Odpowiedz Posty: 2 Strona 1 z 1
Toca Race Driver: Która część najlepsza?
  • Who's the best?

    Toca Race Driver
    0
    Brak głosów
    Toca Race Driver 2
    1
    25%
    Toca Race Driver 3
    3
    75%
     
    Liczba głosów: 4
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    Toca Race Driver: Która część najlepsza?

    autor: jedlin12 » 29 cze 2018, 14:35

    Zapewne wielu z was miało styczność z którąś z części tej serii, a ściślej jej drugiego rozdziału, czyli TOCA Race Driver. Jako, że teraz zajmuje się zrobieniem przeglądu całej tej serii, to chciałbym się Was zapytać o to, która z trzech odsłon była najlepsza (wersje mobilne proszę uznawać za te ,,duże'')

    Z TRD1 mam daleko sięgające wstecz wspomnienia, choć jak ostatnio grałem to wiem, że pod pewnymi względami jest to tytuł mocno niedoskonały. Otoczka fabularna okazała się, co tu dużo mówić, słaba. Model jazdy jednak wciąż przyjemny.

    TRD2 ogrywam teraz: Niby lepsza fabuła, model jazdy i zniszczeń również został poprawiony jednak nie gra mi się w to aż tak dobrze. Może dlatego, że nie mam wspomnień, albo to, że odnoszę wrażenie, że w trybie kariery wciąż jeżdżę w kółko po Laguna Seca, Michigan Loop oraz Mantorp Park?

    TRD3 za to to istne złoto. Więcej napisałem w poświęconym tej grze temacie.
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
  • Awatar użytkownika
    FrogsterPL
    Posty: 305
    Rejestracja: 29 mar 2017, 22:33
    Reputacja: 4
    Imię: Piotr
    Hobby: motoryzacja
    Samochód: Mondeo Mk3/Mondeo Mk4
    Nick w TDU: FrogsterPL
    Steam ID: FrogsterPL
    Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
    Polubił: 105
    Otrzymanych polubień: 137
    Kontakt:

    Toca Race Driver: Która część najlepsza?

    autor: FrogsterPL » 06 sie 2018, 11:16

    W TRD1 chyba nigdy nie grałem. TRD2 i 3 posiadam, ale zdecydowanie wolę 2. Dlaczego?
    - mam wrażenie, że grafika jest przyjemniejsza, przynajmniej jak mowa o modelach aut - w TRD3 te auta, które niekoniecznie istnieją w rzeczywistości, wyglądają jak kartonowe;
    - fizyka jazdy też bardziej mi pasuje w 2,
    - uwielbiam przerywniki filmowe w trybie kariery w 2!

    3 nawet nie skończyłem, znudziła mnie... I to pomimo wyścigów, których w 2 nie było (np. bigfoot). 2 przeszedłem chyba tylko raz, ale na pewno do tego wrócę. Przy 3 już takiego przekonania nie mam. W 2 grałem też trochę przez sieć i bardzo miło to wspominam.
Odpowiedz Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Przejdź do