Odpowiedz Posty: 61
Wasze przypuszczenia i propozycje
  • Awatar użytkownika
    Tradey
    Posty: 327
    Rejestracja: 17 sie 2010, 0:18
    Medale: 1
    Reputacja: 2
    Imię: Dorian
    Hobby: koszykówka, rower
    Samochód: -
    Nick w TDU: Tradej
    Nick w TDU2: Tradey
    uPlay: Tradey
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Puchar Ferrari
    Polubił: 163
    Otrzymanych polubień: 19

    Wasze przypuszczenia i propozycje

    autor: Tradey » 24 sie 2013, 16:46

    Po pierwsze, chce pogratulować zwycięzcy wyścigu, po drugie chcę podziękować wszytkim, którzy mnie wspierali, dopingowali i gratulowali zwycięstwa pucharu.
    DZIĘKI!!!

    Wracając do wyścigu, początek miałem bardzo udany, jedynie Fufen wyskoczył na jakieś 15 metrów przede mnie, ale po chwili zaliczył słupa. To mi dało przewagę na "prostych drogach" nawet do 2 sekund, i tutaj dochodzimy do pierwszej hopy, ja mam jakiś talent do przyciąganie bugów do mojego auta, nieważne jak, nieważne ile razy, ale zawsze na tej hopce Enzem, robie pięknego żółwika, gdy podczas wyścigu się to zdarzyło pomyślałem "oho to już koniec mojej walki o pierwsze miejsce". Przez to zdarzenie zacząłem jechać znacznie gorzej, aż w pewnym momencie znalazłem się na piątej pozycji, za Mateuszem97PL i Fufenem. Jednak gdy nerwy i stres odpuściły, zmobilizowałem siły i zacząłem gonić, wiedziałem, że już Majstra ani MTX'a nie dorwę, ale 3 miejsce nadal pozostawało w strefie realnych osiągnięć. I tak aż do około 52 minuty wyścigu, wymieniałem się pozycjami z Fufenem, lecz potem duże błędy mojego rywala o 3 miejsce i moja w miarę czysta jazda umożliwiły mi odskoczenie od niego na półtora kilometra (chyba, że już z nami Cię nie było), a potem w magiczny sposób Fufen wyparował z wyścigu, jak się później dowiedziałem z powodu awarii internetu, mimo wszystko, była to dobra rywalizacja ;-), dzięki. W ten sposób "skończyłem" wyścig na 3 miejscu.

    I jeszcze gratki ode mnie dla Majstra, za największą niespodziankę turnieju, drugie miejsce w wyścigu i czwarte w klasyfikacji. Brawo!
    "a mopsy to takie psy, tyle ze koty" © MTX 2014
    ObrazekObrazek
Odpowiedz Posty: 61

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Przejdź do