Odpowiedz Posty: 135
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Ogólnie o grze
  • Awatar użytkownika
    jurcek
    Posty: 1001
    Rejestracja: 22 sie 2010, 17:33
    Medale: 1
    Reputacja: -2
    Nick w TDU: Kdwa.pl
    Klub: Free Guys
    :
    Bieliszów 2014
    Otrzymanych polubień: 51

    Need For Speed: Most Wanted [2012] - ogólnie o grze

    autor: jurcek » 11 sie 2013, 14:51

    10 dni to odkop? :think:
    Przecież TDU2 też dla niedzielniaków zostało stworzone, n ale nie będę się sprzeczał ;]
    .
  • Awatar użytkownika
    Donislaw
    Posty: 2296
    Rejestracja: 09 lis 2011, 18:27
    Medale: 2
    Reputacja: 20
    Imię: Donislaw
    Hobby: Motoryzacja/Informatyka/Polityka
    Samochód: Mazda MX5/Mercedes W124
    uPlay: MDT_Donislav
    Steam ID: Donislav
    Xbox Live: Donislav
    Klub: Singiel
    Lokalizacja: Miatoszyn
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017
    Polubił: 191
    Otrzymanych polubień: 613
    Kontakt:

    Need For Speed: Most Wanted [2012] - ogólnie o grze

    autor: Donislaw » 11 sie 2013, 19:14

    Nit for spit most łontet , gra typu "spalony od ciągłego odgrzewania od kotlet " , już niebawem doczeka się nowej panierki zwanej Rivals (znów tysiące graczy złapie się na kolejny gniot od giganta Elektonik Arts a czasopisma branżowe w zamian za wycieczki po świecie , dla panów redaktorów dadzą ocenę 8/10 albo większa :) ) , Tymczasem gdy inne firmy wkrótce wydadzą takie gry jak The Crew , Project Cars itp. To EA dalej będzie robić swoje bo i tak znajdzie sie masa frajerów którzy za 150 zł kupią nowego nit for spida ....

    Mam cichą nadzieje ze tym razem się przejadą i za dwa lata ujrzymy NFSa który będzie swoistą rewolucja jak to dawniej bywało ... :hipis:
  • Awatar użytkownika
    Kub3kPL
    Posty: 1499
    Rejestracja: 28 lip 2011, 13:40
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Samochód: Alfa Romeo Brera S Prodrive
    Xbox Live: J1SKYE
    Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
    Polubił: 113
    Otrzymanych polubień: 92

    Re: Need For Speed: Most Wanted [2012] - ogólnie o grze

    autor: Kub3kPL » 11 sie 2013, 21:10

    D.O.N., to już jest tępy hejt... NFS to już od dawna jest maszynka do robienia pieniędzy a nie symulacja i temat był wałkowany tysiące razy i te hejty na arcade'ową fizykę NFSa są już serio nudne...

    Wytapane z mojego LG L5 II za pomocą Tapatalk 4
  • Izek

    Need For Speed: Most Wanted [2012] - ogólnie o grze

    autor: Izek » 15 sie 2013, 23:27

    Żebyś wiedział Kubek. Nie wiem skąd u @Dona taki diss na tę grę, ja się przy niej bawiłem dobrze, bo i tak żadnej alternatywy na rynku PC nie było. Podzielam pogląd, że The Crew może podkraść sporo serc fanów NFS, ale też nie widzę powodu by kogokolwiek wyzywać od "frajerów", bo lubi daną serię :crazy: Może też jesteśmy frajerami, bo gramy w tytuł w stanie agonii, z niesprawnymi serwerami, brakiem obsługi technicznej, masą bugów i kurczącą się populacją graczy?
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Re: Need For Speed: Most Wanted [2012] - ogólnie o grze

    autor: Danmcrea » 16 sie 2013, 13:14

    Cóż nie zwracałbym specjalnie uwagi na hejty Dona, to jest już pewno z 5 post w tym temacie mówiący praktycznie to samo. Pewno już ze dwa posty podobnego rodzaju ma już w temacie o Rivals. Co więcej z samej szybkiej jazdy miałem więcej fun'u w MW niż w TDU2, bo logiczne jest ze NFS nie nadaje się do crusingu i zresztą nie taki jest cel tej gry.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Donislaw
    Posty: 2296
    Rejestracja: 09 lis 2011, 18:27
    Medale: 2
    Reputacja: 20
    Imię: Donislaw
    Hobby: Motoryzacja/Informatyka/Polityka
    Samochód: Mazda MX5/Mercedes W124
    uPlay: MDT_Donislav
    Steam ID: Donislav
    Xbox Live: Donislav
    Klub: Singiel
    Lokalizacja: Miatoszyn
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017
    Polubił: 191
    Otrzymanych polubień: 613
    Kontakt:

    Need For Speed: Most Wanted [2012] - ogólnie o grze

    autor: Donislaw » 17 sie 2013, 10:04

    Grałem w NFSy jak jeszcze wielu z was uczyło się słowa mama i nosiło pieluchy , niestety od czasów U2 a może i wcześniej gra robiła się z roku na rok coraz gorsza. Dlatego będę krytykował , może się kiedyś "przejadą" i zrobią wreszcie coś porządnego ...
  • adamsky73

    Need For Speed: Most Wanted [2012] - ogólnie o grze

    autor: adamsky73 » 17 sie 2013, 10:36

    Najwidoczniej takie są teraz wymagania większości użytkowników - ma być wyrąbista grafika i łatwy model jazdy... Takie czasy. Ale i tak ostatnie NFS jest najlepsze od długiego czasu
  • Awatar użytkownika
    Kub3kPL
    Posty: 1499
    Rejestracja: 28 lip 2011, 13:40
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Samochód: Alfa Romeo Brera S Prodrive
    Xbox Live: J1SKYE
    Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
    Polubił: 113
    Otrzymanych polubień: 92

    Need For Speed: Most Wanted [2012] - ogólnie o grze

    autor: Kub3kPL » 17 sie 2013, 13:43

    D.O.N, grałem we wszystkie NFSy od The Need For Speed aż na najnowszym Most Wantedzie kończąć (mówie o PC bo w Nitro, Carbon Own The City i UG Rivals sie nie bawiłem) i owszem, teraz NFSy są gorsze niż kiedyś, ok, wyraziłeś opinię, ale do jasnej cholery piszesz niewiadomo ile postów dokładnie o tym samym. Wszędzie że jest do bani fizyka że coś tam że bla bla bla to jest po prostu nudne. Szanuje twoje zdanie ale wałkujesz ten temat zupełnie niepotrzebnie i zaczynam mieć dość twoich ciągłych postów o tym samym jakbyś się zaciął tylko i wyłącznie na hejcenie nowych NFSów.
    Owszem, wolałbym żeby choć raz zrobili porządny model jazdy, żeby nie było spamienia nitrem i kilometrowych driftów, ale coś czuję że taki NFS już nie wróci i trzeba się z tym pogodzić. Jednemu się podoba nowy NFS, drugiemu nie, i tyle w tym temacie. I nie trzeba pisać tysiąca bzdurnych postów o tym samym ;)
  • Hyundai

    Ogólnie o grze

    autor: Hyundai » 16 paź 2013, 21:30

    Czy ktoś jeszcze gra czasem w Most Wanted 2012? Można by jakieś zawody zorganizować i pościgać się :-)
  • Awatar użytkownika
    Outsider
    Posty: 115
    Rejestracja: 12 gru 2013, 14:06
    Reputacja: 0
    Samochód: Toyota Supra
    Nick w TDU2: Raaistlin1990

    Ogólnie o grze

    autor: Outsider » 12 gru 2013, 14:48

    Słaba ta gierka jest. Tryb multi został zamieniony w bezmyślną rzeźnie pod tytułem - kto rozpieprzy większą ilość przeciwników. Serio? O to chodzi w wyścigach? Masakra... i jeszcze ta niemiecka gimbusiarnia na voice czacie. W singlu jeździło mi się całkiem fajnie. W multi ta gra jest zwyczajnie słaba.
    Metin2 player
  • Hyundai

    Ogólnie o grze

    autor: Hyundai » 03 maja 2014, 22:07

    Ostatnio odświeżyłem sobie tą część NFS'a. Może znalazłby się ktoś do jakiejś wspólnej zabawy? :-)
  • Izek

    Ogólnie o grze

    autor: Izek » 03 maja 2014, 22:12

    A co tam, pobiorę. Mam tylko nadzieję, że gdzieś sejwy są zapisane ;-)
  • Awatar użytkownika
    Kub3kPL
    Posty: 1499
    Rejestracja: 28 lip 2011, 13:40
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Samochód: Alfa Romeo Brera S Prodrive
    Xbox Live: J1SKYE
    Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
    Polubił: 113
    Otrzymanych polubień: 92

    Ogólnie o grze

    autor: Kub3kPL » 10 maja 2014, 16:38

    Ja także sobie zainstalowałem jeszcze raz najnowszego Most Wanteda, jakby kto był chętny na pościganie się online to zapraszam na xf :)
  • Izek

    Ogólnie o grze

    autor: Izek » 10 maja 2014, 19:55

    To dajecie, zagramy sobie dzisiaj, znajdę godzinkę. 21? 22? Mikrus wchodzisz w to też?
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    Ogólnie o grze

    autor: jedlin12 » 26 gru 2017, 12:45

    phpBB [media]


    Need For Speed Most Wanted 2012 - Cut Content & Concepts


    GrandTheftAero zrobił film o usuniętej zawartości z Most Wanteda 2012, a usunięto całkiem sporo i kto wie, może MW 2012 nie musiałby być koniecznie wytworem rodem z excela i dobitnym przykładem współczesnej gry z wyciętą zawartością i absurdalnym AI na gumce.

    Update

    Wczoraj również znalazłem nagrania z buildów NFS Most Wanteda. Jest ich kilka, ja tutaj wrzucę najwcześniejszy z listopada 2011, a po późniejszych widać, że gra na serio miała mieć jakąś fabułę, może nawet być kontynuacją Most Wanteda 2005, a i stylistyką być bardzo podobna do protoplasty.

    Need For Speed Most Wanted (Nov 2011 PS3 Prototype) Seacrest County Cut Map


    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 26 gru 2017, 12:45 przez jedlin12, łącznie zmieniany 5 razy.


    Ostatnio przesunięty w górę 26 gru 2017, 12:45 przez: jedlin12.
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
Odpowiedz Posty: 135
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Przejdź do