Odpowiedz Posty: 135
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Ogólnie o grze
  • Awatar użytkownika
    Kub3kPL
    Posty: 1499
    Rejestracja: 28 lip 2011, 13:40
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Samochód: Alfa Romeo Brera S Prodrive
    Xbox Live: J1SKYE
    Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
    Polubił: 113
    Otrzymanych polubień: 92

    Need For Speed: Most Wanted [2012]

    autor: Kub3kPL » 16 mar 2013, 9:19

    Ktoś chętny żeby dziś troche pojeździć na onlinie w Most Wanteda? Ja będę wolny i chętny do gry tak od ok. 11-12 :)
  • Awatar użytkownika
    Kub3kPL
    Posty: 1499
    Rejestracja: 28 lip 2011, 13:40
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Samochód: Alfa Romeo Brera S Prodrive
    Xbox Live: J1SKYE
    Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
    Polubił: 113
    Otrzymanych polubień: 92

    Need For Speed: Most Wanted [2012]

    autor: Kub3kPL » 17 mar 2013, 9:28

    Wie ktoś jak odblokować auta z DLC w Multiplayerze? Bo mam tylko po jednym wozie z każdego packu i nie wiem jak zdobyć resztę :/
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Ogólnie o grze

    autor: BeliarPL » 17 mar 2013, 13:59

    xpl1337 pisze:Gra poza dobrą grafiką i całkiem niezłym modelem jazdy jest beznadziejna. Absolutne ZERO fabuły przez co brak motywacji do przechodzenia tej gry..


    O w mordę! Gran Turismo w takim razie też nie ma sensu! Nie ma fabuły, nie ma sensu, a gdzie staro-szkolna przyjemność z prowadzenia wirtualnych wozidełek? Coś dzięki czemu ten gatunek się rozwinął i sprzedał jak ciepłe bułeczki? Przecież każda starsza gra wyścigowa nie ma fabuły, więc nie ma sensu? :shock:
    Ostatnio zmieniony 17 mar 2013, 13:59 przez BeliarPL, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    xpl1337
    Posty: 53
    Rejestracja: 02 mar 2013, 16:55
    Reputacja: 0

    Need For Speed: Most Wanted [2012]

    autor: xpl1337 » 17 mar 2013, 16:25

    Tylko że gran turismo jest symulacja, a to nie. Dla mnie jak gra nie ma fabuły to nie widze sensu żeby ja przechodzić. Na dodatek w tym nfs-ie nie ma żadej rzeczy ktrora by motywowała do dalszej rozgrywki. Auta można odblokować jeżdżąc bez sensu po całym mieście. Jedyne co sie odblokowywuje to ten żałosny tunning. Może komuś się podoba jeżdżenie paruset wyscigów z czego co drugi wygląda tak samo. Jak według was gra bez jakiejkolwiek fabuły, bez możliwości zmiany podstawowych ustawień to nie jst gra robiona na odpierdziej to gratuluje. Juz się boje pomyśleć jak będzie wyglądał nastepny nfs
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Ogólnie o grze

    autor: BeliarPL » 18 mar 2013, 9:03

    Była mowa o fabule, Test Drive Unlimited też nie miał fabuły a był bardzo dobry. Pierwsze NFS'y też nie miały fabuły a były świetne. Dlaczego? Ponieważ to co ważne było zrobione tak jak należy! Czyli jazda. Ścigałka to nie RPG aby co pięć minut był zapierający dech w piersiach zwrot fabuły. W samochodówkach nie potrzebna jest fabuła. Tutaj chodzi o jazdę. A jak sam powiedziałeś:
    xpl1337 pisze:całkiem niezłym modelem jazdy

    Może trzeba było spróbować on-line, gdzie gra się rozkręca? Może trzeba było spróbować pobić rekord na każdym fotoradarze których jest bardzo dużo? Może trzeba było się skupić na graniu w ścigałkę a nie szukaniu opowieści roku? Bo w ten sposób to ŻADNA samochodówka nie jest dobra, żadna nie ma 'fabuły' na poziomie. Chyba, że bawią Cię historyjki dla 10cio latków... Z poprzednich nfs'ów.
    Co do zmiany podstawowych parametrów. Kwestia nastawienia. W grach criteriona nigdy nie zmieniało się samemu biegów, czy też wybierało sześćset kątów ustawienia kamery. Tutaj się po prostu grało i czerpało z tego przyjemność. Tak było w Burnoutcie i w hp 2010. I wszystko było ok. Tutaj dorzucili jazdę po mieście. Co w tym złego? Co tu jest nie tak? Mało tego, tuning który odblokowuje się wygrywając wyścigi faktycznie zmienia zachowanie się wozidełek na drodze. Więc o jakim braku ustawień rozmawiamy? Może po prostu włączyłeś tą grę i wyłączyłeś a teraz oceniasz ją na podstawie domysłów?
    Ostatnio zmieniony 18 mar 2013, 9:03 przez BeliarPL, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Need For Speed: Most Wanted [2012]

    autor: Xarlith » 20 mar 2013, 19:46

    Otrzymałem ta grę jako rekompensatę za SimCity i jak na razie jestem zawiedziony. Przede wszystkim modelem jazdy. Ta gra w ogóle nie jest grywalna, powoduje tylko zgrzyt zębów. Wszystko polega na drifcie, jazda bez uślizgów nie ma sensu. OK, Arcadówkom się takie rzeczy wybacza. Ale jak tu "driftować" jeśli nie da się precyzyjnie sterować samochodem? Każda reakcja czy to na klawiaturze, czy na padzie jest opóźniana przez jakieś widzimisię twórców, by samochody się płynnie prowadziły nawet w rękach idiotów nie umiejących używać kontrolerów. Opóźnienie jest olbrzymie i nie da się go wyregulować w opcjach gry, co powoduje, że samochód nie reaguje na delikatne ruchy gałką, a gdy skręci się zbyt mocno, nie ma już czasu na kontrę, z powodu opóźnienia. Tak trudno jest dodać kilka suwaczków do ustawień gry?
    Wszyscy ci którzy narzekają na TDU2 powinni zagrać w Most Wanted, pokochają TDU, bo nawet wozy AWD w TDU są przyjemniejsze w prowadzeniu, gdy reagują na polecenia gracza tak jak należy.
    Obrazek
  • dabay

    Need For Speed: Most Wanted [2012] - ogólnie o grze

    autor: dabay » 02 maja 2013, 20:17

    Kupiłem dzisiaj za 20zł. Ktoś z Was jeszcze w to gra? ;-)
  • Awatar użytkownika
    Kub3kPL
    Posty: 1499
    Rejestracja: 28 lip 2011, 13:40
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Samochód: Alfa Romeo Brera S Prodrive
    Xbox Live: J1SKYE
    Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
    Polubił: 113
    Otrzymanych polubień: 92

    Need For Speed: Most Wanted [2012] - ogólnie o grze

    autor: Kub3kPL » 02 maja 2013, 20:28

    Ja grywam. Jak coś to pisz na Originie, często siedze na niewidoku więc pisz śmiało nawet jak pisze że jestem niedostępny ;)
  • Awatar użytkownika
    Donislaw
    Posty: 2296
    Rejestracja: 09 lis 2011, 18:27
    Medale: 2
    Reputacja: 20
    Imię: Donislaw
    Hobby: Motoryzacja/Informatyka/Polityka
    Samochód: Mazda MX5/Mercedes W124
    uPlay: MDT_Donislav
    Steam ID: Donislav
    Xbox Live: Donislav
    Klub: Singiel
    Lokalizacja: Miatoszyn
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017
    Polubił: 191
    Otrzymanych polubień: 613
    Kontakt:

    Ogólnie o grze

    autor: Donislaw » 02 maja 2013, 22:32

    Xarlith pisze:Otrzymałem ta grę jako rekompensatę za SimCity i jak na razie jestem zawiedziony. Przede wszystkim modelem jazdy. Ta gra w ogóle nie jest grywalna, powoduje tylko zgrzyt zębów. Wszystko polega na drifcie, jazda bez uślizgów nie ma sensu. OK, Arcadówkom się takie rzeczy wybacza. Ale jak tu "driftować" jeśli nie da się precyzyjnie sterować samochodem? Każda reakcja czy to na klawiaturze, czy na padzie jest opóźniana przez jakieś widzimisię twórców, by samochody się płynnie prowadziły nawet w rękach idiotów nie umiejących używać kontrolerów. Opóźnienie jest olbrzymie i nie da się go wyregulować w opcjach gry, co powoduje, że samochód nie reaguje na delikatne ruchy gałką, a gdy skręci się zbyt mocno, nie ma już czasu na kontrę, z powodu opóźnienia. Tak trudno jest dodać kilka suwaczków do ustawień gry?
    Wszyscy ci którzy narzekają na TDU2 powinni zagrać w Most Wanted, pokochają TDU, bo nawet wozy AWD w TDU są przyjemniejsze w prowadzeniu, gdy reagują na polecenia gracza tak jak należy.


    Mialem identyczne odczucia :D , po chwili gry w MW2 pomyslalem "o kurcze TDU2 to symulacja" :D
    Ostatnio zmieniony 02 maja 2013, 22:32 przez Donislaw, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Need For Speed: Most Wanted [2012] - ogólnie o grze

    autor: Xarlith » 04 maja 2013, 0:04

    @Up Po pewnym czasie można się przyzwyczaić, ale i tak 90% wszystkich wypadków jakie mam są spowodowane zbyt długim czasem reakcji samochodu.
    Obrazek
  • adamsky73

    Need For Speed: Most Wanted [2012] - ogólnie o grze

    autor: adamsky73 » 25 lip 2013, 20:06

    Właśnie Sony poinformowało mailowo, że dla posiadaczy PS+ od sierpnia gra będzie za darmo. Ciekawe że do końca trzymali cenę 279 zł.
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Need For Speed: Most Wanted [2012] - ogólnie o grze

    autor: BeliarPL » 25 lip 2013, 20:57

    Jak właśnie poinformowało? :mrgreen: Od tygodnia o tym wiadomo :P Do tego będzie Spec Ops The Line i Mafia 2 :P
  • adamsky73

    Need For Speed: Most Wanted [2012] - ogólnie o grze

    autor: adamsky73 » 25 lip 2013, 21:10

    Wiesz, ja sponsoruję chomika dla Atari, więc pewnie Sony nie ma mnie na priorytetowej liście mailowej, bo dopiero dziś dostałem :-)
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Need For Speed: Most Wanted [2012] - ogólnie o grze

    autor: BeliarPL » 25 lip 2013, 21:39

    Ja sprawdzam na ps3site, w miarę szybko wrzucają niusy a już w szczególności o tym co będzie w plusie :) A np. taki bf3 i spec ops był przewidywany już bodaj w maju, że się pojawi za friko :) Na obecną chwilę strach kupować gry na ps3, aby za miesiąc lub dwa nie pojawiły się w plusie i żeby nie pluć sobie w brodę :P
  • adamsky73

    Need For Speed: Most Wanted [2012] - ogólnie o grze

    autor: adamsky73 » 25 lip 2013, 21:43

    W sumie użytkownicy pozostałych platform chcieliby mieć takie problemy :rotfl:
Odpowiedz Posty: 135
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Przejdź do