Odpowiedz Posty: 201
DAKAR V - pogadać też trzeba
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    DAKAR V - pogadać też trzeba

    autor: Gruszmen » 19 sty 2016, 13:02

    A mnie się wydaję, że te płytkie myślenie jest jak najbardziej na miejscu. Nie udało mi się wygrać to lepiej zrzucę winę na kontrolera :clap:
    To, że Courius wygrał ponownie to znak, że jest faworytem takich zawodów. To tak samo jak z życia np. Schumacher wygrał 5x z rzędu (2000-2004) Mistrzostwa Świata w F1, więc takim Twoim tokiem myślenia inni zawodnicy ścigający się w tych latach też powinni zacząć marudzić, że on ma silnik Ferrari a my jakieś pierdółki.
    I zapytam się ponownie bo nie odpowiedziałeś.
    Jak to możliwe, ze w T.U miażdżyłeś wszystkich grając na tej swojej klawiaturce z automatem a tu nagle bęc?
    Co za problem przełączać skrzynie podczas wyścigu? Jest prosta, pauza myk wybierasz ręczną i ciśniesz na glitchu?
  • Awatar użytkownika
    Trawa
    Posty: 891
    Rejestracja: 25 paź 2013, 16:17
    Medale: 1
    Reputacja: 12
    Samochód: Honda Accord VIII
    Steam ID: /id/tajskapulapka
    Lokalizacja: Sheffield, UK
    :
    Championship on Asphalt
    Polubił: 257
    Otrzymanych polubień: 614

    DAKAR V - pogadać też trzeba

    autor: Trawa » 19 sty 2016, 13:33

    @canobi

    phpBB [media]

    Billy Madison - Ultimate Insult

    Schodząc z tematu, w BF3 wszyscy mają tylko myszkę i klawiaturę. Courius i tak rozjechałby 99% uczestników.
    git gud or die trying.
    Ostatnio zmieniony 19 sty 2016, 13:33 przez Trawa, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Onecanobi
    Posty: 152
    Rejestracja: 14 lis 2014, 15:06
    Medale: 1
    Reputacja: 1
    Imię: Tobi
    Hobby: Motoryzacja, sport, gry
    Samochód: A4
    :
    Championship on Asphalt
    Polubił: 12
    Otrzymanych polubień: 48

    DAKAR V - pogadać też trzeba

    autor: Onecanobi » 19 sty 2016, 13:45

    Gruszmen pisze:A mnie się wydaję, że te płytkie myślenie jest jak najbardziej na miejscu. Nie udało mi się wygrać to lepiej zrzucę winę na kontrolera :clap:
    To, że Courius wygrał ponownie to znak, że jest faworytem takich zawodów. To tak samo jak z życia np. Schumacher wygrał 5x z rzędu (2000-2004) Mistrzostwa Świata w F1, więc takim Twoim tokiem myślenia inni zawodnicy ścigający się w tych latach też powinni zacząć marudzić, że on ma silnik Ferrari a my jakieś pierdółki.
    I zapytam się ponownie bo nie odpowiedziałeś.
    Jak to możliwe, ze w T.U miażdżyłeś wszystkich grając na tej swojej klawiaturce z automatem a tu nagle bęc?
    Co za problem przełączać skrzynie podczas wyścigu? Jest prosta, pauza myk wybierasz ręczną i ciśniesz na glitchu?


    No właśnie też mnie to zastanawiało wiesz? Dlaczego wtedy szło mi tak dobrze, a w dakarze już nie? I stąd te moje posty w trakcie jego trwania.

    Ja nie używałem i nie używam tego typu rzeczy nawet nie próbuje bo honor i poczucie smaku mi na to zwyczajnie nie pozwala.

    Oto moja odpowiedź :)

    Żadne głupie filmiki są nieistotne w tym momencie to odnośnie tego powyżej :)

    Schodząc z tematu, w BF3 wszyscy mają tylko myszkę i klawiaturę. Courius i tak rozjechałby 99% uczestników.
    git gud or die trying.


    Idąc tym tokiem myślenia jazda w takich zawodach klawiaturą nie powinna być dla niego żadnym problemem i tak zmiażdżyłby wszystkich. Więc widze, że jednak jest to poboczny problem.
    Ostatnio zmieniony 19 sty 2016, 13:45 przez Onecanobi, łącznie zmieniany 2 razy.
  • adamsky73

    DAKAR V - pogadać też trzeba

    autor: adamsky73 » 19 sty 2016, 15:50

    Qwa Courius jak by chciał to by wygrał kierując przepychaczem do kibla. Bo nie jest taką forumową płaczką tylko fighterem który będzie dotąd walczył aż wygra. A ty będziesz bredził i bredził zamiast spożytkować tą energię na poprawienie swoich umiejętności. Ja po ponad 20 latach grania na klawie w automacie przestawiłem się na kierownicę i wiem że jak nie jedziesz na manualu to możesz jechać wyłącznie rekreacyjnie. I nie widzę w tym niczego dziwnego, bo w realu jest dokładnie tak samo. A ten leniuszek dalej chce popitalać na klawie, bo nie może się nauczyć obsługi paru przycisków więcej. Lepiej łyknąć piwko i polatać z innymi pasibrzuchami narzekając na niesprawiedliwość tego świata
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6694
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3846
    Otrzymanych polubień: 2101

    DAKAR V - pogadać też trzeba

    autor: Courius » 19 sty 2016, 16:44

    Może dlatego, że Testy Umiejętności, każdy jeden z osobna sprawdzają tylko ułamek umiejętności kierowcy? Dopiero faktyczne starcie na trasie pokazuje, kto panuje nad pojazdem i wie jak szybko pojechać.

    @Onecanobi: dla Twojej świadomości. Pierwszy Dakar, w którym brałem udział był organizowany jeszcze w TDU2. Była to wówczas trzecia edycja Dakaru. W TDU2 od początku do praktycznie samego końca tej gry jeździłem na moim padzie, co jak większość osób wie - uniemożliwiało mi użycie sprzęgła, gdyż najzwyczajniej brakowało mi już guzików i palców. Brak sprzęgła oznaczał stratę czasową do pozostałych graczy na sprzęgle... przy każdej zmianie biegu, ale to nie był powód do tego, żeby sugerować wszystkim pozostałym jazdę na tym samym setupie co ja. Nawet przez myśl mi to nie przeszło! Zamiast marudzić na pozostałych musiałem wymasterować do perfekcji pada i fizykę tej gry. Tak się kiedyś robiło, stare czasy ;-)

    adamsky73 pisze:Qwa Courius jak by chciał to by wygrał kierując przepychaczem do kibla.

    Skisłem po całości. Zabiłeś mnie. Umarłem. Dzięki :rotfl: :rotfl: :lol: :lol:
    Ostatnio zmieniony 19 sty 2016, 16:44 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1557
    Otrzymanych polubień: 2286

    DAKAR V - pogadać też trzeba

    autor: Hudy » 20 sty 2016, 11:25

    olosagaris pisze:Wybaczcie, że się wtrącam. Piszecie o prowadzeniu w grze jakby to była jakaś zaawansowana technologia :-P O idealnych wchodzeniach w zakręty, o idealnym wysprzęglaniu, o urywaniu sekund na okrążeniach.. itp.. serio? Ktoś Wam za to płaci czy co? :-P

    Od lat siadam do kompa i uruchamiam, najpierw nfs'y, później tdu/tdu2, teraz crew tylko i wyłącznie z jednej, być może dla Was, marnej przyczyny... dla chęci rozrywki :rotfl: Faja (czyt. papieros) lub jakieś smaczne romeo y julieta, ciemne słodkie piwko lub szkocka.. lub jak jest naprawdę wcześnie to do kawy.. po prostu sobie jeżdżę. Wiem, że trudno to ogarnąć, ale tak właśnie jest - dla zabawy. Ktoś woli pada - ok, ktoś klawiaturę - ok. Ktoś był lepszy? Proponuję rewanż, jak się nie uda - trudno. Temat zamknięty. :-P

    olo

    ps: to takie moje małe "ale". mały komentarz, najlepiej pozostawić bez komenta (...)

    :nuda: :nuda: :nuda:


    Po tym co tu czytam przez ostatnie dni, przywracasz mi wiarę w ludzi. Dziękuję :kapelusz:



    Przed każdymi zawodami mam ten dylemat "startować czy nie?", ale jeżeli do problemów życiowych mam dokładać jeszcze problemy w już problematycznej grze, to odpuszczam :nea:

    Wałkujecie w kółko jedno i to samo do porzygu. Trolle karmią się nawzajem i interes się kręci :-P

    Haalooo, już po zawodach :wave: It's over :facepalm:

    Zwycięzcom szczerze gratuluję wygranej, a uczestnikom zazdroszczę - mimo wszystko - dobrej zabawy ;-)
    Ostatnio zmieniony 20 sty 2016, 11:25 przez Hudy, łącznie zmieniany 2 razy.
Odpowiedz Posty: 201

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Przejdź do