Odpowiedz Posty: 205
Szybkie pytanie - szybka odpowiedź
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

    autor: Courius » 04 mar 2016, 17:55

    Zobacz sobie w zakładce "Frakcja", która grupa ma średnie najwyższe zarobki ;-)

    Obrazek

  • wojtas239
    Posty: 3
    Rejestracja: 27 lut 2016, 11:46
    Reputacja: 0
    uPlay: JARZYNA91

    Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

    autor: wojtas239 » 06 mar 2016, 12:19

    mam pytanie dotyczące pakietów startowych. Miałem lvl 28 i kupiłem do nowego samochodu pakiet startowy poziomu 20 teraz mam lvl 43 i teraz pytanie co zrobić żeby kupić to tego samochodu pakiet poziomu 40?
  • Awatar użytkownika
    sky
    Posty: 1428
    Rejestracja: 12 lis 2011, 11:16
    Reputacja: 5
    Samochód: BMW E36 320i QP
    Klub: Telcontar_PL
    Polubił: 589
    Otrzymanych polubień: 398

    Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

    autor: sky » 06 mar 2016, 12:40

    Pakiet kupuje się tylko raz podczas zakupu specyfikacji do danego pojazdu. Później musisz zdobywać kolejne części w testach umiejętności, misjach itd. Jest to żmudny proces, ale wystarczy raz zdobyć wszystkie części na platynę 50lvl (musisz najpierw zdobyć w grze 50lvl) do każdej ze specyfikacji z osobna (ulica, rajd itd) a wtedy do następnych pojazdów te same części możesz już kupić u tunera.
    ObrazekObrazek
  • brasiu
    Posty: 1
    Rejestracja: 08 mar 2016, 20:40
    Reputacja: 0

    Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

    autor: brasiu » 08 mar 2016, 20:42

    Witam, czy jest możliwość przeniesienia postępów gry z PC na PS4 ? Przeszedłem grę na PC, mam możliwość nabycia gry na konsolę, ale nie chce mi się przechodzić wszystkiego od nowa.
  • Awatar użytkownika
    Trawa
    Posty: 891
    Rejestracja: 25 paź 2013, 16:17
    Medale: 1
    Reputacja: 12
    Samochód: Honda Accord VIII
    Steam ID: /id/tajskapulapka
    Lokalizacja: Sheffield, UK
    :
    Championship on Asphalt
    Polubił: 257
    Otrzymanych polubień: 614

    Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

    autor: Trawa » 08 mar 2016, 21:07

    Nie ma takiej możliwości.
    Obrazek
  • Monek
    Posty: 2
    Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:38
    Reputacja: 0
    uPlay: MonekPL
    Polubił: 2

    Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

    autor: Monek » 16 kwie 2016, 10:45

    Witam, jestem nowy i odkopie trochę temat, o ile jeszcze są tutaj ludzie. Mam pytanie odnośnie ulepszeń samochodu, kupując samochód w danej klasie (ulica itp.) u tunera poddajemy go tuningowi na dany lvl. Kupując pierwszy samochód na 10-20lvlu i ulepszając go później przez części mam teraz koło 500 punktów, natomiast każdy inny samochód który po ukończeniu fabuły mogę kupić i ulepszyć na 40 poziom ma ponad 700 punktów. Czy jest jakaś możliwość "podbicia" tuningu samochodu do tego 40 lvla, czy może obecnie tylko przez lepsze części go mogę ulepszyć?
  • Awatar użytkownika
    Michau7547
    Posty: 567
    Rejestracja: 09 lis 2011, 20:40
    Medale: 14
    Reputacja: 32
    Nick w TDU: Michau7547
    Nick w TDU2: Michau7547
    Klub: Green Lights Company
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 DAKAR DAKAR
    Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event The Crew Endurance Series TorMania Regular Races WIMP
    Polubił: 1202
    Otrzymanych polubień: 410

    Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

    autor: Michau7547 » 16 kwie 2016, 11:33

    Tylko przez zdobywanie lepszych części.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

    autor: Courius » 16 kwie 2016, 12:49

    Dokładnie. Musisz zdobywać części. Części zdobywasz wykonując misje fabularne, misje frakcyjne, testy umiejętności, jeżdżąc pvp i Summita. Zdobyte części danym samochodem do tego samochodu masz dostępne w HQ, a także są ogólnie dostępne do kupienia u tunera.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    rrtom9
    Posty: 217
    Rejestracja: 08 wrz 2012, 10:06
    Reputacja: 0
    Imię: Tomek
    Hobby: samochody, sport
    Nick w TDU2: rrtom9
    Lokalizacja: Małopolska
    Polubił: 10
    Otrzymanych polubień: 32

    Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

    autor: rrtom9 » 17 kwie 2016, 16:45

    Kiedy zdążyli usunąć dźwięki turbo ? Bo u mnie przy odpuszczeniu gazu chociażby w gt-r, cisza :crazy:
  • Awatar użytkownika
    Matt26
    Posty: 41
    Rejestracja: 19 mar 2016, 16:53
    Reputacja: 0
    Polubił: 8
    Otrzymanych polubień: 31

    Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

    autor: Matt26 » 06 maja 2016, 22:07

    Jak szybko znaleźć radiowóz? Czasami mam misję, aby uciec ileś tam razy, a Policji nigdy nie ma kiedy jest potrzebna.
  • Awatar użytkownika
    Trawa
    Posty: 891
    Rejestracja: 25 paź 2013, 16:17
    Medale: 1
    Reputacja: 12
    Samochód: Honda Accord VIII
    Steam ID: /id/tajskapulapka
    Lokalizacja: Sheffield, UK
    :
    Championship on Asphalt
    Polubił: 257
    Otrzymanych polubień: 614

    Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

    autor: Trawa » 06 maja 2016, 22:19

    Nie ma sposobu. Pojawiają się losowo, niezależnie czy demolujesz czy nie.
    Obrazek
  • Gregiv
    Posty: 9
    Rejestracja: 17 gru 2013, 16:42
    Reputacja: 0
    Otrzymanych polubień: 1

    Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

    autor: Gregiv » 27 maja 2016, 19:54

    Witam
    Ponieważ the crew ma pojawić się za free w ramach abonamentu xbox live gold zastanawiam się czy wykorzystać mojego 3 miesięcznego golda który mi został. Grałem w bete na PC i moje odczucia były negatywne ale trochę poczytałem i wiem że parę łatek wyszło więc mam kilka pytań.

    1. Czy fizyka zmieniła się na lepsze?
    2. Gdy grałem w betę wyłączyłem sobie pokazywanie tych wszystkich zadań zalewających cały ekran a mimo to uruchamiały się one gdy przez nie przejechałem nie widząc ich. Czy to tylko błąd tej bety czy nadal tak jest? Chciałbym sobie od czasu do czasu o tak sobie pojeździć.
    3. Czy ten "wiejski" tuning jest konieczny bo już za bardzo nie pamiętam jak tam było. Czy mogę kupić po prostu sportowe auto i jeździć w wyścigach ulicznych a np w terenowych kupując jakiegoś suva/terenówkę bez wybierania tych gotowych pakietów.
    4. W seryjnych samochodach nie dało się wybrać nawet felg gdy nie wybrało się jakiegoś pakietu a z kolei w pakiecie seryjnych zderzaków. Czy nadal tak jest?

    Na razie tyle przyszło mi do głowy może jeszcze coś dopisze.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

    autor: Courius » 27 maja 2016, 20:08

    Cześć.
    1. Niezbyt.
    2. Można wszystkie rzeczy z huda wyłączyć.
    3. Niestety tak. Wszystkie poziomy tuningu mają swój podstawowy pakiet, który możesz bardziej, lub nie zmodyfikować i zbliżyć się do seryjnego wyglądu.
    4. Tak i nie. Aby założyć felgi inne niż te febryczne, to musisz kupić pakiet. Zderzaki są różne, niektóre auta mają seryjne zderzaki do wyboru, a inne tylko jakieś karbonowe pługi śnieżne.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

    autor: jedlin12 » 27 maja 2016, 20:10

    1) Fizyka uległa pewnym zmianom, ale niezbyt dużym. Aczkolwiek można sobie ustawić sobie sterowanie na klawiaturze, tak jakby było na kierownicy oraz jest tryb 60 FPS, więc jakość gry może ulec poprawie (przynajmniej na PC).
    2) Nawet nie przypominam sobie, żeby tak było, więc o to się nie martw.
    3) Raczej nie jest konieczny. Oczywiście pakiety są konieczne do jeżdżenia w danej klasie, ale części można sobie ustawić, jak fabryczne.
    4) Można felgi wybrać, kolor, wnętrze i naklejki dla fabrycznych, ale wymaga to kupienia tych części innym autem tej klasy. Nie mniej jest to możliwe.
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
  • Awatar użytkownika
    JSNI
    Posty: 320
    Rejestracja: 28 lip 2010, 21:31
    Reputacja: 3
    Imię: Slawomir
    Samochód: Opel Omega B FL
    Nick w TDU: JSNI
    Nick w TDU2: RoxanPollack
    Lokalizacja: ZDR
    Polubił: 61
    Otrzymanych polubień: 120

    Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

    autor: JSNI » 27 maja 2016, 20:51

    1. Zalezy kto czego oczekuje. Jak dla mnie jest gorzej, bo taka Agera czy Ruf CTR3 byly ciezkie do ogarniecia bez asyst, a teraz sa potulne jak baranki.
    2.Jak mozna przeczytac wyzej. Caly HUD jest do wylaczenia.
    3.Przechodzac fabule, grajac misje frakcyjne badz PVP, trzeba sie scigac pojazdami w danych specyfikacjach. No i niestety, ale takiego auta wyczynowego nie da sie doprowadzic do stanu jak seria, bo kazda wyczynowka ma jakies wloty w blatnikach badz sa calkiem poszerzone. Off-roady tez czesto poszerzone no i opony 'kostki'. Uliczne sa najblizsze serii i wstawiajac fabryczne zderzaki to roznia sie tylko osiagami i srednica felg. W kazdej z tych specyfikacji bywa ze nie da sie wstawic seryjnej maski. W [U] i [O] nie da sie chyba tez wstawic seryjnego spojlera. W Rajdowkach i Torowkach nie mamy wplywu na bodykit, mozemy zmienic kolor, naklejke, kolor wnetrza, tablice rejestracyjna i felgi. Ogolnie nie jest zle, auta nie musza byc wiejstuningiem chodz moga takie byc...
    Jakis czas temu wyszedl patch ktory umozliwil nam tworzenie wlasnych tras. Tylko w ten sposob mozna brac udzial seryjnym samochodem w wyscigu z wyznaczona trasa i zaplata za to. No chyba ze pelen freeride i jak w nfsu2 kto jedzie pierwszy wyznacza trase. W tych wyzwaniach swobodnej jazdy najlepiej jezdzic ze znajomymi bo kazdy jedzie jaka specyfikacja chce.
    4.W seryjnych da sie zmienic kolor, dodac naklejke, kolor wnetrza, tablice no i felgi. Mozna to zrobic w KG uzywajac wczesniej kupionych elementow. Mozna je kupic u kazdego tunera autem danej specyfikacji. Kazda kupiona rzecz moze byc kupiona tylko raz i mamy ja dostepna do wielokrotnego uzytku.
    Obrazek
Odpowiedz Posty: 205

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Przejdź do