Odpowiedz Posty: 3 Strona 1 z 1
Need For Speed Most Wanteds: Rockport Streets
  • Awatar użytkownika
    Shiva
    Posty: 92
    Rejestracja: 14 gru 2011, 15:36
    Reputacja: 0
    Klub: Green Lights Company

    Need For Speed Most Wanteds: Rockport Streets

    autor: Shiva » 05 cze 2014, 16:28

    Witam,
    Chciałbym pokazać wam coś dla fanów serii NFS, a mianowicie, oficjalną kontynuację fabuły przedstawionej w NFS MW (2005) oraz Carbon, w formie książki więcej informacji tutaj: nfsbook.cba.pl
    [/img][/img]
  • Hyundai

    Need For Speed Most Wanteds: Rockport Streets

    autor: Hyundai » 05 cze 2014, 19:08

    Przeczytałem wszystkie 4 rozdziały jakieś 2 tygodnie temu. Bosko się czyta i nie mogę się doczekać na następny rozdział :-P
  • Awatar użytkownika
    NieTalentny
    Posty: 463
    Rejestracja: 29 gru 2012, 9:48
    Reputacja: 0
    Hobby: Fotografia i słuchanie muzyki :)
    Samochód: kiedyś będzie
    Nick w TDU2: NieTalentny
    Klub: Club Mega
    Polubił: 17
    Otrzymanych polubień: 2

    Need For Speed Most Wanteds: Rockport Streets

    autor: NieTalentny » 06 cze 2014, 15:16

    Przeczytałem 2 pierwsze rozdziały (zaraz biorę się za następne ;-) ). Jako fan starego Most Wanteda jestem zachwycony, a jednocześnie zawiedziony, że dopiero teraz zaczęto tłumaczyć tę książkę :think: Nawet nie miałem pojęcia o jej istnieniu (od 2007). Została napisana przez autora scenariuszy m.in. do MW i Carbona (czyli to nie jest żaden fan-made). Książka wyjaśnia wiele rzeczy, które pozostały bez odpowiedzi w grach, fabuła rozwija się bardzo ciekawie. Mnie naprawdę wciągnęła. Na razie zostały przetłumaczone 4 rozdziały, dzisiaj ma pojawić się 5-ty. Polecam przeczytać bo naprawdę warto :thumbup:

    Książka nie została wydana na papierze, nawet w oryginalnej, Angielskiej wersji. Mamy szansę doczekać się papierowej wersji w Polsce, pod warunkiem, że będzie odpowiednia ilość zainteresowanych. Dlatego zachęcam do promowania książki chociażby przez polecanie strony i zalajkowanie fan page'a :doping:

    A tutaj jeszcze filmik, który mam nadzieję zachęci was jeszcze bardziej do przeczytania:
    Ukryty tekst:
    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 06 cze 2014, 15:16 przez NieTalentny, łącznie zmieniany 2 razy.
    Stopka wzięła urlop... do odwołania.. :gwizd:
Odpowiedz Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Przejdź do