosmity Michała za zajęcie trzeciego miejsca. Nie mam pojęcia jak się Wam udaje jeździć tak szybko na klawiaturze !! Przecież, gdyby nie to, że musiałem przyciskać gaz do dechy, to Ty Dziku na bank byś mnie zjadł, a z Michałem musiałbym ostro powalczy. Zresztą, gdyby nie to, że Michał mógł tylko ostatni etap przejechać na kierownicy, no sami wiecie, byłoby ciężko i bardzo ciasno. A jeśli już przy ciasnocie jesteśmy. W pewnym momencie rywalizacja na miejscach od trzeciego do piątego również była zażarta. W pewnym momencie nie wiedziałem kto wskoczy na podium, gratki dla Was :okularnik:
    MegaDzik pisze:Tylko Courius Was nie zrozumiał i wydarł do przodu. Nie mogliście z nim pogadać by mi się usunął?? :E

    Sumienie nie pozwala mi dawać nikomu z Was for. Nie jesteście drogowymi kalekami, więc dlaczego miałbym Was tak traktować? :przyjaciel:

    Dzięki jeszcze raz za ekstra zabawę i do zobaczenia na trasie :)
    Ostatnio zmieniony 17 sty 2016, 23:55 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    4DDh
    Posty: 213
    Rejestracja: 13 lut 2015, 1:25
    Reputacja: 10
    Nick w TDU2: 4DDh
    uPlay: sYs_4DDh
    Otrzymanych polubień: 180
    Kontakt:

    Dakar V - podsumowanie

    autor: 4DDh » 18 sty 2016, 13:25

    Było miło, i się skończyło, a mnie się dalej roi drabinka pvp;P
    Potwierdziło się że zasysam strasznie, chociaż udało się uniknąć ostatniej pozycji (podziękowania dla Anioła, że nie pojechał kilku wyścigów;);P

    Onecanobi pisze:(...)
    Od siebie dodam iż znaczącą i bardzo sprawiedliwą zmianą byłaby zasada, aby wszyscy jechali na tych samych kontrolerach lub conajmniej na takiej samej skrzyni czyli automatycznej. Napewno polepszyłoby to jedną z najważniejszych zasad panującą we wszelkiego rodzaju sportach jaką jest zasada równości szans na starcie :)

    Ty tak naprawdę na poważnie?
    Najtańszy pad na stronie euro kosztuje 29PLN (http://www.euro.com.pl/kontrolery-do-pc,h1,d3.bhtml).
    Czyli równowartość 2 paczek fajek, albo pół litra wódki.
    To naprawdę jest aż tak duży problem?
    Czy po prostu naprawdę jesteś przekonany, że jesteś so very special snowflake i wszyscy powinni się dostosować do twojego widzimisię?
    (PS.: pewnie przy tych zasadach i tak bym dostał dyskwalifikacje za fikuśną klawiaturę z odpinanym blokiem numerycznym...)
    Ostatnio zmieniony 18 sty 2016, 13:25 przez 4DDh, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Dakar V - podsumowanie

    autor: Siemkins » 18 sty 2016, 14:33

    4DDh pisze:Było miło, i się skończyło, a mnie się dalej roi drabinka pvp;P

    Pomóż mi skombinować tylu graczy, żeby drabinka pvp mogła mieć sens i miejsce (minimum 16 osób i to takich, gdzie połowa pierwszych spotkań nie zakończy się się walkowerem), a ja Ci zorganizuję takie zawody, że będą się śnić jeszcze za rok :-)

    Dzięki za miłe słowa wszystkim co zabrali do tej pory głos w temacie.

    Co zaś się tyczy tego nieszczęsnego pada czy asyst to nie nie wiem czemu mielibyśmy równać w dół, nie wiem także w jaki sposób mielibyśmy weryfikować skrzynię, na której kto jechał (bo dokumentowania każdego przejazdu każdej osoby w postaci video jakoś nie widzę).
    Ja też kiedyś jeździłem na klawie i to bardzo długo i to jeszcze w automacie. Jedną ręką sterowałem, a drugą np łuskałem słonecznik, bo mi się nudziło...Potem wprowadziłem sekwencję i już było trochę ciekawiej. Potem, już w czasach TDU 2, zacząłem próbować ogarniać - jak się okazało z dużym powodzeniem - manuala na klawie. Teraz gram na padzie, a w zasadzie cały czas uczę się grać na padzie, bo kilkanaście lat expa z klawiatury i zero-jedynkowego świata tak łatwo z człowieka nie wychodzi. Z trudem przyszła mi zmiana kontrolera, a to czego obawiałem się najbardziej stało się faktem - wszystkiego musiałem uczyć się od nowa, a do poziomu jaki reprezentowałem na klawiaturze pewnie i tak jeszcze nie doszedłem, mimo że już ze 100 czy 200 godzin z padem przelatałem.
    Na padzie, czy na kierze "samo się nie gra", też trzeba mieć skilla. Automat pozwala Ci skupić się tylko na prowadzeniu, manual ani nie wrzuci za Ciebie biegu, gdy będzie trzeba, ani go nie zredukuje, o 1,2 czy 4 stopnie, ale daje coś, czego nie ma klawa. Coś za coś, a wybór i tak należy do Ciebie, tylko każ całemu światu wybierać tak jak Ty.
    Ostatnio zmieniony 18 sty 2016, 14:33 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    4DDh
    Posty: 213
    Rejestracja: 13 lut 2015, 1:25
    Reputacja: 10
    Nick w TDU2: 4DDh
    uPlay: sYs_4DDh
    Otrzymanych polubień: 180
    Kontakt:

    Dakar V - podsumowanie

    autor: 4DDh » 18 sty 2016, 14:42

    Siemkins pisze:Pomóż mi skombinować tylu graczy, żeby drabinka pvp mogła mieć sens i miejsce (minimum 16 osób i to takich, gdzie połowa pierwszych spotkań nie zakończy się się walkowerem), a ja Ci zorganizuję takie zawody, że będą się śnić jeszcze za rok :-).

    To właśnie z tego powodu piszę, że mi się roi, a nie marzy;)
    Ostatnio zmieniony 18 sty 2016, 14:42 przez 4DDh, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Onecanobi
    Posty: 152
    Rejestracja: 14 lis 2014, 15:06
    Medale: 1
    Reputacja: 1
    Imię: Tobi
    Hobby: Motoryzacja, sport, gry
    Samochód: A4
    :
    Championship on Asphalt
    Polubił: 12
    Otrzymanych polubień: 48

    Dakar V - podsumowanie

    autor: Onecanobi » 18 sty 2016, 19:14

    Wy nadal nie rozumiecie, że dąże do tego, aby każdy miał równe szanse na starcie i takie zawody uważam za prawdziwe. Zabawa jest, gdy te różnice między graczami się zacierają i wszystko zależy od skilla, a nie sprzętu typu kontroler dający przewagę, skrzynia manualna, różnego rodzaju bugi itp rzeczy.
    Nie urażając nikogo poprostu uważam, że taka zabawa ma sens, a nie taka w której wiadomo na 99% kto wygra. Gdy graliśmy w nfs world na każdych zawodach wszyscy jechali tym samym autem, najlepiej stockowym (aby nawet dobór części nie miał znaczenia) i nie było czegoś takiego, że pad czy kierownica daje przewagę. To były czasy :) wtedy była walka o każdy centymetr zakrętu, aby nie wpaść w jakiś słupek, który shamowałby Cię chociażby o te 5 km/h. Ale to była zabawa ! Jechałeś całą trasę na pełnym skupieniu to było to :)
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Dakar V - podsumowanie

    autor: Xarlith » 18 sty 2016, 19:43

    Cóż, w prawdziwym Dakarze nieporównywalnie więcej zależy od sprzętu, więc tu i tak miałeś raj pod tym względem.
    Nie popadajmy w skrajności, że ktoś używa klawiatury czy kierownicy i przez to wygrywa. Jeśli ktoś ma umiejętności i predyspozycje, to kontroler jest sprawą drugorzędną. Jeśli ktoś jest dupą na klawiaturze nie zmieni się nagle w prosa przechodząc na kierownicę i vice versa.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    MegaDzik
    Posty: 827
    Rejestracja: 07 paź 2013, 15:02
    Medale: 10
    Reputacja: 24
    Imię: raymund
    Nick w TDU2: MegaDzik vel fiufiu
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U.
    DAKAR Championship on Asphalt Summertime Endurance Event The Crew Endurance Series
    Polubił: 325
    Otrzymanych polubień: 378

    Dakar V - podsumowanie

    autor: MegaDzik » 18 sty 2016, 20:26

    Onecanobi pisze:Wy nadal nie rozumiecie, że dąże do tego, aby każdy miał równe szanse na starcie
    ideę rozumiem. Nie rozumiem tylko - dlaczego kogoś zmuszać do przesiadania się na inny kontroler niż masz Ty... jeśli już - to Ty rozważ przesiadkę na pada.
    Mam podobnie jak Siemkins co do zasadności takiego zmuszania
    Siemkins pisze:Co zaś się tyczy tego nieszczęsnego pada czy asyst to nie nie wiem czemu mielibyśmy równać w dół

    Ja mimo jazdy na klawie i nieźle się bawiłem. Bo myślę, ze to kwestia tego, czy się chcemy bawić czy za wszelką cenę wygrywać...
    W każdym razie - dziękuje za zabawę. Będzie medal? :P :P :P
    MD
    Ostatnio zmieniony 18 sty 2016, 20:26 przez MegaDzik, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Dakar V - podsumowanie

    autor: Xarlith » 18 sty 2016, 21:07

    Będzie, będzie. :)
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Onecanobi
    Posty: 152
    Rejestracja: 14 lis 2014, 15:06
    Medale: 1
    Reputacja: 1
    Imię: Tobi
    Hobby: Motoryzacja, sport, gry
    Samochód: A4
    :
    Championship on Asphalt
    Polubił: 12
    Otrzymanych polubień: 48

    Dakar V - podsumowanie

    autor: Onecanobi » 18 sty 2016, 23:43

    MegaDzik pisze:
    Onecanobi pisze:Wy nadal nie rozumiecie, że dąże do tego, aby każdy miał równe szanse na starcie
    ideę rozumiem. Nie rozumiem tylko - dlaczego kogoś zmuszać do przesiadania się na inny kontroler niż masz Ty... jeśli już - to Ty rozważ przesiadkę na pada.
    Mam podobnie jak Siemkins co do zasadności takiego zmuszania
    Siemkins pisze:Co zaś się tyczy tego nieszczęsnego pada czy asyst to nie nie wiem czemu mielibyśmy równać w dół

    Ja mimo jazdy na klawie i nieźle się bawiłem. Bo myślę, ze to kwestia tego, czy się chcemy bawić czy za wszelką cenę wygrywać...
    W każdym razie - dziękuje za zabawę. Będzie medal? :P :P :P
    MD


    Nie do końca rozumiesz widać :) ale ok :) klawiature siłą rzeczy ma każdy jakby nie patrzeć ;)

    Wiesz np. ja dobrą zabawę rozumiem przez to, że mam jakieś szanse powalczyć z najlepszymi, tak słowo klucz to powalczyć, ale jak można walczyć skoro na starcie już sie jest przegranym. A jazda dla samej jazdy to już wole sobie pojechać z kimś free ride i tyle w temacie :)
    Ostatnio zmieniony 18 sty 2016, 23:43 przez Onecanobi, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    MegaDzik
    Posty: 827
    Rejestracja: 07 paź 2013, 15:02
    Medale: 10
    Reputacja: 24
    Imię: raymund
    Nick w TDU2: MegaDzik vel fiufiu
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U.
    DAKAR Championship on Asphalt Summertime Endurance Event The Crew Endurance Series
    Polubił: 325
    Otrzymanych polubień: 378

    Dakar V - podsumowanie

    autor: MegaDzik » 19 sty 2016, 0:26

    no to powiem tak... parę razy spotykam sie z Couriusem np na PVP. I powiem ci, ze daję radę go pokonac... udaje mi sie... Mozesz go zapytać. Tym wiekszą mi to sprawia satysfakcję, ze on ma lepiej a ja czasem (sic!) dam rade go zwalczyć. Rozumiem Twoja argumentację - ale Ty nie rozumiesz (lub nie chcesz) tego co ci chcą powiedzieć inni.
    1. Zwycięż innych - nawet jeśli maja lepszy sprzęt
    2. Ty zmień swój sprzęt - a nie zmuszaj do downgrade'u tych co walczą nie tylko z Tobą ale z innymi w "świecie" (wszak drivecenter.pl - to nie wszyscy).
    Ty nie jesteś jeden jedyny... nie jesteś "ChosenOne" a nawet mimo nicku - "one...." Są jeszcze inni w tej grze. Czemu np Courius miałby się uczyć klawiatury po to tylko by się dostosować do Ciebie. Walczy jeszcze z innymi graczami w The Crew, którzy mają w nosie nasze ustalenia. Chcesz mu dorównać - Ty zakup pada i się go naucz.
    Zrozumiałeś?
    Citius, Altius, Fortius, Dzikus...
Odpowiedz Posty: 50

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Przejdź do