Odpowiedz Posty: 7 Strona 1 z 1
The Crew 2 - TU 2?
  • Robimy to?

    Czas głosowania minął 31 gru 2018, 23:59

    Tak
    4
    80%
    Nie
    1
    20%
     
    Liczba głosów: 5
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    The Crew 2 - TU 2?

    autor: olosagaris » 21 gru 2018, 22:17

    Cześć,

    co powiecie na nowe zawody TU w The Crew 2 znane nam z jedynki? Mam pewien mikro zamysł jak miałyby one wyglądać bo parę zmian przychodzi mi na myśl, ale podstawa zawodów byłaby bez zmian.

    Głosujcie. Czas - do końca roku 2018. Jak będzie więcej na tak to ruszymy z tym 7 stycznia.

    :kapelusz:
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    The Crew 2 - TU 2?

    autor: jedlin12 » 21 gru 2018, 22:28

    Każda inicjatywa zawodów jest dobra, tylko w The Crew 2 pole manewru będzie mniejsze. Chętnie posłucham szczegółów, chociaż szczerze chętniej bym ujrzał kolejną edycje Dakaru. Jak nie w The Crew 2, to gdzie?
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    The Crew 2 - TU 2?

    autor: olosagaris » 22 gru 2018, 17:09

    No za dakarem jestem i ja, oczywiście takim jak w przypadku Crew 1 ;-) Co do TU to wymyśliłem nieco krótszą wersję, wszak naliczyłem niewiele testów względem jedynki co raczej jest plusem niż minusem.

    Szczegóły:

    - 25 rund;
    - 3 konkurencje (3 testy) w jednej rundzie, na ziemi, wodzie i w powietrzu;
    - nie wiadomo jak długo potrwają zawody w związku z tym, że każda z rund będzie trwać minimum 2 dni, maksimum 7 dni;
    - gracz, która wygra rundę wybiera testy do kolejnej oraz określa czas trwania, jeżeli jednak wygra 3 rundy pod rząd to na kolejną rundę wybiera testy gracz na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej;
    - z gry wyłączone są samochody typu drag (na klawie wciąż trudno je ogarnąć);
    - kontroler i ustawienia samochodu, motocykla, łodzi, samolotu bez ograniczeń;
    - wyniki są punktowane w następujący sposób" 1 miejsce - 10 pkt, 2 miejsce 9 pkt..itd; kto wygra we wszystkich konkurencjach dostaje bonus 3 pkt, w dwóch 2 pkt, w jednej 1 pkt;
    - gracz, który opuści 5 rund pod rząd wylatuje z zawodów;
    - Jeżeli będzie więcej graczy niż dziesięciu to gracz na miejscu 11, 12 itd dostaje 1 pkt za daną konkurencję,, tak więc nie warto być dziesiąty :think:
    - wynik trzeba potwierdzić zdjęciem "tabelki".

    Hmm :think:
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    The Crew 2 - TU 2?

    autor: Xarlith » 23 gru 2018, 1:49

    Jestem na tak, choć sam gry nie posiadam.

    Ale powiedz czemu to miałoby służyć?
    olosagaris pisze:Qr Bbpost gracz, który opuści 5 rund pod rząd wylatuje z zawodów;
    Ostatnio zmieniony 23 gru 2018, 1:49 przez Xarlith, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    The Crew 2 - TU 2?

    autor: olosagaris » 23 gru 2018, 12:17

    Przede wszystkim temu żeby nie powtórzyła się sytuacja znana z poprzednich zawodów, gdzie organizator traci czas na liczenie wyników graczy, którzy odpuścili sobie całkowicie dane zawody. Można opuścić 1-3 rundy z jakiejś ważnej przyczyny, ale teoretycznie ~10 dniowa nieobecność coś już może oznaczać, np. "dałem se siana".
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    The Crew 2 - TU 2?

    autor: Xarlith » 23 gru 2018, 14:45

    OK, czyli jeśli przegapię start zawodów i zapisze się od 10tej rundy, to nikt mnie nie wywali za to, że opuściłem ponad 5 poprzednich. Bo tego się bałem :panzielony:.

    olosagaris pisze:Qr Bbpost organizator traci czas na liczenie wyników graczy, którzy odpuścili sobie całkowicie dane zawody
    Skoro ktoś nie udostępnia wyników, to chyba nie ma czego liczyć? :think: Chyba, że takie osoby, też miałyby otrzymywać punkty za zajęcie ostatnich miejsc, ale to by demotywowało tych, którzy faktycznie brali udział w rundzie do upubliczniania wyników spoza pierwszej 10tki - no bo przecież i tak dostaną 1 punkt.
    Po 2 są arkusze kalkulacyjne i podliczanie punkcików nie powinno być kłopotem. Jeżeli będzie z tym problem, mogę pomóc.

    Jedynym argumentem za takim czymś jest "przymus" do ciągłego udziału w grze i byłbym za tym aby ten przymus pozostał, a nawet byłbym za zaostrzeniem limitu nieobecności do 2-3, ale tylko tych nieusprawiedliwionych. To jest tylko gra i jeśli ktoś potem napisze posta "sorry, ale w tym tygodniu nie wziąłem udziału bo: nie było mnie w domu/awaria PC/natłok pracy/itp." to nie powinien być za to z automatu piętnowany, nawet jeśli zdarzy się to więcej razy niż 5 w ciągu tych 25 rund :piwo:.
    Ostatnio zmieniony 23 gru 2018, 14:45 przez Xarlith, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    The Crew 2 - TU 2?

    autor: olosagaris » 23 gru 2018, 16:28

    Każdy może dołączyć do zawodów w każdej rundzie. Nawet i 25 ;-)

    Można jeszcze rozwiązać to w ten sposób, że osoba, która opuści rundę i zakładając, że jest 14 graczem w stawce to otrzyma 0 pkt niż zdobywając tą pozycję poprzez umieszczenie wyników z 1 pkt.

    Wezmę twoją sugestię pod uwagę co do zaostrzenia limitu obecności. Oczywiście wprowadzając zarazem możliwość usprawiedliwienia się. To dobry pomysł :-D
Odpowiedz Posty: 7 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Przejdź do